Co je zajimavější sledovat Craft 1000 miles adventure nebo TOUR

41 nepřečtených
  • dodin

    Nevím kolik lidí to sleduje ,ale právě probíhající extrémní MTB závod přes Slovensko aš do Aše se díky dešti pěkně komplikuje www.1000miles.cz (sekce přímý přenos).Je to pěknej mazec ,všem borcum držím pěsti a ať to přežijou ve zdraví.Dobrý je to s těma medvědama a ty ci…ký ghetta.

    Anketa: Tak by mě zajímalo kolik borců to sleduje?

    10x
    29%
    9x
    26%
    0 0
    • Rulfino  

      1000 mil sleduju. Mam tam kamarady, sám jsem neměl dostatek morálky a asi ani najeto, abych se zúčastnil, tak snad to zkusím příště.

      …ale když to čtu tak je to mazec, fotky taky dobrý :-))

      0 0
      • Pavel.ct  

        Taky to sleduju, občas dobrý zážitky: „V půl šestý ráno nám v Tatrách hopli pod kola 2 medvědi, ale byli z toho vykuleni víc jak my, tak zdrhli do lesa.“ :o))

        0 0
    • JP3112  

      Vypadá to zajímavě. Je z toho někde nějakej denní sestřih nebo tak něco hodinovej?

      0 0
    • dodin  

      Celkem dobrá úmrtnost,troje desky za čtyři dny ,taky dobrý.

      0 0
    • Kaufi  

      Pojedou kousek od nás,Broumovsko.

      Určitě si udělám čas a když to bude možný tak s někým kousek popojet.

      0 0
    • favorit.  

      mít ten čas :-) Lákalo by mě to. Peníze už by se nějak našly :-D

      0 0
    • JP3112  

      Nevíte někdo přesně kolik to je km? A nějaký foto by aspoň nebyly někde? Klidně z loňskýho závodu nebo tak.

      0 0
    • witmar  

      zajímavější je pro mne rozhodně Tour a to hlavně díky přímým přenosům na ČT4.. A taky jsou to absolutně rozdílné akce… Držím pěsti všem a hlavně ve zdraví dojet domů…

      0 0
    • Rubi  

      dneska k veceru jsem potkal jednoho bikera na portaši (horsky hotel na cesko-slovenske hranici) a daval si 3 polivky a 4 kofoly, tak jsem se tak pousmal a rikal jsem si ze to ma asi jeste par km domu, kdyz si toho tolik dava a pak jsem uvidel na kole cedulku 1000miles a bylo mi vse jasne

      0 0
    • Smazaný účet  

      no, okolo Michalovců to znám a ty cikánský ghetta tam jsou o hubu – i místní (bílí) doporučují se jim vyhýbat, nevím, jestli byl šťastný nápad tahat závod skrz…

      0 0
    • Ricci  

      Ako pozeram na startovnu listinu,tak ani jeden Slovak nenasiel odvahu,smutne…

      0 0
      • baduska  

        Podle startovní listiny jedou 4 Slováci: 59, 63, 87 a 88.

        0 0
        • Ricci  

          Aaaa sakra, mas pravdu,nevidel som ich v tej hromade ceskych dresov :-)))

          0 0
    • Rulfino  

      tak tohle je hustý..

      76 Paloncy (01:11, Nolčovo): Zdravim, hlasim incident s medvedem. Jsem zivej a ok, nicmene v kopci nad Lubochnou jsem potkal medveda a ten mi snedl cyklotretry. Dojel jsem bos do Nolcova ale dal uz to neslo. Tak jsem zaseklej v Nolcove a zvazuju svou situaci. Pavel Paloncy, c.76

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Podle těch zpráv, co tam píšou bych ani neřekl, že jedou závod. Spíš bych si tipnul, že závodí o to, koho dřív sežere medvěd…

        0 0
      • Ricci  

        tak sup sup rychlo kupit tretry a pokracovat :-)

        0 0
    • Kaufi  

      Pokud máte někoho na trase.Bydlím v Broumovském výběžku,pojedou asi 10 km od nás.Moje číslo na mob 606276907.Když bude potřeba pomůžu.Rád bych s někým jako doprovod projel okolo baráku.

      0 0
    • vinnca  

      ja si myslim, ze dalsi rok to bude jeste porad atraktivni zavod, jak bude pribyvat vice zavodniku a bude se medializovat, tak to kouzlo z tohoto zavodu bude pry…nebo se oddeli zrno od plev a tento styl zavodu bude pro fajnsmejkry:)

      0 0
    • vinnca  

      …" Kolem poledne přijel bez spaní úplně v pohodě č.44 Přéma Kocyán zvaný Rosomák. Nejhorší z celého strašného dne bylo pět psů, kteří na něj vyběhli dole ve vesnici. Prý jim ale pohrozil Kopkou a dali pokoj. Cestou narazil stejně jako všichni na zamčené JZD, skrz které vede cesta. Na rozdíl od nich ale nelezl s kolem přes plot, ale šel brankou, která byla otevřena"…:)))

      0 0
    • killme  

      i kdyz jsem hlasoval ze me to vubec nezajima, tak opravuji 1000mil vypada zajimave, myslel jsem spis tour… abych sedel u tv a sledoval bandu posuku na kolech… to se radsi projedu :)

      0 0
      • Tina  

        nevšimla som si, že by ťa niekto nútil sledovať tour ;)

        0 0
    • JP3112  

      Všichni závodníci jsou machři. Jak tak na to koukám tak za pár let bych to taky zkusil ale musel bych sehnat nějakou lemru do dvojice páč sám bych to asi psychicky nezvládl.

      Ti zvědaví medvědi mě docela děsí abych se přiznal :D

      0 0
      • Tomahomo  

        Oživím vlákno, letošní ročník se právě jede, start byl v neděli večer.

        Zde je vidět poloha závodníků.

        První má ujeto 481km.

        0 0
        • roman123456  

          Chystám se do Orlických hor,tak si na nějaké závodníky počíhám,nemáte někdo dobrej tip na bivak ,jedná se mi o trasu od Mladkova …

          0 0
    • Jamin  

      Tohle taky jednou odjedu.

      0 0
      • oddie  

        To jsem si říkal taky, že to pojedu, až děti trochu vyrostou a budu mít tak víc času. Ale odradilo mě startovné, přijde mi těžce neadekvátní.

        0 0
    • shauriq  

      ozivujem… kto nepostrehol prave bezi 1000miles.. prvi zavodnici su uz v cesku a vzhladom k 40 stupnovym horucavam to uz od prveho dna bolo PEKLO!!!… bohuzial som vzdal po 220 kilakoch – totalna dehydratacia a vycerpanost… kto vydrzal prve 4 dni je u mna viac nez kozmonaut…

      www.1000miles.cz

      0 0
    • Manzak  

      Za par dni start zavodu, ucastni se nekdo odsud?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.