Brnó - buken 2017 (opravdu jen o kolech:)

821 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Na přání Emanuela…

    0 0
    • Jaroslávek  

      Když něco založím a není už to aktuální tak to zamknu. Jenže to se nejmenovaný soudruh neobtěžuje a pak vzniká chaos.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Já jen, aby to nezapadlo a nevznikl náhodou duplex…

      …hledám parťačku(ka) na víkendy :)

      0 0
    • Paja  

      Kdyz jen o kolech, tak kdo pojede ve ctvrtek?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ve čt bude víc kolistů a automobilistů než obvykle, pokud busový odbory nevyměknou…

        0 0
        • JSt  

          mam pocit, ze i ti buzeranti blokujici dopravu na kolech maji ve ctvrtek ve statlu dostavenicko… :-)

          0 0
      • obda  

        Pokud se nic zvláštního nestane, tak já.

        0 0
        • les  

          V kolik a odkud ? Jestli by byl sraz v Marihuánským, tak bych jel taky.

          0 0
          • Paja  

            Klidne tam, ale ja nedam driv jak 16.15.

            0 0
            • les  

              Může být. Klidně i později.

              0 0
            • obda  

              Takže jak? Za mne 16:15 v Marihuánským je dost nereálný. Tam to mám skoro stejně daleko, jak na Buk. Než bych se tam přes Klajdu vyškrábal …

              0 0
              • les  

                Já jedu z domu, tak je mi to jedno v kolik. Tož se domluvte dle možností posledního.

                0 0
              • mastihuba  

                16:15 už budu dávno doma ze švihu, tydle časy jsou fakt nahovno :)

                0 0
              • Paja  

                Tak 16.15 na Klajde?

                0 0
                • obda  

                  ok

                  0 0
                • pepek  

                  Máte tam trochu větrno, soudruzi

                  0 0
                  • Motyll  

                    Včera taky foukalo, ale v lese dobrý.

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Že s námi včera ne, beru. Ale že ani s Pájou dnes ne ??? To už je nad práh mého chápání.

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    P.S. Obzvlášť když víkendy trávíš pod záminkou sběru býlí na biku.

                    0 0
                    • pepek  

                      Kašílek a rýmička dosud trvá, zvládnu jen mírné bicyklování podpořené automobilismem. Husté tempo, kteří někteří soudruzi na vyjížďce nasazují nemohu akceptovat.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Tvá rýmečka je horší než můj památný zápal plic.

                        0 0
                        • pepek  

                          Už třetí týden mě drtí, ale už je to lepší.

                          Včera jsem měl závěrečnou prohlídku v Bohunicích a p. dochtor mě prohlásil za zdravého. Byl tam nějaký začínající kolega, tak mu četl ta moje zranění z lékařské zprávy. Když skončil, tak se sestra zeptala, zda mluví pořád o tom stejném člověku.

                          0 0
              • les  

                Tak se mám na Klajdu vyškrabat taky, nebo pak spadnete do Marihuánskýho ? Případně jakej kurz je v plánu ?

                0 0
                • Paja  

                  Ja bych se jel mrknout na traily, ten propojovak od dvojky, co otevreli na podzim jsem jeste nejel.

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Tři lidi se domluví na marihuánský a už je zas všechno jinak… Vidím to tradičně na vlastní osu…

                  0 0
                  • les  

                    Pro mě je to taky trochu pravou rukou pod levým stehnem. Ty budeš v lese v kolik a kde ?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Nevím, kol čtvrté v Pozořicích, pokud mě to nesfoukne.

                      0 0
                      • Paja  

                        Tak nejdriv frflas, ze uz je domluveny Marihuansky a ted najednou Pozorice @:-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jedu teda do marjánovskýho (na houpačce, asfaltem mezi poli)

                          0 0
                          • Paja  

                            A plati tech 16.15?

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Zeptej se bratra vichra, 15:00 vyjíždím :)

                              0 0
                              • les  

                                Dneska to chce jezdit údolíčka. Fičák fest. Budu vyrážet před čtvrtou ze Šumic. Tož třeba Tě v polách natrefím. Teda kolem 16:15h na točně nazhle chlapci.

                                0 0
                  • obda  

                    Pokud chcete Marihuánský, tak klidně jeďte beze mne. Budˇse připojím cestou, nebo až v cíli.

                    0 0
                    • Paja  

                      Tak my si muzem dat 16.15 v Marihu­anskym a a tebou treba pod Hadkem…

                      0 0
                      • obda  

                        Ok, vyrazím sólo a někde cestou k Hádku brnknu.

                        0 0
                        • babicak  

                          No to je domluva, jako rozprávka, jet s vámi dnes, tak pořádně nevím kam, Klajda, Marihuánský, Pozořice a kdoví co ještě.

                          0 0
                          • obda  

                            Sekce A v počtu 3 ks vyrazila v daném čase z Marihuánského, sekce B již dříve a jinudy (přes Klajdu) a srazili jsme se u Hádku asi s minutovým rozdílem :) Kde je problém? :D

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            No lesní bob nám to na celopevňáku (po nemoci) ukázal. Jsem fyzicky a hlavně psychicky zdrcen. Minule ses mi smál, jak jsem oblečenej, no tak teď jsem zkosl už cestou tam a ještě mi prochcal vak. Letos je to u mě trága nahoru i dolů, holt 10 kg navrch a navíc mi chybí tréning z převodovky :)

                            0 0
                            • Paja  

                              Bob po nemoci = trenink intenzit,

                              Bob normalne = gumicuk :-D

                              0 0
                            • Excel  

                              Já taky jednou s Bobem jel, modrou z Buku nad Olšany, byl to omyl, do teď jsem se z toho zoufalství nevyhrabal. Navíc mě vod tý doby ta cesta navrch neskutečně sere!

                              Normální hajzl to je! ;-)

                              0 0
                            • obda  

                              Špatně se na to díváš ;) Měl jsi mít radost z toho, jak jsi mne urval :D

                              0 0
                              • Paja  

                                Jak kdybys nevedel, jakej mel puvodne nick :-)

                                0 0
                              • mastihuba  

                                jak kdybyste nevedeli ze kdyz jede vic jak jeden tak uz je to zavod :)

                                0 0
                                • pepek  

                                  to mě teď taky odrazuje, místo kochačky furt makačka. Nejlepší je jezdit s nějakým zkušeným amatérem, který nehrotí tempo.

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Tak proto si beres sebou na vyjizdky toho malyho smetaka…

                                    0 0
                                  • obda  

                                    Nevím, jestli jsem zkušený, ale role amatéra mi jde :D

                                    0 0
                                  • Krutor  

                                    Až budeš zase vyjíždět do mýho kraje, ozvi se. Jsem přesně TVUJ TYP :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      :-D

                                      0 0
                                    • pepek  

                                      Potřebuju opravdu zkušeného amatéra, ty jseš ještě furt moc rychlý.

                                      Nevím co se stalo, vždyť Jarda už dlouho nic nevyhrál, ale bikerů je všude jako much. Nepamatuju, že bych dříve někdy ve všední den potkal víc jak dva bikery, teď tě předjede klidně 20 chrtů na 29" se zarputilým výrazem ve xichtu a k tomu ještě 15 kusů enduro-specific vystajlovaných hustých enduristů :-(

                                      Jediná pomoc je odvézt to autem kósek za město (ale zase ten signál není všude, že)

                                      0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        Už tě zase poznávám, jsi zcela zdráv.

                                        0 0
                                      • Jaroslávek  

                                        P.S. Nevím co budeš říkat až budeš senior 60+. Na tom si každy jouda chce smlsnout i kdyby měl za rohem padnout:-(

                                        0 0
                                        • obda  

                                          Mne zase včera dostal borec tak kolem 70, s rybářským batohem, na prygltrailu :-O V jednom mírně techničtějším místě u Skelek jsem ho dojel a předjel, nicméně u výjezdu na Junáckou louku ze za mnou vynořil a po chvíli byl přede mnou. Té baterky jsem si nejdřív ani nevšiml :D Nicméně na Zouvalce jsem šel zpátky do vedení a pak už jsem ho neviděl :)

                                          0 0
                                          • Jaroslávek  

                                            Baterky bych střílel.

                                            0 0
                                            • babicak  

                                              Souhlas, je to demoralizující, valíš do kopca a kolem tebe frnk vysmátej důchodce :-)

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                Motorky vas taky demoralizujou?

                                                0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Ono od určitýho sklonu už to s 1 × 11 moc o valení nebude ;)

                                                0 0
                                                • pepek  

                                                  nešlap mu po písečku, kamarád mu přece dobře poradil :-)

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    *******, začínám být zmasírován, jenže i ten zas*anej Eagle X01 stojí bez klik snad víc než Kona Unit :)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    :-D

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Chvilku jsem o 1×11 uvazoval (az budu stavet mladymu kolo, ze bych mu tam dal svoje 3×9 a ja si koupil nove razeni), ale cim vice jsem cetl o zkusenostech, tak jsem pochopil, ze snad krome Eaglu to pro me nema smysl. Osobne bych asi volil 2×11, pila 26×40, a kazeta 11 – 40.

                                                    0 0
                                                  • Motyll  

                                                    Mladýmu dej 1×11.

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Taky moznost. Ale on uz 3*9 vozi dva roky, tak to pro nej neni zadna neznama.

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    To nepobere smyk…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    14 zubu by mel dat

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Pobere, vozil jsem to tak namisto 40/28.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    S trojplackou shodíš v kopcu na pile dolů – A je to tam!

                                                    S tímhle to shodíš a pak ještě vergluješ 3× vzadu, aby ses trefil do kvaltu.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Presne a proto 1×neco a nemusis nic shazovat! :-P

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Cece, marne vzpominam, kdy jsem naposledy daval z velke pily rovnou malou.

                                                    A aby bylo jasno, ja proti trem plackam vubec nic nemam, jen jsem si rikal, ze pokud budu mladymu kolo skladat a jedna / dve placky mi nabidnou stejny rozsah, tak proc davat tri.

                                                    0 0
                                                  • pepek  

                                                    ?? neříkám malou: na trojplacce shodíš o jednu pilu dolů a máš tam hned správný kvalt, nebo co nechápeš?

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Každý správný BFkář má zbastlenou 1×11 (už mám orlího červíka: ), na silnici vozí poloprázdný gumy 28 mm (mám objednané:), maže …

                                                    0 0
                                      • Krutor  

                                        Pepíno, tos mě dostal – :-))))

                                        „… ty jseš ještě furt moc rychlý.“

                                        To už mě nikdo dlouho neřekl (kromě manželky :-)))) )

                                        0 0
                                      • RomanH  

                                        Uplne Ti rozumim. Dnes rano si celkem svizne jedu, rozjimam, a naraz me borec predjede rozdilem tridy. O nejake tri kilomtery dale nekdo jiny – totez v bledemodrem. Ze jsem mel proti nim v nohach o 30km vice (snad) je jen slaba utecha. Alespon ze me nepredjela ta holka s nosicem a brasnou :-(

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Ty lidi si to vůbec neužívají. Fčera po cestě z práce mě dostal nějaký ferina na otřískané, rezavé silničce v keckách, prostě totální lůzr. Kua, kde to jsme, co je to za kultura !?

                                          0 0
                                        • Paja  

                                          Ja teda po meste jezdim na pohodu abych zbytecne nedychal ty smrady z aut a stihaci, kteri se kolem me proriti 30+ me nechavaji klidnym.

                                          0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Ber to jako psychologický test, až se budeš chvilku dívat na jejich řitě na Zubštejně a pod. Taky mě ráno dnes jeden oprasil. Doufám, že ještě dost dlouho to bez aku na kole vydržím, včetně té k řazení.

                                          0 0
                                • obda  

                                  Ne nutně – akorát tady Bob po dojezdu prohlásil „je to hezká trasa, ale chce to jet alespoň 30, aby sis to užil“ :D

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    A co ze jste to vlastne jeli?

                                    0 0
                                  • mastihuba  

                                    takze ste jeli vrstevnicu nad pozoricama, ale zapomel vam rict ze normalni lidi to jezdi tricitkou v opacnym gardu, tedy z kopca :)

                                    0 0
      • mastihuba  

        říkáte ve čtvrtek jo? :)

        0 0
    • Polka  

      O te poledni pauze jsi na to slunko radsi chodit nemel ;-)

      0 0
    • Excel  

      buken bukkake

      0 0
    • pepek  

      Chtěl bych upozornit, že první RX právě probíhá na novasport

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nejlepčejší je stejně ten Rapid v českým šampionátu :)

        0 0
        • pepek  

          Nejlepčejší byl Scheider, první RXzávod v životě a hned druhej, začíná to být čím dál víc našlapaný.

          0 0
    • mastihuba  

      ******, dycky se drbalo o všem krom ježdění na kole. :-)

      0 0
    • les  

      Nemáte někdo plonkovní 26" kola na Véčka. 8 sp. ? Potřebuji pro kamaráda.

      0 0
      • pepek  

        Když to má být výhradně o kolech, tak ve 12.30 je tam Chris Hoy

        0 0
        • pepek  

          nikdo mi ten odkaz nepochválí a přitom je to tak vynikající :-(

          0 0
          • Jaroslávek  

            Kometáááááááá!!!!!!!!!

            0 0
            • babicak  

              +11111111

              0 0
            • RomanH  

              Ale jako se ke konci moc nesnazili…

              0 0
            • obda  

              No jo, na Buku jsme si všimli ;)

              0 0
            • pepek  

              Abája!! ??!!??. . . . . ?

              0 0
            • Polka  

              Hoši, to sou nervy…

              0 0
              • Jaroslávek  

                To teda byly.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Štyby byl taky napínavý, to ale na cyklistickým fóru málokoho zajímá.

                  0 0
                  • Polka  

                    Na to se člověk musí přijet podívat live ;-) Viděl jsem jen last 25, ale za mě zase QS taktický fail, měli ho zavčas pustit z řetězu a srat na Boonena. Čo chýbalo…ale prej GVA si to celkem zasloužil, že makal celej závod.

                    0 0
                    • pepek  

                      Já tomu teda nerozumím, ale nakonec šel kolem štybyho jak vlak, přestože posledních 10km tahal sám. Předtím musel makat taky jak bulhar.

                      0 0
                      • Polka  

                        Však to už při tom Štybyho pokusu o nástup pár km to go. GVA má fazonku, těžko něco vymýšlet mimo pavéčka a vůbec…

                        0 0
                        • JSt  

                          co bys tam chtel kde vymyslet? jakoze by to stybar sam urval a dojel prvni bez spurtu? :-) nevim, co by mohl chtit vic nez dojet ve trech na velas se 40s naskokem.

                          4km pred koncem si avermaeta proveril, ze mu neujede a toho se zas utvrdil v tom, ze kdyz styby nastoupi, avermaet ho v poklidu skoci. stybar to nevydrzel s nervama a rozjel to jako prvni…

                          teda takhle to vidim ja. a druhej flek na takovym zavode je podle me dost slusny vykon po vsech strankach.

                          0 0
                          • Paja  

                            Ja myslim, ze Styby ten spurt udelal nejlip jak mohl, GVA tam trochu zavrel o Moscona a udelal si tak 3m diru, ale ani to nestacilo. Pockat az o par metru dal nastoupi GVA, a pak ho skocit z druhyho fleku by bylo uplne bez sance.

                            0 0
                            • JSt  

                              abys vyhral spurt, ktery sam rozjedes, musi ten druhy bud zaspat nebo byt o tridu horsi. a tady nebyla splnena ani jedna podminka. stybar podle me neustal, ze se skupinka do spurtu rozrostla o dva rozjety a zkusil to moc brzo. avermaet si byl sebou jisty a promenil to.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                zrovna vcera nam to tady stana vysvetloval ;)

                                0 0
                              • Paja  

                                Kdyby pockal, az vypali GVA z prvniho, tak se na nej bude divat jen zezadu, takhle si tam aspon udelal celkem sikovne tu diru. Avermaet ten sprint moc dobre nerozjel, ale vcera byl proste nekde jinde.

                                0 0
                                • JSt  

                                  spurt se vyhrava na pasce a zezadu, ne sikovnou dirou z prvniho. coz jsme ostatne vsichni opet videli. ;-)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    A jak by to podle tebe dopadlo na pasce a zezadu?

                                    Jak pises, ze druhej musi zaspat, tak neda se rict, ze by GVA zaspal, ale to jak ho Styby zavrel, melo podobnej efekt, GVA musel na chvili prestat jet, a tak nesel do spurtu Stybarovi uplne z haku.

                                    0 0
                                    • JSt  

                                      nemyslim si, ze by to pro stybara dopadlo hur nez jak to dopadlo.

                                      0 0
                                    • Karaya  

                                      Polka to říká dobře. Pokud spurtuješ z těsného háku, musíš být taky o třídu lepší. Když si nechaš odlep, tak při vyjetí z háku máš větší rychlost a toho na čele skočíš. Můžeme to nekdy na silnici nasimulovat, co říkáš? :-) Kdyby Štyby vydržel, tak to mohlo být jeho. A kdyby nedělal 2/3 závodu domestika Tommekemu, tak možná taky. Na druhou stranu, takhle byly karty rozdaný. Těžko nechat Boonena na poslední závodě kariéry bez podpory.

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        Silniční cyklistika je sport úplně na pi*u. dívat se na to dá, jen když jedou mimo asfalt, 200 km většinou jedou v balíku a nic moc se neděje, o výsledku rozhodují dopingoví komisaři, domestici, pády, defekty, taktika, … Nechtěl bych být profík ani za nic :)

                                        0 0
                          • Polka  

                            Vzdyt pisu „těžko něco vymýšlet mimo pavecka“. Pokud chtel vyhrat, tak to mel urvat (zkusit urvat) uz driv na pave treba v nejake vhodnejsi chvili. Privest si GVA na velodrom je smrt, navic je dojeli ti dva, takze do toho holt sel, taky mohl skoncit klidne vic vzadu kdyby nic neudelal, v tomto souhlas s Pajou. A ja nepsal nic o spatnym vykonu Stybyho.

                            0 0
                            • JSt  

                              a co bys chtel vymyslet na kostkach? sagan tam zkousel neco vymyslet jak dopadl. :-) tam snad jde jen o to nedefektit a nesmotat se. avermaeta zastavil smotek nekolikrat. mne v tom zaveru prislo, ze si avermaet dovezl na velodrom stybyra nez naopak. sak ho taky zjebal, ze nechtel jet. ;-)

                              podle me stybar i avermaet z toho zavodu vytezili maximum, ceho byli v danou chvili schopni.

                              0 0
                              • Paja  

                                Jestli mel Sagic podobne specializovany gumy jak Kulhec se Sauserem na Cape Epic, tak se divim, ze mel ty defekty jen dva :-)

                                0 0
                              • Polka  

                                Uzavrel bych to asi takto – jaky jednani ti prijde lepsi (kdyz odhledneme od vysledku P-R)? Zkusit sam vyhrat za svy (jak blbec tvymi slovy) nebo byt mene aktivni (neaktivni) a nechat se k vitezstvi vyvezt? Jako v podstate nemam rad na silnici spurty a uz vubec ne to taktizovani na velodromu, to at si zkousi na draze, buzeranti :-) Ten pocit, zes zbytek urval a dojizdis sam skoro v komatu je prece k nezaplaceni.

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Naprostý souhlas.

                                  0 0
                                • JSt  

                                  v zavode se hraje na vitezstvi, ne na komat. a kdyz dojedes v komatu druhej, jsi akorat nasrany k nezaplaceni. ;-) ten „tvuj“ pristup muze fungovat u xc mtb nebo cyklokrosu, kde toho prostoru pro taktizovani moc neni. ale silnice neni o nicem jinym nez vyhakovat a ospurtovat. kdo tohle neumi, nevyhrava. ;-)

                                  0 0
                    • JSt  

                      zacit spurt jako prvni umi kazdej. zakoncit ho jako prvni uz neni pro kazdyho. ;-)

                      0 0
                      • Polka  

                        Pekne se vyvezt taky dokaze kazdej :-P

                        0 0
                        • JSt  

                          muze byt, akorat na to potrebujes toho „blbecka“, ktery zacne. ;-)

                          0 0
                • babicak  

                  Teď tedy k dalšímu titulu, ten poslední, jestli se nepletu byl v 66. roce minulého století. Tak ať ten Liberec pěkně roznesou!

                  0 0
      • Polka  

        Uz ses myslim nekdy ptal a ja rikal ze asi mam. Ted jsem se dival a jo, akorat je tam kazeta 6spd, ale nevim zda tam jde dat nejaka jina, to je na me moc predpotopni. Klidne daruji za hlt piva :-)

        0 0
      • mastihuba  

        tak kvuliva tobe bych vyzul grand rock ze hrebiku at to mizi z baraku. no spis daruju i s tema hrebikama.

        0 0
        • les  

          Dojedeš ve štvrtek hore ?

          0 0
          • mastihuba  

            nejsem si jistej jestli su na to psychycky zralej, ale zcela to nevylučuju. :) když už sme splnili povinnost psát jen vo vyjížďkách, tak bych měl jednu technickou poznámku. Nevim z čeho se obecně vaří škopek krom sladu a chmele, ale ten váš chutná jak pryskyřica z nejmenované kytky, ze které si důchodci dělají mastičky na lupenku. :D

            0 0
            • Smazaný účet  

              Od zítřka má být medový, úplně jsem dostal slinu na takové to Romanem oblíbené „kalisko“ :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Což je mimochodem na trávicí soustavu a reflux to nejhorší :)

                0 0
              • RomanH  

                V Senticich uz budes mit za chvili novej pivovar

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Se divím, že se tak rozrůstaj, kdykoliv se zmíním v Brně o Kvasaru, tak snad všem naskočí Čínská (Černá) Hora.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Co se ti do tvýho vlákna nasralo za šulína, ten dole ?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Začíná to blokování být drsný: v gravel vláknu jsem jednu sériovku okomentoval, že je jak od Čuliho, potrefená husa všechny označí za ***** a admin zablokuje mě, jeho ne. Jako kde jsme?

                      0 0
                  • babicak  

                    Přímo od pramene. Chuť spíše sladší, ale dá se. 12°.

                    0 0
      • Excel  

        Už to tu bylo, ale pořád je to stejně smutný, když se někde něco rozmrdává tankem a jinde tě oflastrujou když tam na kole páchneš.

        0 0
        • RomanH  

          Ne jinde, ale prakticky na stejnych mistech (viz. Podyji, Sumava i Jeseniky). Ale tak Mozzek zase pomohl sve rodine, toz co uz :-)

          0 0
    • Onbe Cz  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Smazaný účet  

      Nechcete někdo něco na Koloshopu za cca 600,–? Kvůli bezpoštovnýmu…

      0 0
    • Motyll  

      Vím, že je to zbytečně brzy… Ale jede zítra někdo?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Abych rozvířil trošku debatu, tak jsem se zas dozvědíl, že když nevozím jednopilu, vozím blikačku na 2× AAA, nechutná mi strbrno s curaçaem,… že jsem úplná … :) Budu to muset dneska spláchnout nějakým tým nefiltrem, případně porovnat se zelenou Chotěboří, ještě teda najít nějakou tu vdovu :)

      0 0
      • RomanH  

        aby ses neposral… jako po tom nefiltru :-)

        0 0
      • Paja  

        V nedeli jsem byl Na Konecne, ze si teda jednu tu brilantni modr dam…a od vycepu jsem odkracel s nefiltrovanym Poutnasem :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Poutníka mám teda radši čistýho :)

          0 0
          • Paja  

            Ja do te doby ani nevedel, ze neco takovyho delaji.

            0 0
        • RomanH  

          No ja taky budu mit dnes u obeda dilema – Zeleny (Brno) mi nechutna, v hospode budou mit nejakeho zeleneho Syrovana. Pripadne je jeste na vyber klasickej nefitlr Prasak a pak klasika Zavis… Vecer mame u nas v kultasu Otakarka, takze ten Zelenej Syrovan hloda… :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Syrovan ? Co to je ?

            0 0
            • Paja  

              Syrovar, ale musel jsem to vygooglit, stejne jako Prasaka.

              0 0
              • RomanH  

                jj, diky za info. Jak jsem cetl na tabuli Syro… , hned jsem si to spojil se Syrovicemi / Bratcicemi a myslel jsem, ze jde o Bratcicky pivovar. Toz tohoto Syrovara asi prubnu :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Být tebou, tak neriskuju, nemáš přizpůsobenou mikroflóru :) Sladší decentní chuť = decentní ráno.

                  0 0
          • Excel  

            Prasák a Syrovar … sládek si v tom smáčí šulina, do huby bych to nevzal. To včerejší starobrno žádná velká sláva. Nablit do desiny NIC tak to chutná obdobně, pravda po těch sladkejch koblihách bylo jedno co leju.

            0 0
            • pepek  

              tolik negativismu?

              to je ten singlspeed, celou dobu přemýšlíš, jak pojedeš do toho letonického kopca, že ti ani pivo nechutná

              0 0
            • Polka  

              Nechapu proc to furt chlascete. Ja to zkusil jednou a od te doby to nechcu ani videt.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Když chci něco zkritizovat, musím to ochutnat. Mě jen dostalo, že na letáčcích opět masírují bylinkami, přitom flastra za klamání nedávno dostali. Holt asi se jim to pořád vyplatí.

                0 0
                • Polka  

                  Tys nikdy driv nemel zeleny pivo, ze jim skocis na nakou novinku? :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    Treba puvodni zeleny pivo vypadalo a chutnalo jinak.

                    0 0
                  • Motyll  

                    Každý rok chutná trochu jinak. Jedno si dám a game over.

                    Do hospody nechodím kvůli pivu, ale debatovat/hádat se/načerpat moudra ;-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jj, z Buku odjíždím a v hlavě jako v úle po té masírce. Než přišels, tak byly v TV nějaký borci co hopsali po šutrech v lese. Takže ses na něco zeptal nejmenovaného súdruha a on ti odpověděl: Hele, vidíš to ?

                      0 0
                    • RomanH  

                      +1

                      Ten Syrovar nakonec nebyl tak strasnej (lepsi nez zeleny Brno), ale jedno (aby se dostalo tradici) stacilo

                      0 0
                    • Polka  

                      Vzdyt ani to neni pravda, pokazde kdyz zacneme debatovat a dohadovat se, tak se radeji zdekujes :-P

                      0 0
                      • Paja  

                        :-D

                        0 0
                      • Motyll  

                        To už bývám argumentačně vysílen. Navíc jak dorazí Václav, už se málokdo ke slovu dostane. Leda když jdete na kanál.

                        0 0
                        • Polka  

                          Dyt nekdy v zime sotva nekdo vyslovil zaklinadlo „Babis“, tak uz ses zvedal ;-)

                          0 0
                    • Paja  

                      Na Konecne dnes zelenej armagedon, muzes si vybrat mezi zelenym Sbahnem a zelenou Chotebori O:-)

                      0 0
      • babicak  

        Tak nepřeháněj :-) Nezmrzls?

        0 0
      • Motyll  

        ;-)

        Koukám, že se to nějak zvrhlo.

        0 0
    • obda  

      Náhodou někdo dneska nebo zítra?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tak dnes doufám Veveří tour, v so bych dal něco velkýho…

        0 0
        • Polka  

          Treba…velkej rizek?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Šnitzl rozklepané na hadru a neustále se zhoršující PU, tím mne neohromíš ;)

            0 0
            • Polka  

              O tloustku rizku nebo dokonce kvalitu piva ale vubec neslo ;-)

              0 0
          • mastihuba  

            ***** dal bych si. :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Běž si nachytat nějaký mořský ryby na večer :)

              0 0
              • mastihuba  

                dnes to bylo v japonskym stylu takze rejze susi vasabi a hulky. pak sem to musel zazdit nejakym veprovym ragu. :) su spalenej jak pica a mam upal. pet dni na kole a pece to tady fakt silně.

                0 0
                • Polka  

                  To je aspon dovolena :-D

                  0 0
                • Polka  

                  Ty voe, ted jsem koukal na predpoved pro Palmu a do uterka ma bejt peknej hic 25–30, to budete pekne zesmahli :-) Toz pozdravuj.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    vcera sem chvilu chodil po plazi bez trika a mam ramena spareny jak sele. dnes sem vyrazel uz 8:30 a kdyz sem se vracel okolo 14h tak uz to zas smazi jak dobytek. nejhorsi je ze te furt ochlazuje ten zkurvenej vitr a necejtis jak to pripaluje.

                    0 0
        • RomanH  

          Ja dal v ramci testu noveho sedla dneska kilo. Jel jsem i okolo toho previta Holomka a kupodivu jsem mel na nej stesti. Prvne jsem si myslel, ze akorat v te tonovane X5 odjizdi, ale byl to nekdo jinej (treba Jasnenka privezla na Velikonoce synatora), Holomek tam nejake plavovlase ramlici ukazoval konicky. Prvne jsem na nej chtel neco od plic zarvat, ale pak jsem si uvedomil, ze ta loni objevena pesina je vlastne supr :-)

          0 0
          • Excel  

            Kilo a ještě s novým sedlem, to se cení.

            0 0
            • RomanH  

              Klasika, Libochovka, Andelska hora, Mezirici a pres Holomka a Krovi dom. A objevil jsem pekne pokracovani tech brodu smerem na Bites – az pojedeme Jihlavu, tak se pochlubim.

              0 0
          • Smazaný účet  

            SQlab? Neměls taky špatnou šíři Phenoma?

            0 0
            • RomanH  

              Nee, Pells Hornet. Hledal jsem neco podobne Phenomu.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Rupl?

                0 0
                • Excel  

                  Pod našima tlustejma prdelama se rozvrže všecko, bo hovno jezdíme.

                  0 0
                  • RomanH  

                    SI vydrzelo podstatne vice.

                    0 0
                    • Paja  

                      Flite mam uz aspon 10 let :-)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Mne kazdy sedlo vydrzelo max 15 –20t km, pak uz bylo prosezene. Ten Spesl vydrzel nejmene.

                        0 0
                        • Paja  

                          Jak se to projevuje? Ja akorat na 2 Turbomatikach ohnul liziny.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Sedi mi sedla s dirou. Propadne se cast sedla. U toho Spesla jsem navic ohnul celkem brzy liziny, a navic v jejich uchyceni vrzal a byl volnej. SI Max Flite Trans AM byl super, SLR XC taky vydrzelo vice nez ten Spesl (ten mi ale oproti tomu SLR sedel vice.)

                            0 0
                        • Karaya  

                          Koukám, že se svou vahou docela ušetřím. Na silnici i biku mám stejné Flite z roku 2003. Ten bikovej je trochu odřený od bláta, ale na silnici je pořád jak nový. A žádnou změnu neplánuji :-)

                          0 0
                          • RomanH  

                            Ja bych rekl, ze je to hlavne tou dirou. Nejake WTB SSTK a na silnici San Marco mi drzi stale.

                            0 0
                          • JSt  

                            to nebude vahou. mam teorii, ze na to praskani ma vliv, kde jsou liziny sedla upnute. dle te teorie, pokud je sedlo posunute moc dopredu, je na prasknutit nachylnejsi.

                            0 0
                • RomanH  

                  Neskutecne vrzal, co 100 km jsem tam musel strikat olej. Lizinu jsem musel taky rovnat jeste v ramci prvniho roku. Zpetne musim vyhodnotit, ze za ty 3l ten Phenom fakt nestal, byt mi sedl.

                  0 0
              • Polka  

                Ja teď dal Phenoma i na fulla, šíře 143 na ty naše ****** :-) Jak dlouho ti vydržel?

                0 0
      • Motyll  

        Zítra dopo dřevo, odpo bike, večer Kometa.

        0 0
      • Polka  

        Ja pojedu asi zitra na tu Kometu.

        0 0
        • Motyll  

          Vzhledem k tomu, že skalní jádro tentokrát nevyjelo a zůstalo doma a penzion je full, bude bitva o každou židličku.

          0 0
          • obda  

            Hokej nijak zvlášť nemusím, tož raději vyjedu někam sólo.

            0 0
          • babicak  

            Kometááá Super!!!

            0 0
            • Motyll  

              Dobře to dopadlo a kdyby se nekřtilo nové kolo bylo by to ještě lepší.

              Dneska su chůva.

              0 0
            • RomanH  

              Alinceb je z Liberce. Jirik ho zna, tak by mu mohl zavolat, jestli nevi, jak to dopadlo :-)

              0 0
              • mastihuba  

                staci dat odkaz do lv vlakna. z liberce je i jahoda :) a staci rict, jakoby se stalo :)

                0 0
                • les  

                  Prosím o kolech. Depzavináčcosi to tak chtěl.

                  0 0
    • pepek  

      Protože jsem zjistil, že někteří soudruzi nečtou kultovní Babičákovo kvízové vlákno (!!), tak to dávám i sem:

      od LČR faceliftovaný, bezbolestný výjezd od žluté na zelenou, vhodný zejména pro kombinaci naučná-kaštánek.

      https://mapy.cz/s/1yQWQ

      četné děkovné dopisy

      0 0
    • pepek  

      Pokud někdo nechodí do sekce foto, zítra prý nám chtějí zase pomáhat

      0 0
      • RomanH  

        Tak doufam, ze budou pomahat na te sjezdovce nebo ve vodni nadrzi…

        Jinak dneska to uz muze slavit „uspech“, protoze lidi jsou tak posrani, ze na 70 jedou radeji 50 :-(

        0 0
      • Polka  

        Autem jsem objel vsechno uz vcera a s 1×11 rychlost tezko prekrocis, takze pohoda ;-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já bych se zaměřil na Drahany …

        0 0
      • Lada,s  

        pepku, nebyls dneska kolem poledne tady? https://www.qip.cz

        Pokud ne, byl to tvuj dvojnik :-)

        0 0
        • pepek  

          Ne, to byl určitě dvojník. A ten čas taky nesouhlasí.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Všude samí poblblenci se šálama, doufám, že aspoň někde splaším lupeň na pátýho na zápas Napalm Death vs Brujeria ;D

      0 0
    • Karaya  

      To je událost teda, na Buku se musejí dít věci!! Musel jsem si na ně dát štamprlu, 51 let a konečně jsme se na tu Jihlavu dotáhli :-).

      0 0
      • obda  

        Normálně nesleduji, nicméně během dnešní vnitrosemestrálky jsem psal studentům průběžné skóre na tabuli :D

        0 0
      • Polka  

        Budes se divit, ale bylo to velice komorni, o to to bude asi dnes veselejsi.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mně už úplně jeblo, sleduju teď: http://www.ceskatelevize.cz/…du-prijimac/

      Já bych to snad i podepsal, zajištěný hadry, jídlo, ubytko, život by dostal nějaký směr :D

      Opět to mám naopak, všichni to hráli na hlavu, aby se tomu vyhli…

      0 0
    • Paja  

      Otuzilci sraz 16.30 Obrany.

      0 0
    • RomanH  

      To si dela Hollan prdel ?!

      Jako ze pojedu autem do prace a ve treti zone tu necham denne 360 Kc (ve cvrte, coz je cele Brno, tak 180 + dlasich 50 za MHD) ?!

      Nebo to jen blbe chapu. Pokud ne, tak doufam, ze IWantMorovi nekdo poradne nareze.

      0 0
      • Motyll  

        Defenestrace se přímo nabízí…

        0 0
        • JSt  

          co usetris na lonte za bydleni, promrdas za parkovani v metropoli. proste kompenzacka. ;-) beznou brnenskou rodinu s jednim autem 900,– navic nepolozi.

          0 0
          • RomanH  

            To co na lontu usetris za bydleni postupne promrdas za dopravu uz ted, nula od nuly pojde.

            Pochopil bych stred mesta, urcite ulice ci jejich casti, ale dat cele Brno do placenych zon mi teda prijde hodne pres caru.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Zkus si po páté u nás zaparkovat…

              0 0
              • RomanH  

                Tak v tom se nic nezmeni, po 17te Ti tam budou opet parkovat rezidenti

                0 0
                • mastihuba  

                  po 17h tam nemáš co parkovat, to už máš sedět na lontu v hospodě, nebo na polu kopčit brambory :)

                  0 0
                  • RomanH  

                    No vsak ano, dyt to tak Depkovi pisu

                    0 0
                    • mastihuba  

                      no já to psal spíš jako souhlas s tím že cizinci tam po 17h už moc nejsou…ale to by spíš znal pepíno, kterej to monitoruje o kousek vedle :)

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Ten hlavně monitoruje, že babičky před barákem musí dýchat zplodiny z aut zaparkovaných čumákem do ulice.

                        0 0
                • Smazaný účet  

                  Třeba odpadnou socky a nepoctivých zabírajících bude co nejméně, majitel odtahovky, co má smlouvu s městem se poměje :)

                  0 0
              • Karaya  

                Zkus si po páté zaparkovat u nás, to máš všude stejný. Ale zóny jsou zlo.

                0 0
                • mastihuba  

                  u vas sice nejsou firmy ani skoly, ale zase mate dvoj az trojnasobnou vejsku cinzaku jako jezedak na grohove :)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Netuším, kde to je u Vás :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    u gambrinusu :)

                    0 0
                  • Karaya  

                    U nás je v Líšni a na 60 bytů připadá zhruba 22 parkovacích mís­t.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Jestli by nebylo ve finale lepsi pojmout to naopak. Nasi meli garaz 5 zastavek od bydliste, ja dve. Auto jsme/jsem v Brne vytahoval na vikend / velkej nakup tak 3× do mesice a nijak nas to neomezovalo. Postavit hromadna kryta garazova stani, prodat / pronajmout je rezidentum z okoli, a na ulici nechat zadara volne moknout nas prespolni v bezne pracovni dobe. Verim, ze spousta lidi by si garaz / garazove stani rada zaplatila.

                      0 0
            • Excel  

              z vybranejch peněz vyvrtaj metro

              0 0
            • JSt  

              brno je tak maly, ze vpodstate vsecko je stred mesta. :-D

              0 0
              • RomanH  

                Mendlak – Uvoz – Koliste – nadr

                0 0
                • JSt  

                  o tom, ze zit brno jsou curaci se neni treba prit, ale zas nelze brat vse apriori jako picovinu. ;-) zaparkovat v centru je problem a je treba to resit. a asi nic rozumnejsiho nez rezidentni parkovani nevymyslis. kdyby se vzal jen tebou jmenovany malicky okruh, jediny vysledek bude, ze se problem parkovani zhorsi na jeho hranici. vztit to rovnou z gruntu je nejrozumnejsi, co lze udelat. i to cenove nastaveni mi neprijde uplne od veci. 900,– pro rezidenta za rok je sranda. devet papiru za kazdy z peti aut studentu z bardejova okupujicich jeden ker uz pocet aut redukovat bude. stejne jako jako devet papiru za starou 405 jako druhy auto k oktavce.

                  ze to nevyhovuje lidem, kteri v brne neziji je zcela vporadu, plyne to primo z podstaty veci. ;-)

                  vec druha, ze to absolutne neni dotazene do konce, resp. bych rekl, ze to spis vzali od konce a chybi zacatek, tzn. zachytna parkoviste s dostatecnou kapacitou pro dojizdejici za praci a napr. parkovaci listek jako celodenni jizdenka na salinu.

                  0 0
                  • RomanH  

                    To je prave ono, vzali to od konce. A vsimni si, ze ja napadam hlavne tu zpoplatnenou 3ti a 4tou zonu. Studenty z Bardejova vyresis tim, ze to zpoplatnis 19:00–05:00.

                    Jako me se to nedotkne (firemni misto, nasi tu maji garaz), ale pro spoustu lidi by to takto pojate melo fest dopad.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      nas jezdi autem do hokny 6. to je za rok 54 litru. takovejch firem je v baraku 10 a to uz je pro mesto slusnej prijem :)

                      0 0
                  • scoty  

                    Z toho kasírování bych vynechal majitele nemovitostí, jinak se nám všechny zelené zahrady kolem RDomků změní na parking…

                    0 0
                  • pepek  

                    900,– je sranda, k tomu ovšem přijde ještě nějaká pastička

                    0 0
        • babicak  

          Březina je ode dneška zavřená celá?

          0 0
      • pepek  

        Nařezat by v tomto případě nepomohlo, naopak.

        0 0
      • Excel  

        Půjde druhé auto v rodině napsat na nezletilé dítě?

        To asi dost firem vycestuje z centra někam kde půjde parkovat na jejím(pronajatém) pozemku.

        0 0
        • pepek  

          Firmy vycestují, za nima lidi a tady zůstanou cigoši-český Detroit

          0 0
      • mastihuba  

        dobře :) tam spadá i Staňkova … konečně nějaká klika ke stěhování firmy

        0 0
    • mastihuba  

      nevali se doma nekomu vehlasnej belray? sem nasadil novej retaz na Lv. tam urcite sustit nebude. :) a mit jej cistej a namazanej bude fajn :)

      0 0
      • pepek  

        Dnes jsem dělal „pořádek“ a našel dušu, která měla 3 fleky blízko sebe a další dírku na tom stejným místě. Váhal jsem, zda ji vytunit šestým flekem, ale něco v ní hrkalo, tak jsem ji rozstřihl. Hoši to je neuvěřitelné, má to 5cm a vozil jsem to určitě snad možná měsíc. Očekávané komenty o bezduších jsou zde myslím irelevantní

        0 0
        • Paja  

          Tos mel vyndat tou dirkou, a pak ji zalepit ;-)

          0 0
        • Excel  

          kurvítko z výroby

          0 0
        • scoty  

          jedině bezduše..:))

          0 0
        • mastihuba  

          tak po mesicu to zrezlo a co bylo venku se ulomilo o nejakej kamen. dybys nemel dusu tak to jen vytahnes a das misto toho knot. :) udivuje mne ze nekdoz BF jeste v roce 2017 vozi duše. ty musis mit dycky neco navic. :) treba dve odpruzeny kola :)

          0 0
        • mastihuba  

          tak po mesicu to zrezlo a co bylo venku se ulomilo o nejakej kamen. dybys nemel dusu tak to jen vytahnes a das misto toho knot. :) udivuje mne ze nekdoz BF jeste v roce 2017 vozi duše. ty musis mit dycky neco navic. :) treba dve odpruzeny kola :)

          0 0
          • scoty  

            To je fakt drátů má navíc dost…ale to by měl zapíchlý spíš v sedle?..:)

            0 0
          • pepek  

            Venku nic nebylo, to bych slyšel. Zalezlo to celý dovnitř, vyměnil jsem dušu a tuhle zalepil aji s tím železem.(a to možná 2×)

            Každý má něco. Ty si zase zkontroluj, abys neměl defekt vinou gumy zteřelé věkem :-) Aspoň ta kola pootoč, aby nebyla šišatá.

            0 0
            • mastihuba  

              tak hans dampa tam mam pravda dlouho, ale vzhledem k mnozstvi materialu na nem, nedegraduje tak rychle. Proti sisatosti na tom jezdim do vincku a to docela pravidelně. :)

              0 0
    • Excel  

      Fest škopek. What else.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Žes neřek, nasadil jsem slicky :)

        0 0
        • Excel  

          Příště, droku. Dnes hodně foukalo zboku, tak jsem jel přísnej Mathausen, takže bych tě stejně urval ;-)

          Jonysova silniční trasa.

          Výborná jedenáctka z Brna za 24,–. Nechci se Vás dotknout, ale kdo z vás to má.

          0 0
          • pepek  

            To je taky chytrý, vylézat na silnicu, když fouká. V protikladu k nastávající buzeraci kvuli parkování v Brně, jsem dnes pozoroval četná potěšitelná zlepšení v okolí. Třeba strategicky umístěné parkoviště pod Hádkem je nyní asi 2× větší a ještě lepší volba je nové parkoviště v Hostěnicích u hřiště. To je pak ta turistika hned radostnější, bo např. Hádek-Hostěnice a z5 není vůbec špatný kousek silnice.

            0 0
          • obda  

            Jonysova? To jsem jezdil na silnici už před víc než čtvrt stoletím ;) Ale tehdy byl provoz takovej, že se dalo v pohodě i přes Tetčice.

            0 0
      • Lada,s  

        ááá pozor, kontrola v mém revíru :)

        0 0
        • Excel  

          Tak! Ale s tím asfaltem už by to chtělo něco udělat, vyklepal jsem tak tři plomby.

          0 0
          • Lada,s  

            Podle mapy vidím kritický úsek Bránice-Ivančice a pak uplněnapičuúsek za Rosicema na Litostrov, tam to drncá i na bajku :)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Litostrov ? A sakra. Tam na silnici asi můžu zapomenout.

              0 0
              • Excel  

                Z Rosic na Litostrov je to drncavější skrz záplaty, výtluky tam nejsou.

                0 0
    • Paja  

      Co vzhledem k neprilis optimisticke predpovedi na stredu i ctvrtek vyrazit v utery?

      0 0
      • obda  

        Za mne negativ, mam degu „Druha vina z Bordeaux“ :)

        0 0
      • pepek  

        Já bych jel, ale Pája myslím může ven jen ve čtvrtok.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Máničky by šly.

        0 0
        • Paja  

          Jako, ze bys s nama jel na Holednou? ;-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Zítra jsem sice doma, ale nevím jak to vodařiplynaři­topenáři stihnou všechno, takže mám volno dnes tak do 19-ti. Zítra se pravděpodobnost rapidně snížila.

            0 0
            • Paja  

              To je vysledek te drobne prace z minulyho ctvrtku? ;-)

              0 0
              • pepek  

                To vypadá na triviální výměnu těsnění v kohoutku. Práce na 10minut, když jseš největší blbec na zeměkouli, tak 15.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Pochybuju, že má kohoutky, pokud nemá nějaký módní zlatý retro :)

                  0 0
                  • pepek  

                    centrální uzávěr, přívod k myčce, pračce, na kotli 4 kusy, sporák. . . .a ještě by se nějaký našly.

                    0 0
                • Jaroslávek  

                  Bohudík je to trošku větší akce pro devatero řemesel, ale zase to bude na dožití.

                  0 0
                  • Paja  

                    Ale Manicky klidne na 19.00 zajisti, i kdybys dosel jen peso, tak dlouho u vas stejne zadnej remos drepet nebude.

                    0 0
                      • LM  

                        Zdar, rád bych se taky přidal :-). 2/3 z té trasy mam najetý a na zbytek bych se rád podíval.

                        Kde a v kolik plánujete sraz ať stihnu včas zmizet z práce a dojet tam?

                        0 0
                        • scoty  

                          Soudruzi doposud nehlasovali…:)

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Neboj, zítra po čtvrté se to dozvíš :) Ona část domluvy totiž probíhá jaksi neveřejně že…

                          0 0
                          • LM  

                            To už jsem právě vypozoroval že se to domlouvá buď pokoutně nebo v šifrách a pak se to ještě operativně zmnění :-)

                            Stačí mi když se tu místo a čas objeví hodinu před srazem.

                            0 0
                            • Paja  

                              S nejvetsi pravdepodobnosti 16.30 u Mamuta.

                              Pro kolik lidi jses pane Manas schopen zajistit stul, resp. kdo pak pujde i do hospody?

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Já jen, abyste se mnou počítali (jako kotvou v technických úsecích:), snad vlak pojede včas, né jak ráno, kdy jsem musel do hokny pěškostopem.

                                0 0
                              • Paja  

                                Kdo pujde pak do hospody? Manas ma Manicky zamluveny, ale jen stul pro 4, takze vic jak 5 se nas tam 100% nevejde.

                                0 0
                              • Polka  

                                Já to možná taky stihnu.

                                0 0
                              • RebelYell  

                                Zdravim, panove, smele se zeptam zdali bych se mohl k vyjizdce pripojit? ;)

                                0 0
                              • Paja  

                                Tak teda 16.30 u Mamuta, kdyby to jeste nekomu pripadalo malo jasny :-)

                                0 0
                                • Excel  

                                  Čeho?

                                  0 0
                                • RomanH  

                                  Snad vam to vyslo, u nas porad prehanky

                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Po delší době supr akce, díky. Doufám, že jsme neodradily nováčky :) Gulášek byl trochu zrada, ale tatarák exclusive.

                                  0 0
                                  • LM  

                                    Dobré to bylo. Jen ten výjezd od Anthroposu k Myslivně jezdím normálně o něco pomaleji (a maličko jinak:-)).

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Priste na Manickach zadny experimenty ;-)

                                    0 0
                                  • RebelYell  

                                    Chlapi, diky za vyvezeni, za mne tez super a sory za tu brzdu nekdy :)

                                    0 0
                                  • scoty  

                                    To pivo tam soudruh úplně hýčká, jen to maso bylo trochu málo kořeněný no…:-)

                                    0 0
                                  • scoty  

                                    tady je ta sjezdová pozice Kulheca za Anthroposem jak jsme se o tom bavili…

                                    0 0
                                    • RebelYell  

                                      Je to drak. Dozadu nemuze, by se zpoza toho jeho stozaru ani nedostal :)

                                      0 0
                                    • Karaya  

                                      Dobře dělá. Když jsem si na v NmN zkoušel vertical drop, tak jsem si pěkně vrazil sedlo do žeber a přitom úplně zbytečně. Na Kulháče je to rozhodně bezpečnější.

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Tak na to nemám koule.

                                      0 0
      • Smazaný účet  

        Byli bychom aspoň 3?

        0 0
        • Karaya  

          Když byste vyrazili dostatečně brzo, tak bych se přidal. Chtěl bych nejpozději v 16:00 zmizet z práce, možná i dřív.

          0 0
    • Motyll  

      Kdo si chce hodit vejcem, tak dneska je Andrej v Brně.

      0 0
    • Motyll  

      Kde se dá lobovat za to, aby mezi Klajdu a Ochoz dali na silnici zákaz vjezdu cyklistů?

      0 0
      • RomanH  

        Pridal bych se s Kninicky – Kurim v odpolednich hodinach

        0 0
      • babicak  

        +1 hlavně pro ty, co mají MTB, nejlépe naleštěné fully a vedle cyklostezku

        0 0
      • pepek  

        Bych to rozšířil na zákaz: Klajda-Jedovnice.

        Ale pod policajtama už myslím spravili ty okraje, ta velká díra v té třetí části trojité zatáčky už není.

        0 0
        • babicak  

          Okraje jsou jak cedník, když tam jedeš s návěsovkou, tak musíš do těch děr

          0 0
      • Polka  

        U Andreje samozrejme! Mels moznost mu to dneska rict ;-)

        0 0
        • Motyll  

          Sakryš, pozdě. Blažena by mě k němu stejně nepustil s tímhle požadavkem. By přišli o návratovou…

          0 0
      • gerrard  

        Ale no tak. Kama bych o vikendu jezdil na silnicce smer kras. Spis lobuj, at tam udelaji jeste vedle asfalt pro kola jak pise Pepek, az do Jedovnic.

        0 0
      • Karaya  

        A kudy bych se jako měl dostat do Líšně? Škoda, že tehdy nenalili asfalt na tu stezku v lese. Ale když už tam jedu, tak se alespoň snažím jet opravdu rychle.

        0 0
      • JSt  

        co ti tam ti cyklisti provedli? :-)

        0 0
      • liskin  

        Asi u Hollana, ne? Ten má na starosti dopravu.

        0 0
      • mastihuba  

        Na koho se obrátit?

        • u komunikací II. a III. třídy a obecních – odbor dopravy pověřené obce
        • u komunikací I. třídy – odbor dopravy krajského úřadu
        • u rychlostních komunikací a dálnic – ministerstvo vnitra, ministerstvo dopravy

        no a pojedes na silnicce do lisne pres kanice obrany a zidenice?

        0 0
    • Calcio  

      Dobrý večer, chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s brzdami Shimano M506 ?

      0 0
      • Karaya  

        S Deore nemám zkušenost, ale už Alivia jsou překvapivě dobrý a váhově přesně stejně jako XT.

        0 0
        • Calcio  

          Mockrát děkuji za informaci....­.Pomohlo :-)

          0 0
          • Motyll  

            Větší rozdíl poznáš v deskách a kotoučích. Třmeny a páky OK.

            0 0
    • pepek  

      Podporujte svého Hollana

      To je neuvěřitelné hoši

      0 0
      • Jaroslávek  

        Ty, ty ty, ty to budeš platiti.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Ta debata už proběhla. To je prostě civilizace, 1 člověk potřebuje k přesunu 2t kovu, aby věčně trčel v zácpách a nakonec neměl kde zaparkovat.

        0 0
        • Motyll  

          Hele, napřed měj rodinu. Čili ženu a min 2 potomky a pak k tomuhle diskutuj. Být solitér, tak taky jezdím do hokny na kole a je mi fuk odkud kam a v kolik přijedu.

          0 0
          • RomanH  

            Tak nejak

            0 0
          • JSt  

            spatne sis to zaridil. na silnici ti vadi cyklisti a ted te jeste voskubou za parkovani. kdybys bydlel ve statlu a pracu mel deset minut pesky… ;-)

            0 0
            • Polka  

              No…ted bydli na lonte a novou pracu bude mit uplne v… :-)

              0 0
            • RomanH  

              analogicky, bydlis ve statlu a chces tu mit klid jako na lontu, to je taky picovina

              0 0
              • JSt  

                to by me ani nenapadlo. ;-) jen si diky steskum vas lontaku cim dal vic uvedomuju, jaka je vyhra bydlet a zaroven pracovat v centru mesta. a to uplne nezavisle na nejakem rezidentnim parkovani.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja si nestezuji, naopak. Na rovinu rikam, ze financne nula od nuly pojde. Mne osobne vyhovuje ten klid a prostor, nekdo (treba muj bracha) to ma naopak a za byt tu vysolil tolik penez, ze za ne mohl mit domek v Bitysce . U toho parkovani jsme se shodli, ze zacali ze spatne strany, a co se tyce tech cyklistu na cestach Klajda – Ochoz, Jinacky – Kuras a podobne, tak je to predevsim jejich hazard. Ta minuta / dve zdrzeni me fakt netrapi.

                  0 0
                • mastihuba  

                  s tim bych si dovolil nesouhlasit. :) ja bych barak na lontu nemenil za byt v centru ani nahodou. a ze sem jich prosel… co se tyce rezidentniho parkovani, tak je mi nejvic lito remeslniku a veskerejch služeb s tim spojenejch. predplaceny kredity rezidentu pro tyto ucely vyvolaji jen dalsi birokracii a nabubreni statni spravy, a pri socanskym rozhazovani a navysovani techto fixnich výdajů to nebudou jen prachy za parkovani ale ve finale i vyssi daně na uziveni aparatu.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Uz to tu Depka naznacil, zaparkovane auto nemusi mit SPZ, zakryte auto nesmi PCR kontrolovat. To je samo ta nejhorsi mozna varianta, citam, ze to dopadne jinak. A hlavne, Zit Brno tam tam po dalsich volbach uz nebudou.

                    0 0
                    • pepek  

                      Bohužel toto prosazují všechny strany, takže si nevybereš-i když Hollana někdo umlátí hedvábným bičíkem

                      0 0
                      • RomanH  

                        Nejake rezidentni parkovani + zony urcite budou (viz. jina mesta), ale takto siroce pojate (jeste ze ho treba Lisen poslala do …), za takove ceny a bez zohledeni pracovni doby snad ne. Treba slo ze strany Hollana jen o vykop, protoze nema zadnou koncepci :-)

                        0 0
                        • gerrard  

                          To sice vypada super, ze Lisen tam nebude, ale pak budu asi muset platit pokazde, kdyz nekde zaparkuju na ulici, kde zona bude. Tak nevim, jestli to bude ve finale pro me vyhra. Pro ty co ke me pojedou to fajn bude na 100%, teda pokud bude kde zaparkovat, az si sem budou odstavovat auta ti co nechteji platit 900,– nebo 9000,– rocne. A kdyz jsem videl kolik aut zacalo jezdit po dalnici, jak zacala byt zadarmo, tak jich asi bude hodne co budou chtit usetrit.

                          0 0
                          • RomanH  

                            Ja teda toho rezidenta pochopil tak, ze muzes parkovat za 900,– rocne v miste bydliste. Pokud pojedes do prace z Lisne treba Bastru, tak bude platit denni parkovani tak jako tak, at mas v Lisni zaplaceno rezidentni stani, nebo ne…

                            Smyslem je nahnat co nejvice lidi do MHD.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Ano, tak to je (by mělo být)…

                              0 0
                            • gerrard  

                              Tak to si spatne vysvetluju slovo oblast:

                              „Rezidentní karta platí ve vaší oblasti, kde bydlíte, ale rovněž v okolních oblastech.“

                              to sem mel oblast = zona, tak to bude asi jinak. Je videt, ze to maji kluci promyslene, protoze oblast jsem nikde definovanou nevidel. Protoze pokud by zona byla oblast, tak se zas tak moc nedeje. Pokud ne a jeste by se to vice clenilo, tak OMG.

                              0 0
                              • RomanH  

                                Ona je tam pak jeste veta V dalších částech města pro dotyčného majitele karty platí status „návštěvníka“.

                                0 0
                  • Excel  

                    U těch řemeslníků a služeb to rozumně vymyslet nejde. Mně nejlíp vychází jen možnost rychle SMSkou nebo on-line aplikací zaplatit stání a to pak přičíst objednateli. To že já jako objednatel budu někde zjišťovat od fachmana poznávačku a řešit to za něj já je na hlavu.

                    0 0
          • Smazaný účet  

            Kolik % aut bývá obsazených více jak jedním člobrdem?

            0 0
            • RomanH  

              Jaká je souvislost s tím, co psal Motyll ?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Uvažuju v globále, jasně Motýll a spol. rozváží rodinu, ale když projíždím stojící Úvoz, tak jestli v každé páté káře je víc lidí jak jeden, tak to je moc…

                0 0
                • RomanH  

                  A jak vis, ze zrovna pro tu rodinu nejede ?

                  Motyll to taky urcite myslel i tak, ze musi spechat za rodinou. Ja se taky pres tyden snazim jezdit brzo domu za detima, a na kolo pak jezdim hlavne o vikendech.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já vídám převážně prázdná auta, osobně jsem sám nikdy nejel ani nepojedu :D A že pomalu na každý byt v Brně připadají 2 kraksny, to je bez debat…

                    0 0
                    • Excel  

                      To mám jet pičo do Kauflandu na velkej nákup s nůší autobusem?

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Albert ti nestačí? ;) Nebo můžeš nakoupit on-line v Tescu :)

                        0 0
                        • JSt  

                          ale v tom aute s nakupem od tesca zas pojede jen ridic. :-D

                          0 0
                        • Excel  

                          Malej Albert mě sere. Ten hampejz mi pije krev. Pokladní jsou sračky.

                          0 0
                          • JSt  

                            tomu rozumim. v kaufiku jsou lepsi modely s vykerovanym haknkrojcem na ruce. ;-)

                            0 0
                            • Excel  

                              Tož to nevím, já jen vím, že v kauflandu je kadence pokladních ta-ta-tatata. V Albertu ta…ta…ta…co to je?…Maruš, co to je?…to tady nemám.....lis­t,list, list…(po minutě konečně Maruš)..to je jednadevětosmu­pětřičtyrydva…19854-error.....kolikže?

                              Mám to tam načtený, jednoznačně nejhorší ekvipa, asi přímo úměrná platu v Aholdu, kterej je, logicky, nepřímo úměrný ceně zboží.

                              0 0
                          • Polka  

                            +1

                            0 0
                      • liskin  

                        Hele a proč ne? My jezdili se ženou autem do Kauflandu, ale za ty cesty kilák sem kilák tam se tomu vybila baterka, tak jsme nechali auto ať si třeba shnije a chodíme pěšky s krosnama. Je to o dost lepší než to přeskládávat z košíku do kufra a z kufra dom. :-)

                        0 0
                      • Karaya  

                        woe, dodnes vzpomínám na výlety do Makra s gemou na zádech, protože auto jsme neměli..

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ale dnes (s rodinou) vetsinou / radeji volis auto,, ne ? Taky jsme tak jezdili, dokonce i nabytek jsme po castech vozili v MHD…

                          0 0
                        • Polka  

                          Jednou kdyz sem byl snad 3 tydny bez auta, tak jsem taky jezdil s krosnou do Lidla :-) Ale jako dalo se, uz jsem si na to pak celkem zvykl.

                          0 0
                  • mastihuba  

                    tak vono hlavne kdo urci to pravo kdo jezdit muze a kdo ne. je fuk co nebo koho vezu.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jde o to s pomocí nějaké apky se domluvit, kdo s kým, kdy, čím, kam :) Než začnou jezdit ty vláčky autonomních mini e-vozítek…

                      0 0
                      • RomanH  

                        Vy jste nam nejak zezelenal, pane P@x… :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Dneska se tomu říká v širším slova smyslu jinak :) To slovo vymyslel JXD, ale ještě jsem se nedopracoval k biovegeraw stravě. Ale docela mě překvapili nedávno v metalshopu, když jsem okukoval „glády“ otázkou, jestli chci veganské :)

                          0 0
                          • JSt  

                            to jsou s kosoctvercem na spicce? ;-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Objednával jsem teď z netu za 1100,– a vel. 9 byly obrovský, vel. 8 mi zas vyvrací palce, a tak to mám se vším :)

                              Teď jak jsem nahodil slicky na krosku, tak zas cítím potřebu agresivnějšího posedu, mám forbec jen 9 cm, což neprospívá stabilitě a ofset sedlovky mi vychází skoro 3 cm, asi se vykašlu na olovnicový měření z čéšky a prostě se celý posunu vpřed :)

                              0 0
                      • Motyll  

                        To nemyslíš vážně, že?

                        Jako pokud někdo chce, ať si stopaře klidně vezme… Ale nutit to někomu se mi hodně příčí.

                        0 0
                        • Rorejs74  

                          A zakazovat cyklistům jízdu po silnici ( která reálně na silničce není kudy objet ) se Ti nepříčí ?

                          0 0
                          • JSt  

                            ;-)

                            0 0
                          • RomanH  

                            Jednak to bylo mysleno v nadsazce, a druhak to bylo zmineno hlavne kvuli bezpecnosti. Pokud je nekde uzka frekventovana vedlejsi silnice, je to podle me horsi nez siroka hlavni.

                            0 0
                          • Motyll  

                            Tak objet jde. Obřany – (asfaltová cyklostezka) Bílovice – Ochoz :)

                            A nebylo to myšleno vážně, ostatně jako 99,9 % proklamací zde. Včetně času a termínů společných vyjížděk.

                            0 0
                        • JSt  

                          depyc nikde o nuceni nepise. ;-) druha vec, ze te spolujizdy vyuziva spousta lidi uz dnes.

                          0 0
                      • pepek  

                        Žádám zakladatele, aby tady tu sračku zablokoval, jedná se o zločin šíření poplašné zprávy

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Tys začal,. voe:-((

                          0 0
                          • pepek  

                            Tím myslím cizí lidi v autě a automatická vozítka. Zbytek debaty je OK.

                            Bych chtěl vědět, jak to dobroser vyřeší, až se někdo v tom jeho autě při nehodě zraní a bude ho žalovat.

                            0 0
                    • JSt  

                      to pravo myslim nikdo nikomu upirat nebude. jen se nastavi takova pravidla, ze ti financne slabsi odpadnou. :-)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        ony ty ranní dopravní špičky, jsou stejně jen kvůli tomu že všeci vezou šklebáky do školy na 7:30 v 6 ani v 9 už žádný kolony nikde nejsou. :)

                        0 0
      • scoty  

        Vždycky se najde nějaké řešení..;-)

        0 0
      • Motyll  

        Doufám, že zavedeme recipročně zóny i pro měšťáky, co nám tu každý víkend nechají plečky a jdou „na zdravý vzduch“.

        0 0
        • babicak  

          To už jsme jednou řešili :-). Ve své podstatě jsem pro mýtnici v Ochozi u kruháče – kdo chceš do lesa zaplať!

          0 0
          • pepek  

            Tak to je OK. Parkuju většinou až u Hádku

            0 0
          • scoty  

            Až na to, že hodně z těch lesů tam kolem patří Brnu…:-)

            Tak to máme na kopcu kyslíkový příplatek + 9ku v Brně gastarbeitparking…;-)

            0 0
          • Polka  

            Jako do lesa třeba do Jedovnic přes Březinu?

            0 0
            • babicak  

              Jako kdo nebydlí, resp. nemá trvalé bydliště v CHKO a přilehlých obcích vycáluje pětku až kilo za vstup do lesa ( pěšky, či kolmo), a pokud přijede vozem (fofo), tak ještě parkovné

              0 0
      • Polka  

        Pro nás půlpány se stejně nic nemění.

        0 0
        • pepek  

          Bych si nebyl tak jistej, jak papaláší ucítí snadný zdroj peněz a šábovačku pro kamoše, tak i ten váš městys to brzo zavede.

          0 0
          • Polka  

            Dyť platím teď a budu muset aji dál. Rozhodně nenechám auto na kraji Brna a nepojedu MHD, to je z mýho hlediska naprosto nepraktická **********, obzvláště když jedeš s děckem k lékaři.

            0 0
      • Karaya  

        Zrovna ty jsi úplně v pohodě, můžeš za 900,– parkovat v 1,2,3. Ve 4 zóně se k zonám nikdo nepřihlásil, takže nebudou, takže tam taky. Zatímco já můžu parkovat max. ve 3.

        0 0
        • pepek  

          To je právě to, o čem mluvím. I kdybych platil jen 900, tak nebudu skákat radostí, že ostatní musí platit víc. Jde o princip.

          900 je ok, ale taky potřebuješ někam jezdit. A to, že do práce to mám teď pěšky 8 minut taky nemusí trvat věčně.

          Jinak jsem si na tebe vzpomněl teď u posledního TopGearu: konečné řešení problému dopravy tvé rodiny se jmenuje: Ssang Yong Rodius. Až 11 míst! Vypadá ovšem nesnesitelně hnusně, na živo je vidět v Hostěnicích na začátku odbočky k hřišti.

          0 0
          • Paja  

            No, to nemusi, za par let budes v duchodu :-D

            0 0
          • Karaya  

            Typicky asijská konfigurace – 7míst a nosnost 500kg. Kdyby sem přivezli tu 11místnou, tak musí mít v průměru 45kg :-).

            0 0
            • pepek  

              To ovšem vaše rodina určitě splňuje s velkou rezervou :-)

              0 0
              • RomanH  

                :-DDD

                0 0
              • Karaya  

                To sice jo, ale ke každýmu připočítej tašku s věcma, kolo, sedačku a jseš vzadu na dorazech. V tomhle byla perfektní C5, která při správném tlaku vzadu žádné podezření na přetížení nevzbuzovala.

                0 0
    • Karaya  

      blbě zařazeno.

      0 0
      • Paja  

        Hosi, vy tomu depkovi davate, nazve si vlakno opravdu jen o kolech, nejdriv mu to zaplnite parkovanim a ted tohle :-D

        0 0
        • Motyll  

          V těch komentářích je bledá závist, že nemusí řešit pitchowiny běžného dne jako my.

          0 0
          • les  

            Příroda si sama vybere, koho pustit do dalšího kola (fakt ne bicyklu) řešení pitšovin a koho raději ne :-) Vracím se k tématu. Příščí týden mám ranní. Přidá se někdo na žiletce – Adamov – Křtiny – Bukendorf ? Časová tolerance cca do 16:00 Bílovice. Tempo vlažné :)

            0 0
      • Excel  

        Na zápěstí hakenkrojc a na cecku „Z lásky k Česku“.

        0 0
      • RomanH  

        Muž, který se na Facebooku pojmenoval jako Stanislav Schindler, vzkázal řetězci: „Manželka mi napsala seznam nákupu, ale nevím, zdali by bylo vhodné s mým jménem a seznamem nakupovat právě u vás.“

        Kazdopadne lidova tvorivost a jeji cernej humor mi dneska zvednul naladu :-)

        0 0
    • Motyll  

      Zdroj: UK, FAKULTA HUMANTINÍCH STUDIÍ Katedra genderových studií Bc. Eliška Vokounová

      Název: Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec, Diplomová práce

      Vedoucí práce: Doc. PhDr. Blanka Knotková-Čapková

      Vybrané citáty z diplomové práce:

      • V této diplomové práci se zabývám genderovou analýzou filmu Sněhurka a lovec.
      • Primární základ tvoří feministické teorie, konkrétně se pak věnuji především kritické feministické archetypální analýze a metodě vzdorného čtení.
      • Jako hlavní metodu v druhé části práce tak používám kritickou feministickou archetypální analýzu a vzdorné čtení.
      • Genderová studia mi nenabídla však pouhou sumu znalostí, nýbrž také novou, kritickou optiku vidění světa.
      • Ve své práci vycházím z feministických teorií.
      • Maskulinita a femininita se v naší západní společnosti vůči sobě nachází v hierarchické bipolaritě.
      • Zde pokládám za vhodné se vrátit k otázce své pozicionality, kterou jsem načala v začátku této práce. Je možné, že z pohledu Fetterley a Collins já, jakožto žena-vědkyně se zkušeností útlaku, mám určitou epistemickou výhodu při psaní vědecké práce, ve které zkoumám gender a mocenské vztahy v rámci genderové hierarchie?
      • V kontrastu s Ravennou příběh Sněhurky ilustruje cestu k individuaci, vypráví o spletitém archetypálním zasvěcení mladé ženy.
      0 0
      • Krutor  

        Co se na tomhle původně úzce zaměřeném vlákně člověk všechno nedozví :-)

        Napřed, že jsem rád, že do Brna jezdím do práce vlakem.

        A nakonec, že být „ženou-vědkyní se zkušeností útlaku“ musí na jedinci zanechat nezacelitelné rány !!! Zlatej muž-bajker

        :-)))))

        0 0
      • Polka  

        Ty voe, psycho kdyz tohle leze ze skol. Zase jsem si vzpomnel na Bolkova slova v Ceste z mesta: „A kdo bude makat…kua?“ :-)

        0 0
    • JDF  

      Doporučení ze včerejška – vyhnout se polňačkám. :)

      0 0
      • Polka  

        Jj, polnacky jsou svinstvo, naposled jen jak jsem se priblizil ke Tvarozne a bajne lokalite u Velatic, tak to razem bylo, ale proti tobe jsem dopadl jeste cajk :-)

        0 0
        • JDF  

          Tak to jsme byli na stejném místě.. potřeboval jsem ze Slatiny do Pozořic..

          První várka byla před Podolím (za jahodovými poli) a druhá právě ve Velaticích, tam jsem to vzdal… chtěl jsem se vyhnout tomu hlavnímu tahu ze Slatiny do Tvarožné, v sobotu to zkusím znovu, ale asi už teda tama… snad nebude takovej provoz.

          0 0
          • mastihuba  

            Okolo hřiště i ta horní cesta jsou pičou ke zdi. jestli možu poradit tak před panelkou doleva do velatic, první doprava a okolo garáží za potokem vyjet na kopec. je tam pevnější polňačka a dá se pohodlně přejet dolů k boží muce a k posezení pod kaštanem od kterýho už je vysypanej štěrk až do dědiny. člověk nemusí okolo rohlenky.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Borci, kam teď najisto pro podložky pod převodník? Obávám se, že v hobby marketech mají jen s velkým vnějším průměrem.

      0 0
      • Polka  

        Svorada má v sobotu.

        0 0
      • Karaya  

        Já byl v Hornbachu – průměr 10mm, tloušťka 2mm, 8ks asi za 30,– Jo a nezapomeň na šrouby…

        0 0
          • Paja  

            :-D

            0 0
          • Karaya  

            Tak to jsem zvědav naživo. Jestli ti jde jen o padání řetězu při protočení zpět na největším pastorku, tak u 46z jsem se toho nezbavil ani s 2mm podložkama. Nicméně jsem pak zjistil, že taková situace při jízdě nenastává, takže na to kašlu.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nestraš, na origo systému to přece nemůže padat nikde, a to za žádných okolností :)

              0 0
              • Karaya  

                42z nepadá, až ten 46z. Ty tam máš 50z ne? Když to na něj dáš a zatočíš dozadu, cestuje ti řetěz po kazetě?

                0 0
    • mastihuba  

      nebude temu nikdo verit ale dnes sem ujel Bobovi. :)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.