Běžky - Ramzová - sobota 17.11.07

22 nepřečtených
  • maxtor

    Vážení a milí uživatelé BF, jak jste si jistě všimli, hodily nám mrazy a napadl sníh. Provozování cyklistického sportu sice ani za takových podmínek není vyloučeno, avšak požitek z něho plynoucí jest podstatně snížen. Z těchto důvodů navrhuji setkání v dopoledních hodinách v sobotu dne 17.11.2007 na Ramzové a uspořádání menšího okruhu na běžkách. Na čase a trase se jistě dohodneme. Přidá se někdo??

    Anketa: Jedu nebo nejedu??

    0 0
    • maxtor  

      Nikdo?? :-(

      0 0
      • kolda  

        já bych jel rád, ale jsem tento víkend v OL. co příští týden??

        0 0
        • maxtor  

          Mě tam pozvala kamarádka na víkend, tak proto tam jedu. Příští víkend by snad šlo zmáknout něco kolem Olomouce – to bych se klidně utrhl. Třeba z Domašova… Budeš tam??

          0 0
          • Zbyněk  

            Aktuálně z Jívové: zatím to na běžky není nic moc. Sice cca 20 cm, ale chybí podklad. Navíc dnes silný vítr. Teplota kolem nuly.

            0 0
            • maxtor  

              Díky, takže směrem na sv. kopeček toho bude ještě míň. Tak snad příští týden…

              0 0
              • Zbyněk  

                Co jsem byl dnes běhat, tak ve výšce kolem 400 m jen 10 cm, místy hlína a kamení. Kolem Jívové se pravděpodobně budu pohybovat i příští týden, tak pak podám info.

                0 0
                • pop  

                  jj, stále je to na bajk :)

                  0 0
                • Zbyněk  

                  Teď už to na běžky není vůbec. Nad 500 m tak 10 cm rozbředlého firnu, pod 400 m už jen zbytky, teploty nad nulou. Příští týden se má ale podle předpovědi zase vrátit zima.

                  0 0
                  • maxtor  

                    To je jasné… Na Ramzce a hlavně nahoře kolem Paprsku to bylo minulý týden supr. Kdyby svítilo slunko, tak to bylo dokonalé. Teď si zase v nižších polohách budeme muset chvíli počkat. U nás (jížní Morava) máme právě kolem 10 stupňů…

                    0 0
                    • Zbyněk  

                      U nás dnes taky 10, ale už od pondělí se má ochladit a přelom listopadu a prosince má být už klasické zimní počasí s mrazy a občasným sněžením.

                      0 0
          • kolda  

            na Domašov to ještě nebude. příští týden budu asi v Karlově, tam by to mohlo být ok. tak přijeď. už máš běžky z karbonu??:))

            0 0
            • maxtor  

              Ještě si dělěj srandu:-) Mám běžky, které kdysi měli i šupiny. Teď je skluznice naprosto v háji… Jsem ale líný si něco pořídit, protože v okolí není obchod, kde by mi změřili správnou tvrdost běžky a nerad bych koupil něco, na čem se budu trápit. A hlavně pořád řeším jestli se šupinami nebo bez… Příští týden to s těma Jeseníkama nevidím, ale někdy o dalších víkendech se diskusi na toto téma nebráním!!

              0 0
              • kolda  

                na začátku prosince odjíždím dlouhodobě do zahraničí, tak to asi nestihnem :(

                ale po svátcích budu v jeseníkách (opět karlov), tak uvidíš.

                užij si ramzku!

                0 0
      • přišlapávač  

        já bych taky rád, sle ste moc daleko :-)

        0 0
    • petryk  

      Jak říkal kolda, ještě je to na kolo, takže v 13:30 v sobotu startuju ve Střeni cyklokros:) Rozhodl jsem se, že nový kolo protáhnu ještě před zimou prvním závodem. Na lyže jedu v neděli, ale sjezdovat…po 11 letech

      0 0
      • kolda  

        ty jo, jsi mě nalomil. minimálně se tam přijedu podívat.

        0 0
        • grafik  

          *****, na posledni mi byl zrusen volny vikend, chtel jsem se tam mrknout … ale ty bezky, jakmile budou vhodne podminky bylo by dobre vyrazit do jivove na pivo : )

          0 0
    • george.n  

      Tenhle vikend jedu poprvy, ale na Misecky.:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.