• Smazaný účet

    dobry den, pan reditel houmi me poveril vytvorit thread a nastinit Vam severskym pratelum jak se budeme mit squele v habeshi :-)

    jelikosh stredohori je plne krasnych tajemnych cest, lesnich zakouti, vyhledu na reku, panoramat a dalsich espezial zalezitosti ( atomove pivo napriklad ;-), ul-crew pro vas vymyslela a pripravila akci jak to vse poznat, prozkoumat, kochat se tim, dale pak jako pridana hodnota na vas cekaji: poznat nove pratele, poznat nove hospody, vlastni hranice, krute vyjezdy, krute sjezdy ;-))) a vubec celkove si uzivat a bavit se :-)))) proste: bude to boziiii :-)

    termin konani jest: 26–27.5. ( jak jiz nadpis prozrazuje ;-)

    jsou pro vas pripravene squele navrzene trasy :-) zamluvena zabava ( mozna prijde i DJ a lokalni defcata ;-)), alkohol, jidlo a noclech v espezialnim hostinskem zarizeni, zvanem HABESH ( nekteri jej uz nafstivli a jiste se teshi :-)

    co vzit ssebou ?: BIKE, spacak, nejaky hadriky na vecerni zabavicku a kdo chce muze se vybavit nejakymy doping-preparaty, ktere jiste uplatni v nedeli ( kocour je tezkej ) ;-)))) + darek pro kubu, pac ma darky rad ;-))

    organizace: vy kteri mate automobil, asi bude nejlepci dojet primo k habeshi a tam zaparkovat ( mapa je zde: amapy.atlas.cz/?smar­tname=habesh#x=-753457 ), tim se stanete cleny skupiny B :-)) skupina A, mezitim vyrazi z UL, k setkani skupiny A a B dojde :-) a vytvori se skupina C :-) ( jako CELEK ), pak budeme spolecne jezdit a hodovat, vecer navrat do habeshe, zabava, rano pak elegantni vyzivny okrouzek plny prekvapeni a opet navrat do habeshe :-) odpoledne odjezd ucastniku, louceni, objimani atp.. :-)

    setkani v SOBOTU: skupina A) 11:00 ul – kulturak skupina B) 12:00 proboshtof – habesh

    :-)

    poznamky a vzkazy ;-))))) : vzal by to nekdo ze skupiny B) pres aussig a nabral nadmerne batoziny clenu skupiny A), tak aby mohli jet na lehko ?

    dotazy a pokracovani diskuze f diskuzi ;-)

    sijo, fuska to sesunyrovat vam reknu :-) si musim dat hnedka cigo a kafe :-)

    Anketa: slibuji ze se:

    6x
    60%
    3x
    30%
    0 0
    • RUMcajs  

      Mel by jsi vlozit par fotek ze singletrailiku, at je tu nejakej neokecatelnej argument, proc prijet :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak žena jede mastit karty, tak pojedu sám. Kdyby se našel nějakej pražák co by se vlez do auta za mírný příspěvek na palivo, bude vítán, jinak budu muset vlakem.

      0 0
    • SELMIRA  

      nooo… to je výzva :o)

      0 0
    • Genarito  

      čus :o) bych se možná připojil na oba dva dny tedy bez přespání :o) ale až tak za týden to budu vědět na tuty jak budu volný a pak bude samozřejmě rozhodovat i počasí :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        ale na bahně se hodně naučíš! :o)

        0 0
        • Genarito  

          jááááááj :o) jenom strašíš :o) bude sucho :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            ale ma recht, blato je nejlepci skola :-))

            0 0
            • Genarito  

              mě to jako škola nepřijde :o) Podle mě se člověk hodně naučí na sněhu :o) Ten je bahnu trochu podobný, ale alespoň nemá člověk tolik zaflákaný kolo a taky sebe :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                snich je bozi, to mash pravdu :-))) hlavne pak nebolej drzkopady :-)) sou do periny… jenze… kdy si naposled tady kolem usti videl snich ? ;-)))))

                0 0
                • Genarito  

                  no já za sněhem jezdil z UL do Hřenska :o))) nebo to beru do Zubrnic :o)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                kazdopadne v zime, abys nerekl, te vememe na dnes jiz tradicni vyjezd na sneznik ;-) se ti bude libit dyz mash rad ten snich :-))))

                0 0
                • Genarito  

                  beru, ale potřeboval bych pak pomoci s výběrem pláště… nemám to zmáknutý a určitě to bude chtít nějaký drapáky :o)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    chce to neco s mekci smesi, dopredu maloplosny spicaty spunty, dozadu spish takovy ty ‚hrazdicky‘ kvuli zaberu :-) treba do predu co ma houmi tedka bude na snich urco dobrej: continental vertical, do zadu se mi osvedcil swalbe fat albert :-) predminulou zimu sem ve predu jezdil bigjima a ten byl squelej ale uz ho nedelaj, a mobydick na snehu tak dobrej nebude si myslim… :-)

                    0 0
                    • lenunka  

                      bré ráno chlapi:o)mooc cheska pozvánka, kubo jsi spisovatel.o) Bych se připojila:o)) Ale musím si dát dohromady svýho oře. Už jsem si nakoupila vak do camelu, dneska počítám že bude blikačka a pláště, zajedu i s kolem asi do bikesportu, aby mi to tam i vyměnili. No jinak jsem sbírala rozumy ohledně tý vidle, tak prej rockshock od 5tis, není nic moc, prej je lepší už do toho dát 7 a pak se dá vybrat třeba manitou a nejsou s tím starosti ohledně servisu každou sezonu. Tak asi rozbiju prasátko:o) Tak zase nevim:o)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        no von je kazdej chytrej dyz radi vid ;-) ztoho pak ma covek v hlave gulash ;-)))))

                        pripoj se to mash kousek :-)) bude sranda :-)

                        0 0
                      • Genarito  

                        ahojky :o) se v tom případě neumím dopočítat z čeho skládali moje kolo s vidlí Manitou :o) pochybuju, že stála 7.000. Za 2 roky se čistila jen jednou až letos po 22.000, takže s tím servisováním vidlí to bude nějaká kachna… hlavně se tam prosím nenechej ukecat. Jsou to prostě obchodníci :o) Jsem se ptal na kola, řikali, že maji Crossride za 4.700 a že ty kola normálně stojí 7.000… na netu jsou za 3.800 :o) slušnej rozdíl. Spíš nic nekupuj hned a zeptej se co maji a co ti k tomu řeknou. Pak si tu cenu na netu můžeš zkontrolovat :o)

                        0 0
                        • lenunka  

                          no právě, zeptáš se 5 lidí a máš 5 různejch názorů. Ještě obhlídnu situaci v krásňáku:o) Sem to právě už chtěla mít vyřešený co nejdřív, jsem dycky z těch „sjezdůů“ vyklepaná jak startky a vy mi ujíždíte:o))

                          0 0
                        • kacacka  

                          a vidlí ti ta vidle? :)

                          0 0
                          • Genarito  

                            jsem původně četl jestli mi ta vidle vidí :o) No vidlí mi perfektně a vždy perfektně vidlila… neměl jsem s ní nikdy problémy… nevytejkal olej, vždy pružila jak má a její vidlící ústrojí je jistě v perfektním stavu :o)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              to nemuzesh vedet, si ji jeste poradne nevotestoval, ale te vememe nekam jo ? kde ji dash za usi :-))))) chrrr :-) treba to hrensko ;-)

                              0 0
                              • Genarito  

                                :o) tak jo… no teď mi vrtá hlavou jiná výzva… jsem slyšel od Kuby, že nejdou dát některý schody při jednom stoupání na Střekově… tam někde bydlí Lenča… jsem se posledně naštval a dal 1,5 schodu :o)))))))) příště to budou 2 :o) na 100% i kdybych se měl zkácet na zem :o) Ale musím uznat, že když tam člověk udejchanej jede kašpárka, že to půjde s obtížema, protože do těch schodů se musí rapidně zrychlit :o) resp. zabrat .o)))

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  sive, my jich vyjizdime pulku…, je vec fyzicky tam…

                                  0 0
                                  • Genarito  

                                    to jste fakt dali jo? No musím trénovat :o) se v malý rychlosti na kole motám jak nudle v bandě

                                    0 0
                                    • lenunka  

                                      cao, zdravim! Tě tak trochu lakujou:o)))Pokud ne, tak chci předváděčku:o) Jak schody na ves tak kolem rozhlasu. Mohli bysme dát někdy takové technické odpoledne:o)

                                      0 0
                                      • Genarito  

                                        a ať počítaj s tím, že vezmu kamerku :o)))))))))))) nebo je natočím ve foťáku :oP

                                        0 0
                                        • lenunka  

                                          tak to já vezmu taky a natočim i tebe:o) Já myslím, že ty pokusy by mohly bejt zajímavý u všech:o)

                                          0 0
                                • Smazaný účet  

                                  a dyz si na ty technicky finesy tedka ;-)) tak skus schody kolem rozhlasu na skrivanek ;-))) smerem nahoru ofcourse ;-)))

                                  0 0
                                  • Genarito  

                                    já bych to s tou technikou nepřeháněl :o)) v ulici Na schodech bych vyjel, ale určitě ne po schodech :o) teda si nevybavuju jak to tam vlastně vypadá… ale ta ulice má kostky myslím :o)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      vono se to da :-) skus nekdy :-)

                                      0 0
                                      • lenunka  

                                        tak ukaž:o)))

                                        0 0
                                        • Genarito  

                                          tomu nevěřím :o) ty schody v ulici Na schodech jsou přeci normální schody a ne schody co myslím já :o) tedy takový schody co vlastně nejsou schody, ale schody s nájezdama :oD

                                          0 0
                                          • lenunka  

                                            tam je to snad jako schod, pak nic a zase schod:o)

                                            0 0
                                            • Genarito  

                                              jo tak to je o ničem… :o)))))))) při výjezdu schodu se zamaká, pak se člověk srovná, lehce povolí svaly a jde na další :o) s mojí vidlí by to ale moc nešlo :o)

                                              0 0
                                              • lenunka  

                                                tak prostě skočíš, no. Nevymlouvej se na vidli:o)))))))))

                                                0 0
                                                • Genarito  

                                                  haha skákat do kopce :o) to nejde… a pochybuju, že bych fyzicky vydržel trhat s řidítkama až nahoru :o)

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    predni si prizvedavash, to je jasny… :-) zadni pretahnesh…, tydle ‚schody‘ sou ok, pac je tam za celou dobu jen par dvojschodu… daleko horsi sou podobny schody v ulici STARA, za a) sou do zatacky, za B) je tam nekolikrat za sebou dvojschod… to uz te rozhodi, stratish rychlost a slapnesh si..

                                                    :-)

                                                    0 0
                                                  • lenunka  

                                                    no a to by právě nám měl kuba ukázat. Přece se nebudu mořit, když to nejde:o)))))))

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    muzeme se fsadit :-))

                                                    500,– :-) at dyz uz se namaham mi to stoji zato ;-)

                                                    0 0
                                                  • lenunka  

                                                    myslíš že na mě roste peeeeřííí,.o)

                                                    0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    dyk prece vyhrajesh ;-)))

                                                    0 0
                                                  • Genarito  

                                                    no samozřejmě a abychom tomu jo věřili, tak si to budeme muset natočit :o)

                                                    0 0
                                                  • lenunka  

                                                    jako že bys nevěřil svejm vlastnim vočím:O)))

                                                    0 0
                                                  • Genarito  

                                                    hehe ne… jakože bych ho tou kamerou děsně znervózněl a on by pak udělal chyby :o) že by ho ta kamerka svazovala :o) ale neříkej mu to, jo? :o))))))

                                                    0 0
                                                  • Genarito  

                                                    teda pochopila jsi to správně, akorát konečný motiv byl jiný :o)))))))))

                                                    0 0
    • Bulda  

      no, že by …cestou z mostu :))

      0 0
    • dada  

      zdarek decka zdravim vas z londyna!

      0 0
      • dada  

        se mi podarilo se pripojit pres wifi v nejaky zapadly hospudce, piju cider (jablecnak) a sem rad ze uz tu vedu mam za sebou…tady maj taky destnik urquelll ale na pipe je mezi 12 pivy jedine ceske a to staropramen…:(

        0 0
        • dada  

          jinak je tu pekne hnusne ale to u va taky co?

          0 0
          • dada  

            no a fotoserial zakoncim pohledem z okna hoteloveho pokoje…je to 22.patro, na de mnou uz je jen japonska restaurace ale jinak je to asi nehorsi hotel v kterym sem kdy bydlel (neberu do uvahy sklepeni chaty KApitana nalepky ve Vysokych tatrach, tam to mozna horsi bylo :)))

            0 0
            • makki  

              nj,ale mas peknej rozhled

              0 0
            • Smazaný účet  

              :-)) pjekny fotky :-) jooo, dneska to bylo gut, kuba se fcera flakal a bylo to znat, energie hafo :-)) kua a 3ri grogy, pifka… asi.. dve ? :-) no :-) pujdu praaat :-)

              0 0
          • makki  

            ahooj :-)

            u nas je pekne:-)

            0 0
            • dada  

              ahoooj … jako pekne hnusne?

              0 0
              • makki  

                nee,pekne pekne:-)

                0 0
                • dada  

                  tak proc sedis u kompu a nejezdis? si este chora???

                  0 0
                  • makki  

                    dneska sem poprvy vyjela,ale jen pohodovym tempem a silnici…ted odpocivam pac me to preci jen zmohlo:(..to zas bude trvat nez se mi vrati forma:-)))

                    0 0
                    • dada  

                      tak si dej nejakou dobrou večeřku at se rychle zmatoris!

                      0 0
                      • makki  

                        jj:-)

                        kdy se vracis do rodne zeme???

                        0 0
                        • dada  

                          zitra vecer…hezky se mi s tebou kecalo, kacka asi este nekde jezdi, ja dopijim druhy cider a odpojuju se pa dada

                          0 0
                    • kacacka  

                      uz ti je fajn? to je fajn :))) zítra ty výsledky určo budou ok, držím pěst a dej vědět :)

                      0 0
                      • makki  

                        ahoooj,vysledky budou az v patek-podle laborky:(

                        jinak uz se pomalu rozjizdim:-)

                        0 0
          • RUMcajs  

            Jaaak hnusne? To je uplne normalni pocasi :-)))

            0 0
    • kacacka  

      co dneska děcka? kubo ty máš sraz na kamejku s tesákem? v kolik? bysme se tam mohli potkat :)

      včera super vyj. s kodymákem + se k nám připojil Pietro, bylo to príma :) poprvý jeli dva tkaňouři vedle sebe… a jak jim to slušelo :)

      0 0
      • Tesak  

        hoooj:-), mno ja bych to videl tak na sestou:-)))

        0 0
        • Smazaný účet  

          zupa :-))) budu tam :-)))) 2kacacka: nam staci tak kolem 5ty se srazit :-))

          jupiii, se teshim na vyjizdku :-)))

          0 0
          • kacacka  

            jj, ještě se musím domluvit s dádou…možná bysme mohli vyrazit dřív a dát opárno, pak s vámi pívo na kamejku a uvidíme co dál :)

            pietro taky říkal, že bys dneska taky vyjel, každopádně něco spácháme :)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              gut, tak ze bysme dali dva start-pointy, 5:00 kulturak, 6:00 kamejk :-))) by slo ne ? :-))) lenku jestli chce jet muzeme nabrat 5:10 u zdymadel…

              :-))

              tak to bude gut akcicka kua :-))))

              0 0
            • Petrs  

              Kačko, včera to nebylo špatný. Dokonce sem si přivez i suvenýr. Mám krásný jabko :-) Napiš v kolik a kam vyrazíte a rád se přidám. Ale odjezd vidím tak na 15.30.

              0 0
              • kacacka  

                jé, sem ti popletla jméno :) promíň :)))

                dřív než 15.30 nevyjedem, napíšu kolem poledne, to už budu moudřejší v kolik dneska uteču z práce a co ostatní :)

                0 0
          • Genarito  

            vy se máte :o) a já musím odpočívat… chjoooo :o)))))

            0 0
            • dada  

              proc?

              0 0
              • Genarito  

                protože jsem to předevčírem hrotil 3 minuty pod maximálkou za jedním se silničkou a jsem totálně vysátej :o)) do víkendu chci být jakš takš fit :o)

                0 0
                • Genarito  

                  a já vím, že tohle nemám dělat, ale nějak jsem se neukrotil… teda vím… už několikrát se mi stalo, že když jsem jel na vyšších tepech 175–179 delší dobu, že mi srdce habruje :o) jsem si to připomněl a teď už to budu vědět :o) teda příště to vyhrotím znovu, ale určitě jen chvilkově na pár sekund…

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  sive, abys nedopadl jako luka ;-)

                  ty tepaky to je mor, nejak mi unika radost z kola dyz ctu vo tech tepovych treningovych hranicich, zavodech atp.., treba ty lidi tam mluvej o vyletech jako o treningach :-)) a to sou dospely, si to ordinujou sami, me do toho nutili v detstvi, sem se nemohl branit ;-)

                  floutci fsech zemi spojte se ! :-)))))

                  0 0
                  • RUMcajs  

                    No, ja si taky vice uzivam stoupani na Nemci, kdyz vemu hafana a snazim se jet co nejpomaleji. To neni zadne umeni, hnat se do kopce prumerkou 15km/h, to udrzi stabilitu kazdej. Ale 5km/h to je vyzva!

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      a jak se ma rasty ? :)) dostane na leto zase kratkej sestrich ? ;-))))))

                      0 0
                      • Genarito  

                        já myslel: „dostane na léto zase nějakou fenku?“ :o))))) hehe na co já furt nemyslím :oP

                        0 0
                      • RUMcajs  

                        JJ, bude z neho uplnej skinhead! Planuju mu outdoorovou dovolenou. Se uvidi, jak to previt zvladne, spat jen tak nekde vedle panicka na louce :-)

                        0 0
                  • kacacka  

                    de mi z toho mráz po zádech…ať žije floutkování :)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      a kudy chcete jet do toho oparna ? uz ste nekdy jeli z kubacky dolu po zluty ? ;-)) je pekny :-))))) vam ukazu chcete ? ;-)))

                      0 0
                      • kacacka  

                        my nevíme kudy pojedem, to můžeš vymyslet…že by byla zase nějaká premiéra :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          milbohof-dubicky-kubacka-oparno ? :-)) je tak akorat na ty 2h, inac tesak rikal ze estliva takhle jedeme, tak na nas pocka v zernosekach f ty hospode tama :-)

                          0 0
                          • Tesak  

                            jo,ale nesmite dlouho nigde floutkovat (žádnej výlet Ludmilou po proudu atak:-))),pač jinak vás ani nepoznam:-)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              do dubicek je to hodinka a na kubacku tak puuul, pak uz furt z kopce, f celou jede ludmila a tou prijedem :-))))

                              0 0
                              • Tesak  

                                pro jistotu zavolam charonovi,ze tam dorazi vetsi grupa floutku vod oparna,at pekne na sestou žhaví motory:-)

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                jeste teda do malych zernosek vede cesta horejskem oparenskyho udoli, ale to by dada asi uz nadaval :-)) je budrovata az beda :-))) bo ale rychlejc by sme tam asi byli :-)) krom neho ;-)

                                0 0
                          • kacacka  

                            ok po 4. na šenku a lenunka na nás bude čekat u železničního mostu :)

                            to petrs: vyrazíš doufám s námi???

                            0 0
                      • dada  

                        myslis jako vokolo lomu k trati???

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          no tou to konci :-)) myslish tu ze silnice, ale predim z kubacky je krasna cesta lesem :-)) luxus :-) se ti bude libit :-)

                          0 0
                  • Genarito  

                    :o))) no já jsem rád, že ten tepák mám, protože mě brzdí :o) ale neničí mi radost z jízdy… když si vzpomenu, jak jsem loni potkával známý při návratu z vyjížďky, kteří mi říkali, že vypadám jako kdybych měl před smrtí tak mi je líp :o) letos dojíždím prostě v pohodě :o))) Ale mrzí mě, že jsem to tělo a tepy nevnímal loni a předloni… alespoň bych věděl jak moc jsem to hrotil

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      neumish proste floutkovat, ale neboj, te to naucime :-))))

                      0 0
                    • RUMcajs  

                      Pch.. Tepak, to jsou mi veci. Ja se ve Svycarsku kochal ve vyjezdech na singletrailech tim, jak mi rychleji naskakovali vyskove metry jak desetimetry na displeji tachace :-)

                      0 0
                      • Genarito  

                        ty jo… to by mě taky bavilo :o) kolik jsi nastoupal za den?

                        0 0
                        • kacacka  

                          výškoměry sou príma…ty kopcový grafy jsou príma :)

                          0 0
                          • Genarito  

                            no až zase pojedeme všichni spolu, tak vám ty výškový profily s označenýma místama na trase budu posílat :o) haha a časem přibyde snad i video :oP

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              a to mash i profil toho jak sme jeli tedka v nedeli ? :-))

                              0 0
                              • Genarito  

                                no jasan :o) akorát bych to musel osekat o to co jsem jel navíc sám :o) otázka je jestli jsem si tam mačkal mezičasy a hlavně jestli jsem si je popisoval :o) měl jsem v polaru asi 4 záznamy :o) možná bych si rozvzpomněl odkud kam ty záznamy byly… ale příště to budu mačkat poctivě a psát si kde jsme to byli na kterém mezičase :o)

                                0 0
                        • RUMcajs  

                          No, to nevim, ale nejdelsi etapa byla 95km, 7:57min v sedle, prumerka 11.9km, kemp-kemp 15:49h, maximalka 61km/h a nastoupano 2818m pri prumernem stoupani 6%, maximalni stoupani23%. Ale to byl fakt brutus :-)

                          Vetsinou jsem byl tak 12h s kolem venku, a pak to zapichnul nekde v kempu, nebo u patniku.

                          0 0
                          • Genarito  

                            …nebo u patniku…a žral pampelišky :o)))) slušný ježdění… jestli já někdy stoupal 20% tak to bude hodně :o))))) si ani ty kopce neumím představit

                            0 0
    • Smazaný účet  

      JUPIIIIII MAM VOLNOU SOBOTUUUUUUUUUUU :-))) HURAAAAAA :))) kam pojedeme ? :-)))))))

      0 0
    • scret  

      zdravim vsechny ustecky floutky:)

      tak ja zas makam pres tejden ve Slanym,takze nou tajm:( doufam ze konecne ted o vikendu vyjedu…

      kazdopadne jsem dneska zase o rok starsi,tak jdu hledat v zrcadle vrasky:))))

      0 0
      • Genarito  

        tak to všechno nejlepší dědku :o)))))))))

        0 0
        • scret  

          hehe,diky:)

          co vubec vidle,jaks to poresil?

          0 0
          • Genarito  

            no celkem mě seštelování kola stálo asi 650 :o) s tím, že jsem si nějak přivezl totálně na odpis ložisko u kliky… čekám, že se mi rozsype každou chvilku… nějak si to blbě sedlo. Kupování nový sady mě nemine a chci jít ještě do kol American Classic :o) něco musím vybrat… Ty kola by měli mít asi o 1kg míň než vážej ty co mám. Teď se jdu naložit do vařicí vody… aby na mě neskočilo nachlazení :oP něco na mě leze :o)

            0 0
            • scret  

              Am.Classic bych nedoporucoval,taky se mi libej,ale mrkni do myho dredu o zapleten.kolech… tam me od nich lidi odrazovali,prej nic nevydrzej:((

              0 0
              • Genarito  

                no toho se bojej… maji snad 1,5kg a bojím se, že nebudou moc tuhý :o/

                0 0
      • Smazaný účet  

        cus skritku :-) ty si blizenec ? :-)) to mash hezky znameni :-)) fsechno nejlepci :-)

        :-)

        0 0
      • RUMcajs  

        Uprimnou soustrast. Jak k praci, tak k veku.

        0 0
      • SELMIRA  

        Hoch soll er leben, hoch soll er leben, dreimal hoch! :o)

        0 0
        • RUMcajs  

          To je nemecky „Prisaham, ze si nebudu brat pod slizaky kalhotky!“? :-)))

          0 0
          • SELMIRA  

            hm nepřísahám jestli to je narážka na fotku z TB, tak věz, že my holky to máme prostě tak, že někdy se bez moira spoďár neobejdem

            Skřítkovi jsem přála vše NEJ. Samozřejmě. :o)

            0 0
    • hmi  

      ahoj kluci a holky, po kratke rekreaci na Valassku se hlasim zpet. Javorniky byly fine, kruty vyjezdy i DH, hezky kopecky, sem byl i na SVK. Do Probostova nas doufam pojede velka grupa at je sranda bo hostinskej Fanda se tuze tesi;)

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak pfátelé, o víkendu se budete muset obejít beze mě. eště aspoň tejden si prej nesmim dát ani kafe, natož horkou sprchu, natož jet na kole, a natož se oddávat sexu. :o( za tejden už snad pudu do práce, ale eště mam bejt taky bez námahy. na pikaču toto.

      0 0
      • SELMIRA  

        ach jó! :o(

        tak buď brzo OK

        0 0
        • hmi  

          jak to s tebou vypada zenska? jedes?

          0 0
          • SELMIRA  

            dyž já nevi musela bych vlakmo tak to zvažuju

            0 0
            • hmi  

              jakoze vlak je socka jo?;)) pojed, se ti bude libit;)

              0 0
              • SELMIRA  

                to né. dyť mě znáte, já vlakem nepohrdám akurát nevim, jak zvládnout, dyž musim brát bika róbu na večerní zábavu postel dar pro Kubu a k tomu eště všechny mé naprosto nezbytně potřebné věci

                0 0
            • Smazaný účet  

              shelmo nezlob :-)) se na tebe a kamzika teshime ! :-)

              0 0
      • Smazaný účet  

        :( co se da delat no..

        a tedka vegetish doma ? :))) to neni zas tak spatny ne ? taka dovolenka jako :-))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          no, právě si užívám toho, že můžu normálně sníst chleba s máslem. jinak je to naprd. co doma? můžu akorát sedět a čumět do kompu. dovolenka to je, stejně si dovolenou do konce roku nevyberu, tak si jí napíšu…

          0 0
          • Smazaný účet  

            :-))

            a to nemuzesh jit ani ven na lavicku jako duchodce ? :-))) vem pytlik s rohlikama :-) nakrm holuby ;-)))))))

            0 0
          • Genarito  

            ty máš ještě víc jak 20 dní dovči, kterou bys musel do konce října vybrat? Si jí jinak schovej na příští rok :o) jsem si to taky chtěl udělat, ale když jsme přešli pod jinou firmu, tak mi bez pardonu a upozornění sebrali 16 dní… ty já řval… plameny šlehaly… grrrrrr

            0 0
            • RUMcajs  

              Ja sebrali? Tomu nerozumim. To ti misto toho dali penize?

              0 0
              • Smazaný účet  

                myslish jako dul, jo ? jak muzesh ukrast diru v zemi ;-) historie nas uci ze sebrat de, tak to bude podobne stema dnima :-)

                0 0
                • RUMcajs  

                  No, tak to by me nebavilo cekat az se zase otoci rezim…

                  0 0
                • Genarito  

                  jinak k tomu sebrání… I ředitel mi odepsalt něco ve smyslu: „žádnou dovolenou jsme vám NESEBRALI“ si dokonce dal záležet na velkých písmenech u slova nesebrali. Netuším co na tom někdo nechápe… já chtěl odpočívat a ne mít místo toho prachy… a proto platí, že mi dovolenou sebrali… grrrrrrrrrrrr :o)

                  0 0
              • Genarito  

                no proplatili mi to, ale si vem, že jsem skoro neodpočíval… jsem se těšil na příští léto a oni mi vše sebrali… peníze mi byly k hovínku… jsem psal řediteli, šéfovi, a do prahy šéfce divize… Mi pak říkali průserář, protože já si tu jako jeden z mála nenechal po přechodu nic líbit… Na mě dokonce divně koukali, když jsem si chtěl přečíst novou pracovní smlouvu a hned jí nepodepsal :o)))

                0 0
    • hmi  

      …bre rano;) sme se vcera intenzivne pripravovali na vikend a neska mam nak sucho v puse;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        sive, mam kocoura jak blazen :-)))) mozna spish tygra ;-) jinak jako se mi usinalo dobre, asi tak za 1s :-))

        0 0
        • RUMcajs  

          No, me se usinalo spatne. Muj slovensky spolubydlici (ohavne to stvoreni – viz foto), zkonzumoval alkoholicke napoje v mire vetsi nez male a pak ho napadlo, ze si rekneme, co je na nesem souziti dobre a co by mohlo byt lepsi. No, vyvracet mu jeho alkoholicke bludy bylo vcelku zabavne, ted do doby, nez me oznacil za intelektuala a spadl pod stul :-)

          Ja pil caj a tak se mi spalo zle :-/

          0 0
        • hmi  

          sivogy mam navic takovy tuseni ze dneska pujdu taky na jedno;)

          0 0
          • RUMcajs  

            Tato veta ve sve podstate nepopira, ze odejdes po 10ti ci po 4rech ci po 4rech po 10ti :-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            mam takovy tusheni ze dneska budu hodnej :-) pac zitra asi hodnej nebudu ;-))))))

            0 0
          • Smazaný účet  

            jo a vsechno nejlepciii :-))) hodne nelamacich indianu, pruzicich Xuuu, krasnych divek :-))) atp :-)))

            0 0
          • scret  

            sivogo,ty mas narozky? tak taky teda vseckno nejlepcii…a jak dopadly vubec ty tvoje zasnuby,ci co?:)

            0 0
            • hmi  

              diky;) namluvy dopadly gut bo sem sem zjistil ze mam velmi sympatickou potencialni svagrovou;)

              0 0
    • hmi  

      Protoze to Kuba „propalil“ oficielne oznamuju ze se v sobotu uskutecni dezentni oslava hmi Geburtstag. S chlapci to vyresime u vycepu, s devcaty jinde;)

      0 0
      • dada  

        sry ze nemuzem…co takhle to predoslavit treba ve ctvrtek?

        0 0
        • RUMcajs  

          No, kamarad rika, ze se ma bumbat ve stredu. Prej ze „Lame se tyden, tak se zlomme i my!“

          0 0
        • hmi  

          sem ve Vidni, ale zejtra to pude urcite;)

          0 0
      • Smazaný účet  

        cíjo tak to ti přeju všecko nejlepčí… mě tuplem mrzí že budu chybět… njn.

        0 0
    • hmi  

      sive jestli to bude takhle pokracovat, tak se toho vikendu ani nedoziju…

      0 0
    • Tesak  

      Tak jak se tesite na Habesh? Nekteri borci v aussigu uz neprtrzite posilují mír a tvrdí játra alkoholem:-)))Neni nad pravidelnej trening:-). Jo,o veekendu bude very hot,a bude treba dodrzovat pitnej rezim:-)

      Gdo budete chtit odvezt batozinu na Habesh (bo si to vychrtite nalechko), budu cekat s bobem kolem 11 v sobo na parkovisti u plusu na strekove:-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        je zupa :-)))

        0 0
      • hmi  

        zupa;) se tesim moc, ale z toho pitnyho rezimu mam trochu strach bo sme se trosku rozchlastali a budu rad kdyz vubec dojedu do Probo;)

        0 0
      • Genarito  

        a jaký jsou tedy na víkend plány? Co to tak čtu, tak se bude asi furt chlastat :o)))))) kolik hodin z toho se bude jezdit? :o)

        0 0
        • Tesak  

          Hodin????:))))))

          Nee,tak ja myslim, ze se pojede normalne s obcasnymi zastavkami z duvodu zavlazeni (asi ve stylu posledni akce na kokorin:-), a chlastat se bude pravdepodobne az v depu:-))

          0 0
          • hmi  

            …zadny zavodeni, spis vylet do prirody;)

            0 0
          • Genarito  

            no já doufám, že to se mnou nesekne… I když teď už je asi pozdě… leze na mě teplota… Nejspíš nebudu jezdit a ani to druhý .o))) béééééééééé :o/

            0 0
    • Smazaný účet  

      tyjo, hodinovej vypadek proudu… fuj :-)

      0 0
      • hmi  

        jaky fuj, ja bych to bral;)))) nebo kdyby zacalo horet nebo tak neco;))))

        0 0
      • Tesak  

        to znam,neni nic horsiho ,nez dyz se cek v arbajtu nemuze dostat na net:-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        mně včera při bouřce poprvé naběhla jůpíeska. na celé 4 vteřiny. prej electrical noise. pak teda cvakla eště párkrát, ale dycky jenom na vteřinku. :o)

        0 0
        • lenunka  

          Cau lidi, koukám, že se sobota začíná pěkně rýsovat:o) U mě je háček, že jsem zapo, že mám sraz třídy, a to už od 14 hodin, tak to u mě vypadá jen na vyjížďku, a na srazu si na mě počkaj:o) Jinak otázka mé vidle:o), vim že jsem už votravná, ale bikesportu mi ponížil nabídnul ještě www.rockroad.cz/…-p-3154.html ta mi přijde docela dobrá, co vy na to:o)

          0 0
          • dada  

            pjekna…za kolik ji budem mit?

            0 0
          • Smazaný účet  

            asi jo :-))))

            0 0
          • Genarito  

            Ahojky :o) no já jak slyším, že někdo z Bikesportu doporučuje, tak vidím kulišárnu :o) za kolik ti jí chtěj prodat?

            0 0
            • lenunka  

              se slevou bych to měla tak za 4500,– max. za cenu co je na netu.

              0 0
              • Genarito  

                no nejdřív si pořádně prolez internet a koukej na cenu tý vidle… aby to nebylo jako s těma Crossridema… mi je chtěli dát za starou cenu (4700,–) a na netu byly za 3.800,– :o)

                0 0
                • lenunka  

                  cena je ok:o)))

                  0 0
                  • Genarito  

                    Lenunko, vidle má mou největší podporu :o)

                    0 0
                  • scret  

                    jo,za 4,5 to jde…je to v podstate novej Skareb…skoda jen ze je tak tezka:(

                    0 0
                    • lenunka  

                      já neměla lehčí, tak takže žádná změna. Za tyhle prachy asi lehčí neseženu:) Třeba si někdy koupím lehčí rám, tak to zredukuju jinak:o) No a jak začínáš jezdit?

                      0 0
                      • lenunka  

                        jooo, jinak bike je už v bikesportu, tak zítra bude odpolko připravenej vč. plášťů, tak ho hned prubnu:o)

                        0 0
                        • Genarito  

                          no a mě ta nemoc fakt skolila… jsem dnešek prospal a tčerejšek propotil :o) o víkendu asi nebudu riskovat… hele jinak jestli mi přijdou hadry (cyklistický) budete si je chtít vyzkoušet? Na bikebase se budou obědnávat a dostane se tak množstevní sleva… bude to výhodný a hadry maji přijít ve všech velikostech včetně dámských střihů… teda doufám :o) ten balík co mi má přijít má snad 10kg :oP teda to mi říkali

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          gut :-)) f tejdnu sem se trochu flakal, vlivem objektivnich pricin, bych f patek dal neco terenniho, at to poradne vyzkousish ;-))

                          :-))

                          no a so-ne je jasny ;-))) se bude drandit vo 106 ;-) se tesh :-)))

                          0 0
                          • lenunka  

                            hadřiky já už nepotřebuju, mooooc jsem utrácela:o) něco terenního – se bojim:o) když tohle jde vod kuby, neznamená to nic pěěěknýho:o) Já budu mít kolo cca 17 hod. hotový, tak by mohla být prohlídka a vozkoušení kola:o) Ale nechceš mě zabít?!!

                            0 0
    • RUMcajs  

      Hele, kde se da v UL a za jak dlouho sehnat vypis z rejstriku trestu? (trestan jsem zatim nebyl).

      Jestli se nerozhodnu pro dovcu v cizine, tak bych si rad udelal ridicak.

      0 0
      • Smazaný účet  

        nevim presne ale nekde na urade ti reknou :-) vydava to tedka mesto :-) a k ridicaku je potreba vypis z rejstriku ?? sive, si nepamatuju ze bych musel… :-) mozna zmena legislatiiivy :-)

        0 0
        • RUMcajs  

          Cece uplny inferno to je. Prej potvrzeni od doktora, vypis z rejstriku, z karty ridice…

          0 0
          • Smazaný účet  

            doktor byl dycky, ze jako vocekuje estli nejsli slepej, mash fsechny ruce a nohy a tak :-)))

            0 0
            • Genarito  

              a hlavně jestli má peníze :o) mu je fuk, jestli vidí nebo má protézy :o) jen ty peníze jsou potřeba :oP

              0 0
              • dada  

                bez penez k doktorovi nelez! :)

                0 0
                • RUMcajs  

                  To mas recht, myslim, ze bych mel dotycneho na svedomi, kdybych mu dal karticku Irske VZP :-)))

                  0 0
                • Genarito  

                  :o) doktor se ozval? :o)

                  0 0
                  • lenunka  

                    cau, jak to vypadá dnes? Máte odpočinkový den, nebo bude nějaký prokmihnutí?

                    0 0
                    • RUMcajs  

                      No, uz od rana mam odpocinkovy den. Probirali jsme s kolegy moji novou teorii, ze cim mene se pracuje, tim se lide maji lepe. Ve stredoveku se drelo od tmy do tmy a lide meli prd… V novoveku se makalo mene, ale stejne byla bida. No a ted skoro nic nedelame a vcelku to jde.

                      Tak ted vsechny presvedcuju, ze kdyz nebudeme delat vubec nic, budeme na tom jeste lip :-)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      zrovna se s tesakem domlouvame ze bysme se srazili na kamejku, kolem 6sty, pak sficeli do zernosek a mrkli jak to vypada na piskovne, zpatky uvidime, asi do libochovan a pres deblika do sebuzu :-))

                      f tom vedru se nejak necejtim na vejskovy rekordy ;-)

                      0 0
                      • dada  

                        tim padem mi prinde yako howadina srazet se na kamejku…jinak ma bejt 30st. tj mozna bude howadina jet na kolo kamkoli…my kazdopadne balime a vecer moozna zajdem na stinnou zahradku restaurace Mediteraneee :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          me jako howadina prijde spousta jinejch veci, nez si vyjet na kole

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          a propo, cely leto je bezne kolem 30ceti ;-) a jezdi se :-)

                          0 0
                          • dada  

                            to je mozna proto ze v lete uz sem tak nejak aklimatizovanej…ale vcera se nedaklop dejchat a dneska to bude mozna este horsi.....a srovnavat s tebou nelze bo ty bys jezdil nejradsi 24/7 tedy furt..:)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              vono se vlete taky neda dejchat, pres den chcipam f praci horkem ale jak vlezu na bajka, tak se to zmeni a deto, nehlede nato ze se jezdi dost lesem a tam je pohoda dycky :-)

                              0 0
                    • Smazaný účet  

                      takze kolem 5ty u zdymadel ? :-)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        mozna to stihnu i drif, ale neslibuju no :-)) jak se to hodi tobe ?

                        0 0
                        • lenunka  

                          ty brďo, já si jdu nejdřív pro kolo do bikesportu, takže budu doma cca 17, ale je fakt vedro.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            no a nemohlabys do bs jit uz vohaknuta do cyglo ? tam desh asi rovnou z worku vid ? kua.. nooo, tak jestli se ti chce, na ty piskovne budeme odhadem ± 18:30, mozna malinko dyl :-) dame tam biiira, mozna se i smocime :-) a spatky muzem spolecne :-)

                            0 0
                          • Genarito  

                            pche :o) minulej rok jsem vyjel ve 34stupních a dával si docela do těla… ten den jsem měl po odběru krve :oP hehe přežil jsem, ale večer jsem si myslel, že mám infarkt :o)))))))) byl to skříplej nerv v páteři :o)

                            0 0
                    • Genarito  

                      ahojky… no mě nemoc vážně sklátila :o) včerejšek jsem prospal, v práci frkám a potím se (ne teplem :o)))) počítám, že bych mohl být do středy ok

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        jestli uz nemash horecku, klidne muzesh lang-sam jezdit, je teplo, v zime je to trochu horsi kvuli kashli :-)

                        0 0
                        • Genarito  

                          nebudu blbnout nebo se odrovnám a budu mít po ježdění. Nechci aby mi něco skočilo na srdce :o) Hele a to je co říct, když si odpírám ježdění!!!! víš jak mě štve, že budu po nemoci zase plíva? :o)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            a co ti jako skoci na srdce ? si mel anginu ?

                            0 0
                            • Genarito  

                              no něco se mi drží :o) lezlo mi to do krku :o))))))) ale bude to obyčejná chřipajzna… ty já nemarodil ani nepamatuju… a přinesl jsem si to od sestry, když jsem jí hlídal děti… tam mě nikdo už nedostane :o) nebo mi dá týden dopředu vědět a já se budu ládovat vitamínama a taky si nebudu dávat tolik do těla na kole abych byl odolnější proti těm dětskejm :o))) bacilům :oP

                              0 0
    • scret  

      ahoj vsichni… to lenunka: no zejtra nekam vyrazim…nevim jak v nedeli,bych mel mit nejaky cviceni na skale…

      to Genarito: hele,esli ti tam prijdou nejaky dobry kratasy s vnitr.vlozkou tak v Lku,bych klidne prubnul:)

      0 0
      • Genarito  

        balík nepřišel, takže až v pondělí… s tepou počítám. Ty hadry by měli být kvalitní a za rozumnej peníz… ale netuším ještě za kolik :o)) asi to budeme vědět až podle počtu obědnávek… měli by tam být i návleky atp :o)

        0 0
        • scret  

          a jak jses k tomu dostal?? a co to bude za hadry?znacka?

          0 0
        • Tesak  

          jen podotýkám,že Axon na Strahově ma výprodej na lonsky modely aneb vše za 50 % ceny,což bude asi zajímavější,(značky hadrů jako Axon ,Biehme,Gonso…),jo a vyplatí se moc neváhat…good shoping:-)

          0 0
          • Genarito  

            takže si musí člověk udělat výlet do práglu?

            0 0
          • SELMIRA  

            slyšela jsem, že Axon na Strahově už jako maloobchod nefunguje

            0 0
            • Smazaný účet  

              sive pani chytra z prahy ;-))))

              shelmoooo, skoda ze si neprijela :(, by se ti libilo, sice do sesti do rana sme to nevydrzeli ;-) takze bys musela nad ranem pit sama s frantou ( je ten pan, co tam nalejva ), ale i dalsi atrakce jako koupani :-) dokonce i na kolech sme jezdili :-) luxus :-)))))

              0 0
            • Tesak  

              No nevim jako co Axon funguje,ale dycky dyž tam příjdu, tak mi prodaj co chci,voni sou tam moc hodný lidi:-)

              0 0
    • Tesak  

      Hoj Amígos:-) Pro toho kdo to přežil, pro toho kdo nebyl je pár pravdivých photos na: hactar.ujep.cz/

      akce gut:-))

      0 0
      • Genarito  

        tak už jste tu z výletu? :o) já možná dovýletil… hele dá se sehnat osička do kladky z přehazky? :o) mi při čištění vypadla z balkonu :oP

        0 0
      • Genarito  

        pěkný fotky :o) jste se měli… bééééééééé a já marodím. No snad bych mohl vyjet na konci týdne… teda pokud dám do kupy kolo :o) A jinak ta tlačenka s feferonkama musela fakt chutnat, kdo si jí dával? :oP

        0 0
        • Tesak  

          tláču sem měl já a nebyly to feferonky,ale beranni rohy-to je jen takovej odvárek feferonek:-)

          Osičku asi neseženeš, bych vzal takovej ten fórichtung s těma sluchátkama co vyhledáva kovy a šel hledat:-)

          0 0
          • Genarito  

            to mě už taky napadlo :o) Já se na to vybodnu a koupím v týdñu celou sadu… kdybyste totiž viděli jak jsem měl sjetou tu spodní kladku u přehazky a to díky tomu, že jsem jezdil s povolenýma klikama, který házely řetěz sem a tam… ta kladka to normálně neustála :o) takže potřebuju i nový kliky, ale nevím do čeho jít… sadu budu chtít nejspíš Sram X-9, ale kliky totálně netuším :o/ neporadíte mi? jo nechci žádný cvakací a vrzací… ty LX co jsem měl byly ok, akorát dosloužily ložiska

            0 0
        • Smazaný účet  

          já myslim že osička pude sehnat, ale chce to nějaký shimano service center… nebo na soustruhu stočit šroub.

          0 0
      • Smazaný účet  

        tak to sou špičkový fotky… sem se fakt dobře pobavil… :o)))

        0 0
        • Tesak  

          :-)))

          jó, byla hlína:-))

          příště se musíš zúčastnit taky:-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            doufám že jo… už tejden sedim doma na zadku… neska jsme se šli na chvíli projít a mě z toho bolely nohy… to se zas budu těžce rozjíždět. :o(

            0 0
      • Smazaný účet  

        sive, byla akce ! :-) fotky zupa :-)))

        :-)

        0 0
      • hmi  

        ;))) bozi fotozzzz;) je z nich jasne videt v jakym duchu se cela ta akce konala;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          se dost chrtilo :-))))

          0 0
          • hmi  

            ;))) takovejch kilaku sem dlouho nenajel;)

            0 0
            • Smazaný účet  

              jj, se budu lecit nejmin tejden.. ;-) byl u vodnika batuzek ? :-)

              0 0
            • Genarito  

              kolik jste najeli? :o) nemyslíš jako v hospodě piv… :oP

              0 0
              • Smazaný účet  

                celej den sme se squele bavili, kilometry nemerili…

                0 0
                • Tesak  

                  no ale museli sme ujet docela dost,pac tech zastavek ftom vedru bylo celkem hojne na trase:-))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    :-))) jo, to je fakt :-))

                    0 0
                    • Genarito  

                      :o)no a jestli jste chrtili, tak to musel být darda… počítám tak 120km denně :o))))

                      0 0
                      • Tesak  

                        no ja myslim, že by to těch 120 km mohlo i bejt (fšichni dohromady):-))

                        0 0
                        • Genarito  

                          :o) lidi prosíííím váááás :o) poraďte mi co mám koupit za kliky? Na 100% budu mít Sram X-9 přehazku, přesmyk asi nechám LX a to nejdůležitější nevím co koupit za kliky :o/ nechci vrzací… LX byly ok, najeli 22.000km a teď se mi rozsypal střed… mám tam vůli jak sviň a sjel jsem si kladky od přehazky :o))))))))

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            ty loziska a misky se nedaj menit ??? sive, to je teda pekne debilni systeeem :-)

                            0 0
                            • Genarito  

                              no ty středový ložiska by měli stát 800, ale mám jetý i tácy a tak nevím co je lepší… jestli koupit nové kliky… časem bych to jistě zkompletoval a hodil na zimáka, ale to je ještě čas… pak ty středový misky pro LX budou třeba stát míň :o))))

                              0 0
                              • hmi  

                                sem koukal na kupkolo.cz a maj tam LX v akci za 2,4…mi pripadaj v pohode;)

                                0 0
                                • Genarito  

                                  mi nebudeš možná věřit, ale minulý týden mi prodavač ve FunBike říkal: „minulý týden jsem prodal poslední LX kliky za 3.500,– No neber to…“ :o))))))))) Jinak chci vyzkoušet něco jinýho, střední tác je totální šunka… potřebuju něco odolnějšího

                                  0 0
                                  • hmi  

                                    ;))) jeste ze si pockal;) Ty SH prevodniky jsou ale vazne maslo, Kubajz nekde myslim sehnal ocelovy…

                                    0 0
                                    • Genarito  

                                      já byl připravenej :o) jsem věděl, že stojej kolem 2.500 :o) jsem vyvalil oči a řekl jsem mu, že stojí o 1000 míň a podivoval se :o) jsem mu říkal, že XT stojej 3.500 :o)))) čéče tam nemůžu nakupovat… CrossRide maji za 4.900 a přitom se dajei sehnat za 3.800 :o) děsný ceny… jako na pumpě :o)

                                      0 0
                                • Smazaný účet  

                                  www.kupkolo.cz/…510_913.html juuu, voni tam maj 36z prevodnik :-) skoda ze nemaj 38z, bych schodil velkou pilu pac ji stejnak vubec neuzivam a dal epesni rockring:

                                  www.katmar.cz/…/3390021.jpg

                                  dobra floutkarina ne ? ;-)) a konecne bych nemel rozparany gate od zubu :-) ( dyz jezdim do/z prace a po meste :-)

                                  0 0
                          • Smazaný účet  

                            jen tak mimochodem, kladky do prehazky se daj normalne koupit za necely tri kila :-)

                            0 0
                            • Genarito  

                              kladky ano, ale ne s tou osičkou co je drží… teda nevím :o) jestli se prodávaj i s osičkou tak by to bylo bomba :o) uáááááááá protože ty kladky musím koupit… mám je totálně sjetý a proto mi blblo trochu řazení

                              0 0
                          • Smazaný účet  

                            jo a ten stracenej sroub, vem si ten druhej kterej ti zbyl, zajdi k dr. sroubkovi, ukazmu ho at ti najde co nejpodobnejsi :-) pripadne si ho uriznesh na spravnou velikost…

                            0 0
                • hmi  

                  radsi…;)

                  0 0
      • RUMcajs  

        Jooo, tak tohle jsem potreboval :-) Dlouho me chybela nejaka nazorna ukazka toho, jak to chodi v hospodach v CR a co jsou to ty pivni listky :-)))

        hactar.ujep.cz/

        0 0
    • Smazaný účet  

      bry den pratele zeleneho udoli :-) jak se mate co delate ? :-))

      kampa dneska pojedeme ? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.