• AsiJura

    Zdravím přítomné, chtěl bych vás poprosit o radu při výběru předního kotouče, jsme limitován CL nábou. Chtěl bych se zeptat jaký je reálný rozdíl mezi těmito kotouči, cena je podobná:

    http://www.kupkolo.cz/…ck_4686.html

    http://www.kupkolo.cz/…ck_2321.html

    Chci dát dopředu 203mm kotouč, a chtěl bych vědět který z těchto vzít. Vyplatí se přidat tu stovku? V čem se kotouče liší? Jezdím hodně v bordelu a desky budou sintry kvůli dlouhým sjezdům.

    Anketa: Co zvolit při zanedbatelném cenovém rozdílu?

    XT
    4x
    50%
    XTR
    3x
    38%
    1x
    13%
    0 0
    • Georrge  

      dej tam adaptér na šestidíru a nahoď hope :)

      0 0
    • nox159  

      Co zvolit při zanedbatelném cenovém rozdílu? hope naby + hope kotouče :)

      jinak XTR

      0 0
    • roud  

      setkal jsem se u některejch brzd že při použití XTR většího jak 160mm pulzovala dost silně páka podle výřezů :O(

      0 0
    • JayDee  

      Kup hope, to je jinej level :D

      0 0
      • AsiJura  

        Designově určitě, ale myslíš že funkčně to proti XTR bude takový rozdíl?

        0 0
        • jIrI___  

          Nebude.

          0 0
        • Georrge  

          nechcu tě nějak přesvědčovat nebo něco, ale podívej se na to takhle – zadní kotouč máš celoplech, takže když koupíš XT/R tak bude vypadat jinak než ten vzadu. Pak koupíš nový kola, a budeš muset vyměnit oba kotouče, protože na šestidíru CL nenasadíš. Když teď koupíš hope kotouč, tak sice taky bude vypadat jinak než ten zadní (ale jak říkám, XT/R je to samé) a budeš potřebovat redukci, ale pak koupíš nový kola a stačí ti jen jeden nový kotouč. Na druhou stranu hope kotouče jsou hodně drahé… a u tak velkého kotouče (203mm) bych už plovoucí uložení bral jako citelnou výhodu.

          0 0
          • nox159  

            a u tak velkého kotouče (203mm) bych už plovoucí uložení bral jako citelnou výhodu. – upresnis to?

            0 0
            • Georrge  

              myslim ze o vyhodach plovouciho ulozeni uz tu je napsane vic nez dost, ale tak ve zkratce – unasec je sirsi, takze se nekrouti a nekrivi jako bezne kotouce (to ale plati i pro XT/R kotouc) a plovouci ulozeni umoznuje rovnomernejsi dilataci kotouce takze se pri zahrivani zase mene krouti. A prej neskrtaj a necinkaj :D

              0 0
          • AsiJura  

            No nasadil jsi mi brouka do hlavy, hope kotouče jsem vždycky chtěl, ale v tom XT/R kotouči jsem viděl praktické řešení situace co je teď, jakože dám 700kč a brzdím líp jak předtím. Na stranu druhou jsou ty hope investicí do budoucna, protože už mi zůstanou na nové kola, ale teď si to žádá víc peněz.

            0 0
        • JayDee  

          V 8" rozmeru uz bude rozdil mezi Hope a XTR po zahrati znat dost, Hope se bude rozhodne min kroutit.

          P.s. byla to lehka narazka na prispevek jednoho bikera z HK, co jezdi na mrzakoj… xD

          0 0
          • roud  

            ty seš taky držka ale musíš uznat že´mě aspoň kotouče nezvoněj jako klukům avidy :O)

            0 0
            • Internaut  

              To je už bude nějaká avidofílie, ne? :)

              0 0
              • roud  

                to neni avidofílie ale včera jsem si užil švih s dvouma kamaráda kterejm ty avidy cinkaly škrtali a drhly a fakt mě to už přivádělo k šílenství :O(

                0 0
              • Vilém  

                ee, u nej je to Avidofobie.

                0 0
                • Internaut  

                  Jojo použil jsem špatný termit :) Avidofobie či avidománie bude to správný.

                  0 0
          • AsiJura  

            To je jádro pudla, mám problém s přehříváním, tak abych si upgradem od toho pomohl.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.