• Paja

    Ha, Maňas zaspal ;)

    0 0
    • LM  

      Jak to vypadá venku po tom nočním chcanci? Mám jet rovnou na Holydnou? :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Bacha na padající stromy.

        0 0
        • LM  

          Jo, větřík tam je solidní. Stromy kývající se při poryvech jak stébla trávy mne zase rychle zahnaly dom :-)

          0 0
      • pepek  

        Překvapivě je to dobrý, mokrý byl jen asfalt. Podle radaru se tady okolo brnečka vytvořila suchá ulička a skoro nic nespadlo.

        0 0
        • LM  

          Byl jsem ještě v podvečer protřepat mlíko v nově nahozeným plášti a na Palačáku bylo fakt úplně sucho :-)

          0 0
          • scoty  

            Nevymlouvej se na plášť, jseš prostě závislák…:))

            0 0
    • Smazaný účet  

      0 0
    • Jaroslávek  

      Kometa jsme my a ne kua vy:-)) Je to válec.

      0 0
    • mastihuba  

      dobře kometa :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Někdo náhodou nějaký tip na zítřek, kde by se dalo občerstvit bez zámku krom buqovinky?

      0 0
      • RomanH  

        Šmelc by měl fungovat

        0 0
        • Smazaný účet  

          Venku?

          0 0
        • Smazaný účet  

          Ty si ze mě děláš kozy, v pondělí něpremávaj nikdy :)

          0 0
          • RomanH  

            Nedelam, Velikonocni pondeli je tradice. Minulej rok fungovali venku, letos pry podle pocasi (tvrdili mi to prec 14ti dny).

            0 0
            • Smazaný účet  

              To bylo naivní, no chtěl jsem dobít úsušský hrad, zmydlit Katku Laufrem, ale beztak bylo sídlo prázdné :)

              0 0
              • RomanH  

                Smelc fungoval, byl jsem tam 10:50, otevirali v 11:00 (vnitrek), tak jsem jel domu. Holky to slavi spolecne u rodicu. Odpoledne prochazka lesem s detmi a se psi do Deblena, ale zde nas hospody vypekly, jedna zavrena, druha otevira v 17:00

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Měls řéct, profičel jsem tam v podobný čas, mám 3 zámky v hokně.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Ja tam jel s tim, ze Te tam mozna potkam (zelena do Tigalu, Sarka, Marsovsky potok, Smelc, krajem lesa dom). Nicmene jsem musel byt na dvanactou zpet, tak kdyz nefungovali venku, otocil jsem to rovnou domu.

                    0 0
      • mastihuba  

        u paka voe :-)

        0 0
    • Krutor  

      Borci off-topic: viděl letos někdo bledule v Rakoveckým?

      Dík

      0 0
    • mastihuba  

      to je peklo totok :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tvl. ohol si hlavu a seš jak Rick Harrison z Mistrů zastavárny :) Co ten lalok?

        0 0
        • mastihuba  

          blbej úhel focení, normálně mam 2–3 :-) ještě tři piva a budu sparenej jak sele. sem si nevzal krem na opalovani. na slunku je 25–30 a pofukuje vetrik. :-)

          0 0
          • Karaya  

            Já v první chvíli myslel, že najíždíš km na kole, ty tam ale trénuješ k Laďovi, že jo? ;-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Tak toho neznám.

        0 0
      • Polka  

        Už jste vytvořili se šaolinem B tým? :-)

        0 0
        • mastihuba  

          do cecka si nikoho nepustim becko at si tvoří co chce :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Já Tě nechápu.

            0 0
            • mastihuba  

              jako v čem? ze se na kole svezu jen o dovolené?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Proč jezdíš s chrtama?

                0 0
                • les  

                  Ale on nejezdí s chrtama: http://www.svet.rs/…14/09/43.jpg

                  0 0
                • mastihuba  

                  ja s chrtama nejezdim. :-) ja s nima jen po večerech vypiju par piv. kolegovi co s nim jezdim je 70. ti co dojedou dnes jsou taky vklidu. muj největší nepritel je neosezena prdel.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak pokud je tvým snem trávit dovolenou s dědkem na kole, holt každý to máme jinak :)

                    0 0
                    • babicak  

                      Taky Ti jednou bude padesát

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tobě už je daleko víc ne? :-) ale diky že ses mne zastal. ja se s mladejma moc nebavim, ale cenim si duchodcu s mladym duchem nekdy jsou na tom líp než čtyřicátníci.

                        0 0
                        • babicak  

                          Co je to daleko vic :-)? To, že vypadám na 70 ještě neznamená, že je mi 70. Dik za Tvůj názor v jiném příspěvku. Ode mne by to bylo moc podujaté

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Pro mě to čtyřicítkou skončilo, přežívání na práškách bez cíle, tělesná schránka začíná mít stařecký problémy, které jsem doteď neznal, na „kulturních“ akcích vypadám jak tata účastníků.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Nakonec si zvyknes ;-)

                          0 0
                        • les  

                          Dokonce i podle doporučení Světové zdravotnické organizace jsme ještě mladí zelenáči. Připomínám, že podle nové klasifikační stupnice je za mladý pokládán věk mezi 25 a 44 lety, za starší mezi šedesátkou a pětasedmdesátkou a za stařecký od 75 do 90 let. (Do 25let se jedná o děti :-))

                          https://www.pronaladu.cz/…prve-zacina/

                          0 0
                    • Karaya  

                      Tak to pozor. Mluvíš o minimálně dvojnásobném pokořiteli mýtické Rallye Sudety a jednou měl myslím i cenu pro nejvíce najetých km v rámci Sudet. S chrtama je v dobré společnosti a může navázat tam, kde přestal.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já ho neznám, často jeho komenty nechápu, ani nevím kde a proč je. Jen komentuji z nudy, jak to tady na mě z hrstky informací působí…

                        0 0
                      • mastihuba  

                        ja teda nemam potřebu někde navazovat, protože kolo už evidentně nemám na první pozici, ale deset dní zdravé stravy a pohybu u moře potrebuju jako sůl. Po zimě mám hroší kůži v děsným stavu a slana voda s tim dělá divy. takže více méně zdravotní dovolená. neco jako když se jede do lázní. :-)

                        0 0
              • Motyll  

                ;-)

                0 0
    • les  

      Kulaťák: Tož který den hore, v tomto ryze jarním týdnu ?

      0 0
      • Motyll  

        Mně je to jedno…

        0 0
      • Polka  

        Já středa, silnic.

        0 0
        • pepek  

          Proč? vždyť je sucho!

          0 0
        • les  

          Píšu si.

          0 0
        • Paja  

          Ja tentokrat vyjimecne streda, pokud se mi teda podari zdrhnout z hokny.

          0 0
          • LM  

            Jakým směrem by se vyráželo a kde a kdy by byl sraz?

            0 0
            • Paja  

              Smer babicka nahorni plosina, sraz 16.30 Obrany.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jaký je cíl, ať se zbytečně neštrachám navrch?

                0 0
                • Paja  

                  Puvodne Buk, ale kdyz Bob nejede a s Polkou se v podstate potkame ve dverich, tak nevim, jak to dopadne.

                  0 0
                • Paja  

                  Cesta po pepkovych bonboncich bude pokracovat smerem na Olomucany a Novy hrad, takze cil nejspis v pizzerii v Adamove, tusim, ze tam meli Policku.

                  0 0
              • Paja  

                Dnes same kulturneprirodni pametihodnosti, zazitky jak z National Geographic – potkali jsme rysa na lovu, nakonec hospoda v Babicich, kde bohuzel po predchozi solidni zkusenosti opet jen utopenci, nakonec sice neprisel hajnej, ale Dusan jo ;)

                0 0
          • les  

            Omlouvám se. Žena má teplotu, hlídám děti.

            0 0
          • obda  

            Konečně je hezky a já dostanu rýmu – to je na palicu :(

            0 0
        • les  

          Tak já dnes 0.

          0 0
        • Polka  

          Ja tedy dnes tzv. „Na Boba“, prijezd 16–17, odjezd max. 19 bo za svetla dom.

          0 0
          • babicak  

            Ve 4 ráno už začíná být světlo, i takto by se to dalo aplikovat. Stavil bych se po 20., ale , jak tak koukám, tak tam nikdo nebude :-(

            0 0
    • ufoncz  

      Dneska jsem zažil takovou nasírající bezmoc, možná to ale mělo řešení…

      Přejíždím silnicu po modré TZ nad Kníničkama směr Hluboček a u krajnice vidím enduro motorkářa, kterak sundává SPZ (viděl jsem z ní 5Mx xxx2, možná to končilo xx52, nevím jistě). Řeknu mu, ať ho nenapadne s tím jezdit do lesa a pokračuju lesíkem kolem Mnišího potoka směr Jinačovice. Za chvílu to **** samozřejmě hasí za mnou, sotva se uhnu, řvu na něj, že jsem viděl jeho SPZ a že volám policajty. Smrad, řev motoru a je pryč. Volat cajty mi nepřipadá samozřejmě smysluplný, SPZ jsem neviděl celou a jen jsem blafoval, není šance, aby ho na Babě chytli a vyjet může kdekoli. Zkusit ho inzultovat rovnou u krajnice, když sundával SPZ – to taky asi nebylo řešení. Strhnout když projížděl? Použít pepřák z kapsy, když měl hledí na helmě nahoře? Všecko by se asi otočilo proti mně… Co s takovejma hovadama? Zpětně mě napadlo ho akorát u té krajnice začít fotit a čekat tam s ním jak trubka, abych natočil video, jak s tím jede prasit do lesa.

      0 0
      • mastihuba  

        aby ses neposral…

        0 0
      • RomanH  

        Steave Peat si taky traily prvne trasoval na motorce ;-)

        100× radeji krosku nez kone. Pokud tam nebude jezdit stale dokola a za mokra, nic dramatickeho se nestane. Jezdim tudy docela pravidelne radu let, obcas tam motorku potkam, a nijak nepozoruji, ze by tam napachali nejakou skodu. Kdyz se tam misty rozhlednes, objevis tam diky tomu par sjezdiku (oni to jezdi nahoru a ja nikdy nemel moral tahnout bika vzhuru, abych se podival, kde by se na to dalo najet). Ze jel kolem Tebe jako hovado je vec druha – mozna byl vyprovokovany tim Tvym houknutim.

        0 0
      • pepek  

        jede prasit do lesa ? Co konkrétně tomu lesu způsobí? Nebo tobě nějak uškodil?

        0 0
        • ufoncz  

          Mně uškodil, že sem musel na pěšině do mlází, že sem chvílu vlese nasával jeho smrad a poslouchal řev jeho motoru. Babka, co byla kousek níž, nevím, jak dopadla. Že to mohl bejt ten stejnej, co rozprasil trail nad Zamilcem, jak tu v sychravých měsících reportoval LM, co dva roky zpátky rozmrdával cesty u Časnýře a Kaštánka… lidi nechodí do lesa poslouchat motorku, o zvířatech ani nemluvě. S endurkou právě klidně jezdí tam, kde se běžně nejezdí, což dál usekává z toho mála útočišť. Vyjíždění dalších cest má pak horší důsledky, než byste asi hádali.

          Nechoďte na mě s tím, že jsem ho potkal ještě na doslech silnice – kvůli průjezdu Kníničky-Jinačovice určitě SPZ nedemontoval. A ani s tím, že byl jeden. Může jeden, proč nemůžou další? A proč ne i quady? Aspoň tu smysluplnou část legislativy to chce udržovat. A to prasení nemám od sebe, ale kupodivu od motorkáře. Závodil motocross a dušoval se, že na vyhrazených tratích a že právě není prase, aby s tím lítal po lese. Něco podobnýho tu psal i borec, co si dal do avatara na Stravě enduro motorku… proč můžou někteří brát ohledy, i když by si taky rádi zařádili, a jiní na to ***** hlava nehlava?

          0 0
          • Vilém  

            Zvirata, narozdil od tebe, na zvuk motoru serou.

            0 0
          • RomanH  

            Jak dlouho 4-takt slysis ? Minutu, nez je borec pryc ? Zver je u nas na hluk taky zvykla (bohuzel tu nejsou tak rozsahla mista mimo civilizaci). A mnohem vice se paradoxne lekne cyklistu, ktere zaslechne na posledni chvili – to mam zase ja od myslivcu.

            Neverim, ze by klucina jezdil na Babe dlouho, protoze je to trosku nestastna lokalita – cajti za hrbem, satelitni vesnice okolo, Golf, Brno a Kurim. Treba jel jen z prace domu jako Ty.

            BTW, motocross a enduro jsou uplne jine discipliny, takze Tvemu znamemu verim.

            0 0
          • pepek  

            Baba je tak hnusný les, že tomu neuškodí ani tank. Ale třeba pár desítek bicyglistů, jezdících pravidelně RZ od Tichého dolů udělá na mechových svazích daleko větší škodu. (nechci ti sahat do svědomí)

            poslouchal řev jeho motoru – to je rajská hudba, voe. Ale chápu, že někdo, kdo nejezdil ani na pionýru, to tak nemá.

            0 0
            • ufoncz  

              Je hezký, jak přecházíte to neobhajitelný v tom, co sem napsal, a teď už jedem dokonce ad hominem. Ale dobrý, enduro motorky po lese je podle vás vlastně bezva věc, tak se těžce neshodnem. Budu jen doufat, že vystupujete jako hrozně cool antilevičáci, ale ve skutečnosti si myslíte něco jinýho.

              Co s týče konkrétně Tichýho, tak souhlas (to sem jel mimochodem jednou, to níž asi třikrát a od doby, co jsem viděl, co tam kola dělaj, tak jsem tam nepách a stydím se, že jsem se podílel – snažil jsem se aspon trochu snížit škody tím, že segment na Stravě, co tam někdo vytvořil, jsem zaflagoval, aby zmizel z vyhledávání a route builderu – úplně smazat to support Stravy odmítl)

              0 0
              • babicak  

                Někdy to jsou krásné výhledy

                0 0
              • pepek  

                cool antilevičáci? co to má společnýho? Naopak, když jsem za komančů jezdil dvakrát týdně pravidelně po lese, tak myslivcokomunisti jen řekli otcovi, že bych tam neměl furt jezdit. Dokonce jsme jednou vyjeli dva na (jedné) krosce z lesa na silnici přímo před myslivco-policajta a taky z toho nic nebylo :-)

                P.S: zvířátkám to taky nevadilo

                0 0
        • honzzaq  

          Hlavně tam nemá co dělat. Tečka.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Dneškem jsem se zařadil do početné kolony těch, kterým někdy praskl rám. Na druhou stranu, že mi táhne na 70 to ujde. Od zítřka jsem tedy silničářem. Pro vás soudruzi je to poučení: když někde něco začne vrzat zkontrolujte rám !

      0 0
      • RomanH  

        To neni mozne… :-( Kostka, nebo Manasek ?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Maňásek I. Vyloženě citová záležitost. To kolo absovovalo Sudety 2×, Drásala, Drtiče, Praděd, Alpy atd. Dnes jsem přijel do práce, trochu to vrzalo pod sedlem, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, bylo ještě šero a občas mi to tam dříve vrzlo. Když jsem vyrazit po práci vezmu kolo za sedlo ve skladu, abych ho otočil říkám kruci to je volná sedlofka či co ? Ejhle praklina ve svaru přes půl obvodu trubky. Zítra mohu dát foto až budu v práci.

          0 0
      • Smazaný účet  

        Cube je ještě v záruce ne? Pád OK?

        0 0
      • Polka  

        Bud rad ze to prasklo ted, mas do podzimu cas meditovat nad novym. Ale zpravidla se to dela tak, ze z Acka se stane zimak a koupi se novy Acko ;-)

        0 0
    • LM  

      Dalších pár popadaných stromů z dnešního průzkumu. Všechno je dobře vidět už z dálky.

      0 0
      • ufoncz  

        Nejels ve svítivě zeleným s nějakým fluo batohem?

        0 0
        • LM  

          Svítívě žlutý kraťasy a ponožky, černej dres s dlouhým rukávem a se světle zelenou pláštěnkou na batohu :-)

          0 0
          • ufoncz  

            A při tom objezdu stromu na červené od Lelek jsi ze začátku vypadal, že víš kudy :)

            0 0
            • LM  

              Chvilku jsem si to myslel, ale pak jsem uviděl další cestu v korytě 2 metry podemnou napravo a nalevo to bylo fest zarostlý :-). Dobře žes nahoře zastavil a jel rovnou na tu cestu vpravo, to křoví fakt nebylo dobrý :-D

              0 0
    • mastihuba  

      jako v pohádce

      0 0
      • les  

        Takový pěkný počasí,a Ty se zas mrcasíš ve vincku :)

        0 0
      • team_daddy  

        Kurňa, to je pěkný RBéčko!

        0 0
        • mastihuba  

          ještě tam příjdou kratší kliky (karbon kampa) a budeto cajk. :-) kolega si koupil kratší a 172,5 mi nechá se slevou.

          0 0
      • Polka  

        Serpentiny jsou boží, jedinej typ kopců ve kterých mám občas dobrej pocit :-)

        0 0
        • mastihuba  

          kua dnes sem si zobnul. dva brdky ktery se takhle motaly nahoru dolu. v jedne tocce se me nějak divně posmeklo predni kolo. ty tufa fakt nejsou dobry. vcera jedno rozerval autobusak. Na to jak malo jezdim na silnici sou tri tufa za 6 jizd trochu dost.

          0 0
          • kankrlicek  

            Co za tufa to máš? Plášťovku nebo galusku?

            0 0
            • mastihuba  

              Calibra plus. jednu jsem loni riznul ja, pak riznul kolega plastovku a ted druhej kolega nejakej ultralight 150g. ale víceméně si delam srandu. je tady okolo cest hromada skla, ja to riznul na vyfrezovanym asfaltu a tu plastovku mohl roztrhnout zboku ostrej kamen. dycky na dvě sezony vyletí nějakej hit a pak člověk zjistí že 150–200g plášť neni nesmrtelnej. stejně to bylo s ultemem i conti4000

              0 0
              • Polka  

                Na Conti 4000 mi nešahej, to jsou držáky.

                0 0
                • les  

                  Uplně jsem věděl, že to napíšeš :-)

                  0 0
                • mastihuba  

                  tak potvrzeno, conti 4000 taky napicu, mel sem ho poprosit o foto, abys viděl tu diru jak doprdele. :-)

                  0 0
                  • Motyll  

                    Běž za roh a dej si facku ;-)

                    Prorazíš každou gumu, ale zrovna GP má tu odolnost hodně vysoko. Já jsem je píchnul jen jednou a to jsem nabral hřebík.

                    0 0
                  • Polka  

                    Defekt je vždycky chyba jezdce, to bys už mohl vědět ;-)

                    0 0
              • kankrlicek  

                Dík, váhově jsem (plášťovka) na cca dvojnásobku. :)

                0 0
      • Motyll  

        Luxusní.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Ať žije království Komety !

      0 0
      • Excel  

        Takhle hladký průběh jsem nečekal, jsou v laufu. (Tím nemyslím tu na ***** vidlici)

        0 0
    • chemik_mara  

      Dovoluji si upozornit soudruhy, že již druhý den (kolem 15:00) stojí paní v policejní uniformě v parčíku v Žabinách mezi ulicemi Marie Steyskalové a Eliášovou a hlídá bezpečnost chodců před „agresivními“ cyklisty, kteří jedou po chodníku, ačkoliv by neměli. V úterý stála trochu blíž ulici Zeleného, ale asi zjistila, že to spousta cyklistů bere na Slezkou v půlce kopce odbočkou doprava, tak se ve středu přesunula výš. Bylo mi včera vysvětleno, že na chodníku můžou jet děti do 15 let rychlostí chůze nebo že by to mohlo být za 2000,– Kč. Od pokuty jsem byl naštěstí ušětřen, ale dneska to raději objedu. Snad ji tam nebude bavit chodit každej den…

      0 0
      • Excel  

        Nemaj tam službu od doby pověšení bílého kola?

        0 0
        • chemik_mara  

          Jezdím tam do/z práce každej den a vyloupla se tam až tento týden, takže bych to viděl spíš na stěžovatele na pepka, jak píše níže ;-)

          0 0
          • Excel  

            Jestli tama jezdi Josef, tak je to jasne.

            0 0
            • pepek  

              Teď dali zase zákaz bicyglovania na návratové dráze od rozbořeného mostu na Valchařské po pěšině podél řeky. Asi po mně fakt jdou, toto už nemůže být náhoda. :-(

              0 0
              • RomanH  

                Jako ze musis po Dolnopolni nebo Franzove ?

                0 0
                • pepek  

                  Jo po Dolnopolní. Ale z druhé strany – od města značka nebyla, tak nevím, co je to za akci. A ani nemluvím o mnoha oblíbených místech pro jízdu autem, kde mi to omezili-třeba libové esičko u Tokia.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    asi nějaká kampaň, nebo ucelovka :-)

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ty máš nějaký svý názvosloví. Tokio… co to zase ***** je ?!

                    0 0
                    • pepek  

                      Tokio

                      mluvím o tom dvojpruhu doleva-doprava, kde se dalo luxusně přejíždět. Jednoho dals už v nájezdu a druhýho v tom esíčku. Teď jeden pruh zrušili – proč se to tedy za drahé peníze buduje, když to pak zamalují čárama (stejně jako ta křižovatka na hitlerově dálnici – tam je už víc „vápna“, jak asfaltu.

                      0 0
                      • RomanH  

                        +1

                        A toho, co projektoval semafory u prasatek povesit za koule do pruvanu. A i toho, kdo to povolil. Chapu, ze dotace, ale tak semafory stoji, vlk se nazral, tak by je mohli vypnout.

                        Nikdy jsem tam drive z zadne strany nevidel frontu, ted skoro kazdy den, ze vsech stran. Nekolikrat tydne az do Farinky. Jestli za to vsechno muze Hollan, tak HnitBrno tu za jedno volebni obdobi napachalo skod, jako nikdo jinej :-(

                        0 0
                        • scoty  

                          To si vyzadala starostka Zebalu…a nyni tam pry panuje sehr spokojenost…

                          0 0
                          • RomanH  

                            Ja tam vidivam frontu jak do Zebalu, tak i od nej. Kdyby tam alespon udelali mimo semafory pripojovak od prasatek k Priglu a od Zebalu k Bosonoham :-(

                            0 0
                            • pepek  

                              Záleží na tom kdy. Kolem poledne tam stojí tak asi 40 aut a všichni čekají, až někdo pojede ze Žebálu :-)

                              0 0
                          • Excel  

                            A proč to ta starostka chtěla, tam byl nějakej problém se tam bez semaforů dostat?

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Opravu křižovatky oceňují například v Žebětíně. „Jsme rádi, že se s opravami začalo. O zlepšení bezpečnosti se tam snažíme už asi sedm nebo osm let,“ přiblížil žebětínský starosta Vít Beran.

                            Zdroj

                            0 0
                            • RomanH  

                              Podle mapy nehodovosti existuji mnohem horsi mista. Devet prispevku v diskuzi pod clankem take svedci o „dulezitosti“. A hned prvni tri prispevky mi hovori z duse.

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                To je úhel pohledu, kdybys jezdil ze Žebálu vidíš to jinak.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Myslis to, ze bych kazde rano a odpoledne stal ve fronte ? Netvrdim, ze se nemela resit bezpecnost, ale slo to udelat lepe, at uz velkym kruhacem, nebo temi pripojovaky, aby se alespon nekde ulehcilo.

                                  0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jeden říká starostka, druhej starosta …

                              0 0
                              • pepek  

                                Jak jistě dobře víš, taková náročná stavba si vyžaduje čas. Určitě víc, jak dvě volební období. Přemostit řeku Jang c tiang za půl roku to umí každý číňan, ale opravit Cihlářskou za dva roky, to už vyžaduje um a šikovnost českých dopravních stavbařů.

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Já jenom tak, pro upřesnění, abysme věděli na koho nadáváme. :-)

                                Taky jsem tam do přestavby frontu aut nikdy neviděl a teď jsou toho plný komentáře po internetu (Brno autem, články atd.)

                                0 0
                        • Excel  

                          Minulej pátek, v 17:00, jsem od Kohoutovic čekal už od lomu. Tohle naprojektovala a schválila úplná ******.

                          0 0
                      • Paja  

                        Asi te tam pri tom WRC manevru nekdo videl a rekl tohle, *****, musime zarazit ;)

                        0 0
                        • obda  

                          Tam jsem předjížděl i já :D Nicméně dole pak při sjíždění do jednoho pruhu vznikaly nepříjemné situace, zvláště díky jedincům, kteří 1) to pro jistotu zadupli, nebo 2) neumí používat zrcátka :(

                          0 0
                  • Jaroslávek  

                    P.S. Že by někdo nejmenovaný ohrožoval důchodce se psy a maminky s dětmi na vycházce jako ve Wilsoňáku ?

                    0 0
                  • RomanH  

                    No, ja po te Dolnopolni jezdil posledni dobou prakticky porad. Bud tam na lavickach sedeli lide se psy na voditkach pres cestu, nebo tam mezi krovim mladi sukali, tak jsem nechtel rusit.

                    0 0
              • babicak  

                Nový zákaz u Svitavy , prý nějaké Sluneční lázně, kdo to kdy slyšel? P. S. Ten Tvůj zákaz cyklistů je na přenosné dopravní značce a opravdu jen z jedné strany

                0 0
      • pepek  

        že by si na mně někdo stěžoval? to je docela vážná komplikace, dík za upozornění

        0 0
      • Polka  

        Děti po chodníku a dohlížející rodiče jedině po silnici asi, kokoti. By tam zas mohl být BP MTBO, to by se z toho asi zbláznila :-)

        0 0
        • les  

          A přitom jen stačí paní říct tradiční: Budeme běhat :)

          0 0
          • Polka  

            No naposledy tam byl pěknej slalom mezi matkama s děcky, i s výběhem hore :-)

            0 0
            • les  

              Jo neznám to tam. A dle mapky soudím, že to tak i zůstane :)

              0 0
            • Jaroslávek  

              Ty ? Z Lontu ? V Žabinách ?

              0 0
              • Polka  

                Yes! Konkretne a presne loni 18.5. Parcik a postup (ten kolmej vymrd), ktery jsem take volil viz. mapka.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Jak může probíhat závod mimo alleycat na kolech po chodnících ve městě bez uzavření?

                  0 0
                  • LM  

                    Možná protože to nejsou chodníky?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Je tam dětské hřiště…

                      0 0
                      • Polka  

                        Je tam…pekne, zeptej se Scotyho.

                        0 0
                        • scoty  

                          Tam je krásne, a nic se ti tam neztrati…nedavno mne geheime stadt polizei privedli zenu i ze psem az dom, protoze nemela obcanku…:)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            LOL :-))

                            0 0
                          • Paja  

                            To jako bez obcanky netrefila? :D

                            0 0
                          • Polka  

                            Nj, pomohli a ochranili :-D

                            0 0
                          • JSt  

                            opravdu to bylo kvuli tomu, ze nemela obcanku nebo spachala nejaky prestupek, diky kteremu ji obcanku museli kontrolovat? :-)

                            0 0
                            • scoty  

                              :)jedna nemela kosik a druha doklady, ted nevim ktera…resilo se to pouze potupnym zavedenim pred barak…zrejme soudruzi naznali, ze vysvetlovat situaci trem sousedkam v duchodovem veku je dostatecny trest…:)

                              0 0
                              • RomanH  

                                :-)

                                V Brne musi mit pes kosik ?

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Žena.

                                  0 0
                                • mastihuba  

                                  von ho musí mít i na Úsuší, ale zase tam nemáte pomahače :-) ve městě mají před lontem dicky náskok. :-)

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Jeste ze mam fenu a ne psa ;-P

                                    Zcela vazne, v obci je to dano obecni vyhlaskou, ne ?

                                    V Brne plati :

                                    Osoba doprovázející psa na veřejném prostranství je povinna mít psa na vodítku a bez vodítka je povinna ho opatřit náhubkem.

                                    Nekde jsem cetl, ze se za voditko bere i el. obojek (ja ho nemam a nepouzivam), nicmene by pak pes mohl chodit bez nahubku (nasa si ho stejne dokaze behem vteriny sundat).

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Osobně nechápu velké psy na flexinách, velký pes má jít bez vodítka u nohy :)

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        Tak Flexi je podle me uplne na hovno, bud ma pes volno, nebo je u nohy, a nebo na voditku.

                                        I kdyz obcas vidam nekoho, kdo jede na kole, a na flexine ma psa. Ja to zkousel na kolobce s klasickym voditkem, a pod dvou jizdach jsem to vzdal – jedine navolno mimo silnice. Jestli v tomto pripade ta flexina neco resi, to nevim.

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          sem jezdil na lane s vlčákem i kavkazakem. dvakrát do nej vjedes, když se blbě motá před kolem a pak už si da pozor. dycky sem je měl naučený, aby netahali…

                                          0 0
                              • Paja  

                                To nemela zenu ani na voditku?

                                0 0
                              • JSt  

                                a tak to je se vsim, co tu prezentujes. ;-P

                                0 0
                  • Polka  

                    Hovno zavod, trenink! JZD delal orientacky alleycaty, to je neco podobnyho ;-) Bohuzel mi to nikdy nevyslo se zucastnit, lituju dodnes.

                    0 0
      • Jaroslávek  

        No tak to bych rád viděl, kde přesně operuje baba jedna …

        0 0
      • Paja  

        Vzhledem k tomu, ze v nasem pravnim radu ani presna definice chodniku neexistuje, je otazkou z ceho MP usoudila, ze se jedna o chodnik, resp. jak se z cesty v lesoparku stane chodnik, tim, ze ji nekdo vydlazdi zamkovkou?

        0 0
        • JSt  

          az te tam vyberou, muzes zkusit polemizovat. :-D

          0 0
          • pepek  

            Ty jseš už takový oponent, jak tvůj jmenovec Jiri_

            0 0
          • Paja  

            To vis, ze bych si s pani slusne popovidal, treba by to umela i nejak zduvodnit.

            My, kdyz uz tama jedeme, tak smerem nahoru rychlosti chuze, takze o nejakym ohrozovani kohokoliv nemuze byt rec.

            0 0
            • JSt  

              ale tady vubec nejde o pani, ta ti da papirek a dal ji nezajimas. ;-)

              ty si to vsecko nejak vykladas po svem. po chodniku na kole nesmis jet. je jedno jestli dvojkou nebo kilem a jestli nekoho ohrozujes nebo ne. ;-) jen teda do kopca rychlosti chuze se budes policajtovi snadnej odchytavat. ;-)

              0 0
              • Paja  

                Nic si po svem nevykladam a ani nezpochybnuju, ze bych po chodniku na kole jet mohl, pokud bych neco zpochybnoval, tak to, jestli ta cesta je chodnik.

                Samozrejme se se mnou pani bavit nemusi, to musi az prip. urednik pri reseni prestupku, ale pokud me chce poucovat o tom, ze jsem nejaky prestupek spachal, mela by to umet zduvodnit.

                Ohledne rychlosti to bylo spis jeste k puvodnimu prispevku, ze pani hlida bezpecnost chodcu pred agresivnimi cyklisty, odchytavat me nemusi, policajtum se ujet nesnazim.

                Uz kdyz jsem ten prispevek psal, vedel jsem, ze se hned chytnes ;)

                0 0
                • chemik_mara  

                  Agresivní jsem dal schválně do uvozovek. Nahoru taky jezdím rychlostí chůze (ale 15 mi už bylo ;-)) a dolů, pokud tam někdo jde, tak počkám, až si mně všimne a po objetí poděkuju. Ale cyklisti obecně budou asi důvod, proč tam vystává. Nebo tě napadá jinej důvod?

                  0 0
                  • Paja  

                    No, ja mel u toho tvyho pripevku dojem, ze ten duvod proc tam vystava ti sdelila spolu vysvetlenim jakej prestupek pachas a vysi mozne pokuty.

                    0 0
                    • chemik_mara  

                      Jo, máš pravdu. Já chtěl jen upozornit, že tam prostě bývá. Stejně jako občas prý stávají na cestě podél šaliny od Billy směr Vozovna Komín, ale tam jsem zatím neměl tu čest.

                      0 0
                      • pepek  

                        Ajta, tam taky? To by mně teoreticky mohli pomáhat chránit 2× za jednu cestu.

                        0 0
                      • Paja  

                        Vsak to je dobre, ja tam taky radeji nepojedu a uz vubec ne, ze bych tam jel schvalne, abych si s ni mohl popovidat ;)

                        0 0
                      • LM  

                        Jakože tudy se nesmí jezdit na kole? o_O

                        Jezdím tam celkem často a potkávám spousty cyklistů :-D

                        0 0
                        • chemik_mara  

                          Já tudy jezdím do/z práce 2× denně minimálně 6 let. Ale čistě teoreticky to není značený jako cyklostezka… I když podle gerrardovy definice to chodník být nutně nemusí.

                          0 0
                        • novcze  

                          minulý rok na zastávce u vozovny chytali, vadila jim ten průjezd přes zastávku, o tom, že to není značená cyklostezka nepadlo ani slovo

                          0 0
                          • LM  

                            Přes zastávku jezdím extra opatrně. Když je tam hodně lidí nebo zrovna přijíždí šalina, tak to radši objedu po trávě za zastávkou.

                            0 0
                          • Paja  

                            Treba v Pisoarkach pres zastavku v klidu namalovali cyklostezku, direkt mezi strisku a silnici :)

                            0 0
                      • Jaroslávek  

                        Tak to je vrchol !

                        0 0
                        • JSt  

                          ty, vole, za casu vesla to byval nejrizikovejsi usek siroko daleko. co si tak vzpominam, na festce jsem se vyndal jednou pri krizovani glajzi u kozovny vomin. pak je takovy elektricky budynek u bille po prave strane, tak ten naraz uskocil doprostred cesty a ja ho trefil rodlem. co si budem povidat… neustal jsem to. ;-) tam zakazovat cyklistum vjizdet je jen pro jejich dobro.

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            :-) Mě se tam kdysi v zimě při nějakým návratu postavil do cesty keř:-( To ještě jezdil ten co říkal: Už mi to nenoste nemám peníze.

                            0 0
                    • RomanH  

                      Ona Ti sdeli „podezreni ze spachani prestupku“. Bud souhlasis, zacvakas, a tim je to vyrizene, nebo to posles do spravka. Stejne jako u toho parkovani.

                      0 0
                      • Paja  

                        No ale jeste jsem neslysel, ze by nekdo od policajta slysel, ze „ma podezreni, ze pacha prestupek“, aniz by mu rekl jaky :)

                        0 0
                        • RomanH  

                          Tak nedopsal jsem to cele, samo ze podezreni z jizdy po chodniku.

                          0 0
                          • Paja  

                            Vsak vys pisu, ze diskutovat o tom nemusi, ze to prip. musi az ten urednik ve spravnim rizeni.

                            0 0
                      • Excel  

                        ..zbraň neměl, nebylo podezření jako...

                        0 0
                • Excel  

                  Každej asi máme rozlišovací schopnosti o tom co je chodník a co ne a nepotřebujem k tomu, *****, přesnou právní definici :-). Pokud to tam je nejasný, s cajtkou se pak dá polemizovat resp. nechat to přejít do správního řízení. maj tam pak zřídit cedulu stezka pro chodce. Přesnou definici čehokoliv potřebuje pan prezident, kdy, jak a co přesně. Jen nevím jestli je třeba mít ústavu tlustou jak bibli.

                  0 0
                  • Paja  

                    Vsak jo, ale tech cest, u kterych to jednoznacny neni, je po Brne spousta.

                    0 0
                    • gerrard  

                      Kdyz je to vedle cesty a je to jeji soucasti jako jednoho stavebniho dila, tak to jasne je a je to pokazde chodnik. Kdyz je to samostatne, tak zalezi jak je to zavedene v intravilanu podle ktereho se to posuzuje a vetsinou je to ucelova komunikace nebo to neni nic. :) Jako chodnik je to malokdy. Takze jednoznacne to je. Jen neni jednoduche to zjistit.

                      0 0
                      • Paja  

                        No a kde to zjistis, v katastru?

                        0 0
                        • gerrard  

                          Kdyz jsem to kdysi resil, tak me nejaky urednik na magistratu tvrdil, ze to je jen v intravilanu mesta a jinde poznat co je a co neni chodnik u takovych tech cest v parcich a sidlisti nejde, protoze zalezi jak jsou zkolaudovane. V katastru vidis jen ostatni komunikace a z toho to nepoznas. Takze takovy klasicky cesky kocourkov, protoze ten policajt stopro nevi co to vlastne je, ale kdyz po tom nejezdi auta, tak je to pro ne proste chodnik.

                          0 0
              • mastihuba  

                hele me za todle nadali samotni policajti ze sem takovou pokutu zaplatil. :-)

                0 0
            • RomanH  

              Když jsme u těch Měšťáku a jak jsem se ptal na legálnost parkování na Uhelné, tak v úterý to tam komplet vybírali. Cajtů tam bylo kolem deseti, aut tak 50 – 80…

              0 0
      • JSt  

        kdo tam obcas jde i pesky, policajtku uvita. ;-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já su normálně od včerejška od čtyř hodin nasrané jak tur a nemůžu to ze sebe dostat. Co s tím?

      0 0
    • mastihuba  

      no.. neco pro polku

      0 0
    • sharkeeCZ  

      Prosím o radu, jak se na silničce, co nejsnadněji dostat od OC Futura na Vídeˇnské, směrem na sever abych dojel na Blanensko a Adamov? Nejsem zdejší, tak prosím nějak polopatě. Stačí třeba, jak se dostat na stezku do Obořan, nebo jinde tím směrem. Předem díky.

      0 0
      • Polka  

        Nejjednodussi je co nejrychleji se dostat ke Svitave. Cyklostezka Olympia – Kastanova (Makro) je ale porad jeste uzavrena, takze podle me takto. Po Videnske kousek zpet, jsou tam pak podchody u zastavky saliny, temi se dostanes pres tu zku.venou Videnskou na druhou stranu do Prizrenic a na stezku podel Svratky, v Komarove to stocit vic doprava ke Svitave a uz po stezce az do Obran, Bilovic a dal.

        0 0
        • Paja  

          To je jeste furt zavreny? To uz je aspon rok.

          0 0
        • Karaya  

          Není to zavřený. Když jsem tama jel na začátku března, tak něco dělali s mostem, ale dalo se. Na konci března už tam žádné stopy stavební činnosti nebyly a ani žádné zákazové značky jsem si nevšiml…

          0 0
          • team_daddy  

            Je to zavřený, před pár dny se tam značka znova objevila.

            0 0
          • Polka  

            Já tama nejel, vím že tam bývala značka a na webu je uzavirka do 1.7.2018.

            0 0
        • sharkeeCZ  

          Díky, to by mohlo fungovat :-)

          Už konečně tuším, proč jsme u Vojenské nemocnice u toho mostu vždy viděl tolik cyklistů.

          0 0
          • sharkeeCZ  

            Tak jsem to byl projet a bohužel 2 úseky nejsou vhodné pro silnici, jeden úsek hodně rozbitý, ale hlína a kameny, to by ještě šlo, ale druhý úsek pak hodně ostré šutry, což pro silnici zrovna není to pravé ořechové.

            0 0
            • Polka  

              Tak tos jel asi nekudy jinak. Ktery useky to maji byt? Mne teda napada max. kolem Alberta v Zabrdkach u tech koleji u reky, ale to je jen minikousek napohodu prujezdny. Zbytek je vsechno asfalt.

              0 0
              • sharkeeCZ  

                Ano, ta první část s hlínou je u toho Alberta, ta druhá zřejmě v Komárově

                https://mapy.cz/zakladni?…

                0 0
                • Polka  

                  Tama jsi v Komarove ale vubec nemel jet ;-) Zamerne jsem tuto variantu i kvuli ofiko-uzavrene stezce Olympia-Kastanova nedaval.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    To je zas uzavřený kvůli opravě toho dálničního mostu ?

                    0 0
                    • Polka  

                      Jo. Ale vcera jsem tam nakyho borca na silnicce videl, mozna se ale jen vracel prave od toho mostu.

                      0 0
                  • sharkeeCZ  

                    Tak kudy jsem mel tedy jet, kdyz jsem prijel na to krizeni s hlavni cestou? Po prave strane reky to neslo, tam byla polnacka.

                    0 0
                    • Polka  

                      Tak mapa hovorila jasne. Ty jsi asi jel od mostu u Olympie podel Svitavy misto podel Svratky s presunem ke Svitave az v Komarove nebo nevim jak ses tam zkratka dostal.

                      0 0
      • gerrard  

        Od futura jed po cyklotrase 403.5005, ktera te protahne pod videnskou at nemusis podchodem, pak po 5005 a to te dovede k vode. Podel vody po cyklotrase 1 az do komarova a tam najed mezi bikroskou a zeleznicnim mostem na c. 5 a ta te dotahne az do obran a adamova. Jen je tam par cyklokrosovych vlozek, kterych cast eliminujes, kdyz pres malomerice pojedes po selske a pak po obranske nez se napojis znovu na c.5. Kdyby se ti to hned na zacatku zdalo jako zajizdka, tak se da jet od futura vedle saliny a vyjet na bohunicke a po ni jet na sokolovu a dostanes se do komarova na c. 5.

        0 0
        • scoty  

          Take doporucuji Sokolovu, pod viaduktem je oddelena cyklostezka a zbytek jde objet zadem nebo po chodniku. Dal podle Svitavy je to teda ukrutnej volej:)

          0 0
    • mastihuba  

      fandíme :-)

      0 0
      • babicak  

        Kometááá

        0 0
      • Polka  

        Fandi, ale jezdi…dneska a včera slabota ;-)

        0 0
        • mastihuba  

          svalova horecka po desetikilometrovym dojezdu s ackem. to je fakt hnus když nenechaji jet vepředu babu aby šetřili béčko. :-)

          0 0
          • RomanH  

            Plzen, Plzen, Plzen, CH, Chotebor, Chotebor, Chotebor… 90 – 120 v terenu. Regenerace (zatim) – 50tiny : Bernard, Meruna, Bernard, Meruna, Meruna, Bernard

            0 0
            • mastihuba  

              120 v terenu sem jel naposledy sudety 2012… ale ty plzne, Chotěboř Bernard a meruna se me fakt líbí.

              0 0
              • Excel  

                To musím trochu dementovat, ono to nebylo jen v terénu, asfaltu bylo dost. Ale, že jsem dojel prochcanej a zechcanej je fakt.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Příjemně strávená sobota, akorát ty sjezdy (nevím proč) jsem si nějak neužil…

                  0 0
                  • Paja  

                    Jste byli v Chlebskym?

                    0 0
                    • RomanH  

                      jj,Kuras – Zlobice – Krkata baba – Zernovnik – Bykovice – Kuncina Ves – Bedrichov – Cernovice – Chlebske – Nedvedice – Tisnov. Kluci pak jeli asi pres Sarku na Brno.

                      0 0
                      • Excel  

                        No jeli…plůžil jsem se jak lemra a v Bystrci v cukrárně u ledních medvědů jsem se musel nadopovat jogurtovým řezem, dortem a banánovým šejkem abych se pak nějak přes Údolí oddechu doprcal na Kohoutovice. Doma jsem pak zcepeněl.

                        0 0
                      • obda  

                        Prakticky to same jsem jel loni, viditelne je to danym smerem logicka trasa :)

                        0 0
            • Jaroslávek  

              Tvl, to je forma :-))

              0 0
            • Jaroslávek  

              P.S. Obzvlášť takhle na začátku sezóny.

              0 0
            • Paja  

              Jses dobrej, ze to jeste zvladnes vyjmenovat ;)

              0 0
      • Jaroslávek  

        Prý Harry po sezóně končí.

        0 0
        • mastihuba  

          o tom si v pondělí musíš pokecat s nejvyšším :-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Není nejvyšší jako nejvyšší:-) V práci mám „zaručeně informovanýho“.

            0 0
            • mastihuba  

              ja jen rozumuju u piva, a ani to mi poslední dobou moc nejde, nejak tydle podružný věci nestačím sledovat, řekni až bude tytul, řeknu aspoň sláva :) Momentálně mne víc zajíma III.A Brno-venkov blíží se derby se sousedníma Blažovicama a Šumicama, tam de vo všecko :D

              0 0
    • LM  

      Aktuální stav trailů:

      1. Karásek už skoro úplně vyschnul, stromu co ležel nahoře někdo uříznul špičku – díky. Na několika místech vyjetá a ztvrdlá kolej.
      2. Naučná je už taky suchá. Je tam padenejch několik stromů a dva úseky s bordelem z tězby. Na pár místech opět kolej.
      3. Kaštánek je úplně parádní. Je to ještě lehce navlhlé, takže to celkem drží i nahoře. Je tam jeden strom přes cestu dole ve svahu a úsek s bordelem, kterej se dá opatrně projet.
      4. Modrá TZ z Melatína k Luži je ve spodní částí rozježděná od lesáků, poté nastoupili koně dokončit dílo skázy :-/ (viz foto)
      5. Výjezd kolem Praskavice je ve spodní části taky trochu rozježděnej. Po pár stech metrech se to začne zlepšovat.

      ps: v prostředním Soběšickém rybníčku právě probíhají žabí orgie :-)

      0 0
      • obda  

        Ta modrá 4. stála za prd vždycky, to nemá smysl jezdit.

        0 0
      • Polka  

        Naucnou myslis jen po Panskou louku nebo az k U jezirka?

        0 0
        • LM  

          Až k jezírku, úplně celý je to v pohodě :-)

          0 0
          • Hammond  

            Někdo hore ke krbu,než začne pršet?

            0 0
            • Polka  

              Prset nebude. Dnes negativ, vcera ten necekany machl byl nemilym prekvapenim :-)

              0 0
          • Polka  

            Ani koleje od traktoru nebo hodne stop po konich? Je tam vyjezdena „cyklo“ stopa? Myslim Panska-Jezirko, tam to totiz v zime bylo brutus.

            0 0
            • LM  

              Cesta je tam stále rozjebaná ale po pravý straně je vyjetá úzká suchá pěšinka.

              0 0
              • pepek  

                Přidám to sem:

                1 .Návratová dráha © je za lomem zatarasená těžbou tak, že jsem tam zabloudil (!)

                2. Žlutá TZ od cyklodálnice kolem Těsnohlídka na Klajdu: Je tam asi 20 stromů napříč a další asi ještě budou

                0 0
                • Motyll  

                  Ta návratofka je špatná delší dobu.

                  Lomem to taky není výhra po té, co obnovili těžbu.

                  Chtělo by to něco nového :)

                  0 0
                • Polka  

                  ad 1) na te mape to mas blbe, je to vic u silnice. Sem tama jel ve stredu za tmy a v poho ;-)

                  0 0
                  • pepek  

                    No je fakt, že podle záznamu jsem se tam nějakým záhadným způsobem otočil o 180° :-)

                    Dále bych chtěl upozornit, že ten pán v Ochoze, co měl výborný Rohozec a homeopatickou polívku, už tu hospodu zavřel :-(

                    0 0
            • pepek  

              Koleje? Stopy po konich? Ses nemocnej, nebo jak? Odkdy ti takovy veci vadi?

              0 0
      • LM  

        Holedná byla dneska odpoledne už celkem suchá, navlhlo bylo jen nad plynovodem.

        • výjezd kolem Kotelny v pohodě, jen přímo pod Kotelnou to bylo rozdupaný a pak to ztvrdlo, takže to drncá
        • pěšinky kolem obory taky OK
        • okruh kolem Holedné vevnitř v oboře ze začátku vypadal OK ale jsou tam stále ty stromy (asi naschvál, ostatní popadaný stromy už maj odklizený), 2 hromady větví narovnaný taky přímo v pěšince a kusy jsou ještě trochu rozjetý od traktoru jak tam tahali dřevo :-/
        • dole u hřistě něco staví a místo štěrkové cesty je tam jílový mordor – nejezdit po dešti! (dneska jsem měl pláště zalepený po pár metrech a vůbec se tomu nechtělo dolů)
        0 0
        • novcze  

          Přidám zjištění ze čtvrtka:

          • na červené od Helenčiny studánky je padlý strom tady , to jsem zvědavej, jak dlouho to tam bude, ale je to na turistické, tak to snad někdy odstraní
          0 0
          • LM  

            btw: ten křivej strom na Karáskovi se naklání stále více do svahu, už je to tam fakt na těsno…

            0 0
    • Motyll  

      Někomu pěkně jaro cuchá nervy…

      https://brnensky.denik.cz/…0180408.html

      0 0
      • LM  

        Zajímavé, motám se tu po chodníku už několik let (jízda z baráku a zpět) a zatím si nikdo nestěžoval – třeba to bude tím, že po chodníku nejezdím jak hovado :-)

        0 0
    • mastihuba  

      no už toho bylo dost. :-) zitra na buk

      0 0
      • les  

        Už máš pokopané vincek ?

        0 0
      • Polka  

        Nech to na středu, zítra má bejt kosa. Včil je hore na teploměru 22°.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Kolik je asi v produktech na fotu poctivého chmele a malin? ;)

          0 0
          • Polka  

            Nevím a je mi to úplně jedno.

            0 0
          • mastihuba  

            na druhou stranu je to určitě o hodně lepší než Miguel, co se tady točí prakticky všude. :-)

            0 0
          • RomanH  

            Moc to resis ;-)

            Ja nakoupil u Vietcongu (prislo mi to tam lepsi volba nez Kozel ci Branik) a vice nez Tetrahop s cukrem mi vadi to, ze mi druhe dojde uz pred HavlBrodem. Koukam se z okna, za chvili budu u Svetle nad Sazavou, vzpominam na Pivce a Sazavu, proste pohoda.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já narážel spíš na tu malinovku, já su zpukané jen z toho kouře tady :)

              0 0
              • Polka  

                Malinovka je malá zředěná do půllitru tzn. stopové množství :-)

                0 0
          • les  

            Z darů naší země :) https://www.stream.cz/…ne-malinovky

            0 0
        • mastihuba  

          http://www.aspectis.cz/aktualni.jpg

          mrknu a vidím !

          to me ***** fakt celej týden chybělo, aby me nekdo vykladal kam a kdy mám jet…

          0 0
        • mastihuba  

          hostinskej investoval do novejch židlí :-) to tam ještě onehdy nebylo :-)

          0 0
          • les  

            Kovový vlkodělky. Naščestí vozím v báglu řízlou karimatku. :)

            0 0
            • mastihuba  

              to sem zminovat nechtěl, von to tady čte a když bych hned napsal ze je to nahovno, tak mu pokazim radost z investice :-)

              0 0
              • les  

                Na hovno ne. Na vlka :) stačí ušit podprdelníky a je z toho luxusní posezení .

                0 0
            • Polka  

              Hlásím, že jsem vlka úspěšně NEchytl.

              0 0
        • Jaroslávek  

          St platí ?

          0 0
          • Paja  

            Ne, ctvrtek ;)

            0 0
            • Tom475  

              Ahoj,

              platí-li středa – můžu se přidat? Po letech jsem se vrátil na bike, nejraději co nejvíce terén.

              Pokud je to aktuální dejte vědět sraz a co se chystá.

              díky

              Tom

              0 0
            • Excel  

              Hlásím se na čt.

              0 0
              • Paja  

                Pepa chce jet ale na Prygl…

                0 0
                • Excel  

                  Ach so. Tam nepojedu teda :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Je to kazišuk.

                    0 0
                  • pepek  

                    Mně je to jedno, chtěl jsem jen soudruhovi ukázat základní pamětihodnosti, které ještě kupodivu nezná.

                    0 0
                    • Paja  

                      Tak neni vsem dnum konec, muzeme tento tyden prip. zahajit sezonu v Jedovnicich (treba i s navstevou zakladny, abys jim konecne mohl hodit neco do kasicky ;)

                      0 0
                      • pepek  

                        Tam se ale musí jezdit autem

                        0 0
                        • Paja  

                          Tak klidne dojed na Buk autem, ale budes pak susit hubu…

                          0 0
                          • LM  

                            Až se dohodnete :-) tak napište kam se jede a kde+kdy bude sraz. Třeba se opět přidám.

                            0 0
                          • pepek  

                            Vzhledem k předpovědi to není uplně špatná varianta. Suchá huba lepší, jak mokrá prdel.

                            0 0
                            • Paja  

                              Nemci ti uz dest prestali predpovidat, tak sis nasel nekoho jinyho?-)

                              Ja zitrek vidim z pracovnich duvodu lehce pesimisticky :(

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                No vidím, že jsem to opět prokaučoval, mohl jsem to mít dnes v klidesu odbytý.

                                0 0
                                • Polka  

                                  Vidíš voe. Hlásím v Marihuanským cajti na koních (už neví kam by se srali) a traily až na jeden malý úsek na dvojce průjezdné.

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Lehce ne tezce…

                                  0 0
                                  • LM  

                                    Jak to dneska vidíte? Vypadá to že chcát bude až po půlnoci…

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Tak spis tezce, driv jak v 18 nevypadnu.

                                    0 0
                                    • LM  

                                      OK, nemusím tedy spěchat z práce a vyrazím pak někam sám – slunce zapadá až v 19:41 :-)

                                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Byls na brigádě? Pak nemáš nárok :)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          to jako kdo nebyl na brigádě, tak ani nemůže hazet do kasičky? :-) to bych neviděl jako konstruktivní přístup.

                          Teď nevim jak to je s vyberovkama na kalamitní těžbu, ale kdyby ty popadany stromy nabídli domkarum z Buku na topení, tak je to uklizený hned. :-)

                          0 0
                        • Paja  

                          To by asi bylo v lete na trailech docela prazdno ;)

                          0 0
              • Excel  

                Z proběhlé diskuze si chci ujasnit dvě věci:

                1. jede navrch dnes někdo?
                2. neposeru se, když tam něco zkonzumuju a vypiju?

                Děkuji

                0 0
          • Polka  

            Ano, platí. Účast zatím i Motýl a Jura.

            0 0
            • Motyll  

              Já tak nějak homeopaticky. Nevím, zda už pozřu škopek. :(

              0 0
              • Tom475  

                Čas a místo srazu?

                0 0
                • Motyll  

                  Já jezdím sólo až do cílové destinace… Zítra mám v plánu SMK.

                  0 0
                  • Polka  

                    +1 :-)

                    0 0
                    • Tom475  

                      Z Brna v kolik a kde?

                      díky

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Domluv se s Pájou na čt, to bude nejjistější…

                        0 0
                      • Polka  

                        Nejedu z Brna a navic po vlastni ose, sorry.

                        0 0
                      • mastihuba  

                        už jsi asi pochopil, že soudruzi si zde domlouvají pouze místo, kde se zastaví na sodovku a guláš. :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Ovsem pouze jen ti z VK.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            zatimco u ZK většinou vubec nejde poznat kdy a kam :-) když si vzpomenu na lonskej chaotickej odjezd z luzanek, tak jsem defakto rád že tady jen kybicuju :-)

                            0 0
                            • Paja  

                              Ale jde, jen ne vzdy moc dopredu, protoze vetsina jen pasivne vyckava az jim nekdo vymysli trasu a nejen, ze nic nenavrhnou, ale ani nenapisou, ze chteji jet, a pak se divi, ze s nima nikdo nepocita.

                              Chaos pri odjezdu z Luzanek jsi pusobil jen ty tim, ze ses ztratil, my ostatni jsme jeli pohromade ;)

                              0 0
                              • mastihuba  

                                pepe tam klickoval jak silenec pres pionyrskou a v tu chvíli jsem měl nutkání se na vás prostě ******… :-)

                                0 0
                                • pepek  

                                  Standardní odjezdová dráha, to řídí autopilot až ke hřbitovu. Teprve tam přebírám řízení.

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Neklickoval, ale je pravda, ze vyber jeho trasy z krovi rovnou na Pionyrskou nebyl uplne nejlepsi, nicmene to neni typicky odjezd z mista srazu, treba z obvyklych Obran odjizdime uplne sporadane.

                                  Smyslem puvodni reakce ale bylo, ze zatimco VK se domlouva ani ne tak kde, protoze temer jinam nejezdi, jako kdy se potkaji na sodovku a gulas, my jezdime spolecne tam a obvykle i zpet.

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    nadruhou stranu my když jedeme zpět, tak nikdo nikomu nenastupuje a trasy mame narozdil od vas vyjasneny. :-)

                                    0 0
                                    • Paja  

                                      To je to samy, i z hospody se obvykle trousite maximalne po dvojici, navratovky mame celkem stabilni.

                                      0 0
                                      • babicak  

                                        Už je česnek a hafo sběračů v lese

                                        0 0
                                        • obda  

                                          Já vyrazil taky – a málem jsem chcípl. Fyzička není, nadváha je, a asi jsem ještě v rekonvalescenci a ne tak zdravý, jak jsem si myslel :-O Bylo to dneska dost o vůli a zatnutých zubech. (Cestou do kopce jsem měl silné nutkání slézt z kola lehnout si na zem a okamžitě usnout. Asi bych to s tím dlouhodobým zkracování spánku neměl přehánět.) A sjezd dolů z Alexandrovky jsem si taky moc neužil, protože kličkovat mezi davama rodinných klanů táhnoucích na česnek bylo náročné. Alespoň jsem doma vytáhl gril, klobásky a chlazenou kuželku; česnek čeká na rizoto a jako příloha k zítřejšímu stejku :)

                                          0 0
                                        • Paja  

                                          Cesnek byl uz o Velikonicich.

                                          0 0
                                  • pepek  

                                    Výjezd z křoví je právě ten správný adrenalin hned ze startu. Abyste se udrželi ve střehu. Chápu, že poprvé to mohlo někoho lehce překvapit.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      takovej klasickej vymrd. kdyby se jelo po stankove a podebradove, tak se nemusis ***** vokolo balvina. :-)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        přece nebudeme čekat na světlech. a za bavínem byl tehdy ještě Hustý městský trail ©

                                        0 0
                                  • Polka  

                                    Ehm, sodofku a guláš jsem už teda neměl hodně dlouho. Zase se tady šíří bludy.

                                    By mě zajímalo co by k těm Vaším „společným“ návratům řekl takovej Depka nebo Maňas ;-)

                                    Ale jinak…dneska bylo krásně.

                                    0 0
                                    • mastihuba  

                                      šmigula :-)

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      Sodofku a gulas tu siri Fanous, ja to od nej jen prevzal.

                                      To me taky, Maňas vetsinou uhne na silnici a uz na nas nepocka, Depka jezdi obvykle s nama, akorat vynechava zastavku u nas pres barakem, coz mu nemame za zly.

                                      0 0
                                    • les  

                                      Chlapci zítra jedu hore.

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Bylo i na Západě, bez fota bohužel.

                                      0 0
                                    • les  

                                      Partyzána nebrat. Celkově špatný.

                                      0 0
                              • Tom475  

                                Kódy VK a ZK jsem sice nepobral, ale v týdnu bych jel, takže to hlásím dostatečně dopředu, abychom to stačili dohókat.

                                0 0
    • nomecz  

      https://brno.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

      Tak borci zas to neprehanejte :)

      0 0
      • mastihuba  

        to vod nas sou vsichni slušní. na dotaz „znáte predpisy“ se odpovídá „jistě, jak vám můžem poradit“ :-)

        0 0
    • Karaya  

      Nechcete někdo něco z bike-discount.de? Chystám objednávku…

      0 0
    • babicak  

      "Něco pro zasmání ":https://youtu.be/pfY1mMd8jlc

      0 0
      • Paja  

        Hned jsem si vzpomnel na Alles gute :D

        0 0
      • Smazaný účet  

        Poláci to proflákli a už to zpívá každá půča: https://www.youtube.com/watch?…

        0 0
        • pepek  

          Tady máš rybu, tak zasekni, než se rozkouká

          0 0
          • Smazaný účet  

            Teď mi došel mail PayPal refund, takže jsem bez indiánské vidle :/

            0 0
            • Excel  

              Takže znova…NI-NER-KU.....O-RAN-ŽO-VOU.....NE-ZA-KRA-CO-VAT! ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Chjó, se mi líbily černé kluzáky, obrácený můstek, červený lock…

                0 0
                • Excel  

                  Něco mi říká, že pořídíš óóóhlinsa, bo rarita.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No začínám být opět zoufalý, jako rozum volí zadrbanou Rebu, tu by měli zvládat generálkovat v Brně, ale asi se nedá sehnat se zam. na korunce a pod desítku. Tuning test vypadá, že má prázdný sklad a čeká na novou kolekci. Indiánka je velká neznámá, nejsem si jist popisem, verzí, r. výroby na zahraničních webech.

                    0 0
                    • pepek  

                      Jakou generálku,voe? Copak ti někdy nějaká vidla vydržela až do prvního servisu?

                      0 0
                    • RomanH  

                      Jestli ten refund nebylo znameni, ze se mas ****** na vidlu, a koupit k tomu gravelu fulla, at uz komplet, nebo jen ramovou sadu s vidli.

                      0 0
                    • JSt  

                      mas vidlu, ktera sice nema nejlepsi jizdni vlastnosti, ale pruzi a nemusis se o ni vubec starat. jeste na ni budes v dobrem vzpominat. ;-)

                      0 0
      • JSt  

        popravde jsem ty lidi tam nepochopil. voni si zaplati koncik metaliky, ta s nema vyjebe, ze misto svyho valu tam ve dvou vydrnkaji nejakou picovinu vod lokalniho benzisty. a voni misto vypiskani se raduji a jeste to berou jako dobrej for. kdyby s nema takhle vybehl kuchar v hospode, asi by se ozvali… :-)

        0 0
        • Paja  

          …asi je tema Ivanovejma hitama nekrmili celej vecer ;)

          0 0
        • Excel  

          Chápu to tak, že to dali vo pauze na čambárko, aby tam nebyla díra.

          0 0
    • pepek  

      Jak se vzdělaný člověk může živit takovým nemorálním způsobem?

      0 0
    • mastihuba  

      tak motylovi to neprisiju. kdo je dalsi vysranej z podoby?

      0 0
      • Motyll  

        Mně můžeš přišít maximálně lehký dusivý kašílek a pět dní čtyřicítek teplot. Ale to čekej až o víkendu.

        A záchvaty kašle spolu se sračkou ti poskytnou IMHO nové a dosud nepoznané zážitky.

        0 0
        • mastihuba  

          me by asi stacil fekální vůz, k rozmetání nic nemám.

          0 0
        • les  

          Daja s klukama to po odemykacce chnapla taky. Me to jen strejchlo, ale raci jezdim do haklu autem.

          0 0
          • mastihuba  

            apropo, letos sme s autobusakem doladovali posed a mam fakt docela velkej rám. Úplně vklidu bych snesl ten nejmenší s 11cm predstavcem, jen by mne teda srala nizka hlava, diky tomu asi musim met ten větší. Nevohnul bych se ke spodnimu uchopu. :-D

            0 0
            • Polka  

              Silnička ti je ok, nevymýšlej pičoviny ;-)

              0 0
              • mastihuba  

                vzhledem k velkému zasunuti sicny nemas zcela pravdu. :-)

                0 0
                • Polka  

                  A k čemu by zrovna tobě ten menší rám prospěl? Snad ne jen kvůli váze? Na to občasný ježdění okolo vincku zceka dostačující. Podívej se na Saganův spešl…forbec jak brno, sedlovka vytažená a vypadá na tom celkově divně, ale asi mu to na ty sprinty vyhovuje no.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    aerodinamika voe :-) a proporce, na muj vkus by mela sedlovka víc fachcit a možná bych snesl i kratší uchop za páky. Nicméně je to tak jak je a už to tak zůstane. :-)

                    chinarelo bylo ideální velikosti, ale mel sem to blbě nastavený a proto sem chtěl větší. Je to spíš debata k bobove výměně ramu za menší.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Kolik toho nabušíš na tej žiletce mimo dovo?

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tak do 2000 za rok i s dovo, ja se toho, ale nechystam zbavovat a výdrží mi to fakt nadlouho. :-)

                        0 0
                    • les  

                      58 mě sedělo, když jsem to měl s rovnejma rodlama. Na beranidla potřebuju 56.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        no ja mam preci jen kratsi nohy a ted uz i ruce :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Gravel p*co voe!!!

                          Jsem teď naznal, že CX a Laufer jsou zbytečně kategoricky blízko u sebe :) A je jasný jak to dopadne, koupím vidlu a stejně začnu pošilhávat po fullu (a žiletce, která se stává undergroundem:)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            ziletku zadnej gravel nenahradi, misto toho mam zimaka na pevne vidli. rychly gumy na to můžu dat dycky. fula mam tak pro radost do vincku a 2× za rok do Jeseníků.

                            0 0
      • Polka  

        Jsem ok.

        0 0
    • Excel  

      Píšu memoáry, určitě se dotknu brněnský kliky. *****, já vám to spočítám.

      0 0
    • RomanH  

      https://www.lidovky.cz/…/noviny.aspx?…

      Toto snad vyslo omylem tesne pred Aprilem

      0 0
    • Martula  

      Prozkoumávám to tu potichounku, polehounku … Všechny vás zdravím – dnes KŘTINSKO :)

      0 0
      • Motyll  

        Musíte recipročně zavést to samé. Pryč s Brňákama.

        0 0
        • RomanH  

          Rovnou jim budeme rezat gumy…

          1. Za jizdu autem uz tak dost statu platim (neprimo v ramci spotrebni dane).
          2. Vsichni jsou si rovni, nekteri jsou si rovnejsi. Kdyz jsem bydlel v Brne, mel jsem garaz (tu tu mame nakonec doted), a nebyla zrovna u bytu. Nechapu, proc se „resident“ domaha naroku na verejny prostor pred domem. Koupeny ten prostor nema.
          3. Kdyz uz chce Brno vymytit auta z centra, tak to ma platit pro vsechny. A zacalo se ze spatne strany – prvne by mela existovat velka odstavna parkoviste a k tomu MHD zdarma. To by pak mozna davalo smysl, i kdyz Brno neni Praha – diky vyuziti metra se ten cas, kdy auto odstavis na periferii a dojedes zbytek MHD srovna, to ve statlu nehrozi.

          Residenti se ted mozna raduji, ale oni si budou predplacet jen moznost levnejsiho parkovani, nikoliv garanci toho, ze tam bude misto. Proste jen dalsi forma dane :-( Stve me to z principu, byt se me to prakticky nedotkne.

          0 0
          • Motyll  

            Já s tebou souhlasím ve všech bodech obžaloby. Mám to úplně stejně. Osobně pokud v Brně parkuju, tak v 99 % na placeném parkovišti.

            0 0
            • Martin_75  

              ano, pokud jedu do centra tak na placeném parkovišti. nevidím v tom problém..

              0 0
          • Martin_75  

            Když jsem bydlel v Brně v Blackfieldu, tak mě prostě sralo, že kolikrát nebylo kde zaparkovat a parkoval jsem kolikrát přes 3 ulice kdesi v prdeli, nebo na flastr. Kdyby zavedli parkovaní pro residenty tak bych ten litr, dva za rok klidně dal, pokud si tím zvýším značným způsobem pravděpodobnost, že zaparkuju. Protože jen na pokutách kdy jsem stal v křižovatce, kde sice nikdo nejezdil ale švestky mě tam lísteček dali, jsem podobnou částku na pokutach nechal. Veřejný prostor si tím nenarokuju, jen šanci mít kde (někde) zaparkovat, těžko mohu auto vyfouknout a vzít domů.

            Kamarad bydlel na orlí a říkal, že je s parkováním uplně v prdeli.

            Odstavná parkoviště nejsou ale jsou parkovací domy. Otázka je jak jsou dimenzovaný.

            MHD zdarma? proč? kolikrát do centra jedeš? bude se dotovat MHD, budou ty prachy chybět jinde..

            0 0
            • babicak  

              Zajímalo by mě, jak to bude v zónách např. když pojedu pro máti, tchána a budu ho dovážet k lékaři, nebo kamkoli jinam, tak mám smůlu, a v zóně před jeho domem nebudu smět zaparkovat? Nemyslím jen pro nastoupeni a vystoupení, vždyť se musí pro ty osoby někam dojít, vzít jim věc, pomocí obléct…, to za těch třeba 15 minut bude flastr, nebo auto na odtahovce?

              0 0
              • pepek  

                Asi bude uplně stačit měsíc předem podat kolkovanou žádost na magistrátu a po kladném rozhodnutí koupit nálepku někde v centru a pak můžeš zastavit možná i na 20 minut.

                0 0
              • Martin_75  

                očekávám, že použijí hlavu a označí tyto zóny pouze před domy kde parkují residenti.

                Jinak je samozřejmě obecně situace s parkováním na *ovno :(

                0 0
                • scoty  

                  Jenomže jsou fšude jednosměrky tzn parkování na jedné straně tzn pro dva domy jedna délka ulice tzn ani rezidenti se tam nevejdou…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Čápková je jednosměrná a večer jsou tady parkovací řady tři s tím, že jedna má č. telefénu za sklem.

                    0 0
                    • scoty  

                      ..to je peklo:) situaci ještě nadále vylepšují sousedé, kteří postaví nejméně dvě brány na pozemek, kde se nesmí stát vůbec…

                      0 0
                    • Martin_75  

                      čápkova, řekněme si to upřímně, vyřešit prostě nejde :)

                      ale je fakt, že takových ulic je ve štatlu asi víc

                      0 0
                • babicak  

                  Právě, před domem, kde bude označeno pro rezidenty, jak tam tedy naložit osoby v domě bydlící, když nejsem rezident a není to jen ten nástup osob, ale i to chystání přepravovaných osob k přepravě?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    udelal bych vyhlášku jeden dům, jedno auto. To už by se tam vešlo, vono by pak archaly prestalo bavit stavět desetipatrovy baráky. :-)

                    0 0
                    • Excel  

                      Samozřejmě, že tohle u novostaveb platí už dávno. Na byt (dům) dnes vychází min. 2 stání, které musí být na pozemku stavby nebo jinèm ( ne veřejném), bohužel je tam klička a jde to ojebat, že doložíš, že máš parkování zajištěné smluvně někde jinde v docházkové vzdálenosti což se právě využívá u nástaveb např. znám případ z Krpole. Reálně tam samo neparkujou.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        jo přesně takhle se par nastaveb a rekonstrukci dodelalo na Staňkové a s přirozeným nárůstem aut se tam i přes parkování na silnici, na které před 10 lety nestálo ani jedno auto, vůbec nedá zaparkovat. Rezidenti parkují přes celej vašstav, telocvičnu i Jaselský kasárna. Člověk dojede na 6 ráno do hokny, kde býval prazdnej parkal hned u vchodu a rezidenti od vedle odjíždí až po 7h.

                        0 0
                  • Martin_75  

                    když jsem takhle nakládal prarodiče, tak prostě domluva na určitou hodinu, zastavit na blikačky před barákem a jdeme na to..

                    a když nějakej dobrák zavolá z protějšího baráku švestky, tak buď to pochopí, že prostě nemohu sotva chodícího dědu vláčet někde přes 3 ulice, nebo to prostě nepobere a flastr, nic víc asi udělat nejde.

                    jinak opět naprd samozřejmě, ale to je prostě realita, vzhledem k počtu aut v každé rodině to lepší nebude..

                    0 0
            • RomanH  

              Kamarad bydlel na orlí a říkal, že je s parkováním uplně v prdeli

              To je prave ono. Kdyz jsem s nasima bydlel u Vystaviste, meli jsme garaz u Videnske, cca 4 zastávky od domu, na Kamenaku jsem mel garaz jednu zastavku od domu. Ani v jednom z tech pripadu nebyla nouze o parkovaci mista, ale chtel jsem mit jistotu. Stejne tak i bratr / sestra – kupovali byt, tak holt jeste vysolili prachy za garaz / parkovaci stani. Pokud chce nekdo bydlet na Orli, musí pocitat, ze parkovani bude na hovno, ale bude mit zase jine vyhody. To parkovaci místo si muze taky koupit / pronajmout v parkovacim dome – kdyz prijede z nakupu, hodi to na pred barakem na blikacky, vyhaze veci, a pojede preparkovat. Tak jsme to delali my.

              Zcela uprimne, zonu v uplnem centru bych jeste treba pochopil, ale oni je chteji zavest i na periferiich (Kamenak, KrPole,…). Na prvni pohled resident zajasa, ale vem si, ze vetsina lidi z Brna jezdi do prace MHD (mimo sluzebni auta + kdyz nekdo dela na druhe strane Brna). Takze ten, kdo pojede na druhou stranu, tam stejne zaplati. A kdyz lide prestanou jezdit autem, budou ty residentske mista stale obsazena, jen mestu zaplati poplatek za nadeji.

              A co se tyce MHD zdarma, tak je to o tom, co mesto preferuje. Pokud chce zmensit pocet aut, tak musi nabidnout bud rychlejsi a pohodlnejsi variantu (a to MHD v Brne rozhodne neni), a nebo to podporit penezi.

              0 0
          • novcze  

            když už mluvíš o tom kupování veřejného prostoru, pořád je vyhrazená parkovačka v Brně za 35k/rok ?

            0 0
    • mastihuba  

      z jineho soudku :-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Tak dneska kluci lepší než včera.

      0 0
    • pepek  

      Mapy cz by si měly upgradovat ty mapy trochu rychleji – dnes jsem se zase (už podruhé) zoufale prodíral v mladém lesíku abych se dostal k cestě, která tam už nebyla. Byla na mapě, ale ve skutečnosti už ne. Stromky tam rostou už 4 – 8 let.

      0 0
      • LM  

        Zkus naplánovanou trasu ověřit ještě na mtbmap.cz Ty bejvaj celkem aktuální :-)

        0 0
      • mastihuba  

        dal bych hajnymu žlutou kartu za to že nehlásí hustniky. :-)

        0 0
        • pepek  

          to je jinej hajnej

          0 0
          • mastihuba  

            tak vyškemrej vod polky mtbo mapy vokolo brna, tam je to i s hustnikama aktuálně, za pivo ti určitě namaluje nejaky smysluplny kolečko, abys nemusel chaoticky bloudit :-)

            0 0
            • pepek  

              Voe, to bylo až u černé hory (předtím zase u Krásenska). A nebylo to plánovaný, nýbrž operativní změna trasy.

              Podle těch Polkovo map bych zabloudil i na svoboďáku.

              0 0
              • mastihuba  

                takovej starej skaut, kterej ma za sebou vojnu za čepičky?.. to snad nemyslíš vážně!!! :-)

                0 0
      • Polka  

        Taky jsem prozkoumaval jednu bucinu…poznas? :-) Chtelo by to hrabicky a pilku a zase by se to dalo v pohode jezdit.

        0 0
    • les  

      Středu jedu.

      0 0
      • mastihuba  

        Ve středu je tam kometa, teď mi dal zdenál pro tebe silniční rodla, tak jak pojedeš z hokny tak se zastav.

        0 0
        • les  

          Na kometu seru, jak na placaté šutr. Pěkně pojezdím na bajku, pak prohřiju cemr na zahrádce.

          0 0
      • Polka  

        Na kolikatou? Za svetla nebo posedis? Mame mtbo.

        0 0
        • les  

          Musíš to rychle vobjet a šup hore :) V kolik to tak vidíš ? Rád bych poseděl na sluníčku :)

          0 0
          • Polka  

            To prave nedam, jede se v Ivanovicich od 16:00. Hore bych mohl byt kolem 19:00 :-(

            0 0
          • les  

            S Francoanem jsem předběžně domluven cca 16–17h tam.

            0 0
    • Paja  

      Tento tyden utorok…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Mám 28mm gumy bez světla dnes.

        0 0
      • babicak  

        To je dnes? Teda hlásíš brzo :-)

        0 0
        • mastihuba  

          u ZK normálka :) a stihl to před objedem, normálně by to psal ve 3

          0 0
          • Paja  

            0 0
            • mastihuba  

              no co Pepemu jsem slíbil že jej nechám chvílu vydechnout… tak to pišu pod tebe

              0 0
              • Paja  

                Jeste je tu takova nedemokraticka moznost zakladatele vlakna :P

                0 0
              • les  

                Chčiješ ještě prdelou ? Nebo už seš cajk ? Já jen jestli mě ty rodla budeš házet přez potok, nebo se můžu přiblížit :)

                Strašně nerad bych rodinu obohatil dalším sponzorem. Ta chřipka se čtyřicítkama a dusivým kašílkem, jim jistojistě bohatě stačila ;)

                0 0
                • mastihuba  

                  stačila dva dny dieta a bylo po, ale to bylo dotažený ze křtin a byl to jen uvod k dusivýmu kašílku a horečkám :) beztak je to všecko přes motyla :)

                  0 0
          • Smazaný účet  

            Se nějak vykrystalizovala nová urbantrail trojice, se divím, že se vůbec domlouvají veřejně :)

            0 0
            • Paja  

              Jakej urbantrail vole, naposledy jsme byli skautovat na Vepreku za Babicema.

              0 0
            • pepek  

              urbantrail. . . . . . . viděls někdy živého rysa? Vidíš, my jsme ho viděli a to ještě prokazatelně před návštěvou hospody.

              0 0
              • LM  

                a pěkně zblízka protože byl zrovna zabranej do zakousnutý srnky a tak si nás všimnul taky pozdě :-)

                0 0
      • LM  

        Jakým směrem se pojede + kdy a kde bude sraz?

        0 0
        • pepek  

          příliš mnoho otázek

          0 0
          • LM  

            Takže ještě sami nevíte? :-)

            0 0
            • Paja  

              17.00 v Lisni na pepove oblibenem miste u hrbitova ;) pak exkurze po ruznych bonboncich nejen z vlakna Brnensko nase fotky, slavnostni zakonceni u Sevciku v Bilovicich.

              0 0
        • pepek  

          JJV, pak SV, potom SSV. U hřbitova, někdy odpoledne.

          0 0
          • les  

            Pojedete dnes na Buk ?

            Aha, už to čtu.

            0 0
            • Paja  

              Prej je to daleko, tak nevim, nejdriv bylo daleko na kole na traily do Jedovnic, ted uz i na Buk, pepa by se mel asi zacit rozhlizet po tom elektrohajbajku ;)

              0 0
              • pepek  

                Bude to dlouhý dostatečně a kromě toho na Buku už jsme myslím asi snad možná kdysi jednou byli

                0 0
      • obda  

        Já su nějakej mrtvej (včera celý den totálně unavenej a nedospalej), takže to radší odložím :(

        0 0
    • Excel  

      Normálně čtvrtek.

      0 0
    • Polka  

      Zitra v aute bacha na ne.

      0 0
      • novcze  

        dík za info

        0 0
      • pepek  

        jel jsem furt předpisově a předjeli mě jen policajti v audi (+30)

        0 0
      • babicak  

        Ve Šlapanicich začala sezóna, bacha na

        0 0
        • Polka  

          Sulini jezdi i v noci.

          0 0
          • les  

            Díky nim, se dá jet přez Dvorska 40 i proti silnýmu větru :)

            0 0
            • Excel  

              +1000 :-DDD

              0 0
            • mastihuba  

              taky diky nim nemusí žrát polskej bordel :-)

              0 0
              • Polka  

                Tahle debata tady uz dlouho nebylo co? :-)

                • prijde ti normalni, aby mockovali v noci? Mne teda ne. To za komancu nebylo, pekne rano jsem na chalupe vstal, sedl na kolo a jel se cely den divat jak mockuji, to bylo neco.
                • prijde ti normalni, aby misto zkratky pres polnacku kolem par baraku jezdili pres dedinu po asfaltu kolem daleko vic baraku? Mne teda ne a je to primo nelogicky. Ale pry si nekdo vlivny (asi) stezoval na prach, tak ted jezdi, tak jak jezdi no.
                0 0
                • Excel  

                  ad bod 1, bio se močkuje zásadně v noci

                  0 0
                  • Polka  

                    Nevim zda delaj BIO, ale driv v noci nic nemockovali ;-)

                    0 0
                • pepek  

                  pres dedinu po asfaltu je to normální. Ale když vy jste teď to město, tak tam by se to nemělo stávat :-)

                  0 0
                • mastihuba  

                  naco tam mate tu pani ekostarostovou?

                  0 0
                  • Polka  

                    Vsak to s ni resi reditel Bonagra a je detailne informovana.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      vo tom že si někdo vlivnej stěžuje ředitelovi? :-)

                      0 0
                      • Polka  

                        Tak pokud nekdo presvedci reditele Bonagra, aby kvuli prachu nejezdil zkratkou pres polnacku (pro zemedelskou techniku k tomu urcenou), ale delsi strekou pres celou dedinu (pro Pepka mesto), tak by asi nejaky vliv mit mohl.

                        0 0
                        • mastihuba  

                          tak asi nekdo vlivnější než paní starostová, a nebo špatná terminologie a spíš třeba kamarád? nebo úplně jinej duvod?

                          0 0
                • JSt  

                  mas recht. taky zpravidla mockuju naposled pred spanim pres noc nula. pak az jak rano vstanu. potom tak nejak celej den prubezne. ale teda doufam, ze se na me nikdo nediva. vosum kil za cumendu jsem vod nikoho neinkasoval…

                  0 0
                • RomanH  

                  Bud v klidu. My loni sedeli u baraku u ohne, cca 20 lidi, pekli jsme zebra. Najednou prijel soused z vedlejsi vesnice s vleckou hnoje, ktereho Karel domluvil na neurcito, ze mu u nas postrika par poli. Chvili jsme se pres pole na sebe koukali a rikali jsme si Franta neni blbej, vidi nas tady, pojede strikat jinam… No, byl blbej.

                  0 0
    • Excel  

      Panoramata

      0 0
      • Polka  

        Tuna

        0 0
        • Paja  

          To neni vlakno s kvizovkama ;)

          0 0
          • Polka  

            To nevadi :-)

            0 0
            • pepek  

              No ale víš, že to Jaroslav nemá rád, že. Máš štěstí, že tě výjimečně nemůže zablokovat.

              0 0
              • Polka  

                Tak to jsem vubec netusil, ze to nema rad. Za toto politovanihodne nedopatreni k jakemu dochazi maximalne jednou za deset let…

                0 0
              • Jaroslávek  

                Zaprvé: toto není moje vlákno.

                Zadruhé: čím by mi měl Polkapříspěvek vadit ?

                0 0
        • Excel  

          *****, ty to máš projeté.:-) Já tam včera projel na festce vo poprvé, vod Zdravé vody (taky pěkná prdel světa)

          0 0
          • Polka  

            Nemam, myslel jsem puvodne, ze je to az za Orlovicema smerem k D1 O:-) Taky me udivilo, ze je to trosku dal od Letonic nez zpravidla jezdis.

            0 0
            • les  

              Z litenčic na Morkovice je taky solidní krpál :) Letos jsem tam ještě nebyl.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Nějak jsem to zvrtal v hokně, nasraly mě baby v kanclu, hrál jsem den uraženýho, bogužel se to nějak zvrtlo a pokračuje to navážno :/

      0 0
      • mastihuba  

        kup bonboniéru vysekni pardon a vono se to srovná…

        0 0
        • RomanH  

          Zadny takovy, musi ukazat, kdo v tom kanclu ma koule

          0 0
          • mastihuba  

            tak vyznelo to tak že hledat nové zaměstnání se mu úplně nechce

            0 0
            • Smazaný účet  

              Ale chce, tohle vypadá na posl. kapku. Borec co odcházel přede mnou, se s nama rok nebavil.

              0 0
              • mastihuba  

                pak to trápení nemá smysl protahovat. u brachy sem měl posledni dva roky solo kancl a stejně to nepomohlo. docela ti rozumím.

                0 0
              • RomanH  

                A pak ze IT jsou asocialove… Kam se hrabeme na grafiky :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Správnej grafik v mých představách maká sám, především když má kreativní náladu (já kreativitu dobrovolně chemicky v sobě zabíjím) nechodí do kolbenky na 8,5 denně, profese je na něm poznat už od pohledu, žije bohémským nevázaným životem, má luxusní byt, veterána, … :)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Hezký představy …

                    0 0
                  • obda  

                    To ale popisuješ povolání „rentiér“ ;)

                    0 0
                  • RomanH  

                    Cece, uz jsme to tu probirali, ale treba v Hiconu si tu kreativitu moc nedokazi predstavit. Vrcholem musi byt krava nebo zaba.

                    0 0
                    • JSt  

                      netreba si nic predstavovat. http://cdn.i0.cz/…_optimal.jpg

                      0 0
                      • Excel  

                        Jakože si do hrobu nemám brát tašku s těma věcma? To snad nemůžu ovlivnit, to je věc pozůstalých.

                        0 0
                    • Smazaný účet  

                      Značky jsou daný, sází se jen dodatkové tabulky, nebo rozkreslují velkoplošné na dálnice. Občas se dělaly reklamy nebo polepovaly auta… V Hiconu jsem právě začal s profylaxí, ale hlavně jsem byl zaláskovanej :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jenže jsem ho pokaždý včas vytáhl, takže je to tak jak to je :) Už by bylo načase ve 40 se konečně postavit na vlastní nohy, zatím jsem fungoval jen jako „kukačka“ :)

                        0 0
      • Polka  

        To je dobrý si o tom pokecat na BF :-) Tady je každej psycholog.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Pakliže je jich víc, tak je musíš „politicky“ rozdělit aby se proti tobě nespojily.

        0 0
    • Excel  

      Dotaz na mlíkaře.

      Přes rok zamlíkovaný 29 gumy Maxis Ardent TR. Ale nemaj zas tak moc najeto, před 2 měsíci jsem dolil sperma.

      Teď ty gumy jakoby začínaj flekatět zboku jak kdybych projel sladkejma chrchlama. Mám se tím nějak vzrušovat?

      0 0
      • nomecz  

        ne, je to normál zvlášť u starších gum a pokud kolo delší dobu stojí

        0 0
      • Polka  

        Neřešit, jezdit!

        0 0
      • Jaroslávek  

        Na vzrušování znám lepší věci.

        0 0
      • Karaya  

        Akorát bacha, jestli to vlhne jako Schwalbe, tak místo dolévání jednou za 3 měsíce, je potřeba dolévat jednou za měsíc.

        0 0
        • RomanH  

          Ja na predku toho jednoho Ardenta TR Exo vozil asi tri roky. Drobne flicky se tam objevily asi po dvou letech, ale zdaleka to nebyly takove poluce, jako u Schwalbe. Mliko jsem doleval po cca pul roku – respektive jsem ho menil.

          0 0
          • Karaya  

            Já třeba u RoRo na předku po skoro třech letech nemám zdaleka takový výron jak u RaRa na zadku po dvou letech. To je fakt kus od kusu a zadek na tom bude asi vždycky hůř. Žena má tak 3 roky starý Ikony a ty jsou proto švalbenám úplně suchý.

            0 0
            • RomanH  

              Mne teda vice tekl RoR SnakeSkin na predku proti zadnimu RaR Perf. Takze teda asi kus od kusu. Novej RoR Perf je po cca 3/4 roku OK (taky je skoro stejne tezkej jako ten Ardent EXO TR).

              0 0
            • Polka  

              Hlasim ze RoR Perf na predku taky bez poluci.

              0 0
    • Excel  

      Svatá trojice

      0 0
    • Smazaný účet  

      Na tom iDěsu si to fakt někdo vymýšlí: https://brno.idnes.cz/…-zpravy.aspx?… :)

      0 0
    • les  

      Co víkend ?

      0 0
    • tusiexet to xmetov cuez  

      Zdravím vespolek, nevíte náhodou někdo, je-li tato cesta nad Josefovským nějak smysluplně půjezdná?

      0 0
      • pepek  

        To záleží na tom, kolik metrů souvislé jízdy je pro tebe ještě smysluplné. Pokud je to někde mezi 10 a 50 metry, tak ano. Přelézání padlých stromů s bicyklem je pak bonus navíc.

        0 0
        • tusiexet to xmetov cuez  

          Padlé stromy mi až tak nevadí (pokud nejsou po těch 10 metrech:-), spíš jestli tam nejsou nějaké nepřejetelné skály nebo ztracená pěšina ve svahu a tak.

          0 0
          • ufoncz  

            Loni jsem zkousel tak sedesat, sedmdesat procent. Bajking to teda moc nebyl, nektery mista jsou v tretrach s kolem na rameni docela vyzva. Hodne se prelejza a misty ta cesta v prudkym svahu v podstate neni. Bez kola si to jini clenove rodiny chvalili az k Ruskymu krizi vcetne.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Letos jsem tam ještě nejel, ale spíš bych doporučil tu modrou o patro výš. Tam krom padlých stromů nehrozí problém s cestou.

            0 0
            • tusiexet to xmetov cuez  

              Záložní varianta, asi zkusím k těm skalám pak tu cestu od Babic.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Já myslel tu modrou od Babic po žluté a pak je modrá, směrem nad Adamov. Od Babic se jede dobře z kopce, naopak je to dost dřina na tom povrchu, co tam je. Tu modrou dole v údolí neznám.

                0 0
                • tusiexet to xmetov cuez  

                  Tu myslím taky, od sedmi dubů po modré, pak směr ke žlutému sjezdu a odbočit doleva po nějaké pěšině k vyhlídkám nad Byčinou.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já jezdím po červené směrem od Výpustku kolem jeskyně Ve Člopech, pak dál po té cestě bez značky až na Jelenec-pomník a od tam po modré až k U sedmi dubů. Dál sjíždím po červené a zelené do Adamova.

                    0 0
      • LM  

        Bež se tam radši nejdřív podívat pěšky.

        nepřejetelné skály nebo ztracená pěšina ve svahu

        Na některá místa to celkem sedí :-)

        0 0
    • babicak  

      Technický dotaz: na pevné ose mám na konci konusový kroužek (bakelitový) který je po celé šířce prasklý – viz foto. Má to tak být?

      0 0
    • pepek  

      Ty feministky už neví co by. Takovou hromadu by přece měli vozit kluci. Holky mají mít panenky.

      0 0
    • scoty  

      chlapci, nevíte kde se dá v Brně koupit isopropylalko­hol/propanol?Dík:)

      0 0
      • pepek  

        Nevím, ale ve Feromatu mají Wurth čistič brzd za pouhých: 42Kč

        0 0
        • scoty  

          dik, jenže v těch čističích brzd jsou navíc kromě propanolu šlechtěné benzíny, které nejsou ideal na okroužky, plasty atd.

          0 0
      • Vilém  

        Do firmy kupujem v Merci, Brno slatina.

        0 0
        • scoty  

          Teď jsem našel ještě ve Fichemě/Špitálka , měli byste to o 40% levnější…

          0 0
          • Vilém  

            Nase spotreba neni tak velka abychom to museli resit. Berem to tam tak nejak historicky, kolega byl ze slatiny, tak to tam vzdy osobne vyzvednul.

            0 0
            • scoty  

              jasny:)navíc když zohledníš parkování, tak je slatina na jednom litru výhodnější…

              0 0
      • RomanH  

        Drogerka na Orli

        0 0
        • scoty  

          hmm, tam by se dalo dojet na kole:)

          No nic, musím teď točit šálou u tv..:)

          0 0
      • LM  

        Já to kupoval v GMku

        0 0
      • obda  

        Já kupuju ve Fichemě, jinak GME.

        0 0
    • pepek  

      Kdyby některý soudruh nevěděl kam jet, tak Březina je pěkná turistika a to zaručeně bez cyklistů ( letos na jaře jsou hrozně přemnoženi)

      0 0
      • pepek  

        Tak to musím trochu poopravit: ta hláška s volným vstupem do žlutých oblastí je trochu alibismus, častou krátce po odbočení do této oblasti, typicky po 1km výživném stoupání, nebo 8 brodech, je konečná: tabule, že je tam výcvik, případně chemické cvičiště, nebezpečí smrti :-) Některé (mapy.cz) čárkované cesty jsou ve skutečnosti luxusní asfalt, např. tady v Brně nevídaný. Čím víc na sever, tak je to volnější, ale zase se tam obtížněji naplánuje nějaká pěkná trasa.

        0 0
        • chemik_mara  

          Ty zluty oblasti jsou hlavne kvuli houbarum,protoze cca 2 roky zpet prestal vojensky ujezd vydavat vstupky do voj. prostoru za ucelem sberu lesnich plodin. Pokud ses dostal az k cedulim o chemickem cvicisti,tak uz jsi musel byt hodne na hrane zlute oblasti,pokud ne za ni. A stejne tam nejsou moc zajimavy cesticky. ;-) Jinak ten smajlik za nebezpecim smrti… neriskoval bych. ;-)

          0 0
          • pepek  

            Nj, když ta jejich mapa je taková nezřetelná, teď vidím, že je to tam docela úzký. Nechtěl jsem se vracet přes ty brody. Chemický cvičiště mě hned otočilo. Cestičky moc bikový nejsou, ale je tam krásně a žádní lidi.

            0 0
            • chemik_mara  

              S posledni vetou souhlas! Obvzlast, kdyz jsem dnes dopo potkal na Zouvalce dve duchodkyne 60+, ktery se snazily dostat dolu s kolama. Jedna vypadala, ze to neda ani bez kola. Nechapu, co je tam vede. Minule zas skupina na kolobezkach s pruchodnosti terenem asi 5cm. PS: neboj, ve svatky chemickej vycvik neprobiha.

              0 0
              • pepek  

                To mě taky napadlo, ale byly tam budovy, kde asi někdo hlídal. Taky nedávno tam někde soutežili ti snipeři :-) Takový pomalu se pohybující cíl . . .

                0 0
                • chemik_mara  

                  Urcite tam nekdo hlidal,ale ti jsou docela v poho,pokud by ses nechtel dostat primo do arealu. Vic bych mel obavu z vojenske policie,protoze pokud jsi byl na dohled od budov,tak jsi byl na 100% mimo zlutou oblast.

                  0 0
              • pepek  

                Nechapu, co je tam vede ? – no přece ta skvělá Strava. Babky kuknou večer kam zítra na kole, uvidí, že se tam hodně jezdí, pěkná cesta kolem vody – tak jedou.

                0 0
                • chemik_mara  

                  Ze by babky znaly a umely pouzivat Stravu? :-D Nechci nikoho urazit, ale tyhle na to nevypadaly. No to je jedno, stejne tam planujou jakejsi chodnik za tezky prachy, tak se jim tam bude jezdit lip… :-(

                  0 0
                • ufoncz  

                  Tak to je solidni sci-fi :D (kterak babky kolobezkarky zoomuji vcelku zasitou heatmap a pak se po takto nalezene pesine vydaji)

                  0 0
                  •  jarek1  

                    Myslím, že rozumným řešením by byla nezničitelně umístěná cedulka v Chudčicích a za Šulákem s upozorněním, že cesta je pro neznalé nesjízdná a nebezpečná a taky odstranění stále tečkované značené cyklostezky z map cykloserveru.cz. Na mapách.cz už jako cyklo není, na stromech stále šipky jsou. Není pravděpodobné, že by se někdo věci neznalý informoval kdesi na Strava o segmentech atd.a heatprostoru,nebo stravamultiple­ride..

                    0 0
                    • pepek  

                      Není pravděpodobné, že zmínka o Stravě byla myšlena zcela vážně.

                      0 0
                      • Polka  

                        Ceho se ty lidi nechytnou, ze? :-D

                        Zkousels toho Antonina na Grunte? Mne to ted v nedelu chutnalo, ale mozna jsem mel jen velkou zizen.

                        0 0
                        • pepek  

                          Tam už jsem dlouho nebyl. Zeby inspirace ?

                          0 0
                          • Polka  

                            Zkus. Ja jel po starejch spojkach/trailech, nic novyho, studanky vyschly. A jeden poznatek…nebo mozna objeveni Ameriky, ale ta nesjizdna pasaz na Hady (Sumbera) trailu mezi sutrama je spravena a da se jet vrchem.

                            0 0
            • RomanH  

              Zadny lidi jsem kupodivunepotkal ani u nas v udoli Libochovky. Cekal jsem navaty trempiky, a zacalo se to rojit az okolo Perstejna. Sjezdik do Vezne je pekny a ty louky a vyhledy nad Perstejnem (vykoupeno ***** potem) jsou super.

              0 0
        •  jarek1  

          Zdar, ad volný vstup platí asi toto:

          na biku je tam dovoleno pouze po těch označených stezkách a silnici, odbočit není dovoleno, pěšky a po čtyřech na hříbky jo. Nebo musí být nějaká novota o které nevím.

          strana 13 asi bod 6 a 7

          0 0
          • pepek  

            Ta mapa, kterou jsem tady dal (a ta je tam všude vyvěšená), je ovšem na JZ vstřícnější, jak ta na str. 7 tohoto dokumentu. A tak potom vznikají ty pohraniční konflikty, že.

            0 0
        • JSt  

          ja to kdysi projizdel a byly tam dva typy cest. bud siroka pro auto nebo uzka pro pesi, na kole nesjizdna. ale pekne tam bylo, to jo, jen na kolo nic extra. ;-)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Minirecenze Indiánky: nafecoval jsem na 70 psů, nezamykám, do kopce rumpluje cca 2cm, celkově chodí cca 7cm, připadá mi, že nejde dostat na doraz. Pšouká, což mi zatím žádná vidle nedělala. Nevím jak esteticky vést brzd. hadici, když je můstek vzadu, viděl jsem na obrázcích 3 různé možnosti. Točítka jsou plastová, chybí kontrolní O-kroužek :/ Ale sjezdy jsem si užíval, proti Laufrovi mnohem jistější. Celkový dojem ze skvělého dne mi zhatil Eagle, rozesralo se mi řezení. Nemám tuchu, jak se srovnává patka přišroubovaná na karbonu, může to být i vnitřní vedení se dvěma smyčkami ven.

      0 0
      • Excel  

        Dneska podle mapy 96 km, 2030 m nastoupáno.

        ČTZ z Ivančic směr Templák je u skal přeznačená, a kopíruje objízdnou trasu skal (kdo jste ji znal), takže pro kolo jetelný komplet. V Senohradech hospoda skončila,takže se tam nedá nažrat, my jsme se sice nažrali v kiosku Senohradský mlýn, ale byla tam včera nějaká akce, tak jsme možná dojížděli zbytky a bežně se tam nekuchtí. Na Templáku maj Poličku což bylo za dnešek nejlepší pivko, medový pivo v Oslavanech (12°) mě nebere a jedenáctka stála vyloženě za hovno, stejně jako pivko u Richarda v Žebálu. Pax jak cejtí Brno tak jede strašnou jebu (seremětímčurák ;-) ). Parádní akce dnes.

        0 0
        • RomanH  

          Tema fotkama jste me neskutecne srali, i kdyz jsem Vam to pral ;-) No, strecha na kotci je skoro hotova, hrebenace tam svihnu, jakmile dojdou. Zitra si katrem nechame narezat drevo na plot – uplne Frantu s tim casem a jizdou do vincku chapu.

          0 0
          • Excel  

            0 0
          • mastihuba  

            Franta ma nasazeny druhy ATB a neměl by jezdit ani do vincku, prej se s tim nema lezt na slunko, kua furt me boli v krku a mluvim jak mutant. Mel sem jet na becku do Lanzota, krásně naplánováno po lontech a zase hovno. :-(

            0 0
            • obda  

              Ani mi nemluv. Sice ATB nemám (a už léta jsem neměl), minulý týden jsem se necítil. Pátek/sobota už to vypadalo dobře, tak jsem vyrazil na kolo – a to byla chyba :( V krku mne bolí taky, a to mám dneska 4 hodiny učit.

              0 0
      • Karaya  

        Mně když se na Eagle rozdrbalo řazení, tak mi pak upadl převodník :-) Jinak řečeno, povolil se a proto to začalo blbě řadit. Eagle v tom byl nevinně.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Převodníkem to není, taky už se mi podruhé stalo, že mi ve stoupáku spadl řetěz snad o 10 pastorků dolů, to na „klasice“ snad ani nejde.

          0 0
          • Paja  

            Na 9 nebo 10 kvaltu rozhodne ;)

            0 0
          • pepek  

            A jseš si jistej, že je to chyba (nebo vlastnost) Eaglu?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nejsem si jist ničím, když jsem nahodil Orla na Arthura, chodilo to jak víno, ale teď se něco posralo. Patka je přišroubovaná na tenkým plátku karbonu, vůbec nemám odvahu to zkoušet nějak rovnat, nebo mě napadají přechody lanka zevnitř ven do bowdenu, že to nechodí úplně hladce. Vzdál. horní rolny jsem kontrolovat měrkou.

              0 0
              • JSt  

                tu patku k ramu nijak nepritahuje osa, kdyz tam mas kolo? pripadne to jede vzdycky k sobe stahnout treba stolarskou svorkou. nez jen hledat problemy, je lepsi hledat zpusoby jak je obejit. ;-)

                0 0
              • Karaya  

                Na jakým to máš kole? Na fullovi se to nastavuje trochu jinak, podle toho jak se mění délka zadní stavby v propružení.

                0 0
      • RomanH  

        Takto z placu – tech 70 mi prijde hodne. Ja davam do Maruny 55, Katka do Minute 5–10.

        Co se tyce cvachtani, muze to byt olejem, je nova. A nebo i uhlem – Maruna mi na RB piskala, na Meride ne.

        0 0
    • straky  

      Ahoj Brňáci, jsem tu na týden a říkal jsem si, že bych se přidal k nějakému pravidelnému švihu. Bydlím na Králově Poli.

      Druhá věc je, že jsem si zapomněl nabíječku k Polaru V800 doma. Nemáte ji někdo na půjčení a nebo nedá se někde v Brně koupit?

      Předem díky za rady!

      0 0
    • Splinter  

      Tak potkavani uz asi neexistuje, poslednich 14dni:

      Karos na Stare Osade /jel sem autem

      Manasek u Rubinu /sel sem pesky

      A Ferenc mozna v Habrovanech na zahradce? /jel sem na skutru :o))

      0 0
    • scoty  

      Misto velodromu bude nova hala Komety, 2022 hotovo…

      0 0
      • Motyll  

        Nezapomeň, že se blíží volby. Slibem nezarmoutíš.

        Kdyby ty prachy raději investovali do VMO, určitě potěší víc Brňáků než je těch modrobílejch.

        0 0
        • Excel  

          Vlastivědné Muzeum Olomouc

          0 0
        • Jaroslávek  

          To by jich bylo potřeba daleko více.

          0 0
          • Motyll  

            To je jasné, ale aspoň část…

            BTW proč není ve výběrových řízeních u klíčových dopravních staveb hlavní parametr termín dokončení a cena sekundární?

            0 0
            • pepek  

              A taky nějaká „míra nasazení“. Tady cigáni opravují bezvýznamný chodník i v sobotu, ale na Valchařské se na silnici nedělá snad ani v pondělí.

              0 0
            • obda  

              Protože by cena dopravních staveb hodně narostla – a výběrová řízení by byla často napadena (stát „zbytečně“ utrácí, dalo se to postavit o 40 % levněji, a k tomu ještě něco dalšího za zbylé peníze). Pokud se nastaví jako kritérium nejnižší cena, tak ta je natolik jednoznačná, že úspěšně napadnout moc nejde a úředník nemusí mít strach, že by kvůli tomu měl problémy.

              0 0
            • obda  

              Navíc pokud někdo používá pravidla typu:

              *U stavebních prací jsou hodnotícími kritérii:

              • Výše nabídkové ceny
              • Termín realizace / dokončení díla
              • Délka záruční doby

              Přičemž platí stejně jako u dodávek a služeb, že minimální váha u výše nabídkové ceny je 50 %.*

              tak se s tím moc dělat nedá.

              0 0
    • babicak  

      OT: Pánové IT, co si mám představit textem na foto?

      0 0
      • Polka  

        Tak Google snad pouzivat umis ;-) Hned v prvnim odkazu je to celkem vysvetleno.

        0 0
        • babicak  

          To znamená, že správce servru může server nastavit tak, aby se nedalo dostat na hledanou stránku např v 10 hodin a v 10:01 už by byla stránka přístupná? Kdyby správce předpokládal enormní zatížení servru v určitou dobu – např. v 10:00, lze server na toto připravit?

          0 0
          • Polka  

            Tos vycetl z prvniho clanku? :-) Nehledej v tom vedu, dulezitej je prvni odstavec, proste je web pretizenej nebo jsi na webu spustil (klikl) takovou „operaci“, ktera prekroci (trva dyl nez) serverovy limit.

            Omezeni pristupu v urcitem case by se resilo jinak. Ale jsou tady na tohleto zrovna vetsi experti myslim.

            0 0
            • babicak  

              V podstatě se jedná o to, že se mělo na serveru v 10 hodin objevit heslo – alfanumerický kód, ten server byl tedy přetížen, v 10:01 již jel, heslo sice bylo, ale už to bylo na ho*no, neboť to, co se mělo přihlásit, již bylo přiděleno. Jedná se o zastupitelský úřad na Ukrajině, Lvov.

              0 0
              • obda  

                Odpověděl jsi si sám. Je to boj, prvních pár šťastlivců heslo dostane v 10:00:00, ostatních je tolik, že přetíží server. Tak se zkouší přihlásit znovu, což serveru nepomáhá. v 10:01 je už po všem …

                0 0
                • babicak  

                  Nemůže to být tak, že kódy se dají dopředu těm, kteří prodávají pořadí za 2000 eur, na minutku se „počká a přetíží server“, v té době se odešlou ty mafiánské objednávky a pak se dovolí přihlásit zbytku?

                  0 0
                • Paja  

                  Teda jsi si bych cekal od kdekoho, ale od akademika? ;)

                  0 0
                  • obda  

                    To se mi stává nejvýše … za deset let ;) Ale jsem v dobré společnosti, tohle spojení používal i K. Čapek ;)

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Nebuď šťoural jak ten starej …

                    0 0
    • babicak  

      Kudy dál?

      0 0
      • Paja  

        Ten pan je strasne barevne nevyladenej, to je nejakej Maňasuv bratranec z vesnice? ;)

        0 0
      • babicak  

        Tudy

        0 0
      • Polka  

        Ten pán vypadá strašně pozitivně, kdo to je?

        0 0
      • Motyll  

        Tak nakonec jste trefili, ne? :)

        Já jen opatrně kolem komína.

        0 0
        • Jaroslávek  

          My jo, ale ty ne. Čekal jsem, že malýmu aspoň lízátko koupíš, když už se obětoval a vyjel s tebou ven. Atmosféru velmi oživil příchod pana a paní nadlesní:-))

          0 0
          • Motyll  

            Ještě nechodíme mezi lidi a na slunko. Neštovice.

            A hlavně, iniciátor vyjížďky seděl vzadu, mně se nechtělo.

            Byly povídky staré lovecké feny?

            0 0
    • mastihuba  

      kua musim s tim vopatrne, na pětku sem s tim na dvoře málem napalil do vrat. :-)

      0 0
      • Karaya  

        To máš doufám jenom půjčený!

        0 0
      • Jaroslávek  

        V neděli jsem byl provětrat k VC přes Žebál Renču s e-bikem a do kopce trhala asfalt.

        0 0
        • Polka  

          To je mor tohleto. Onehda jsem na silnicce natrefil na elektrodedka od Racicke na Buk a malem jsem nahore umrel, abych neutrpel potupne predjeti v tech serpentinach.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Máš pravdu, fčera jsem potkali takové elktrodědky aspoň 3.

            0 0
          • mastihuba  

            tak zase dobrej trenink, co bolí to sílí. :-)

            0 0
            • Polka  

              Jako jo no :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Mě teda po návratu na HT bolí řiť a záda.

              0 0
              • Polka  

                Tak si kup to novy stereo :-D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Cuby nemůžu čut, to si tady teď pořizuje každá pů*a :) Ono se to poddá, začalo mě zas bavit jezdit dolů.

                  0 0
                  • pepek  

                    To si Jaroslav nezasloužil :-(

                    0 0
                  • Polka  

                    To bude asi tou novou vidlou :-) Kdyby sis bejvala poridil tu pevnou cinu co mam treba ja, tak by sis zase stezoval na megatuhost a vytrepani duse z tela, to mas fuck ;-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Na MTB bych si pevnou v životě nedal, natož čistou Chinu.

                      0 0
                    • JSt  

                      a kdyby si poridil tu cinu s napisem pells, co mam ja, byl by zoufaly z vytrepavani duse z tela i naprosto bidne tuhosti. to je podle me top vidla. ;-)

                      0 0
                  • les  

                    Všichni nemůžeme být tak originální, jako Ty. Návrážet do bicyglů a jinejch chujovin čtvrt mega a obdělávat artura :DD

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jaké logo na laminátu by bylo originélní a zároveň dostatečně exkluzivní? :)

                      0 0
                      • babicak  

                        :)

                        0 0
                      • babicak  

                        :)

                        0 0
                        • pepek  

                          Na to zase nemá vodičský preukaz, to past vedle pasti, hoši :-)

                          0 0
                          • JSt  

                            bys mu i zaplatil, kdyby te to nechal kocirovat. v tom bych problem nevidel. ;-)

                            0 0
                          • Smazaný účet  

                            Už jsem Ti jednou říkal, že F považuji za mainstream, že je mi mnohem sympatičtější Lambo :)

                            0 0
                            • pepek  

                              To máš ovšem zase trochu pomotaný. Ferrari nemůže být mainstream, neboť je zcela ojedinělé svou historií – a to tím, že vzniklo jen a pouze aby závodilo, starý Enzo byl dokonce ********, že musí vyrábět auta pro „normální“ lidi, aby si vydělal na závodění. Celou svou historii F závodilo ve špičkových kategoriích . Za 1,4 miliardy, jak 250GTO, se nikdy žádný lambo ani jiné auto neprodá, protože takovou historii žádná jiná značka nemá, navíc L je vlastně Audi, takže Volkswagen:-) Ferrucio Lambo naopak závody nikdy nechtěl (asi proto, že byl traktorista :-) Ale Miura byla krásná, to jo.

                              0 0
                      • les  

                        No pro mě žádný. Já pučoviny neřeším. Dá se tím dost ušetřit, třeba na bydlení ;)

                        0 0
                  • Polka  

                    Měl bys ještě přikúpit :-D

                    0 0
              • JSt  

                to je zajimavy. mne spis o sobe davala prdel vedet na fullu. na pevnaku su co chvila ze sedla. ;-)

                0 0
                • Excel  

                  No jistěé! Navíc co mám pevnou vidlu, tak vo prdeli vůbec nevím.

                  0 0
          • Motyll  

            55+ můžou.

            0 0
    • Paja  

      Dnes jen VK nebo i nekdo dalsi?

      0 0
      • pepek  

        moc horko

        0 0
        • Paja  

          24°C idealni teplota.

          0 0
          • babicak  

            Se zvyšujícím se procentem tělního tuku ideální teplota klesá exponenciálně

            0 0
          • pepek  

            Teoreticky. Ale to slunko hrozně peče. Včera jsem vyrazil až v šest a stejně mně bylo horko. (a ne, nebylo to těma rukavicema) Potřebuju aklimatizaci, rychlé změny teplot mi nedělají dobře.

            0 0
      • Smazaný účet  

        Musím koupit lanko, jak jsem chválil vnitřní vedení, tak teď bych nejradši připáskoval venkem bowden v kuse.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak jsem v koncích, patka srovnaná, nový bowdeny, nové lanko a ta mrcha orlí nechce ze dvojky ani nahoru ani dolů…

          0 0
      • obda  

        Negativ, musím tu rýmičku tentokrát opravdu doléčit, než zas jako debil vlezu na kolo :(

        0 0
      • Excel  

        Rýba. Chlemtal jsem to víkendový pívo asi moc naprudko.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Moc fouká.

        0 0
        • Paja  

          Moc horko, moc fouka, me z vas jebne ;) to je furt streda, streda, streda, a kdyz pak clovek jede ve stredu, tak jedete v utery O:-)

          0 0
      • LM  

        Já dneska taky nic. Ještě jsem ani neobědval a potřebuju vyčistit bordel pod kazetou aby kolo přestalo křupat :-)

        0 0
      • Paja  

        Pratele, kamaradi, zklamali jste me…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Není všem dnům konec.

          0 0
          • babicak  

            Včera byla krásná večerní návratofka, dnes bychom zmokli, co Ty na to Pájo?

            0 0
            • Paja  

              Tady „par kapek“ a na ten mrak, co ted prelitl severne od Brna stacilo mrknout na radar a ctvrt hodky pockat.

              0 0
              • pepek  

                . . . . ale my, co nemáme data, bychom byli bývali nervozní :-)

                0 0
              • babicak  

                Pája a mobil :-). Já to chytl 2× ve Slatině a pak ještě v Židenicich u nádru, v suchu auta jsem na Tebe vzpomínal

                0 0
            • Polka  

              Zmokli? To si děláš pr*? Tak snad vozíš ještě ty brýle a telefon ;-) Hore a v údolí to nestálo ani za řeč. pošlu v SZ.

              0 0
              • Motyll  

                My přistáli u krbu přesně v 7 a nic. Pak spadlo pár kapek, ráno se prášilo jak na Holedné.

                0 0
              • Polka  

                Mělo být na Dušana.

                0 0
    • nomecz  

      Borci nejakej tip na vejlet cca kolem 100 km se startem a cilem v Brne kterej se da na pohodu projet na gravelu ? Idealne co nejmensi provoz a cim min silnice tim lepe.

      Diky za tipy

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tady gravely nevalí :)

        0 0
        • nomecz  

          Dobre tak na cyklokrosce no :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Na Feltu mám delší dobu silniční gumy a jezdil jsem na něm stejně jen do hokny a na základnu.

            0 0
          • mastihuba  

            zacal bych obrany, bilovice, lesem na babice, dolu na křtiny, odbocit směr Habrůvka, lesem na rudici, pres propadani jedas, cely rakovecky az do racic, smer nemojany, odbočit na valasinu nahoru ke třem javorum, kalecnik, Vítovice, Šumice, Kovalovice, tvargl, Podolí, Líšeň a dom.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Přitom stačí vzít MTB a nemusíš řešit, projedu to tam a tam, nebude to moc kodrcat? ;)

              0 0
              • mastihuba  

                tadle trasa je po asfaltech a šotolinách… trasu na bajka bych mu nalinkoval jinak :) vod stolu je to brnkačka :)

                0 0
              • nomecz  

                no tohle kolo mám v podstatě na najíždění km.

                Když jdu jezdit na bajkovi tak mám priority úplně někde jinde

                (naposledy treba mordor-hrebenovka-kastanek-karasek=2000+ nastoupanejch na necelejch 50 km)

                a jezdit na FS lesní cesty a asfaltky me moc nebere.

                co sem znal sem uz sem objezdil a pokusy o nove trate konci vecinou na silnici nebo s kolem na rameni :-)

                proto uvitam kazdej tip

                0 0
                • mastihuba  

                  2000 s barome­trickym výškoměrem?, aby zas nedochazelo k nejakym omylům. :-)

                  0 0
                  • pepek  

                    :-) to sou velehory tady, to nevíš? Ale třeba to jel všechno 3×

                    0 0
                  • nomecz  

                    https://www.techradar.com/…rerunner-935

                    tak nevím jak moc se dá téhle jebce věřit a samozřejmě to bylo převýšení ne nastoupáno :-)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      tak todle má barometrickej výškoměr, to by mělo být reálný. Se ptám ze zvědavosti, protože když to někdo má na stravě, tak tam to lítá hodně a z 2000 to je v reálu 1200

                      0 0
                      • Paja  

                        Ale stejne je to divny, nevim teda, cemu rika mordor a hrebenovka, ale karasek ma prevyseni asi 130 m, kastanek je spis vrstevnice vystoupat od Svitavy do Sobesic taky neni vic jak 200 m.

                        0 0
                        • nomecz  

                          lelekovice > vranov> alexandrovka … ono se to nastrada ani nemrknes :-)

                          0 0
                          • Paja  

                            S barometrickym vyskomerem jezdim vic jak 15 let, takze nejakou predstavu kolik se kde da nastoupat mam, kazdopadne lelky-vranov je tak max 250, adamov-alex 300, kastanek tak 100? a zpatky na karaska 200, sumasumarum 850, pokud bys to nekde cestou bral nahorudolu, tak treba 1000+, ale dvojnasobek mi na tehle trase pripada nerelnej.

                            Neprepocita to ten Garmin treba po stazeni pres nejaky jejich data, podobne jak to dela treba Strava apod.?

                            0 0
                            • nomecz  

                              no a z Vranova dolu ? a z Alexandrovky z5 do Adamova atd .. jak jsem psal o par postu vejs je to prevyseni ne nastoupano.

                              Garmin asi nic neprepocitava (mam to chvilku) max muzu mit blbe nastavenou startovni vysku u baraku ale to by delalo max par desitek metru (asi).

                              Spis mi porad nejakou trasu na zevlbike :-)

                              0 0
                              • pepek  

                                počítáš i metry z kopce dolů? :-) To jsem ještě neviděl.

                                0 0
                                • scoty  

                                  Tak nekde to muze byt vetsi drina sjet dolu ze…:)

                                  0 0
                                • nomecz  

                                  ja ne proste je tam prevyseni a cislo 2000 neco, tak uz fakt nevim no :-)

                                  0 0
                                  • obda  

                                    To bude ve stopách ;)

                                    0 0
                                  • obda  

                                    V topografii definice říká, že převýšení je rozdíl výšek dvou bodů. V turistice a cyklistice se slovo „převýšení“ používá ve významu „kumulativní převýšení“, což značí, prostě a jednoduše, nastoupané metry.

                                    0 0
                                    • JSt  

                                      ano. vice versa prenizeni znaci naklesane metry. ;-P

                                      0 0
                                  • pepek  

                                    Nic si z toho nedělej, proti Trepifajxlovým 106% stoupáním je to jen slabý odvar

                                    0 0
                                    • obda  

                                      106% stoupání (myšleno jako sklon kopce) je v pohodě: 47.7° :)

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        to ovšem nevylučuje, že Trepifajxl tomu dlouho skálopevně věřil, že to jezdí, neboť mu to řekla strava (a to je prosím čehosi učitelem)

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          kdyz najizdis na pangejt, hodi ti to daleko vic. ;-P

                                          0 0
                                  • mastihuba  

                                    ja teda mam na garminu zvlášť nahoru a zvlášť dolů a vcelku to sedí se starym AT100

                                    0 0
                              • Paja  

                                Vidis, to me nikdy nenapadlo pocitat do prevyseni i sjezdy.

                                0 0
                              • Paja  

                                Trasu asi neporadim, ja zevluju na HT, takze me teren neomezuje ;)

                                0 0
                • obda  

                  Ja říkají ostatní, tohle je divné. Jezdím po okolí už léta, a vychází to tak +/- na 2000 výškových na 100 km.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ono fakt záleží na čem (aplikace, zařízení). Hodil jsem stejnou trasu podle GPX ze stravy (zdrojový data ze zařízení nemám) na Mapy.cz a ridewithgps a všechny tři mají úplně jiný hodnoty. Takže leda losovat. Každopádně na 50 km 2000m je fakt nějak moc, i přes krpál jako je Alexandrovka.

                    Ten přepočet na Stravě bývá nejvyšší hodnota, pak se aspoň jednoduše plní Challenge na metry :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Tak tech 2000+ by se dalo i na tech necelych 50 kilacich…pokud by to clovek najezdil na trase Adamov-Alexandrovka a zpet ;)

                      0 0
                      • Polka  

                        Tak tak, není problém. Loni na CykloRaplovi na 60km taky 2000 nastoupanejch (10 okruhů x 200m).

                        0 0
                • obda  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                  0 0
              • Polka  

                Proč máš teda to CX a nemáš fulla, kterej by byl ideální, jak jsi psal?

                0 0
    • les  

      Tento víkend asi sobotečka.

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Excel  

      Rekonvalescence

      0 0
    • scoty  

      Zdarec, po treboval bych poradit nejaky prevodnik na ctyrpacku/104 , 34z.

      Dik.

      0 0
      • pepek  

        Dnes jsem potkal stádo ±30 kusů cyklistů v lese. Tak nechápu, proč je tady takový odpor proti enduristům.

        0 0
      • Polka  

        Snail, Deckas na Ali – 12–15$. Nebo Superstar.

        0 0
        • scoty  

          Dik, tyhle neznam:) driv jsem jezdil Specialitet Chinook od Tiny, ale nevim jestli je jeste ma…

          Na Koloshopu ho ma Shaman i Gebhart, ale ty taky neznam z hlediska kvality…

          Jezdim 34/22 na 9 kazete a zcela mi to vyhovuje.

          0 0
          • Polka  

            Předpokládal jsem, že má jít o jednopřevodnik tzn. NW. Na 9spd seženeš asi něco i u nás, ale v těchto mezích už jsem se přestal orientovat.

            0 0
      • Karaya  

        Já mám Gebhardt, ale trochu mi vadí ty vyčuhující zuby, tak nevím jestli ho doporučit.

        0 0
      • Motyll  

        Snail

        0 0
    • JSt  

      takze uz i ja mam vodskrknuty cestou do frydku. :-P

      0 0
    • Smazaný účet  

      Dnešní výjezd klasika: čvacht/pšouk… čvacht/pšouk… lup… cvak… lup… lup…

      Zapích jsem to na letišti a to mi spravilo náladu: Chotěboř, Jonys, Renáta, páteční kamarýt, Cesna, Blaník, mot. kluzák Vivat, minivrtulník Ranabot, hafo modelů 1:5…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.