Author Modus 2008 předělat na ala silnice

10 nepřečtených
  • none11

    Hezký den, poprosím zkušené o radu.

    Mám doma nevyužého Moduse 2008, velikost 19.

    Rád bych jej využil a přestavěl na něco ala silnice.

    Měřím 190 cm.

    Má představa je dát pevnou vidlici, přezou na nějaké sliky, ale co řidítka a převody.

    Poprosím o vaše názory, rady.

    0 0
    • Lada,s  

      podle me nesmysl, uz kvuli geometrii.

      Ja bych to prodal,a koupil hotovou silnicku.

      0 0
    • Alojs01  

      Tak myšlenka to není špatná, mám takhle ze starého bika udělaného zimáka (pevná vidlice, hladký balóny 26×2,0 a kazeta 11–21).

      Ovšem v tvém případě, už je špatně ten rám, 19" je na 190cm člověka dost malej…

      0 0
    • puka  

      Z hovínka bombónek neuděláš. Na silnici to půjde těžko s tvojí výškou (já jezdím na 19" s 185cm), 26 má hlavně výhodu obratnosti, kterou na silnici asi tolik nevyužiješ.Pokud to tak moc chceš, tak řídítka tam rovnou nechej rovný a pořiď snad jen menší kazetu. Podle mě to je blbost.

      Raději to prodej za nějakých 7–9 tisíc, pokud to je v dobrém stavu v původním osazení a pořiď něco co má hlavu a patu.

      0 0
    • none11  

      tak předem omluva za omyl, rok je to 2005, v původním osazení a myslím, že dobrém stavu

      vůbec nemám představu, pokud bych to nabídl k prodeji kolik si za to říci

      vím, že ta 19 velikost je malá, ale popravdě jsem na tom jezdil cca 6 let a nějak si na to zvykl

      0 0
      • Alojs01  

        Možná ještě upřesni, jak moc jezdíš…

        Jinak investice do pevné vidlice a hladkých plášťů je max. 1200,– Takže pokud to pro tebe není smrtelnej peníz, předělej si to, zkus to a uvidíš sám :-)

        0 0
        • none11  

          Tak jezdím spíše na novém HT MTB.

          Silnice mě láká, ale zase tak moc ji nevyužiji abych ji pořizoval.

          Proto mě napadlo toho moduse trošku uspůsobit na projíždy po okolí.

          Investice do 2–3k je v pohodě.

          0 0
          • Alojs01  

            V tom případě je ještě varianta pořízení druhých kol na stávající HT, kde budeš mít hladké pláště a silniční kazetu (pokud tedy nevozíš jednoplacku) a podle chuti ty kola budeš přehazovat.

            0 0
    • brundibar  

      To je zas nápad za milion…

      0 0
    • couffy  

      Zapomeň na to,bude to prasopes a s 19´´ rámem ti to bude určitě malé.Podle mě vyhozené peníze,energie a zabitej čas.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.