• sportovni_biker

    Řekl bych, že teď příchází ten správný, i když trochu předčasný okamžik k tomu, abych vám všem popřál vše nejlepší do nového roku, mnoho splněných přání ať už v bikerském světě nebo v normálním životě. A ať se vám o půlnoci podaří vykročit tou správnou nohou. Ahoj všichni.

    0 0
    • tjuren  

      Spis by se mezi nama cyklistama hodilo poprat at vyjedou vsichni prednim kolem! PF06

      0 0
    • Crazykluk  

      Predbehl jsi me…:>) Takze vsem tady preji hodne stesti, zdravi, lasky. Taky hodne najetych kilometru, malo defektu v roce 2006…

      0 0
    • adco  

      Kösz. B.U.É.K. 2006

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Happy new year. BTW: Nejvetší borec je „enjoy“ ! Jen škoda že nerozumí těm drogám ;-)

      0 0
      • Vojtas  

        hehe, aspon nejsem sam kdo sedi doma ;)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Trapné, že ? Plánoval sem tady sice trošku techna, ale nějak to nevyšlo. Ovšem minulej SLY v centru taky nestál za nic.

          0 0
          • Vojtas  

            na namesti je ohnostroj, ale bydlim kousek tak ze nemusim chodit ven, akorat bych tam potkal hodne lidi co znam a pripomelo by mi to jak nemam zadny vopravdovy kamose a vsichni na me serou:( protoze me nikdo nikdy nikam nepozve ani nic

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Jakpak to že na malým městě nevycházíte (mně na chalupě taky nemaj rádi)?

              No asi není teď ta správná chvíle, ale slyšel sem že u vás je strašně málo hezkých holek. Je to fakt ?

              0 0
              • Vojtas  

                no to nedokazu objektive zhodnotit protoze „kulturne“ neziju, ve tride zadny nemame, ale pekny holky se tu vyskytujou, ale jestli jich je poskromnu nevim

                0 0
        • Smazaný účet  

          v dobe internetu nikdo neni sam doma :-))))

          0 0
      • -b-n-x-  

        tak ja jsem teda druhy no

        0 0
      • enjoy  

        coze?:-).pardon,jsem nejkaej unavenej..

        0 0
    • juli  

      Tak taky vsem vsechno nej v roce 2006. Uzijte si zivota s bicyklem i bez. Poustu novych, prijemnych zazitku a stale zdravi.

      0 0
    • Vojtas  

      No a samozřejmě šťasnej a veselej novej rok 2006 !! Hodne spokojene najetejch kilometru bez devektu a nehod, ale to je samozrejmost.

      0 0
    • hajnej  

      Š.N.R.

      0 0
    • dedek55  

      Všichni už tu všechno řekli..tak at' se vám to splní :-)))

      0 0
    • stařík  

      Hezký nový rok ( celý ) všem:

      Ahoj a jdu spát.

      0 0
    • gobike  

      Tak stastny novy rok, hodne najetych km, zadne defekty a co nejlepsi umisteni v zavodech, tak si to uzijte ten novej rok. A ja du spat:-/

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak já se taky přidám, šťastný nový rok, hodně najetých kilomterů, málo pádů a žádné defekty.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.