• d

  Máte někdo zkušenosti s běháním zejména po ledu s využitím nesmeků? Jde mi o zkušenosti s konkrétními dostupnými typy nesmeků, např. http://www.dodeste.cz/nesmeky.htm. Podstatná je funkčnost, kvalita běhu a životnost.

  Něco se dá vyčíst i na běžeckých fórech, např. http://www.behej.com/…7857-nesmeky, ale na nich přirozeně nemohou rozumět běhu tak dobře jako mi tady na b-f, děkan.

  • Volf  

   Mohu ti jen dát zkušenosti s chozením po namrzlých chodnících ve chvíli kdy se hajzlové z radnic rozhodli obcházet zákon tak, že si začnou raději platit pojistku než uklízet. A ty zkušenosti jsou skvělé. Nesmeky prodávají i zdravotní potřeby, ale jetli jsou i na běhání to tedy nevím. Měl bych obavu, že některé jsou konstrukčně udělané tak, že rychlý pohyb je může z boty setřást. Asi bych hledal nějaké s tahovacími řemínky.

  • Smazaný účet  

   Skutecne po ledu jsme pobihali s timhle :)

  • BigKarel2  

   Zkušenost s tím nemím, ale kdyby tam byly i něaký miny, tak zkus tohle http://www.miltex.cz/…inoveho-pole

  • piskot  

   pořiď si boty na orienťák, na ledu drží jak přibitý:

   http://craft.cz/index.php…

  • luper  

   zdarec ja letos poprve vyzkoušel taky nesmeky a konkretně tyhle http://www.zdravotnipotreby.cz/…ovymi-hroty/ běžel jsem s nimi i po ledu díky za ně opravdu neocenitelnej pomocník , když člověk běží po zledovatělé vozovce a nechce spadnou pod kola auta. Jinak moje zkušenost, mě vždy sjeli na vnitřní stranu bot,ale nikdy z bot mě nespadli. Jako nouzovka jsou dobré,ale jinak bych si připlatil a pořídil si z boční fixací ať ti nemohou sjet na stranu jak tyto. Zkoušel jsem s nimi běžet i po asfaltu (střídání povrchu asfalt, led) a po asfaltu se s nimi moc běžet nedá,ale jsou rychlo snímatelné což je výhoda.

  • tonik666  

   Mám zkušenosti s Microspikes a Stabilicers a oboje drží na ledě jako přibité. Jen nevím, zda jdou sehnat v Česku a též jsou mírně dražší.

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.