• petebike

    Tak jsem kouknul na web www.bikechallenge.cz a uz tam jsou propozice vcetne profilu 6 etap. takze kdo do toho jde ?

    0 0
    • Ice-goofy  

      Jak uz jsem psal v minulem threadu , ze se na to fakt chystam ;) a sice zatim kamarad neslibil ucast tak ani nemuzu hlasovat… Jo co doporucujete ohledne prihlasek do kdy max je mozne cekat?

      0 0
      • petebike  

        to nikdo nevi :-(, Vena rikal neco o 300 mistech, loni bylo 250 a ani se to nenaplnilo, ale zas je fakt ze to bylo dobry a lidi si to reknou takze priste to muze dopadnout jinak…asi cim driv tim lip

        0 0
        • Ice-goofy  

          To jsem si myslel :( jo pokusim se nan zatlacit, aby mi odpoved dal co nejdrive.. Ja jak jsem zjistil sto pro mame po sezone tak ja chci jet na 100% snad se podari v nejhorsim pak sehnat partaka…

          0 0
          • petebike  

            neboj to sezenes :-) v lepsi pripade ho potahnes, v horsim ho zaprahnes :-D

            0 0
            • Ice-goofy  

              ;) ok tak na to jsem zvedav … no ja se hlavne nechci nechat zaprahnout hezky protrpet pokud mozno az do cile :D jak se rika nic se nesmi podcenit a ukecavam tu jednoho naseho fyzioterapeuta at jede s nama ;) jak on rika nabodujem a vse bude ok :D

              0 0
    • Meesha  

      no, loni jsem na posledni chvili schanel druheho (nastesti nesehnal), tak jsem si rikal, ze teda pristi rok… No, uz jsem byl lakan, ale doslo mi, ze bych tam chcipnul. Takze, ne, dekuju :-)

      0 0
    • tulda  

      Rád bych, problém asi budou finance… Teďka mě zkásne ježíšek, chvíli po něm hromada nedočkavejch vlekařů, v létě si nenechám ujít salzkammergut což taky neni žádná láce… No a pak zjistim že už je stejně pozdě se přihlašovat, protože to bude ještě dražší :)

      0 0
      • Ice-goofy  

        No ted jsem koukal a cena startovneho je vcelku solidni ;) kdopak jede a bude si to hradit bez sponzoru ?

        0 0
        • emkaa  

          Ja, stejne jako loni. Akorat nevim jestli ukecam partaka, v cili se netvaril moc privetive. Mozna kdyz mu promitnu to dvd, tak se necha ukecat, ale spis budu muset sehnat nekoho jinyho. Je to celkem drahy, ale taky je fakt, ze na tohle nezapomenes!

          0 0
    • McBlacky  

      Jestli pořád platí že to pojedem jako trošku rychlejší výlet :) :) :) tak se moc těším. Když bude hezký počasí tak můžem i trochu závodit no…

      0 0
      • petebike  

        jasne ze plati, dneska jsem udelal prvni krok k dosezeni me vykonnosti .-)

        0 0
      • Honzas  

        když nebude hezký počasí, tak to bude masakr nejmasakrovější…

        0 0
    • Eva  

      Pro mne neni kategorie :-))),partaka mit budu,jeste nevim zda to bude holka nebo kluk,ale byla by to kategorie privesnych voziku :-)))

      0 0
      • petebike  

        hele to by se dalo zalozit – new kategorie – kolo s vozejkem :-D

        0 0
        • Eva  

          No vsak na nekterych zavodech tahle kategorie existuje :-),treba etapovy orientak na kole sixnumbers (www.sixnumbers.cz)

          0 0
          • Ice-goofy  

            To sice jo , ale budes mit malinke mimco .. No ja bych neriskoval .. ja vyzkousel jednou ten prives s detma a uz nikdy vice..

            0 0
    • Daf  

      Nevim jeste jestli pristi rok pojedu. Ale jel bych moc rad. Bikechallenge byla moje zatim nejvydarenejsi akce tohoto roku.

      0 0
      • Bulda  

        Sezenem sponzora a jedem :)) Marry nechce, tak pokud nemas nejaky „vedlejsi“ umysly, tak se hlasim jako nahrada :))

        0 0
        • Daf  

          Zatim jsem o pristi sezone moc nepremyslel. Nemuzu nic slibit.

          0 0
        • Marry  

          hele…co to meles…ja nerekl ze jet nechci…ja jen rekl, ze kdyz bych si to musel platit sam tak nepojedu… to je rozdil !!!

          0 0
    • JancA  

      bylo to super, jestli bude cas, tak bych jela [jeste me tedy laka jeden etapacek,ale na ten bych se musela uz opravdu pripravit a je to v podobnym terminu]

      0 0
      • Bulda  

        jakejpak jinej etapacek? nejakej Trans?

        0 0
        • JancA  

          v Kanade.Ale vidim to blede.At uz s treninkem,tak predevsim s dovolenou. To sou minimalne tri tejdny v riti:(.

          0 0
          • Bulda  

            TransRockies? no, pěknej výběr, nebo spíš záběr …ale ty zážitky …a to interview na radiu Wave :))

            0 0
    • Honzas  

      jako docela bych jel, páč mi z toho přetrvávaj hezký vzpomínky. ale kámoš, co jsem to s nim jel loni, bude nejspíš rajzovat někde po světě, takže se asi budu muset poohlídnout po někom jinym…

      0 0
      • emkaa  

        Tohle asi bude resit spousta lidi. Asi udelame databazi ‚osirelych‘ jezdcu:-)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Ha zatim to vypada, ze se mezi ne prihlasim .. teda zalezi dead line prihlaseni cca alespon abych mu mohl dat nuz na krk ;)

          0 0
          • Honzas  

            No mrtvou čáru (aspoň tu první, na levný startovný, máš v únoru). Pokud nebude vyprodáno dřív. Jinak se asi do sbírky osiřelejch jedinců budu muset přihlásit. Ale já jsem lempl (jako že jsem pomalej, ne jako tady ten ze studenta xc chrtem;-) a bude to pro mne dovolená.

            0 0
            • Ice-goofy  

              Jo o tom vim .. ja jen jestli nehrozi nejake predcasne vyprodani prihlasek …

              0 0
              • Honzas  

                To chce asi sledovat. Snad ne. Loni nakonec dojelo na prolog 200 dvojic, přestože bylo 250 mist.

                0 0
    • jakub  

      jen male upozorneni, bikechallenge ma omezeny pocet startujicich dost nebezpecne se toto pole zaplnuje… tak moc nevahejte… jo a nechapu proc se kuli tomu zaklada novej thread, no i gdyz se tu zakladaj vetsi kraviny…

      0 0
      • Marry  

        mozna proto, ze je to novej rocnik… a mozna kvuli tomu ze ten starej thread ma uz asi 400 prispevku…a to nez se nacte tak bych u toho porodil :-) ne kazdej ma 10Mbit

        0 0
      • Ice-goofy  

        Ahoj do kdy teda tak budou asi mista a kolik je teda ten pocet startujich max?

        0 0
        • petebike  

          trista

          0 0
          • jakub  

            maslim ze Vena mi rikal ze 400 paru… nevim ale presne…

            0 0
            • os  

              Maximum dle pořadatelů má být 300 párů. 400 je moc, letos i těch 200 dokázalo udělat po startu nějaký ten špunt, zvláště po startu v Karpaczi. Příští rok jestli to má být ještě více techničtější a méně sjízdné, tak stojí za to stá na startu honě vepředu…

              0 0
              • McBlacky  

                to se rozřadí na prologu a pak se startuje podle umístění ne? takže podle toho jak pojedeš tak budeš startovat… fér

                0 0
                • goood  

                  Prolog byl letos, pristi rok se zacina rovnou prvni etapou

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ups no tak to nezbejvá než napálit :)

                    0 0
                  • petebike  

                    presne, ale bude tam prej nejaka koje pro lidi co to jeli uz letos – podle poradi, uvidime jak si s tim poradi :-) stejne start prvni etapy byl po docela siroky silnici takze i zezadnich pozic se da zavodit :-D

                    0 0
                    • Ice-goofy  

                      Tak to jsem rad to jsem si oddychl :D No ja si myslim, ze ono se od zacatku urcite oddeli to zrno od … a pak uz jen podle toho kdo jak na to ma ;)

                      0 0
                      • Marry  

                        no ono to tak moc neni…ty etapy sou dost kratky tak se jede celkem o kazdou minutu…teda pokud se zavodi. V takovych pripadech je stertovni pozice dost dulezita. Kdyz se udela spunt kde stratic 4 min…a pak na konci ti budou chybet…pak to zamrzi. A tech 400 dvojic co sem tady nekde cetl…to uz je velice slusnej masakr…skoro jako KS :)))

                        0 0
                        • os  

                          Větší masakr bude spíš ubytování v Gluszyci, kde si už nedokážu dalších 200 lidí v té malé škole představit…a když bude náhodou pršet, tak se pod širákem spát nedá :-((

                          0 0
                          • Marry  

                            no jo vidis…jeste ubytko…to by byl hustej grupac :)

                            0 0
                            • jakub  

                              k ubytovani, zatim mame volno… to ja jen tak…protoze jsme uplne skoro u Polska, da se u nas udelat celkem dobra strategicka zakladna… ale beru to jen na cely tyden paac v seznone je dooost narvano a vetsinou u nas chteji byt lidi cely tyden..... www.pensionmtb.com/ nebo este se najde tak pro 6ti clennou partu misto u nas na Spinning centru – coz myslim taky celkem OK soukromi, s dvěma sprchama a socialkama v Polici nad Metuji www.sportcentrumhelena.com/

                              0 0
                            • Honzas  

                              to bylo uuuzasny;-)

                              0 0
                              • petebike  

                                pamatuju, jednou jsme spali na chodbe – tusim ze v Karpatci..mazec, vubec sem se nevyspal :-(

                                0 0
                      • petebike  

                        to mas pravdu ze se odeli ale dalsi den se startuje zas spolecne :-(

                        0 0
    • Medunka  

      Na letosni rocnik jsou hezky vzpominky… Kdyby byl na dalsi sponzor a partak (partacka) a na 100% krasne pocasi, jela bych ;-)

      0 0
      • emkaa  

        Na 100% krasne pocasi, nehrajes to moc na jistotu?

        0 0
        • Medunka  

          Ja vim, chtela bych moc. Kdo BCH 2006 jel, vi moc dobre, ze kdyby bylo hnusne a cely tyden prselo, tak dojede jen polovina, pac zazemi bylo nulove.

          0 0
          • emkaa  

            Zas by bylo vic mista ve sprchach. Jo vlastne vy holky jste s tim takovej problem nemely:-) Ne proste bude hezky a je to!

            0 0
    • jakub  

      bikechallenge.cz/ prihlaste se prosim, mista fakt ubyvaji uz je skoro plno at jede taky par cehunu...... Vena rikal ze jedou samy cizinci… tak se nenechte zahambit…

      0 0
      • petebike  

        od patku pribyli asi tri teamy co jsou zaregistrovany, vcetne me a Blackyho…takze zas tak horky to snad nebude…:-)

        0 0
      • os  

        Nedramatizuj to tak :-)) Zaplaceno má zatím pouze 6 teamů… Loni jsme platili v lednu a měli číslo 23. Zatím je to pro mne stále výzva č.1 pro příští sezonu, definitivně se rozhodneme začátkem příštího roku.

        0 0
      • emkaa  

        No fuj to jsem se lek, chvili jsem myslel, ze je to pravda. 6 tymu zaplaceno, 42 dalsich zaregistrovano to mi nepripada jako „uz je skoro plno“. Taky to nechavame na leden…

        0 0
      • Ice-goofy  

        Tez jsem v celku vylekanej uz jsem kontaktoval kolegu at teda s tim vyjadreni neotali a trochu teda se rozhodne drive.. A placeni by me tez vyhovovalo az nejdrive v lednu ;) vanoce atd

        0 0
        • Ice-goofy  

          Tak se uz kamarad rozhodl a teda pro me nelichotive nejede ..narozeni.. Tak ja jsem bez partnera tak jsem zvedav jak to vse dopadne…

          0 0
          • Ice-goofy  

            „Ceka narozeni ditete“ jsem tam chtel dopsat , ale nejak mi to vypadlo :D

            0 0
        • jakub  

          jen jsem tlumočil Vénu…

          0 0
          • jakub  

            jinak mi je to celkem fuck, ja přihlášenej jsem…

            0 0
            • petebike  

              ale ne zaplacenej, to jsme taky a zatim nam je to k prdu..pokud to nezaplatime…

              0 0
              • Ice-goofy  

                To mas pravdu, ale zase se prihlasovat, kdyz neni partak je tez k nicemu , protoze sice bych byl prihlasenej ;) , ale pak to nezaplatil ;) Tak jak to vypada.. te srandy v podobe me na 29´´ si neuzijes ;)

                0 0
                • petebike  

                  jsem to psal „Jakub“… ale paratak senez to se neboj,myslim ze primo na strankach se da napsat ze hledas partaka… a nebo me napadlo co to jet s tvym tatou ? :-)

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    ja vim , ze jsi topsal Jakubovi. Ja reagoval jako , ze podobne to citim tez.. No tata myslim, ze do toho urcite nepujde.. ;) A uvidime treba se to jeste nejak vyvrbi ;) A bud se nekdo najde ci treba ja najdu ;)

                    0 0
                    • Gorgov  

                      Já bych s tebou jel rád, ale ted nejsou penizky a nemuzu ted rici ze budou,do kdy je potreba to vedet?

                      0 0
                      • Ice-goofy  

                        Do kdy je na Tobe vcelku … Asi aby jsme se vesli jeste do levnejsiho startovneho ;) …

                        0 0
                      • Ice-goofy  

                        Samo i ja bych tebe za partaka bral ;)

                        0 0
                        • Gorgov  

                          dík;) ale je to docela palba, počítám to dobře asi na 4500Kč na jednoho při nejlevnějším startovnym?

                          0 0
                          • Ice-goofy  

                            No me zas vypocty ukazujou na cca 6000,– pri kurzu 7,– x 850,– PLN … coz je teda palka.. ;)

                            0 0
                            • Gorgov  

                              ajvaj, tak to sem se prekouk, nekde sem videl 1300 za pár, ale jenom se mi to zdálo. No tak to je ranec, vzhledem k tomu jak na tom ted sem to vypada blede, radsi shanej dalsiho partaka, bohuzel ti ted nemuzu slibit ze ty prachy dam dohromady, ikdyz me to moc mrzi:(

                              0 0
                              • Ice-goofy  

                                Jasne v pohode.. hele jeste stale mame cas tak uvidime co se vyvrbi .. hlavne aby jsme v nejhorsim oba meli cas ;)

                                0 0
      • kankrlicek  

        Koukal jsem, že jsi Vénu poslechl :), ale ještě nezaplatil :)

        0 0
      • Maroška  

        Což o to, já bych jela, ale parťák chybí… nenajde se tu někdo? Sice bych radši jela dvojku s babou (že by menší konkurence?), ale nakonec hlavně že se jede! Medunko, počasí nevadí, alespoň by nebyl pařák…

        0 0
        • os  

          No já osobně raději ten pařák. Letos na BCH byly úseky, které bych při celodenním dešti nerad projížděl…to by pak byl spíš EXTREME MUD CHALLENGE…

          0 0
    • dr.Torment  

      Ja jel zatim jen takove male marathonky, ale zni to fakt skvele, docela bych to rad zkusil, chce to formu, nechci byt posledni zucastnenej :D. Partak by se mozna i nasel… Sakra ja se tesim na sezonu!!!

      0 0
    • frof  

      Kamo do konce unora musime byt definitivo rozhodnuti.Pristi rok chceme taky jezdit silnici,Takze :-?

      0 0
    • Martinaa  

      já jsem hlasovala omylem, to jen aby ste mě tam pak nehledali…:)))

      0 0
    • tulda  

      Nějak moc nerozumim jak se má zaplatit startovný, to jim jako pošlu koruny podle aktuálního kurzu? :) Na stránkách sem to nenašel, tak kdyžtak díky za vysvětlení.

      0 0
      • Tosa  

        Když seženu parťáka tak předpokládám, že banka bude umět poslat jim to ve zlotejch a mě odečíst dle aktuálního kurzu.Jinou možnost platby než bankovní převod ani pořadatel nepřipouští. koruny bych jim neposílal nemuseli by je přijmout a komunikace s pořadateli nebyla nic moc

        0 0
      • petebike  

        loni jsme to platily primo v bance Eurama…bylo to vyhodnejsi nez platit v ceskych, letos nevim, zkus kontaktovat Venu hornycha…ten ti to zoodpovi !

        0 0
    • Tosa  

      Sháním parťáka. Můj loňský spolujezdec dal přednost exotické dovolené a tak sem na ocet. Loni jsme dojeli na 79 místě. Pojede někdo se mnou? Pokud ano, ať napíše na mail v profilu.

      0 0
    • lizar  

      zdarec lidi kolik musíte mít naježděno aby se člověk mohl zůčastnit a netrápil se moc. Jezdím rád na kole ale tohle už je opravdu něco. Najezdím za rok cca 3 000 km a zdásemi to na toto asi moc málo a možná i brzo. Napiště svůj názor. Díky zdarec palelc

      0 0
      • McBlacky  

        záleží jak pojedeš, pokud pohodu a budeš mezi etapami pořádně doplnovat tekutiny a energii tak tě maximálně bude bolet zadek :)

        0 0
        • lizar  

          a ty se ho zůčastníš? Ono mě to láká díky tomu že tovede kousíček ode mě kde bydlím tak proto. A kolo mě chytá více rok od roku a jezdím pohodu to je pravda ale asi si to nechám na někdy jindy. Tohle už potřebuje větší přípravu a tréning :)

          0 0
          • Daf  

            Tak proc nezacit s pripravou uz ted? Je na to idealni cas a kdyz uz zaplatis startovne, tak i motivace ;)

            0 0
          • McBlacky  

            zatím to vypadá že jo, jsme přihlášený ale nemáme zaplaceno :/

            0 0
      • Honzas  

        dá, pokud nechceš závodit. jsem to loni odjel a měl jsem najeto plus mínus dva tisíce. kámoš, co to jel se mnou, tak odhadem sedm osm stovek, a nemůžu říct, že by se moc trápil nebo nestíhal. ale zas von má hovno co na práci a furt se někde hejbe…

        0 0
        • MlokCZ  

          Tohle je hodně individuální. Mě se taky stává, že i když mám v sezoně najetu 3000km, tak mě ujíždí lidi, co nemají ani 1000km. Já osobně bych se s najetými 1500–2000km (což tak tou dobou vždy mám) trochu trápil (samozřejmě beru, že bych jel pohodovým nezávodním tempem). Aby to bylo v pohodičce, tak bych potřeboval při tom profilu v půlce závodu (po třech dnech) volný den.

          0 0
          • Honzas  

            Tak to my se naopak rozjížděli, první den bylo strašný trápení, druhej den jsme vysloveně proflákali (dohromady asi hodina a půl na občerstvovačkách) a od třetího dne nám to docela jelo.

            0 0
    • Ice-goofy  

      Trochu ozivim. Tak jak se pripravujete? Ci spise jak se tesite ? Kdo dalsi pribyl? Ja se zatim tesim ;) S pripravou jsem nezacal

      0 0
      • McBlacky  

        no příprava… zatím nemám kolo, jezdím hrubě nefektivně a doufám že tp jako vždycky dopadne dobře :)

        nejslabší článek bude technický stav Lemplova bajka :) :) :)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Ale ja si myslim, te ty se nemusis bat, ze by ses nepripravil dobre… Jinak s kolem prijmi mou sice zatim ne osobni omluvu (ale jak jsem dostal tak jsem predal a nakonec to bylo jinak)

          0 0
          • McBlacky  

            v pohodě, už jsem pořešil jiný a čekám. Někdy to prostě nevyjde.

            0 0
            • Ice-goofy  

              Treba to i treba nekdy vyjde, ale vime co si pohlidat… Doufam, ze se uvidime drive nez na BCH a nejaky prejezd Brd s vama absolvuji…

              0 0
      • petebike  

        :-D

        „priprava je tvrda“ – po par dnech v posteli opet v provozu – no bylo mi tedy uz lip…

        „tesim se dost“ – ale i se modlim za dobre pocasi !

        skoda ze nevysel spolecny vikend, nekdy zajedu a pojezdime u Vas v raichu :-)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Jasne silnici okolo mam projetou skoro ;) a bikeovemu okoli prichazim na kloub ;)

          0 0
        • McBlacky  

          a to ještě nevíš že další silný team je Pendolíno a JirkaD – třetí Rock Café Team! podle mě to bude spíš mejdan než závod :)

          0 0
          • Ice-goofy  

            Tak to je spise dobre nez na skodu ne ? :D Ze bych se zacal jeste o to vice tesit ;)

            0 0
          • JancA  

            ale neeee,nerikej dvakrat:), silny sparingpartner do akcí:)

            0 0
          • Darkson  

            hehe, prej mejdan. v 9 hodin večer: nerušte, chci spát:-). ale koncentrace a regenerace v rámci možností se vyplatila a bylo z toho pěkný umístění mezi elitou;

            0 0
            • McBlacky  

              hele… prudil jsem po desátý :) to víš když to neflákáš tak se ti pak večer chce spát no. Si to můžeš příští rok dát třeba s Buldou at víš o čem mluvím :) :)

              ale uznávám že jsem byl zatahovač, pivo zadara a já si dal nejvíc tři – slabota –

              0 0
    • Cryzyy  

      Jake mate zkusenosti s placenim – loni prej slo poslat penize na nejakej ceskej ucet.. ale na webu je jenom PL.

      0 0
      • petebike  

        jo loni to slo jak rikas, ale letos uz jen polsky ucet – jde to i prevodem ale musis mit nejaky spesl ucet – ted nevim jakej, nejlepsi je jit do banky a rict ze potrebujes slozit na ten jejich ucet XXX pl a oni ti reknou podle aktual kurzu kolik a tak…no sice poplatek je tusim 250 :-(

        0 0
      • Ice-goofy  

        Ja to platil z uctu na ten polsky ucet.. myslim, ze cesky asi ani nebude, ale nevim to stopro…

        0 0
      • JIRA  

        Kdyby jsi ty prachy radši poslal mně jako zálohu na dovolenou! :) No Polsko je skoro jako Švýcarsko. ;´)

        0 0
        • Cryzyy  

          Rad bych, ale to co mam letos najeto bych rad pouzil na zavody :) Posun termin odjezdu o den a pul a penize Ti poslu jeste dneska :)

          0 0
    • Bulda  

      tak ja teda asi jedu taky, jak to tak vypada, no :))) www.kupkolo.cz/

      0 0
      • McBlacky  

        no to si děláš prdel :) gratuluju

        0 0
        • Bulda  

          mi včera někdo volal, sem byl na kole, tak jsem nerozumel, kdo …pak rikal jestli mam cas jet na bikechallenge, ze me prave vylosovali, ze jako aby to mohli dat na net, nebo vylosovat nahradnika .....nahradnika :)))) tak prej si mam sehnat partaka a trenovat …no, uz ho mam a trenovat budem :)) …abysme s Dafem poradne prohnamli ty vcelicky lemplovsky :)))

          0 0
          • goood  

            Tak to teda taky gratuluju ! :) To zas bude slusna sestava :)

            0 0
      • petebike  

        hezky pane, mel si jet sem na mtbtrophy, aspon by sis uzil, kam se hrabe „Skakjici ponik“ ci " stekajici koza"… vcera singl 600 metru prevyseni na 2 km :-D HAF HAF

        0 0
    • mireks  

      No, panove (a damy), do startu 20 dni a mne podle vseho vypadnul partak – prehnal to s treninkem a ma v haji kolena. Ted to leci na Kanarech, ale je tak 50% sance ze nepojede. Takze zatim nezavazne sonduju – nemel by nekdo zajem o misto v teamu bez nejakych zasadnich ambici (staci dojet v prvni polovine, hlavne si to uzit) ? Vic na mailu. MirekS

      0 0
      • mireks  

        Takze uz je jasno, partak nejede :( Takze definitivne hledam nekoho, kdo si zvladne zaridit dovolenou, chce si uzit tyden bajkovani a neslozi ho par penez za startovne. Startovne mame zaplacene (v prvnim terminu, to nejlevnejsi), vzhledem k tomu ze momentalne by nam vratili 50% (ale ja chci jet !!!) a od stredy nic, tak se urcite dohodneme na nejakem kompromisu. Prosim, nevite o nekom ? Diky, MirekS

        0 0
    • petebike  

      tak co lidi jak se VAM to libilo ?

      me dost, ted tu tridim cca 9 giga fotek, takze neco na netu, neco na DVD bude :-)

      k zavodu – bylo to pekny a narocny, nevim jestli narocnejsi nez loni, protoze jsem jel s partakem a ne s zenskou takze to bylo jiny, ale pocasim mi to prislo lehci nez loni !

      meli jsme tri defekty, bohuzel na blbem miste a dost tesne zasebou takze stihacka do cile v nejtezsi 5.etape byla silena – ale zvladlo se to :-)

      celkove – vadilo mi ze se poradatel hlavne na polsky strane nepoucil z lonskeho rocniku a ze nebylo dostatek jidla – az na prvni den, a dny v Kralikach a v Teplicich…

      trate byli super, opravdovy bike jak ma byt – sice nekdy az moc „turisticky“ ale to k tomu patri…

      0 0
      • Trance  

        No bylo to super, takhle nejak si predstavuju zavody MTB…tereny perfektni, super sjezdy i vyjezdy- co chtit vic, ze?:-) Snad jen to jidlo trochu lip osefovat a moc bych se primlouval za teplou sprchu po kazde etape, ta ledova voda, brrrrrr

        0 0
      • Vojtíšek  

        Nejvíc si z těch 6 dnů pamatuju „wódka gorzka ¿o³¹dkowa“

        0 0
        • petebike  

          ja zas „Wypicena situacia“ jedna pani to porad povidala…nejak nevim co to znamena, ale tusim :-DDD

          0 0
      • Vojtíšek  

        Jinak jako téměř vždy na každé akci bez jediného defektu, ale zato 1 pád. Zatím můj druhý v životě v rychlosti větší než 10 km/h, ale odnesl to jen jezdec (jelito jako pouťový koláč a lehký otřes mozku) přilba ale nebyla ani prasklá. Vzhledem k min. najetým km před závodem jsem si tak z půlky protrápil a z půlky užil. Oceňuju výběr tras, krásné terény, správný bike.

        0 0
    • Kaufi  

      Jelo se pěkně,krásný pěšinky,sjezdíky no prostě paráda.Jednou nýtování a výměna duše v 5 etapě.Plně souhlasím s Trancem o tom jídle-prostě katastrofa.

      0 0
    • McBlacky  

      i s faktorem Lempl nám to hodilo 9.flek celkově :) takže spokojenost

      když to shrnu: I: etapa – nejrychlejší, rozříznul jsem plášt cca 4cm, po podložení občankou to šlo dojet, Lempl hodil krysu, nabořil jsem rám zespodu o šutr, nakonec dal druhej defekt a oběma nám seklo. Takže začátek hodně surovej. 28flek

      II: etapa – to nám sedlo. Lempl se na šotce opět rozsekal ale dobrý :) dost jsme ztráceli ve sjezdech. ANi jsme se moc nevykašili. 10 flek

      III: etapa – pro mě porod, dojel jsem úplně na sračky. Team bez defektu a rakve :) 13.flek

      IV: etapa – celkem pěkná, jezdivá i s terénem. Ke konci už jsem toho ale měl dost. 10.flek

      V: etapa – Lempl to načal po půl hodině jízdy defektem a rakví. Praskla latexová duše po půlce obvodu (nechápe nikdo) sjíždet se nedá, následuje singlík, jakmile se cesta rozšíří, sjíždíme manko a následně bloudíme a zahazujeme další minuty, pak už jedeme kaši až do cíle, výběhy a sběhy kterých bylo mega moc si dáváme v ukrutným stylu. Ke konci tak 10km do cíle mám zimnici a teče mi krev z nosu, ale nezpomalujeme. 12. flek

      VI: etapa – ze začátku jedeme celkem pohodu, nikomu už to moc netáhne a nám to jede :) hlídáme si soupeře a vypadá to na pohodu. To vydrží cca do 45 minuty závodu. Na 30cm širokém technickém singlu trhá Lempl řetez na dva kusy. Nýtovat to jde blbě a s jednou chybou to vyšlo na 7 nýtování a řetez o 6 článků kratší. JEstli to bude držet nikdo neví. odhadem 10 minut v prdeli. Převody jdou jen některý, na velký pile třeba jen dva :) předjelo nás tak 40 teamů a na singlu se nedá předjíždet :( po cca 20 minutách se mění cesta na širší a my po dohodě vyhlašujeme kaši až do cíle. Jedeme tak poctivě že si z tratě nic nepamatuju až na jednu svoji rakvičku okolo a pak úsek asi 5km před cílem. 14flek

      překvapilo mě kolik lidí se rozsekalo, jak dlouho trvají fronty na kolo/jídlo/pa­sovku/sprchu a kolik teamů odstoupilo pro defekty, smotky, vyčerpání.

      0 0
      • Trance  

        No Véna říkal, že taková ůmrtnost, co byla letos do třetí etapy byla vloni za celý závod- takže se fakt odstupovalo hodně…pravda je, že lidí bylo rozsekanejch opravdu hodně, ale v polovině případů to přičítám ztrátě soudnosti a taky pěknýmu prasáctví ve sjezdech- hlavně Poláci se chovaj jak hovada…jinak dodatečně gratuluju k 9 místu, ale jak jsem říkal po vyhlášení Lemplovi, příště si musíte vzít na podium bidony jako DHL, jinak už nezatleskám :-)))))) My měli trochu smůlu na technický problémy, já defekty, parťák ohnul a v další etapě urval hák od šaltru, tak ani nevím, jak jsme vlastně skončili :-)

        0 0
        • mireks  

          No takže nakonec 115., co už se dá dělat. Škoda té mojí patky v posledních dvou etapách, aspoň jsem si vyzkoušel jaké to je jezdit na singlu – těch posledních 54 km s převodem 32:24 mně dokonale předvědčilo že tudy cesta nevede (a to ještě teď děkuju za osvícení a koupi 4-čepu). I když do kopce jsem sice zařízl pěkných pár dvojiček, ležet při rychlosti 20 km/h na řídítkách a čekat až skončí rovinka a budu moct začít šlapat – děkuji, už ne…

          0 0
      • Meesha  

        ty voe Lempl… nechapu nic :-) Nebo vlastne vsechno…

        0 0
        • McBlacky  

          asi bych ješte zmínil že celou dobu spal Lempl (187cm) v krátký felicii na sedačce a do třetí etapy jel na vodu a bez gelů… jinak na 19 let slušnej robot :)

          0 0
          • Manas  

            To je Demon!

            0 0
          • cabbage  

            lempl …

            p.s. 20

            0 0
          • lakiss  

            a ještě bych poznamenal, že všech šest etap objel v rozpadajících se modrých kraťákách, který za celej závod snad ani nepral…

            0 0
            • McBlacky  

              pral. po každý. ale rukavice jsme teda neprali vůbec ani jeden :) si doma zapoměl tašku s hadrama no…

              ale od druhý jel na ohnutým sedle /po pádu/ takže do 5 a 6 etapy například nastoupil se dvěma 400 ibuprofenama /bolest kolene/, docela jsem se bál že se rozseká ve sjezdu.

              to že jel na kazetě 11–26 asi ani nemá cenu psát. rozhodně toho netlačil víc než já na 11–32

              už v Praze jsme říkali že pojedem pořádnej punk :)

              0 0
            • Darkson  

              jj, Lemplovy modrý kraťasy jsou dobrej HC. obzvlášť po tom, co je asi 2.den natrhnul:-). trochu mi ty kraťasy připomínaly tvář nešťastníka, co se po pádu a pobytu v nemocnici pohyboval v cílových prostorách;

              0 0
      • Thidney  

        tak to je maso. maximalni gratulace oboum. Jsem dnes rano koukal na polsky stranky jestli tam nejsou vysledky, ale koncily V. etapou. Tak jsem to ohodnotil vetou : Lempl s Blackym dojeli do cile v prvni desitce a dovezli skoro vsechny komponenty s kteryma vyjeli. Tudiz zamrzlo peklo a vsichni naprosto nechapou :-)))

        0 0
      • SNAIL  

        Velká gratulace, super úspěch. Hlavně že jste ve zdraví dojeli . Čekal jsem že lempl zruší celé kolo, ale dopadlo to dobře :-)

        0 0
      • jecnak  

        Gratuluju. Teda peknou dovolenou na pohodu tu popisujes :-D

        0 0
      • Greyhound  

        Gratulace! I ostatním co dojeli. Ale když to tak čtu, na takovou „dovolenou“ bych asi jel jedině za trest nebo podporován hodně štědrým sponzorem! ;-)

        0 0
    • Darkson  

      já mám z BCH trochu rozporuplné pocity. co se týče tras, ty byly celkem pěkné, zvlášť ty poslední dvě terénní. perfektní bylo značení, za celých 6 dní jsme nebloudili. spokojenost i s občerstvo­vačkama. moc se mi teda nelíbily cesty vyjetý lesákama, tj. dvě hluboký koleje od lesní techniky a v nich bahno a louže. hezký byly singlíky, bohužel byly zařazený na začátek etapy, takže namísto ježdění se tlačilo ve štrůdlu:-(. nechyběly opravdu brutální sjezdy, které byly často na hranici sjízdnosti na XC biku, hlavně díky sypkému povrchu. rád bych ase tam někdy vrátil zkusit si je znovu sjet. ale raději na fullu:-). lidí bylo taky na hranici únosnosti, což se projevovalo kolonama první hodinku v každé etapě a vysokým rizikem sestřelením některýma „závodníkama“. co mne nebavilo, bylo stání front. na snídani, na záchod, na pasovou kontrolu, na wapku, na sprchu, na večeři…nejlepší zázemí bylo jednoznačně v čechách, v teplicích a v králíkách. v polsku občas peklo. jinak díky parťákovi Gooodovi za úspěšné absolvování bez vážnějších defektů a rakví, což nám nakonec hodilo 39. flek celkově. taky dík Peteovi a Goofymu za parádní souboje prakticky ve všech etapách. hlavně že se nikdo známý vážnějc nezranil(včetně Pendolína:-)). to se bohužel nedá říct o všech zúčastněných, prakticky každý den vážné zranění…fuuj:-(. PS: „ten kluk je úplně v pohodě, vůbec nic mu neni. jenom nemá nos…“

      0 0
      • petebike  

        jo hlavne ta posledni etapa, takhle rezat zatacky jsem jeste nevidel :-) bylo to dobry :-)))

        0 0
      • Ice-goofy  

        P.S. Takk tohle byla pro me hlaska BCH ;) Jinak tez dekuji za souboje .. No vylepsim sjezdy .. pichat budu radeji jen 24… (den sovy) :D a nedame kuzi zadarmo … Souhlas s vodou , frontou na jidlo atd..

        0 0
    • Kaufi  

      Je to fakt že ti poláci na tech kolech v terénu neuměj.Pletou se ve sjezdech a sou nebezpečný.Úrazů bylo hodně,polské zdravotnictví stojí za h… Hajpi z bráchou odváželi několik lidí do čech na ošetření,belgičana co se vysekal ve 4 etapě na přešití kolene.Poláci mu udělali 4 stehy a nechali mu tam šutr.V Broumově šili 25 stehů.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja Gratuluji vsem co dojeli a tem co ne at se brzo daji do kupy.. Jinak za sebe me se to libilo.. Trate pekny.. na me az moc te pesi turistiky ;) v posle dvou etapach … Jinak souhlas studena voda a jidlo byl letos problem , ale ziju… jidlo jsem uz do sebe doplnil… vody teple uz jsem si tez doma uzil :D tak Jo byl to zazitek…(Poznal jsem nove tvare dikes) Omluva tem co jsem je v noci budil :D .. Diky Pete za partactvi bez ponorky :D a vzajemnou pomoc.. Chrtum za atakovani prednich mist a Darksonovi a Goodovi za obcerstveni v podobe kavicky na trati ;) a krasne ferove zavodeni …

      0 0
    • Ice-goofy  

      Jo a nejake fota kdo chce najde na goofy strankach .. Je to jen cast malinka od vrchni fotografky Savy ;) Plnou verzi asi pak nejdete u Peta …

      0 0
    • Daf  

      Z vysledku v letosnim rocniku jsem docela zklamanej. S Buldou jsem mel urcite vetsi ambice. Na Bikechallengi jsem se s formou zrovna nepotkal a tak ztrata z druhe etapy se jednoduse smazat nedala. Pozitivni je snad jen to ze se nam vyhybaly technicke problemy a pády. Tedy az na Buldovu namotanou prehazku v posledni etape :) Ale co …i negativni zazitky jsou zazitky. Jsem rad ze jsem se mohl zucastnit aspon budu mit zas dlouho o cem vypravet. Diky Buldo ze jsi to trapeni semnou vydrzel az do konce ;)

      0 0
      • SNAIL  

        Já myslím že i 12. místo je nádherné – gratulace. Je mi jasné, že jste určitě chtěli porazit Blackyho s lemplem, ale tentokrát byli lepší :-)

        0 0
        • Darkson  

          on měl Daf ve druhý etapě problémy s kolenem a trápil se celej den vzadějc než je zvyklej, zatímco Bulda se válel v maliní a borůvčí:-). škoda, jinak kluci djížděli hodně vyrovnaně

          0 0
          • SNAIL  

            U Buldy to není nic nového, ten takhle po cestě vždycky doplňuje zásoby :-)))

            0 0
      • Bulda  

        neni zac a priste se ty gumy tolik neboj, nekouse :)) jinak lempl s blackym, kdyz ted ctu ty jejich technicky …tomu snad uz ani nejde rict problemy, to uz neni nahoda, ale tradice :)))) a libilo se mi to mooc, zvlaste ty posledni etapy, to byl fakt TEREN …i ten „singlik pro lakatoše“ (Lakatoš = LKT = Lesní Kolový Traktor :)) mi přišel dobrej, dalo se to tam valit zle a že to občas bylo mokrý a to bahno smrdělo? …no co, my taky zrovna nevoněli :))) v takovejch podobnejch kolejich tusim v druhy etape sem potkal gazika a to sem teda cumel, jak to tam valil, bylo mu to sirsi a auto litalo z koleje do koleje a ze nespadlo z ty strane dolu se divim doted .....sem byl rad, ze jedu na kole :))))

        0 0
      • Ice-goofy  

        Neldy bych se chtel potkat s Tvoji neformou ;)

        0 0
    • Cryzyy  

      z BCH, jse si odvezl docela dobre zazitky, hlavne diky particce ktera se tam utvorila, trat se mi libila, jelo se mi docela dobry, jenom skoda, ze jsm si moc nezazavodil, takze jeste nevim, zda mam bejt s dojetim na 18ctem miste spokojenej, nebo ne, kazdopadne to je dobra zkusenost.

      0 0
    • petebike  

      tak uz mam na webu prvni sadu fotografii…

      vyber ze tři etap cca 200 fotek…zbytek fotek (CCA 1200 ze tri etap bude k dispozici na DVD)

      cus bus, jdu delat 4 etapu :-(

      www.petebike.com

      PETR

      0 0
      • Cryzyy  

        Super fotky :) dokonce jsme se tam i na dvou nasel…

        0 0
        • petebike  

          neboj budes jit mit hodne, ale na DVD, na net nejde dat vsechno, az dodelam jeste 3 etapy tak pak se vrnu na DVD, pak ti ho poslu…

          0 0
    • lizar  

      Všem co dojeli do cíle gratuluji a třeba příští rok taky zkusím ale musím hledat parťáka nebo že by už i parťačku :)

      0 0
    • JancA  

      BCH 2007 se poved, jen zatim nedokazu rict, jestli byl lepsi, horsi, nez ten lonskej. Byl jinej. ¨Protoze jsem loni jela v kategorii MIX s Gunghem, nemusela resit vubec nic – neco se rozbije, chlap to spravi. Nemuzes, aspon trochu ti pomuze do kopce. Letos jsem si to dala s babovkou.Prvni etapa des, vubec mi to nejelo a to jsem myslela,ze ma spolubojovnice je horsi.Pak se to otocilo, jelo se mi dobre,tlacit se nedalo,ale pokazdy sme nak urvaly bednu:).V paty etape uz od prvniho kopce bylo zle – spojezdkyni bolelo koleno,musely sme vzdat a cekat na sanitku.Vobrecela sem to a do sesty etapy vyrazila sama a spravila si trochu chut (i kdyz konec byl silenej a nekonecnej – timto dekuju Tranceovi,ze na me cekal).Taky moc dekujem Petovi,Ice-Goofymu,Buldovi a Dafovi a dalsim,co nam pomohli s opravama, taskama, spacakama atd… Bylo to fajn,i kdyz bych uvitala vic jidla (pestrejsiho) a min smradlavy zachody:).PS:sjela jsem sjezdovku,sice lehouckou,ale ja tomu neverila:)))))))))­))))

      0 0
      • Trance  

        Rádo se stalo :-) mě už stejně o nic nešlo a navíc, byl na Tebe hroznej pohled :-) ale pohoda, ne?:-) nožka už je v pořádku?

        0 0
      • Ice-goofy  

        Hele nemas zac ;)

        0 0
    • Hajpi  

      Drazí! Právě jsem dospala dluh spánkový. Seřadila materiál a stat. údaje. Již v ÚTERÝ se přesáhl počet zranění z celého loňska. Byl to masakr, ale snad se pomohlo každému, kdo potřeboval i když to někdy znamenalo, vyrvat raněného ze spárů polských zdravotníků a upalovat do Čech. Já sama za sebe si letos chci pochválit česko-polskou pořadatelskou komunikaci. Kdo mne loni slyšel řvát na Karolu, ví svoje, letos jsme se na závěr objímyly jak soudruzi na letišti. Budu se na Vás těšit na Sudetech a třeba i na Beskydech za rok a pak třeba i na BCh. A dokud neumřeli.....žijí dodnes :oD

      0 0
      • Cryzyy  

        Dekujeme za podporu pri zavode :) a jsem rad, ze jsem Te nepotreboval :)

        0 0
      • Vojtíšek  

        Škoda, že jsi už pak večer v Bardu nedorazila i s kamarádkama, jak jsi vyhrožovala :-) Určitě by to nedopadlo, tak hrozně, jako když jsme pak celou noc pařili s polskýma klukama, co zajišťovali závod na motorkách. Jejich „piju do tjebe…“ bylo hrozný. Absolvoval jsem tím pádem 4 rundy jejich „wudky“

        0 0
      • JancA  

        ahoj!!!tak to ja naopak moc dekuju Tobe i Venovi a dalsim,co mi v utery vecer a pak jeste v patek pomohli!!!!nebejt ty polsky zubarky, dalsi silena serie ibuprofenu uz by mi asi nedovolila pokracovat!

        0 0
      • petebike  

        jsem taky rad ze jsem mohl vyuzit vasi podporu, loni to byli Polsky(sfine) vosy :-), letos me zas tahala achilovka :-( brr jeste ted to trochu boli…uvidime co bude priste…

        0 0
    • goood  

      Kdyby to nekoho zajimalo: 4.11.07 Premiéra filmu BCH Stejně jako v loňském roce, ale tentokrát až 4.listopadu 2007, proběhne v polské Gluszyci premiérové promítání filmu z letošního ročníku Bikechallenge. Setkání proběhne v osadě Rybnica Mala (tam, kde jsme loni dostali chléb se sádlem) v 10:00.

      0 0
      • goood  

        Takze uz se pomalu muzeme tesit az u nas zazvoni postak :)

        0 0
      • McBlacky  

        neděle jo :) kucí polský to maj chytře vymyšlený :)

        0 0
      • petebike  

        loni to bylo super, ale i s vyjizdkou, ted nevim jestli nejaky bajk bude, navic je to daleko :-( pockam si par dnu na dvko

        0 0
    • petebike  

      Tak a včera dorazilo DVD :-) jdu ho soupnout do compu…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.