• tonik666  

      Mule 2012 mám a je super, velikost, funkce, odolnost. Líbí se mi víc než 13. Oba budou ok, najdi si co má 2013 nového (záda,…), zkušeností z ježdění myslím moc nebude.

      0 0
    • _Honza_8  

      Já už jsem byl skoro rozhodnutý pro 2013, vyjde v podstatě levněji, pokud chceš pláštěnku. Ale pak jsem četl tenhle test a zase váhám.

      0 0
      • tonik666  

        2012 má taky pláštěnku, slušně vychytanou.

        0 0
      • Delkim  

        tam se ale řeší Mule a verze Mule NV, neřeší se tam 2012 a 2013

        jen píšou, že ta verze NV s odvětráním vlastně vůbec nic nezlepšuje a je to zbytečné a dokonce pocitově je Mule verze daleko lepší

        0 0
        • tomxxx  

          Mám NW 2012 a záda vypadaj divně, ale fungujou skvěle. Jen koukám, že kupkolo nějak hrozně prodražilo, já ho kupoval pod 2000, jestli se nepletu.

          0 0
    • Internaut  

      2012

      0 0
    • p.d.o  

      beru teda ten 2012, nevíte, jestli jde ještě sehnat někde ten žluto/zelený (sulphur spring) Díky

      0 0
    • Galibier  

      Ahoj, mám 2012 a spokojenost, nechápu jak jsem mohl jezdit bez „kejmlu“…, i pláštěnka je vychytaná…

      0 0
      • Josef Šimon  

        Tak a je tady…

        0 0
        • p.d.o  

          a co ten zádový systém, jak sedí?

          0 0
          • Josef Šimon  

            Mam za sebou asi 15 km, takze tezko soudit, ale prvni postrech je takovy, ze vubec neni za zadech citit, za me v pohode.

            0 0
            • JEKL  

              Ahoj, prosím tě máš už postřehy z používání MULE NV 2013, chci si ho koupit, ale váhám. Model 2012 se mi líbí vzhledově víc, ale ani nevím jestli jde ještě koupit. Díky

              0 0
              • Smazaný účet  

                používám Mule NV asi měsíc. Na zádech sedí dobře, jenom ještě dolaďuji přesné posazení na zádech (kompromis mezi variantou běhchůzemtb). Celkově spokojenost velikost provedení uspořádání. Při naplnění rezervoáru na max je na zádech trochu cítit „boule“ od naplnění…

                Subjektivně mám u zádového systému pocit, že větrá lépe, než normální batohy. S tím testem, co tady je nalinkován moc nesouhlasím, že by ten batoh byl další pasažér, prostě je to batoh.

                0 0
                • bochov  

                  Ja mam camly dva jeden model H.O.S.S JE TO TUŠÍM MODEL2010 a ten semi osvědčíl ve všech podmínkách poušt VHT akorát sním byl jeden proble že mi při minusovych teplotách na Lyse hoře zamrzk náustek takže až na vrchol jsem pil slivovicí potom mam jeden litrovy na silničku ale tam vak moc nepoužívam spíše tam vozím pláštěnku a větrovku.

                  0 0
                  • JEKL  

                    Nakonec jsem koupil MULE NV 2013, ještě jsem s ním nejel, ale z testování doma mam dobrý pocit :-)

                    0 0
    • p.d.o  

      nakonec jsem vzal Osprey raptor 10 a je super

      0 0
    • becis  

      Ahoj zrovna řeším stejný problém Camelbak 2013 vs. 2012. Už máte někdo nějaké větší zkušenosti s verzí 2013 ? Pro model 2013 u mě zatím hovoří jen design. Model NV nechci

      Předem díky za rekce

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.