Cane Creek Thudbuster LT...průměr 27,2

22 nepřečtených
  • Van Koks

    Zdravim bikeři. Nemate nebo nevíte kde konkretně by se dala sehnat tato sedlovka v průměru 27,2.Zkoušel jsem to na Id sportu a tam je v tomhle průměru neumí.Předem říkam že do St se mi jit nechce protože ma jen poloviční zdviz.

    0 0
    • chodec  

      LT má manželka – kupoval jsem jí ho minulý týden. Bohužel ti nejsem schopen říct v jakém to bylo průměru. Manželka má sedlovku normálně 30,6 (Trekovský standard) a sedlovka byla nějaký menší dvacet-něco-něco a tak jsem to bral spolu s redukcí. Velmi pravděpodobně to mohla být zrovna 27,2. Pokud by bylo potřeba, tak se ti doma kouknu. 

      Obávám se každopádně, že pokud jí nemají někde skladem (já jí vzal doslova z regálu), tak budeš mít problém – Cane Creek dovoz prý teď nějak stávkuje na dobu neurčitou.  Pak by bylo asi nejrozumější nechat si to poslat z venku.

       
      0 0
    • keo  

      Já jsem kupoval LT v www.phenix.cz sice 31,6,ale můžeš to u nich zkusit.

      0 0
      • Van Koks  

        Díky.Puvodně jsem byl proti koupi z venku ale při kurzu dolaru asi neni co řesit.

        0 0
        • Nodar  

          taky mně to pořád vrtá hlavou, pokud bys do toho šel a chtěl mít poloviční náklady na dopravu, tak dej vědět … asi by to u mne rozhodlo :-)

          0 0
          • delfyn  

            pokud by jsi chtěl třetinový náklady šel bych do toho taky:)

            0 0
            • in1  

              ahoj taky shanim, v CR v tom rozmeru neni, kdyby neco dejte vedet,dik

              0 0
        • borda  

          jinak ale trosku bacha, tenhle shop ti nenapise „gift“, takze si k tomu pripocti 19% DPH.

          0 0
    • vladaza  

      už je nevozí nebo co ? jednu mám v daném průměru zrovna od nich

      0 0
    • delfyn  

      taky přemýšlím o odpružené sedlovce a na zdejších threadech jsem objevil i tuto, vypadá docela poctivě provedená

      http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

      ale pokud by byla trošku možnost mohlo by se nás víc domluvit a necháme si poslat Cane creek z Ameriky ceny jsou od 105doláčů

      0 0
      • keo  

        Vypadá to principielně stéjně jak CC,stejný zdvih i cca váha a cena poloviční,otázka je jestli ji už někdo vyzkoušel jak je to s možností nastavení na váhu jezdce.

        0 0
        • Van Koks  

          Někdo tady na foru kdysi psal že si ji tam objednal ale furt to zrdžovali a nakonec to stornoval…ja jim psal ale nikdo neodepsal…v ponděli tam brnknu a poptam se…pokud to neklapne viděl bych to na ten ebay

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.