• skatumis

  Zdravím všechny,

  vím, že těchto dotazů je zde nespočet, ale přece jen bych se taky ráda zapojila a nechala si poradit ohledně výběru a koupě kola.

  Cenový rozpočet okolo 23 000 Kč, jezdím cca 40 km/den v týdnu (cesta do práce a zpět), o víkendu vyjížďky okolo 70–80 km, terén střídám. Uvažuji nad 3 míže uvedenými variantami, nejvíce se asi přikláním k Bergamontu. Co na to říkáte, popř. máte nějaké jiné návrhy?

  Moc děkuji za jakýkoliv názor.

  https://shop.kolovna.cz/…vox-7-modre/

  https://www.profilshop.cz/…or/kola-mrx/?…

  https://www.canyon.com/….0/2073.html?…

  • Baf13  

   A co Qayron Kyra?

   Osazení víc než slušně a navíc ještě ušetříš.

   https://qayron.com/…/kyra-5--p26

  • Tydlii  

   jestli se ti líbí rám mrx, oslov zde na foru uživatele scalar, udělá ti lepší nabídku → postaví kolo z lepších komponent za ty peníze. za 23. tis bys třeba mohla dosáhnout na deore 1×12, ale nevím… nicméně určitě lepší brzdy, vidlice, záplety

   • plysovykozisek  

    No jo, ale má to háček, kolo od stavitele si nevyzkouší a když jí nebude vyhovovat, tak má smůlu.

    • Tydlii  

     to je nesmysl, může si vyzkoušet jakekoliv jine kolo s podobnou geometrii ve stejne velikosti. Nehlede na to,ze kdyz se spravne zvolí velikost a geometrie s ohledem na tělesné proporce tak kolo bude vyhovovat. Tenhle argument je pěkná blbost. Pokud by šlo o nějaký hlubší problém, nepozná to po 1–2 dnech testování, natožpak po projížďce okolo prodejny. Navíc má ve výběru canyona, takže tak.

     Tohle platí když si vybíráš drahýho fulla, ne u supermarket – category do 30 tis.

     Pokud si tazatelka chce dojít do krámu a kolo zkoušet tak jí nikdo nebrání, ale rozhodně bych k tomu lidi nenaváděl. Vnímám to jako takový principiální dohazování kšeftů kamenejm prodejcům, aby si mohli udělat svejch 40% mezi MOC a VOC…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.