• Velomiwookie

    Canyon prave vystavil nove graily a par endurace modelu kdyby na to nekdo cekal

    0 0
    • plzakj  

      Vlakna na Canyon i novinky 2020 tu jsou. Ale co…

      Koukam, ze kartonovej grail porad vidi dvojmo a normalni rodla a predstavec nejdou objednat?

      0 0
    • Velomiwookie  

      par poznatku

      • rafkovej endurace cf zustava na starym ramu bez SL
      • modely 7.0 maj misto mavicu fulcrumy (bude stejny asi i u ultimate)
      • endurace cf nebude v 3XL coz me ******
      • cena lehce stoupa
      0 0
    • Smazaný účet  

      Když jsem teď vybíral silnici Canyon se s cenou do užšího výběru vůbec nedostal. Nechápu kde je ta výhoda přímého prodeje, kterou se pořád vytahujou, Před pár lety možná, dneska už ne…

      0 0
      • BikerM  

        Za me blbost. Porovnal jsem par silnici a sestavenim a cenou je Canyon top!

        0 0
        • Motyll  

          Tak mrkni na Focus…

          0 0
        • Smazaný účet  

          Je rozdíl mezi katalogovými cenami a realitou (předobjednávka, sleva od mého prodejce, slevy obecně…).

          0 0
          • novas752  

            To ano, jenže u Direct Sales značek se s ničim takovym nemusíš obtěžovat, prostě vidíš cenu za kterou je a za tolik ho koupíš.

            Pro ně je to výhodné – nemusí se zisky dělit s prodejci a dovozci, pro zákazníka je to výhodné – má za svoje peníze jednoduše dost muziky…

            Jako každá jiná značka maj modely osazené v dané ceně lépe i modely osazené nijak extra.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tak já hledal karbon, kotouče, mechanickou ultegru, ideálně karbon kola a Canyon prostě vypadl. Taky mam možná výhodu, že zeptat se na lepší cenu mě neobtěžuje:-)).

              0 0
      • TheJD  

        Jake znacky jsi mel v uzsim vyberu?

        0 0
        • Velomiwookie  

          Taky by me zajimalo :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Když Tě to tak moc zajímá. Cannondale – na stejno, Merida, Scott, Giant – lepší. Nakonec vyhrál Giant. Je třeba nemít línou hubu a zeptat se na cenu.

            0 0
            • Velomiwookie  

              Tak jasny ze na cene se da domluvit, ale podobny kolo jako je treba ultimate cf sl 8, ktery ma 7kg na ultegre za 57k, ale i ta verze v 7.0 ktera ma 7.5kg, je na 105ce za 41k u konkurence nevidim… ja mam teda jeste dalsi indispozici a to ze malokdo dela kola pro 2m.. :-/

              Ale nechci obhajovat canyon, je to voser to resit pres net, takze mit moznost za podobnoj cenu najit podobne osazeny kolo jine znacky tak jdu do nej asi takze konkretni tipy uvitam

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jo, ráfkové verze jsou celkem zajímavé a chápu proč… Na kotoučích je to ale slabší…

                0 0
            • TheJD  

              Na Scott jsi musel mit hodne procent dolu. Co jsem se dival na novy Addict RC, tak konkretne v porovnani s Canyonem vyjde cca stejne, ale dostanes tezka hlinikova kola a hlinikovy kokpit misto karbonovych kol a karbonoveho integrovaneho kokpitu.

              0 0
              • TheJD  

                Jinak Giant ted vychazi naprosto nejlip, kdyz ma model na Ultegre s karbonovyma kolama a wattakem za 88, resp. 94 (diskove brzdy) tisic.

                Jen je skoda, ze ty rafky jsou tak pekelne uzke.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  RC je oproti neRC nesmyslně drahý. Měl jsem nabídku na aktuálního Addicta, kterého kdovíproč celkem cenově zvýhodnili a ještě byl od známého. Giant se mi ale nějak víc libil (TCR) i přes ty nudle ráfky, protože stejně nehodlam vozit víc než 25 pláště…

                  0 0
                  • TheJD  

                    Jenze u toho Giantu bys musel vozit 21, ktere oravdu tech 21 meri, aby jsi splnil pravidlo 105 %.

                    A co se tyce Scottu, tak to snad nemyslis vazne? Addict ma vyrazne pohodlnejsi geo, nez Addict RC, takze se da srovnavat tak s Defy, kdyz zustaneme u Giantu.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Viděl jsem ta kola u kamaráda a s 25 plášti vypadaly OK a když se podívam na moje Ksyria (ty mají tušim taky 17 in) tak to s Conti 4000 žádný ******* taky není. Ale neobhajuju, podle současných kritérií úzká jsou:-(. A co se týče Scottu tak 2018/19 modely Addict/Addict RC se v geo lišily v řádech milimetrů a vedle sebe byly prakticky nepoznatelné. 2020 jsou už na pohled jiné takže lze čekat větší odlišnost…

                      0 0
                      • TheJD  

                        Tak ja Addict nikdy nestudoval a podival jsem se jen na stack a reach, ktere jsou v podstate o velikost posunute. Stack je o velikost vetsi a reach o velikost mensi, nez u stejneho Addictu RC 2020 nebo i TCR.

                        0 0
      • UHU  

        sponzorovat 3 TOP týmy, MVDP a další taky něco stojí :)

        0 0
    • madik  

      Nove Endurace modely jsou vsechny vybaveny power metrem. Quark u eTap sestav a Shimano PM u Dury di2.

      0 0
      • TheJD  

        Vetsina jich wattak nema. Jen ty nejdrazsi…

        0 0
        • madik  

          Jo pardon chtěl jsem napsat všechny CF SLX modely, krome rámových samozřejmě :))

          0 0
    • madik  

      Novej Aeroad CF SLR ktery testuje MvdP

      0 0
      • TheJD  

        Podle tabulky UCI ten ram bude mit oznaceni Aeroad CFR.

        0 0
      • Pikaču  

        Koukám jak ma kokpit bez bowdenu hezky vnitrkem. U zadneho modelu co aktualne prodavaji to takhle nenabizeji (na rozdil treba orbea to nabízí).

        0 0
    • Tomi.B  

      Ahoj pro nadcházející sezonu plánuji rozšířit stáj o žiletku>Sil­niční Kolo<

      Zaujal canyon Hliník

      Carbon

      Přijde vám oprávněná ta cena za karbon o 20k plus

      0 0
    • DaW_e1  

      Mám dotaz ohledně silnice od canyonu. Váhám mezi dvěma modely ultimate. Stojí za to si připlatit a vzít tu dražší? Je tam lepší sedlovka, sedlo, řídítka, kola. Sada 105 vs ultegra to neřeším na tom mi nezáleží. Nebo koupit tu levnější, kola z ní prodat a zainvestovat do nějakých lepších? Nemůžu se rozhodnout. Prosím jiné modely nenabízejte chci ráfkové brzdy. Díky

      https://www.canyon.com/….0/2510.html

      https://www.canyon.com/….0/2151.html

      0 0
      • Pikaču  

        Tak to potom resis fakt blbosti. Riditka jsou sice lepsi ale jak pro koho. Kdyz budes laborovat s posedem tak mas smulu. Kdyt chceš dat garmin svetlo na aero riditka tak taky mas smůlu.

        Lepsi kola? Ono je jedno jaka kola, na oba si koupíš pak casem lepsi karbonova aero? Uvidis.

        Sedlo a sedlovka jsou taky dost individuální a muzes si sam vyměnit. Jestli nelpis na ultegře tak je volba jasná. Me se ale treba líbí nejvic ta moviestar modrá ale to je věc vkusu.

        0 0
      • Velomiwookie  

        Resil jsem to same par mesicu zpet a byl jsem pevne rozhodnutej pro tu osmicku

        za ty penize mas

        • prijemnejsi hmotnost – kazdej gram dobrej :)
        • ultergru – neni tam moc rozdil, ale je to lehci
        • lepsi sedlovku ktera toho vic pobere – a vypada lip
        • podstatne lepsi kola (fulcrumy nejdou moc servisovat a menit dily, ty dt swissy se daj upravovat) – zalezi jestli chces nekdy upgrade na karbon
        • nadhernej kokpit – zalezi jestli ale vis co chces, kazdopadne canyon Ti to zadaco vymeni, i dodatecne na pozadovanou sirku „riditek“/delku „predstavce“
        • a pak dostupnost barev, ale ta cerna je top

        Kdybys to vzal po jednom tak za ten cenovej rozdil se to urco vyplati, ale jako zalezi co od toho chces

        Ja nakonec koupil bazarovy slx a je to spica.

        0 0
        • KIKODAD  

          Jakou máš velikost slx a měříš?

          0 0
          • Velomiwookie  

            200cm, rozkrok 98cm a 3XL – dnes to odpovida te nejvetsi co nabizi

            0 0
            • KIKODAD  

              Já mám 200cm 95,5 rozkrok a plánuji 2XL Endurace.....což si myslím po všech měřeních mělo být v pohodě.

              Rád bych si na to před objednáním sednul. Myslíš, že bych mohl zrovna na tvojí verzi? :)

              0 0
              • Velomiwookie  

                Jestli jsi z PRG tak klidne, ten endurace 2XL predpokladam ze s kotoucovejma brzdama, protoze ten na rafkovejch je malej na 2m. Kazdopadne kolo je ted v servisu, ale do tydne dvou snad bude doma.

                Jinak pak tu ma Pikacu Endurace 2XL a byl ochotnej kdyz sem to resil s nabidkou vyzkouseni, zalezi odkud jsi :)

                0 0
                • KIKODAD  

                  Tak super, jsem z Prahy. Tak se ozvu příští týden. Díky!

                  0 0
              • David Bek  

                Mohu se zeptat kolik při této výšce vážís?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.