Brzdové desky BBB na deore M525

7 nepřečtených
  • vision28

Ahoj. Chci se zeptat mám takový problém. koupil jsem si brzdové desky BBB na deore M525 ,ale destičky se rychle zahřívají a pak začínají hučet a vibrovat. Ty vibrace se pak přenáší do celého rámu. U shimano destiček to nedělá.dá se s tím něco dělat. díky za postřehy.

0 0
    • fousac  

nebrzdit??? :-P

hmmmm..... nebo vetsi kotouce… mam stejnou kombinaci a trochu mi to dela jenom zadni brzda, kde mam original 160mm kotouc.. vepredu mam 185mm kotouc Avid a tam to nedela… je fakt ze kdyz se to zahreje, tak to dokaze delat vselijaky zvuky, ale nic co by bylo vylozene neprijemny…

0 0
    • pitos  

To co popisuješ je bohužel u BBB známá věc.(alespoň u M525) Já to vydržel s nima na zadní brzdě 4měsíce,kamarád na obou 14dní.

Kup si raději originál,ty nejsou špatné,nebo já používám Fast top,ty jsou ještě lepší. Koolstopy jsou taky osvěčené ale stojí trochu více.

0 0
      • Vilém  

Fastop vozim na 525 uz asi 3 desky a jsem spokojen.Proti originalu brzdi o dost lip.

0 0
        • Martinson  

Hlasuju taky pro Fastop vozím v kombinaci s kotoučem A2Z. Origoš desky strašně mizej v blátě, origoš kotouče se mi kroutily. Teď zkouším desky 300G zatím pocitově něco mezi.

0 0
    • cat  

Na 203 kotouci bez problemu, asi to bude tim.

0 0
    • grafik  

zajed je tak 200–300 km, jezdil jsem tuhle kombinaci pres dva roky a bez problemu. Zkus take dotahnout prasatka.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.