Brdy - projizka po stopach 800vek

91 nepřečtených
  • jecnak

    Jelikoz jsem v sobotu prokaucoval ofiko Brdske 800ky, tak pokud mate nekdo chut se v sobotu sebrat a vypadnout na cely den do podzimnich brdskych lesu ve vojenskem prostoru mezi Jincemi a Rozmitalem…

    Sraz bych predbezne videl v Komarove kolem devate. Trasa a vse podle pocasi nalady a tak. Urcite by stalo za to podivat se na Tok, Jordan, Brdek a dalsi kopecky.

    0 0
    • fousek  

      Jedu, pouze za dobreho pocasi a pohodicku, nemusim bejt roztrhanej od chrtu. Snad bude aspon tak dobry pocasi jako na B800

      0 0
    • SELMIRA  

      Na ja. Jenže tuhle sobotu to byla masová akce. Jakože s pivíkem a masíčkama na Kleštěnici. Tak to jste teda zaváhali…

      0 0
      • fousek  

        Co ze tys to taky jela? Ze sem te nevidel?

        0 0
        • SELMIRA  

          páč jsem byla neviditelná! :o)) Anebo jsem byla v Opárně a tohle jsem slyšela vyprávět. Že to bylo zupa. :o)

          0 0
          • fousek  

            Aha, no afterparty sem se nezucastnil, byl sem vozem, a mel sem strasnou zizen, takze sem radsi nepokousel svou silnou vuly:-)

            0 0
          • K2  

            Jo klidně bych se býval zúčastnil, ale na klestenice.cz žádné info – jinými slovy, pečlivě utajená akce…:(

            0 0
      • jecnak  

        Ja vim a nadosmrti toho budu litovat…

        0 0
        • SELMIRA  

          to bývá každý rock tak snad i napřesrock zůstane tradice zachována a nemusíš se trápit do smrti smrťoucí

          0 0
    • ydaho  

      koleno vypadá v pořádku, zejtra mám kontrolu na ortopedii a když řekne MUDr o.k., tak se mnou počítej. Odkud pojedeš?

      0 0
      • jecnak  

        Z domova ;-) Na doprave se pak dohodne v patek – podle toho kdo vsechno pojede.

        0 0
        • ydaho  

          bych se i přimlouval, že bych te kdyžtak vyzvedl autem a dojeli sme až do Let třeba… přece jenom asfaltu bylo už dost :)

          0 0
          • jecnak  

            Tohle je trochu z ruky z Let – jede se autem do Komarova, coz je az za Jincema…

            0 0
            • ydaho  

              O.K. je mi to celkem jedno, stačí, když se cestou zpátky pro něj budu moct zastavit :) uvidíme podle účasti…

              0 0
    • McBlacky  

      budu o tom uvažovat. Podle počasí a taky kdo pojede… kdyby nás bylo nějak mega moc tak můžu vzít auto ale jen pro dva lidi a dvě/tři kola

      0 0
    • Thidney  

      hele, jecnak, projizdka ma blizeji k vyjizdce nebo k prozeneme te co to pujde? Pokud by se jednalo o nechrti akci tak bych o tom vazne uvazoval.

      0 0
      • ydaho  

        co bys myslel, když pojede Ječňák a Blacky :)))

        0 0
      • cabbage  

        kdybych se přidal, tak by to bylo 50:50 a to by i možná spomalili;)

        0 0
        • fousek  

          No myslim ze jestli nas pojede vic tak to budou 2 skupinky, chrti a ostatni, stim ze chrti budou cekat na rozcestich

          0 0
        • ydaho  

          pojed, budu te tlačit zezadu očima :)

          0 0
          • cabbage  

            fakt nevim, dozvěděl sem se, že ve čtvrtek ráno odejdu z jednoho bytu do školy a večer přijdu do druhýho, takže práce budu mít zřejmě až moc:-/

            0 0
            • nOra  

              No to bude tedy dobra kalba… :-)

              0 0
              • cabbage  

                jo, řiká se tomu stěhování…:-/

                0 0
                • nOra  

                  :-))

                  Znam chlapka, kterej takhle kolem treti rano prisel domu, nedarilo se mu odemknout, tak zazvonil. Otevrel mu chlap v pyzamu. Tak sel dovnitr. Tam mu doslo, ze je neco spatne. Otocil se o kolem chlapka v pyzamu, kterej stale jeste drzel ty dvere, zase odesel. Autopilot pul roku po prestehovani… :-)

                  0 0
      • jecnak  

        Ja se hlavne musim dat dokupy – jsem nejaky nachcipany. Kazdopadne pojedem na pohodu – chci si projet ty nejlepsi mista, vezmu si fotak atd.

        0 0
        • cabbage  

          už máš batoh(uhlák), nebo budeš mít zase nosiče?;) bohužel svoji účast zase nevidím moc pravděpodobně:-/

          0 0
        • McBlacky  

          já taky nejsem dvakrát zdravej :/ to je na pizzu

          0 0
    • nOra  

      Ma to nejakej web ? Kdyz jsou ofiko, tak by mohly, ale nejak to namohu najit.

      V So se nepripojime, protoze za a) byste nas ustvali, za b) budu muset pracovat na volbach, za c) byste nas ustvali. Ale uz se do tech mist chystame nejakej casek. Tak kdyby se nekdo chystal jindy, radi se pripojime. Jezdime pomalu a opatrne ( kategorie starsi invalidi :). Karu mame pro devet lidi a nebo sest a kola.

      0 0
      • jecnak  

        To mas tezky. 800ky zadnej web nemaj, neb je to ciste vyjizdka po kopeccich pres 800mnm. Navic se tam kam jezdime nesmi, je to vojensky prostor. Jenze kdyz je tam tak krasne…

        Napisu popis a udelam mapku trasy co jsme jeli.

        0 0
        • nOra  

          Tak „ofiko“ nejsou ofiko… To mne asi zmatlo. :-) Zdalo se, jako by na nejakou akci byl ten ujezd zpritupnenej. Jeste, ze tam nevysly ty zakladny…

          Vim, ze to tam je s pristupem a orientaci problematicky uz od treti dekady minulyho stoleti. Asi proto je tam tak krasne… :-) Pomohlo by treba vedet, jestli a kde jsou nejaky nastrahy typu hlidaci budka, vratnice a nebo jak tomu rikaji. Pripadne strelnice. A pak treba na kterej kopec z ktery strany nejlip nahoru a kudy dolu, aby to bylo nejak „jetelny“. Asi neni uplne vhodny se tam nejak zvlast producirovat a dlouze hledat v mape.

          0 0
          • fousek  

            v poho, zas tak drsny to neni, maximalne kdyz te lapne vojenska policie tak ti rekne aby si zmizel(a), pokud pojedes autem, tak ti vetsinou napalej nakou pokutu, jinak je dobry zjistit si kdy jsou strelby a v tech dnech tam nejezdit, ostatni dny je to spis nehlidany

            0 0
    • Smepet  

      No ja bych mozna jel. Cely rok planuju nejakou vyjizdku s B-F, ale nejak to nevychazi. Mam 2 otazky.

      Da se tam jet uz z Prahy na kole ? Da se to jet s kolem s pevnou vidlici ?

      Jde mi o to, o jaky teren se jedna, uz jezdim jen na zimaku

      0 0
      • jecnak  

        Ne, jedine ze bys byl dalkoslap co rad dava kolem 260km dene. Da, zalezi teda jak pojedem, ale rekl bych ze pevna neni vubec na skodu, mozna prave naopak je to lepsi.

        0 0
        • fousek  

          No jestli chcete jezdit jen asfaltky tak se mnou nepocitejte

          0 0
          • jecnak  

            To ne, ale razim teorii, ze s pevnou jde temer totez co s odpruzenou.

            0 0
            • Bulda  

              a posleze i neco navic – navsteva chirurgie ruky se znicenejma zapestima :)) jinak v tereneu mas vpodstate pravdu, jde jen o to pohodli

              0 0
        • Smepet  

          OK, dalkoslap rozhodne nejsem, alespon ne takovehoto razu.

          V tom pripade musim vzit auto nebo se k nekomu pridat Blacky:-)

          0 0
    • Medunka  

      Udelala bych vyjizdku po trase WTB ;-)

      0 0
    • karlosko  

      Ahoj rád bych se taky přidal,v Brdech trávím víc času než doma.Kde je případně sraz?

      0 0
    • petebike  

      tenhle vikend je nejak moc akci :-( v sobotu vyjidzka z Dlouhanem, a taky vyjidzka v Polsku – bikechallange.cz :-) takze bohuzel ale jedeme v patek smer SUDETy :) snad vyjde pocasko :-))

      0 0
    • jecnak  

      Tak nevim jestli nepojedete beze me. Jemi nejak blbe :-( a to ze musim do prace neni zrovna ideal, takze uzdraveni behem tydne nevidim nijak ruzove.

      0 0
      • ydaho  

        jestli Ječnák nepojede, tak si dám klasiku Točná, Cukrák, Halouny a pojedu to na kole už z Hájů…

        0 0
      • Smepet  

        hm, tak to je pech. To mozna taky nepojedu nebo bych jel nejakou jinou trasu

        0 0
      • McBlacky  

        ty jo ty mi čteš myšlenky. Je mi tak blbě že taky nejedu. Dokonce jsem odpískal veškerej sport až do 28/10. Snad se dám do kupy a do zas…ý práce musím ted taky :(

        0 0
        • fousek  

          Me se z vas dela spatne, vcera mi nic nebylo a dneska me skrabe v krku jestli to od vas chytim takhle na dalku tak si me neprejte:-)

          0 0
      • Medunka  

        Umite se bez Jecnaka vycurat? Nebo slepe delate vse, co on? Jecnak nejede, tak najednou nikdo nepojede? To je snad nejaky kral nebo co?

        0 0
        • jecnak  

          Ja se treba bez Jecnaka vycurat nedokazu.

          0 0
        • nOra  

          A ted se musim jit prevlict !

          Budes mi to prat !

          0 0
        • cabbage  

          to jediný dovedem bez něj, ale ječňák má specifickou schopnost dopravy na místo určení – auto;o) takže když jede, tak můžu jet taky. já autem disponuji jen když ho nepotřebuje někdo jinej a tenhle víken nebudu mít ani auto ani sebe…

          celá situace připomíná odjezd na salcku;-P

          0 0
          • Medunka  

            znas to o ty potrefeny huse?

            zrovna ty ses krasny priklad, ktery bez Jecnaka netrefi z bodu A do bodu B. Salzku jsi nadhodil sam

            0 0
            • cabbage  

              a ty?;)

              jinak k ječňákovi už trefim na poprvé, jen jak se dostat k němu od lempla je zatím záhadou… úmyslně, je dokonalým příkladem:-)

              0 0
              • Medunka  

                IQ tykve co Neznat potrefenou husu, neptem se ti na ni.

                Timhle jsi opravdu dokazal svoji inteligenci a pripominkou na Salzku „umyslne, dokonalym prikladem“ Mas pravdu, odjezd na Salzku je dokonalym prikladem, jak se stavis k odpovednosti a prevzeti odpovednosti za sve ciny..

                Pokud sem jeste na tohle neco napises, bud si jist, reagovat nebudu a at to bude co to bude, pochybuji, ze to bude inteligenti, takze se jen ztrapnis. Uvazuj, nez neco zacnes psat. Nez odesles prispevek, dej si 10 minut oraz, precti si to znovu, a az po te zmackni tlacitko „pridej odpoved“

                0 0
        • karlosko  

          Ahoj,ja pojedu uz jen z toho duvodu ze zanedlouho nastane doba temna a navic originalni oslava narozenin.Jen kde a kdy tedy bude nakonec sraz.

          0 0
          • fousek  

            No to by fakt chtelo, navrhovany start od jecnaka je asi tak o 60 km jinde nez Medunky

            0 0
        • ydaho  

          proč tak ostře? Ječnák a Blacky by zajistili svižný tempo, tak proto. Jedu Točnou, Halouny, Karlštejn a klidne to změnim i na WTB trasu, stačí se domluvit… Taky sem koukal, že neco plánuje i bajkr na sobotu

          0 0
          • Medunka  

            Neni to ostre, za mych mladych let to bylo docela pouzivane. Vcetne: Kdyz rekne skoc do studny, skocis? Takhle nejak mi tu prijde jista cast obsazenstva, co neni „schopna“ dotahnout veci do konce.

            WTB klidne bud dalsi nebo tyden pred zavodem.

            0 0
            • Medunka  

              BTW – myslim, ze rusit akci jen proto, ze nejede Jecnak a dostat argument, ze on ma auto a bez auta se tam neda dostat… existuje nejaka domluva, kdyz nejede Jecnak, muze vzit auto nekdo jiny a ne hazet rozjednanou akci, ktera by mohla byt super, do kose jen proto, ze je jeden problem

              0 0
              • ydaho  

                chápu, jak řikám, ječnák mi garantuje svižný tempo a hlavně je to oblast, kde jsem nikdy nejezdil… a díky zkušenostem s nim, vim že má v malíku ty nejlepší cesty. pokud vezmeš průvodcovství na sebe, vemu klidně i to auto :) nic se neodpískalo, ale když se s nemocí přihlásí ječnák, blacky a pak i thidney…

                0 0
                • Medunka  

                  To garantuje, to mas pravdu, ale myslim, ze je i spousta jinych bikeru, kteri garantuji sviznou akci. Neznama oblast je to asi pro vic lidi, myslim, ze to tam Jecnak zna povrchne ;-) Ale mozna se pletu.

                  Ja tu nikde nepsala, ze bych tento vikend jela. Jsem mimo. Mela jsem jet, kdyz to bylo „ofiko“. Ale onemocnela jsem.

                  0 0
                  • cabbage  

                    lol

                    0 0
                  • ydaho  

                    :-)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    myslím že když dáme hlavy dohromady dá se tam pojezdit hodně ostře, některý sjezdy který jsme tam dávali, no nebál bych se použít i výraz enduro. Rozhodně to tam Tom zná dost a když se přidá fousek nebo lenochod nebo někdo jinej místní tak to je paráda.

                    a troufnu si říct, že trasa bude pestřejší než ofiko 800ky

                    ale třeba se pletu já :)

                    0 0
                  • Bulda  

                    bojujes jak lvice :)) …za akci, ktery se neucastnis :))?? to nedává moc smysl, asi sem neco prehlid

                    0 0
    • karlosko  

      Zdar,z Prahy se do Brdů dá určitě jet,ale rychlou jízdou pouze cesta tam tak 3hod.min.Je mnoho možností kudy jet.Dá se jet po hřebeni přes Jince,nebo po asfaltu ale těch možností je mnoho.Ideální vlakem mezi Hořovice a Rokycany.Rychlík Praha – Hořovice cca 60min.Rád bych vyrazil a někoho s sebou vzal.Ohledně té pevné vidlice je to v poho,jelikož ve vojenských uzemích je mnoho asfaltu.

      0 0
    • jecnak  

      Tak definitivne nejedu. Je mi lito, ale je mi zle.

      0 0
    • fousek  

      No tak abych v tom mel jasno, kdo by jel, se startem v Komarove? Protze jestli se prihlasi 1, nebo 2, kteri to v prostoru neznaj tak je temer jisty ze zakufrujem neuveritelnym zpusobem

      0 0
      • karlosko  

        ja dorazim kamkoliv,v prostoru uz jsem byl.Jen at uz se dohodnem na nejaky cas a misto.Rychliky co jedou Hořovic vyráží z Prahy v 8.15h nebo 10.15h.Z Hořovic dojedu kamkoliv.

        0 0
        • fousek  

          No to ja sem v prostoru byl uz kolikrat a vzdy kdyz sem jel sam, tak sem vyjel upne jinde nez sem chtel

          0 0
      • ydaho  

        právě proto, takže já navrhuju přesun do bajkrova threadu „sobotní vyjížďka“ Barandak, cukrak, halouny, karlštejn, tam se natuty nikdo ztratit nemůže :)

        0 0
        • fousek  

          hmm, to je celkem rozumny,ja to promyslim, ale spis nepojedu, je to kouda z ruky a zacina me dostavat ryma

          0 0
    • karlosko  

      Já teda doufám,že teda opravdu někdo do Brdů vyrazí.Osobně bych vyrazil v 10.15 rychlíkem z Hlaváku do Hořovic.Pro další zájemce co nepojedou z Prahy vlakem bych udělal sraz v 11.30 v Hořo­vicích na nám.u kostela a jelo by se.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.