• Maroška

    Ahoj, je vypsán nový ročník Bike Challenge 26.7.-.2.8., jen nám zrušili české stránky (zatím???). Zatím fungují Pol + En, viz www.mtbchallenge.com/ Petro, budete zase zdravotníci? Díky za info.

    0 0
    • kámen úrazu1  

      A helemese. Ani jsem nevěděla, že jseš na BF. :-)

      0 0
    • petebike  

      bohuzel asi dalsi rocnik vynecham – ale nechme se prekvapit :-)

      0 0
    • McBlacky  

      stejně jako loni, když to někdo zaplatí tak pojedu. Ikdyž bych zkusil i něco jinýho třeba Trans carpatii nebo tak. Radši dvojice než solo.

      0 0
      • Bulda  

        napodobne, az na to solo :)))

        0 0
      • Cryzyy  

        Docela bych jel, klidne i solo, ale radeji ve dvou :) o etapu navic + prolog… no zajimave, uz abych zacal najizdet :)

        0 0
        • JancA  

          pred chvili mi prisel email od Golonka, takye vsem co to jeli asi taky : „And something new – the individual riders will be allowed to take part in the race (more information will be at December 6th)“

          0 0
          • Cryzyy  

            jo jo, taky jsem ho dostal a zacal jsem premejslet o kolik vetsi „pakarna“ by to jako individual riders byla… uz jenom to, ze clovek nema toho druheho aby ten druhej nekde pockal, neco pohlidal… no jeste je casu na prihlaseni dost :)

            0 0
            • JancA  

              no jestli konecne zacnu neco delat,pristi rok urcite pojedu. Bud sama nebo s chlapem,kterej ale bude o dost lepsi, takze me snad bude motivovat k lepsim vykonum:)

              0 0
    • Hajpi  

      Ahojda všem šílencům! Po jednání na SportLifu už vím, že minimalně já jedu. Ostatní 3 lidi ještě nevím, ale budou určitě učiněny změny v cílovém prostoru. Terenní jednotka asi zůstane nezměněna. Co jsem mluvila s vedením, tak se zase o malinko zvedne standart, ale uvidíme.

      0 0
    • Čapíno  

      11 000Kč za starnovné se mi zdá už docela hodně, chápu veškeré náklady, ale „vyhodit“ 11K Kč za týden, to by doma asi neprošlo. Ale jel bych rád, když se mi to jede kolem domu :))

      0 0
      • fluider  

        Tiež som chcel ísť, premiérovo. A tiež ma stopla tá suma. Navyše neviem, čo by som robil zvyšok dňa keď etapy majú priemerne len 70km.

        0 0
        • Darkson  

          nebo, nudit se v cíli nebudeš. hodinku fronta na wapku, hodinku na sprchu, hodinu na večeři, namazat řetěz, dát si pár kousků a šup do spacáku:-)

          0 0
      • Maroška  

        Když stihneš přihlášku, tak 330 EUR není ještě 11.000Kč. Koukala jsem na Carpathii, není to o moc lepší, základní startovné je za 299 EUR ale komplet bez klasického jídla (recovery meal bude jen další občerstvovačka, snídaně a večeře je až u vyššího startovného, tj za 499EUR) a taška „jen“ 100 litrů (oproti 130 na BCh, kde to bylo jen tak tak). Zase automaticky dostaneš pojištění, mapy, DVD, diplom a triko, jestli o to stojíš. Za sebe můžu říct, že u Polských mediků to po zkušenosti z BCh 2007 neriskuju :-)))

        0 0
        • JancA  

          ty si jela s Maruskou letos nebo se pletu?

          0 0
        • Čapíno  

          No i tak to je drahé, jede se jedna časovka jako prolog a pár etap, kdyby za každou etapu měl člověk zaplatit 500Kč (to je průměrná cena v ČR za maraton) a bydlel by v nějakém hotelu, kde by i jedl, tak ho to bude stát polovičku a né 11000 Kč.

          0 0
    • tomek  

      No já zvažuju na příští rok tohle: www.transcarpatia.org/

      0 0
      • Buf  

        Trasa je určitě pěkná, ale co jsem o tom četl, tak to neni závod kategorie etapáku, ale turistika s mapou. Na to že nezajišťují nijak trasu mi to přijde hodně drahé. Z vlastních zkušeností vím, že právě značení , příprava a uklid trasy je to nejnáročnější co na etapáku je ( je to náročnější než klasický bikemaraton, protože se vše značí jen na jeden den, nepoužívá se trvalé značení). Jinak má se spustit tento týden i aktualizovaný web Beskidy MTB Trophy 2008. Doufám, že tam domorodci nebudou chybět.

        0 0
        • petebike  

          pls, bude ten web i v cj ? myslim Beskidy…dik

          0 0
        • BOBEK  

          Beskidy by prý oproti loňsku měly být více jetelné, výrazně by se měly zredukovat „tlačící“ úseky. Je mi to docela líto, protože to byl opravdu HC, na zdejší podmínky a možnosti nevídaný. Tlačení v takové míře už asi nemá se závodem a „závoděním“ moc společného, i tak si ale myslím, že i proto akce vyvolala takové ohlasy (POZITIVNÍ), jako vyvolala. Za změnami vidím především snahu pořadatele neodradit fajnovou klientelu mas a neudělat z toho ekonomicky mnohem méně zajímavou akci pro „blázny“. Uvidíme, i tak si dáme určitě do těla ! ;o)

          0 0
          • tomek  

            Příští rok prej budou 4 etapy. 2 v Polsku a 2 u nás. Slováci z toho vycouvali. No necháme se překvapit

            0 0
            • jonti  

              Mne sa prave Beskid zda ako najrozumnejsia volba, je to zrejme prezitelne aj pre mna, je to kratsie a nestoji to take strasne peniaze. Je to pre jednotlivcov, co je zas jednoduchsie pre organizaciu. Takze tam snad zavitam :)

              0 0
              • McBlacky  

                taky o tom uvažuju pokud neseženu peníze na carpatii nebo BCH.

                0 0
                • Bulda  

                  ti to může dát simča k ježíšku :)) …a ma jistej termin, kdy nebudeš doma :))) tomu řikam dvě mouchy.....

                  0 0
              • Daf  

                Jojo o Beskydech velmi uvazuju. Vypada to zas na dobrej B-F kemp ;) BCH je super. Rekl bych, ze se organizator snazi dostat ho na uroven velkych etapaku, tak tomu bohuzel cim dal tim vic odpovida i cena startovneho :(

                0 0
              • petebike  

                no sice je to celkove kratsi nez BCH ale ty etapy jdou tezky,

                jinak me to letos sakum prdum prislo na nejaky 5–6 tis…

                0 0
                • frof  

                  To je pekny. Ja jsem rozhodnut jet. V tech krajich jsem na kole jeste nebyl krome Drtice 2003. Ale to je kousek vedle.

                  0 0
                  • petebike  

                    no budes prekvapenej, je to tam krasny ! jinak uz sem to psal tenkrat do toho dredu, a nic se nezmenilo – nic tezsiho jsem jeste nejel ! Bikechallenge je proti tomu hodne jednoduchej…

                    0 0
                    • raceman  

                      jj mame to tu krasny :-)

                      0 0
                    • frof  

                      No tesim se na tu singlovku. Je to docela brzo. Tak jsem zvedav jak tam budu chcipat. Alespon budu moci nadavat jen sam sobe.:-))

                      0 0
                    • Zerocool  

                      souhlasím, máme to tu nádherné:) ne vážně, Beskydy jako hory jsou bomba na bikování…

                      0 0
                    • Zerocool  

                      těžké asi převýšením a terénem, že??

                      0 0
                      • petebike  

                        oboji, povrch nekterych trailu byl opravdu vyzivnej ! mistama se kolo muselo i nosit :-( nastesti ne tolik…

                        0 0
          • Buf  

            Zůstaň v klidu, trasy se snažíme udělat lepší než loni. To že se bude míň nosit je k lepšímu. Pokud projdou navržené trasy tak na technické obtížnosti se nic nesleví, … Slovensko zůstalo , ale s ohledem na jejich svojské zákony bude to jemn jednou nohou, zato ta hřebenovka ve výšce 1000 až 1200 metrů bude 2 x delší… Charakterisika tras a základní info bude i ve VELO 1/2008 česká verze webu bude taky , ale tak jako v případě Vény vždy se spožděním, až se udělají překlady z Polštiny…

            0 0
            • petebike  

              hele dik za info, skoda ty slovensky etapy, ta byla dost výživná ! hlavne ten sjezd z Vysoky Radci /ci jak se ten silenej kopec jmenoval/… ale i tak nepochybuju ze tam neco zbouchata, hlavne bacha na to znaceni – letos to na ty jedny etape trochu vrzalo :-(

              0 0
    • Tosa  

      Sakra já se těšim jak na BCH(snad bude parťák, že jo bobku :-) ) tak i na beskidy

      0 0
    • JancA  

      Další novinky : „As far as a team is forced to part (separate), she/he has the opportunity to continue the race as solo rider. In doing so, after the stage the rider announces the reason (crash, etc) to the race director and has to opt whether or not to carry on as solo“

      0 0
    • Maroška  

      Ahojky, hledám parťačku či parťáka na BCh 2008, do konce ledna lepšejší startovné. Už makám jak mourovatá, tak brzda až tak nebudu. „Chcete mě?“ :-)))

      0 0
    • Buf  

      Tak co už se to jede, výsledky jsou on-line na www.sportchallenge.cz a naskakujou naozaj on line, jen je na to třeba vždy překliknout pro aktualizaci. Dneska jsou Králiky, a i Lída je už v cíli a zítra konečně pořádný kopec Králičák. Tak makejte kdo to jede a čte tady.....

      0 0
    • lizar  

      Zdarec lidi tak jak to vidíte tento rok? Zase do toho pujdete do etapáku ať už Bike challenge, Carpatia nebo Beskidy MTB Trophy. Čas letí a zima nám zase začala. A jak hodnotíte letošní rok a tyto akce?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.