Zdravím ve spolek,
rád bych vás požádal o radu/pomoc. Mám po každé jízdě šíleně obražené, namožené prsty v mezi dlani a prvním kloubem. Bolest je to taková, že si po dni ježdění v Koutech nejsem schopen otevřít dveře. Nejsem schopen sevřít ruku v pěst, nejsem schopen prsty plně propnout. Zkusil jsem jiné gripy, různé náklony páček, vidlici mám po velkém servisu, všechno se zdá být dobré ale každé agresivnější ježdění v bike parku pro mě znamená odstavit ruky na další tři týdny což není normální. Právě teď z neděle mám tak obražený malíček a tak oteklé prsty, že v podstatě nemůžu nic dělat. Šíleně mě to štve a nemůžu tomu už třetí měsíc přijít na kloub.
Skákání v pohodě, Peklák v pohodě. Ale jakmile jsou to delší rozbité tratě, rolety a prudké sjezdy jako například Kouty, tak ty ruce jdou úplně do háje.
Neřešil někdo něco podobného?
Děkuji vám za všechny podněty které doufám povedou k vyřešení tohoto problému.
Kolo: Ghost Riot AM
Řídítka: Ghost MTB Dia. 31.8 mm
800/15 mm
Gripy: Gripy Burgtec The Bartender PRO Greg Minnaar Signature