Bikerská předsevzetí/přání 2007

76 nepřečtených
  • orca.1

    Nazdar lidi!

    Už jste si dali nějaké bikerské předsevzetí nebo přání pro tenhle rok?

    Nemyslím třeba „zhubnu sto kilo“, „nechutně zbohatnu“ atp.

    Mě zrovna nic geniálního nenapadá, kromě toho, že bych si chtěl bikování co nejvíc užívat :) Tak pište, ať je inspirace nejen pro mě.:-) Dík.

    0 0
    • Tleskač  

      Co třeba nějaké předsevzetí ohledně ujetých km?

      0 0
    • MlokCZ  

      Do jara doléčit následky srpnového úrazu, abych pak mohl jen jezdit, jezdit a jezdit. Ale je to spíš přání než předsevzetí, protože víc už toho pro doléčení udělat nemůžu. A ostatním zraněným kotníkářům nebo jiným mrzáků přeju také brzké doléčení.

      0 0
      • termit  

        jj…to mam taky to prani :) takze v novym roce hlavne zdravi…

        0 0
      • Genarito  

        místo sražených cyklistů raději auta v příkopě… ty toho víc vydržej :o)

        0 0
      • ares  

        Díky moc a přeji všem hodně zdraví :-) Kilometry a radost z jízdy přijdou s tím, aspoň pokud já vím.

        0 0
    • Fuck8r  

      tak já:

      Přestanu chlastat – úplně Přestanu na kole jezdit jako prase – se divím že ještě žiju Dám si pozor na přetrénování a nemoce – loni 3× nemoc … 2× přetrénování :-( Nebudu za každou cenu s někým závodit a nebo na kole machrovat Nebudu strašit (hlavně německé) turisty v Krkonoších – už na ně nebudu v 70Km/h rychlosti najíždět a řvát na ně :-D … a oni už nebudou muset zahazovat hůlky a skákat ze silnice do křoví :-O

      0 0
      • orca.1  

        Hmmm, jdeš do toho tvrdě, tak vyděržaj! :)

        0 0
      • Hnoj  

        Nemyslím že to s těma turistama je nutný :-D

        0 0
        • Fuck8r  

          když oni jak uskakujou tak zahazujou hůlky a já se bojím, že mě jí jednou hoděj do předního kola :-O … a uznejte, že při 70Km/h by to bylo přinejmenším nemilé :-)

          0 0
      • enrico  

        rovnaké predsavzatie ako Fuck8r bod č.1 a 2. :-), nemeckých turistov nestraším, oni na Slovensko ani moc nejezdej a 70km/h taky nechodím

        0 0
    • Aldair  

      Mé předsevzetí zní: konečně si udělat radost a pořídit si new bike, nebo alesoň rám:) a takhle si to říkám už asi dva roky tak snad to tedka vyjde:) už se na tom pracuje:)

      0 0
      • dieegoo  

        Tak tak.. mě to vyjde snad už zítra :) doufáám

        0 0
        • MlokCZ  

          A nakonec tedy Ghost AMR 5700? Nebo něco jiného?

          0 0
          • dieegoo  

            Vyhrál Ghost 57OO.. pokud mi teda nenapíšou, že je vyprodaný. To by mě vážně příliš nepotěšili. Jediná komplikace je, že nedodávají do ČR, takže si to musím nechat poslat na Slovensko a odtamtud k nám.

            0 0
            • MlokCZ  

              To je zvláštní, že na Slovensko pošlou a do ČR ne. Jinak si myslim vybral dobře (taková zlatá střední cesta ohledně zdvihu na pohodový ježdění). Já vybírat s tvojím limitem, tak bych do něj šel taky.

              0 0
              • dieegoo  

                Bohužel je to tak… ale toto omezení platí jen u určitého zboží. Zkoušel sem do košíku hodit nějaký mobilní telefon a tam není s dodávkou do ČR problém. U kola ale ano. Ohledně limitu – jak už sem říkal, není to strop, ale pouze taková psychologická hranice, investovat do kola víc mi už přijde zbytečné, kór když si to musím financovat sám.

                0 0
              • dieegoo  

                No, asi to s nima bude ještě na dlouhej čouhej… na můj obsáhlý mail s mnoha dotazy odpověděli – Sorry, no shipping to Czech.

                0 0
                • mr.antik  

                  Taky se mi moc líbil ten ghost, ale reign asi bude lepší na to moje poskakování po lese…

                  0 0
                  • dieegoo  

                    To asi ano. Nicméně s Ghostem to asi nevypadá moc růžově, je tam s nima komunikace jak s bandou trotlů. Vždycky odpověď v jedný větě,teď sem zvědavej, jak mi vysvětlí, proč není možné posílat na slovensko, když to v podmínkách mají uvedené.

                    0 0
    • Blade  

      Já bych se v příštím roce chtěl aspoň přiblížit svým letošním 7500Km, mám vyhlídlých 7 závodů, který chci určitě jet, možná dělat na bajku míň hovadiny a tolik nepadat, trošku víc ho šetřit, aby se stařičkej Axel vydržel ve „zdraví“ ještě aspoň dvě sezóny, vypadnou zase v létě s kamošema bajkovat někam do hor…Je toho dost, tak doufám ze se něco povede…

      0 0
    • orca  

      přemejšlím co smysluplného napsat :

      • častěji vyjet ze synkem na kole
      • neuštvávat maminu při vyjímečných vyjížďkách společných – a tím pádem vyjedem častěji
      • jezdit ohleduplně na silnicích i v terénu (to se mi celkem daří – takže setrvat)
      • přemluvit „pubertální“ dceru aby s náma opět vyjela na kole (nadlidskej úkol)
      0 0
      • Blade  

        Hele, hlavně pubertální potomstvo do ničeho nenutit :-) Vidím to na sobě, když mi naši ve 14ti říkali ať na tom kole jezdím, tak sem na just nejezdil…a ted mě to mrzí… tak opatrně ;-)

        0 0
    • Sabbath  

      Ja bych chtěl svou vysněnou silničku. Vidím to na květen a vidím něco pěkného na Campě:)

      0 0
    • cabbage  

      předsevzetí je jasný: vrátit se na bike;-)

      0 0
    • Martula  

      Hlavně zdraví…to si nekoupíme…:) a pak co nejméně řachlých řetězů a defektů:)

      0 0
    • namestek  

      Tak ja jedno predsevzeti splnil uz posledni den lonskyho roku – konecne se zaregistrovat na BF :-) a do toho novyho roku: najet vic km nez letos, kdy to kvuli nemocem (zas.. borelioza) stalo za prd a tak mam do roku 2007 hlavne prani, zadny marodeni at se muze jezdit co hrdlo raci :-)

      0 0
    • marapara  

      Tož ať nám to dobře jezdí přátelé, mnoho kilometrů bez úhon a pořádně si to užívejte. Protože vo tom to je :)

      0 0
    • Lister  

      Jediné

      NEZRAKVIT SE!!!!! :-D

      i když to není předsevzetí ale spíš zbožné přání :o)

      0 0
      • Genarito  

        Pozdravuj Kryťáka, Kocoura a Eso Rimmera :o))) Neříkej, že z nich taky někdo jezdí na kole :o) Tebe bych spíš tipoval na nějakou menší motorku :o) Překvapuješ lenochode :o)))))))

        0 0
        • Kryton  

          Si piš že někdo z nich jezdí taky na kole :)))

          0 0
          • Genarito  

            to by byla fakt suprová vyjížďka… hoši z trpaslíka :o) A víte jak se jmenuje moje kolo? StarBug 1 :o)))))))

            0 0
            • Kryton  

              Jezdit na Kosmiku, hezký :) No jak tak koukám na ty naše základny – Ústí,HK,Jeseník – tak by to byla delší vyjížďka ;)

              0 0
        • Lister  

          vzhledem k datu tvojí registrace chápu, že nechápeš :-D

          0 0
          • Genarito  

            A Kochanski by nebyla Kryťáku? :o)))

            0 0
            • Kryton  

              Kochanski tu zřejmě ještě není. Ostatně i na palubu Trpaslíka nastálo dorazila později. Která bikerka si změní nick? ;) Zato je tu Arnie (sice asi ne Arnie Rimmer, ale to nevadí).

              0 0
      • Lusetta  

        Plně s tebou souhlasím.Ať mám málo crashů.

        0 0
    • jakub  

      ja s moji zenuskou: dojet co nejvic maratonu, trenovat na Bikechallenge.., dojet bikechallenge, citit se dobre..

      0 0
    • alveta  

      začít konečně pořádně trénovat…

      0 0
    • Tesak  

      nežrat, nechlastat, zhubnout a plnohodnotně trénovat, …uff

      0 0
      • Lister  

        myslím si, že na konci roku by se měl každý přiznat co z toho mu nevyšlo :o)......kdybych já měl takové plány, tak bych nesplnil nic :o)

        0 0
    • Lance  

      predsevzeti nedavat si zadne predsevzeti, chci najet aspon 1000

      0 0
    • fousek  

      Konecne se naucit jezdit na kole

      0 0
    • Darkson  

      taky mám nějaký bikový předsevzetí a přání, ale ty se nahlas neříkají, aby se nezakřikly:-)

      0 0
    • Polka  

      Ja dnes pri padu diky ranni namraze zrusil sedlo. Tak jestli to takhle pujde dal… :) Ja to prezil, takze preju hlavne to zdravi.

      0 0
    • black.horse  

      no, asi takhle: 5000km a 100kg :-)

      0 0
    • šlapatko  

      Letos 10000km tak příští rok více.Jo a být rychlejší v kopcích aaaaaaaaaa je toho moc!Všem přeju moc zábavy na kole i mimo něj

      0 0
    • wroum  

      ja zhubnu 100 kilo hned po tom, jak nechutne zbohatnu :-)

      0 0
      • Markét  

        spíš než předsevzetí tak přání…letos žádná nemocnice a bez šití… :-)

        0 0
    • karliner  

      Nebudu poslední na Beskid MTB Trophy :-)))

      0 0
      • Werwolf  

        Přihlásit se na MTB Trophy :-)))

        Priezznitzovu šedesátku zajet pod 3 hodiny letos za 3.06 hoďky

        0 0
    • mr.antik  

      Tak já vyloženě žádný cyklistický cíle nemám…prostě ať to pořád jezdí…

      0 0
    • Manas  

      Prezit 2007.

      0 0
    • jonti  

      8000 km a pribrať na 72kg pri zachovaní percenta tuku. A samozrejme z toho vyplyvajuce vysledky.

      0 0
    • Běžec  

      Dvakrát víc kiláků než loni (2800) a zlepšit techniku, hlavně sjezdy. Být zdravej a v pohodě.

      0 0
    • CZiko  

      No já se rozhodl trošku to bikování oživit a chci se dát na dráhu trialisty… pokud někdo chcete díly z mého kola, tak se ozvěte:)

      0 0
    • dancing dog  

      Uniknout ženitbě

      0 0
    • Peslezedirou  

      šířit revoluci

      0 0
    • biker007  

      zlepšit techniku, najít a sject pár sjezdíků na kolem Gardy a v Dolomitech a nic si při tom ani na kole ani na sobě nezlomit:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse