UL - už neshustí podzim, bo Tissot Iditarod 2012 bude....

315 nepřečtených
  • ploca

    Léto pomalu končí a čeká nás ultimátní podzim plný barev. :-)

    Ne ne Kačenko, léto v aussigu je fuč, aussig podzim je fuč a nastavá zima v aussigu teda! Si všici napiště do diářků 15/12/2012, bo se bude konat další ročník Tissot Sněžnik Winter Iditarod 2012…

    0 0
    • ploca  

      sem to blbě napsal, 15.ledna samo:-))!!

      0 0
    • ploca  

      A k tomu připomínám pro UL young and old boys collective – Neděle 18/12 18.12 SHENKENAU – Vánoční besídka teda a předtím odpo i předvánoční snad snow bike nad aussigem..

      0 0
      • pete_ax  

        potvrzuju ucast na besidce

        0 0
        • ploca  

          UDĚLAL JSI MI RADOST PO DRUHÉ CHLAPČE!!!

          ps: jen ti krapet připomenu, že program začíná pro tebe už ve dvě na biku:-)

          0 0
          • pete_ax  

            14:15 zkouska v Litaku. zadnej bike program :o/

            0 0
          • pete_ax  

            hele, hele Plociku, nemas nejake casove upresneni zahajeni besidky? z Litaku pofrcim tak ve tri, v pul ctvrty nejpozdejc snad, ale jeste je zde mirna komplikace v podobe presunu ocekavane navstevy ze soboty na nedeli, tak abych vedel, jak se zaridit. spis by mi vyhovovalo pozdejsi zahajeni 18–19 h :o)

            0 0
            • ploca  

              ZAHÁJENÍ BESÍDKY: 18/12 V 18,12… doraž jak budeš moct, bo účast se počítá.. s pítrsem tam budem asik i dřív, bo pojdeme rovnou z kola…

              0 0
    • ploca  

      Dneska noblesní dopolední „zimák“ bike na frážích, přemrzlo, žádný bláto, suchá silnička, sluníčko no prostě noblesa..two old boys only zase…:-) ale přesto noblesa včetně závěrečný down rytiny

      0 0
      • scret  

        njn, vcera jsme „Demona“ potkali:)

        Jinak ze ty si chces tu mrchu kulhavou dodelat?:) siwe dyk je to americkej stroj, ten do zimy nesmi:)

        Btw. s besidkou pocitam!

        0 0
        • ploca  

          ad levonožka: uhádl jsi, chi, aby už zdechnul, bo bych si moc přál nějakej novej stroj teda…

          ad démon pítrs – ani mi nemluv, včera nahoru na fráže jsem myslel, že zdechnu, drsně mi tam ujel:-)

          ad besídka: UDĚLAL JSI MI RADOST CHLAPČE!!!:-)

          0 0
          • scret  

            a nejaka vysnena nahrada za levonozku?:) Pak bychom ji nekde obradne zapalili a rozrezali:))

            0 0
            • ploca  

              to je velký dilema, bo by chtěl nějakej rychlej 120 mm stroj, abych démonovi stačil..:-) Máš ty nějakýho favorita ještě za rozumenj peníz?

              0 0
              • scret  

                Jeeje, toho je:) Muzem na besidce hodit rec:))

                Predpokladam ze rychly 140mm trail bike ala Liteville, Ibis, Yety atd. neprichazi v uvahu:)) tak se budem pohybovat v urovni normalnich smrtelniku a tam je toho spousta…

                0 0
                • ploca  

                  ibis by se mi teda líbil, to jako jo..ale realita bude jiná.. dáme řeč…

                  0 0
            • ploca  

              to je velký dilema, bo by chtěl nějakej rychlej 120 mm stroj, abych démonovi stačil..:-) Máš ty nějakýho favorita ještě za rozumenj peníz?

              0 0
    • ploca  

      WAJNACHTS BESIDKE IN SHENKENAU…jen lehce připomíním, v nedělu v 18.12 se sejdem, vánoční koledy popějem, cukroví sníme.. páček shledáček…ps: ohledně nedělního biku se mi hlavou honí předvánoční swiss, bo sníh není, ale ještě to s pítrsem musím domluvit…

      0 0
      • kacuudek  

        jelikož já určo nedorazím – tak přeji alespoň takto pěkné prožití svátků a hodně sil na bika do Nového roku! a Katie ať už kostrč nebolí a může jezdit jako drak!!! užijte si to dnes i za mě :)

        0 0
        • ploca  

          DNEŠNÍ TISSOT IDITAROD A WAJNACHTS BESIDKE:

          obojí mooc příjemný a skutečně vánočně na pohodu, tak jak to má být kurňa.. z plánovanýho biku bez sněhu ve swissu se vylíhnul nakonec noblesní snow bike na tisot http://plocabike.rajce.idnes.cz/…nocni_Tissot

          a večerní besídka v hojném počtu v Shenkenau, Ja Ja alles gut:-) Díky všem!

          0 0
    • ploca  

      Co dodat? Pěkný vánoce všem a hlavně na pohodu…

      A přátelé nejpozději 1/1/2012 se uvidíme na novoroční vyjíždce a pivku! Zdárec…

      0 0
    • scret  

      ehm, jenom tak aby mela Katie o cem premyslet:)

      http://www.koloshop.cz/…ce-2011.html

      http://www.koloshop.cz/…10,–oem.html

      0 0
      • ploca  

        ty si našeptávač:-) za mě fox je fox..

        0 0
        • scret  

          Reba je ale lepsi!:) nema takovy odpory, levnejsi servis atd. Ale Fox je zas talas… Talas do TT a pak to bude super vidle…

          0 0
        • Katie  

          hele hele chlapi a nemáte něgdo kvalitní ale HODNĚ kvalitní tiskárnu ??? ;-))) co ?

          0 0
    • Katie  

      halo halo halo

      jaký byly vánoce, co vám ježuch nadělil ?

      Nebo přiletěl na peruti, řekl naséřu ti a zase vodletěl ?? ;-)

      Tyhle vánoce tedy mega ultra nestíhací, příští rok rezignuju a odjíždím na Aljašku ;-)

      0 0
    • Katie  

      jo a fčera jooo sem se asik musela bouchnout do kedlubny, pač po zmařeným plánu vycházky na Tissotě mi v ní ruplo a vyrazila jsem sama v půl čtvrtý na bika směr Větruše

      0 0
    • Katie  

      a když už jsem byla na Větruši, řekla jsem si, že pojedu dál ;-) a když už jsem byla nad zahrádkama a byla už tma jak v pytli, řekla jsem si, že pojedu ještě dál, mno a takhle jsem dojela přes Podlešín směr zelená pruhovaná až na ultimátní vyhlídku nad Podlešínem s výhledem na Labe a Ústí :-))

      0 0
    • Katie  

      luxus vyhlídka na osvícené město, kolem na louce víly a vlci na ně z lesa vyli ;-)))) chrrrr a uprostřed toho všeho osamělá bikerka s aurorou ;-))

      0 0
      • ploca  

        pošli příště sms, motal jsem se tou dobou na biku na druhý straně UL:-) ale jináč chválím:-)

        0 0
        • Katie  

          mno to byl spontální nápad : teď hned musim NĚCO outdoor podniknout a nenapadlo mě, že někdo jinej by moh taky, bo ale příště se zkusím ozvat nooo :-))))

          a gde si byl ty ?

          0 0
          • ploca  

            žežik, mirkov, blansko a pak na panáku u domkáře oskiho na dobjetitz:-)

            0 0
            • Katie  

              juu no to je ouplně na druhý straně, to než bych dojela k vám na dobjetitz přes to smradlavý město, tak bych byla kaput ;-)

              0 0
    • Katie  

      takže IDITAROD 2012 snaď i s mou maličkostí

      2Pete: doufám, že jedesh taky :-)

      0 0
      • scret  

        ty se dneska hodne nudis co?:))

        0 0
        • Katie  

          no to určitě!

          Jsem od sedmi v práci a fakt se nenudim!! :-o

          0 0
      • Smazaný účet  

        ty si na tweetruu ? :-)

        0 0
        • ploca  

          ahoj BF všeci… počásko je letos věru bike friendly:-) přes vánoce při našem vejletu do jizerek jsem prohnal běžky,ale v aussigu jsem se zase pokorně vrátil k biku.. TAKŽE CO NÁS ČEKÁ V PŘÍŠTÍCH DNECH?

          0 0
          • ploca  

            30 DECEMBER POVÁNOČNÍ swiss? – před dvěmi týdny neproběhnul, po tam bylo kluzko, ale snad pozítří v pátek 30 bych chtěl vyrazit směr jetřichovice na povánoční CZ-DE swiss..

            1/1/2012 NOVOROČNÍ UL COLLECTIVE BIKE – počítám v 13,00 od DD na Dobetitz lehce protočit pedály, poklábosit a pak asik eine kleine beer kulture v chospodě na chuděrově…

            15/1/2012 IDITAROD TISSOT BIKE 2012 – ale ještě jsem objevil, že ve stejním termínu nebo o týden později dělá JK svoje snow kempy a není to ouplně drahý…lákavé co říkáte? http://www.jankopka.cz/…ke_campy.htm

            co vy na to ostatní?

            0 0
            • Katie  

              30 jsem v práci :-(

              1 snad nebudu odpo už v lihu a budu stíhat :-)

              15 to samý v bledě modrým, pač to bude po oslavě :-)

              0 0
            • Katie  

              čímž bych vám chtěla i oznámit, že budu ráda, když si uděláte v pátek 13 nebo sobotu 14 večír čásek a srazíme se něgde v hospě …

              Co ???

              to Kuba9: Tvá účast je tentokrát tzv. dobrovolně povinná

              0 0
              • Smazaný účet  

                :-)

                0 0
              • Smazaný účet  

                premejslim ze zajdu k dr.vonoterovi nafucet artuazovo komory.., ze jako do worku bych mohl z kopce dycky spadnout ;-) jeste nahoru to nejak vosefovat.. :-) mikrobus…

                0 0
                • Katie  

                  jak jenom do worku

                  hezky i do kopečka, přes zimu potrénuješ a v březnu už ul collective. Máš na to 3 měsíce :-D

                  hey! Návrat ztraceného bikera :-)

                  0 0
                • scret  

                  siwe neser, hezky i do kopceka, jak pise Katie, natrenujes a na jare budes fit…

                  Rozhodne nebudes posledni, pocitam ze budu na jare ouplne kondicne v trapu, navic ten proklatej kostrcovej moribundus:(((

                  Hej, co ma artu vsecko v hajzlu? myslim krome tlumice…

                  Btw. by tam mozna sel ten pruzinovej z myho divocaka, nebylo by to ouplne asi vono, ale jezdit by to mohlo, coz?

                  0 0
                • Katie  

                  tady pro připmenutí, co tě čeká ;-) a neříkej, že se ti netentonoc nestejská!

                  http://hactar.ujep.cz/…MG_2080.html

                  0 0
              • ploca  

                píšu si do diářku, ale ještě samo připomeň, až se to bude blížit. ps: jako že slavíš 18 a plnoletost?:-)

                0 0
                • Katie  

                  ha ha ;-) plnoletá huž sem dávno bo ale furt se cejtim v pubertě ;-)

                  0 0
                • Katie  

                  připomenu se, ale mohem to nějak přizpůsobit dle toho jag gdo mohe, žádná ofigo oslava, jen scuk a klíďo i vlastně po sněžníku 15

                  jo a včéra jsem zjistila, že já 13 nemůžu, pač máme nějakou podnikovou action

                  0 0
    • ploca  

      Vše nej do novýho roku a dneska nezlikvidujte všechny mozkový buňky, i na kole sou potřeba:-) Zejtra 13,00 DD Dobětice krátká novoroční vyjížďka platí. Jinak dneska s pítrsem jsme vyrazili za sněhem na altenberg, a i když místy trochu sněhu chybělo, celkově se ještě příjemně běžkovalo..pří­jemný…

      0 0
      • scret  

        taky fsechno nejlepsi do novyho jaru!

        Ja zitra jen strizak, bo kostrc.moribundus se bude vozejvat aj tak:(

        0 0
        • Petrs  

          Počasí nebylo ideální ale na nový rok je to skoro povinnost :-)Takže ať se nám všem daří a nejenom na bajku v tom roce 12 :-)

          0 0
          • ploca  

            UL COLLECTIVE NOVOROČNÍ BIKE 2012: Jo jo Pítrs má recht, i já se připojuju s díky za hojnou účast i přes mírně nepříznivý wetter nad Aussigem:-)

            0 0
            • ploca  

              obzvlášť poslední photo dokazuje, že to bylo dneska náročný:-) To jako jo…

              0 0
              • Katie  

                to nebylo z vyčerpání ;-), ale patřilo to jenom tobě ;-)

                tak za mě taky díky, sice trochu schíza se stíhačkou na start, ale stálo to rozhodně za to :-)

                zupa gut to bylo, jelo se taky dobře i přes ten nepříznivej wetter :-))) co víc si přát !?!

                Snad jen aby ta sezona 2012 byla plná bikových zážitků a vejleťáků a hojného počtu bikerů :-))

                0 0
                • scret  

                  a snad aby nam tentokrate vyslo to Livíňo, ze?:)

                  Ja letos urcite jedu!

                  0 0
                  • ploca  

                    jo chlapče, už se na to ptala kačka, zda letos s pítrsem opět dáme nějakej transalp..Takže za mě Transalp 2012 jo, ale livigno to už asik nebude…už jsem tam byl třikrát a víš jak, je ještě mnoho pěknejch jinejch míst..

                    0 0
                    • scret  

                      jj, vim, ja ale jedu:) pak si od vas nekdy vezmu podrobny info…

                      0 0
      • ploca  

        Ty jo dobrej recept na deprésu z deštivýho počáska tady v nížinách byl vyrazit na německý altenberký hory, tam bylo znatelně líp..:-) + Záverečnej slušnej zážitek bylo sledování gruppes sáňovačky na svahu v Alťasu. Tolik lidí s dřevěnejma obyč sáňkama na jednom místě jsem fakt ještě neviděl:-)

        0 0
    • pete_ax  

      novorocni vyjizdka za nami a… mrtvo :o))

      0 0
      • ploca  

        hola hoj co WEEKEND PLANS U VÁS?

        0 0
        • scret  

          plan – stehovacka a vylezeni moribundu:( pristi tyden a vikendak pokud to sneh.podminky dovoli – sneznice:)

          0 0
      • Katie  

        co bys chtěl první tejden v práci po svátcích, nevim ani, jag se jmenuju ;-))) chrrrr

        bo ale na příští vejkenďák už se připravuju :-)))

        jag ty vůbec, máš tu školu bo jedesh bo co ? ;-)

        0 0
    • ploca  

      Tissot Sněžnik Winter Iditarod 2012: 7 DNÍ DO AKCE!!!

      KDY: NEDĚLE 15/1/2012

      KAM: TISSOT RIFUGIO – SNĚŽNÍK VRCHOL

      ODKUD: BIKY SRAZ V 9,00 DD DOBĚTICE (DOMOV DOUCHODCOU..)

      PĚŠÍ & AUTOMOBILISTÍ: TAK NĚJAK ABY BYLI V 12,00 U

      SNĚŽNÍKU

      PORADA OHLEDNĚ VÝSTUPU: MEZITÁBOR V RIFUGIU CCA OKOLO 10,30:-)

      Většina UL collectivu nahlásila dopředu překvapivě neúčast, ale já pevně věřím, že nakonec v hojným počtu dobudem vrchol…Nahoře 100% sníh bude, takže to bude Iditarod stylovka:-)

      Jen lehce pro připomenutí a snad i pro navnadění:-)

      2011 Iditarod gallery: http://plocabike.rajce.idnes.cz/…itarod_2011/

      2010 Iditarod gallery:

      http://plocabike.rajce.idnes.cz/…arod_SNEZNIK

      0 0
      • Katie  

        JEDUUUUUUUUUUUUUUU ;-D

        • potvrzuji doplňkovou funkci svačinářky
        0 0
        • ploca  

          Tissot Sněžnik Winter Iditarod 2012: 6 DNÍ DO AKCE!!!

          Póčásko: hlásej 5C a slunce na nedělu, takže kačenka si vezme opalovací brejle, bo bude sunshine!

          0 0
          • Katie  

            jasný vezmu ;-) a k tomu plavky …

            hele hele hele a nestačil by start na 10 bo alespoň půla ???

            0 0
            • ploca  

              víš jak, děti doma pláčou, zase budou bez tatínka:-)..tedy návrat v rozumnou dobu ušetří spoustu, ale velkou spoustu vysvětlování…díky předem za pochopení:-)..

              0 0
              • ploca  

                Tissot Sněžnik Winter Iditarod 2012: 3 DNY DO AKCE!!!

                Póčásko: hlásej 0C v 500 metrech a slunce, ideál bude lehce umrznuto…

                0 0
                • Katie  

                  a gdo teda jede vůbec ?

                  0 0
                  • m3k  

                    asi my 3 : )

                    0 0
                    • Katie  

                      :-O Cože?!?

                      a co ostatní ! No chlapi neséřete, byste mě to tentonoc todlenc! Sive by nebyl žádnej pořádnej iditarod s touhle účastí! To bysme si jako neto nerozumněli, takhle by to neshlo! ;-) To by byl začátek UL collective teda!

                      No sive se mi zvedl z toho tlak nebo co ;-D

                      0 0
                      • ploca  

                        Tissot Sněžnik Winter Iditarod 2012: 2 DNY DO AKCE!!!

                        KDY: NEDĚLE 15/1/2012

                        KAM: TISSOT RIFUGIO – SNĚŽNÍK VRCHOL

                        ODKUD: BIKY SRAZ V 9,00 DD DOBĚTICE (DOMOV DOUCHODCOU..)

                        ÚČAST: V ROCE 2012 BUDU OPTIMISTA! POJEDE 6 –7 LIDÍ A DALŠÍ 2 AŽ 3 S NÁMA PĚŠMO/NA SNĚŽNICÍCH/ ABSOLVUJÍ ZÁVĚREČNOU ETAPOU VÝSTUPU!! A JÁ SE UŽ TĚŠÍM!

                        ps: jak říkal svěrák v jedný cimrmanový hře „Je to na vás, na nás, ale hlavně teda na vás!“ V nedělu se v 9 u DD a pak na sněžníku uvidí..:-)

                        0 0
                      • scret  

                        takze by to zas tak nevybocovalo z lonskych tradic…

                        0 0
                        • Katie  

                          skřítku a vy jdete pěšmo teda ? Že byste mi jako vodlehčili z báglu vrcholovou sváču, co ? prosím …

                          0 0
                          • scret  

                            to jeste vubec nevime… bo mozna budeme ouplne nekgde jinde…

                            0 0
      • Smazaný účet  

        tyvole v 9:00.. , refugo f 10:30..

        hele, my tady s vyfouklym artuazem si rikame ze to neni tak spatny bejt vyfouklej ;-)))

        0 0
        • ploca  

          jako, že se povlečem co?:-)) stačí max hoďka co? Tak jako ho nafoukej a když tak můžeš na nás počkat v rifugiu a zahřát nám fleky, než se tam dohrabeme:-)) Hey poje´d chlape taky, kecy nemaj cenu…tě tenhle workáčskej život bez biku nemůže naplňovat, tomu nevěřím..

          0 0
    • scret  

      hej hola, jedu v tejdnu pravdepodobne do praglu a chci se zastavit u tlumicarskejch guru v Bikelivu, nepotrebuje nekdo resit tlumak, prip.vidli? Piste!

      0 0
      • Petrs  

        Už mám odservisováno. Doufám že to kluci v Bikelive udělali dobře. Test na biku ještě neproběh.

        V neděli bude lehce pod nulou nasněžíno a k tomu sluníčko. Co víc si přát :-)

        0 0
    • scret  

      tak my dneska Dlouha louka – Flaje a zpet… Slusna porce kilacků zasnezenou krajinou…

      0 0
      • Petrs  

        Pěkný :-)

        Nám se to taky vydařilo. Sněhu bylo tak akorát na pěkný ježdění. Fotky jsou tady v galerce

        Díky všem za účast a speciální poděkování Kačence za skvělý full service na Sněžníku :-)

        0 0
        • ploca  

          IDITAROD TISSOT SNĚŽNIK 2012 za náma.

          Chvilkama to klouzalo, chvilkama to byla zima, ale celkově když tak koukám na fotky, to byla jedna velká celodenní bike noblesa… Díky všem účastníkům, ul collectivu, bikerům a i nebikerům. Sdílenej zážitek, dvojitej zážitek.. howgh. Samo speciale poděkování noblesní svačinářce kačence! Za rok zase…

          Doplňující galerka: http://plocabike.rajce.idnes.cz/…ik_III_2012/

          0 0
          • Katie  

            :-D

            mno já myslim, že Plocík to vystihl dokonale:

            celodenní bika noblesa :-)

            počásko vyshlo, vrcholu jsme dosáhli, řízky i koláč snědli, medajle dostali, domu dojeli :-)))

            no prostě zupa gut :-)))

            díky všem, za rok zase !!!

            0 0
            • ploca  

              Tak se mi to dneska pěkně rozleželo v hlavě, koukám na fotky a je mi dobře na duši. Pěkné to bylo to teda jo.. Zdárec od bruselskejch pralinek…

              0 0
      • Katie  

        juuu krása jása :-), na Flájích jsem v zimě ještě nebyla

        0 0
    • Katie  

      v pátek 27 nebo subotnik 28 svolávám ul collective schůzi, pač nějaký ty bikeři a bikerky měli narozeniny, co jsme eště neoslavili, nezapili novej jahr a tak dále a tak dále … ;-)

      tož navrhuju RETRO steak House nad Kroupovejma bo ale přizpůsobim se většině se ví :-)

      budu sa těšit a doufám, že fšichni můžete

      bude potřeba hodit nějakou tu rezervačku, tak písněte „gdo gdy s kym a za kolik“ ;-D

      0 0
      • ploca  

        děkujeme za pozvání:-) ozvu se na konci tejdne, jak máme plány na ten zmiňovanej wejkend ju? Teď jsem až do soboty na cestách..

        0 0
    • scret  

      uz to tu dlouho nebylo a nemelo by se na to zapominat:D

      0 0
      • Katie  

        lol :-D

        no co si naposled vzpomínám, že by Ždírecký Důl ? :-)

        0 0
      • Katie  

        co vy dva, jak můžete, 27 nebo 28 ???

        0 0
        • scret  

          27 asi joo…

          0 0
          • Petrs  

            27.-29. jsem v Nových Hamrech na lyžích.

            0 0
            • Katie  

              :-(

              no a nějakej jinej termín ??? Bo i v týdnu ?

              Pač přeci si taky oslavenec ne ! :-)

              0 0
              • Petrs  

                Je to tak :-) V týdnu nemám problém ale nevím co ostatní. Moc demokracie škodí takže musíš despoticky říct kdy a kde :-)

                0 0
                • scret  

                  jj, souhlas, klidne v tydnu… ale otazka co otcove od rodin a taak:))

                  0 0
                  • Katie  

                    no sive s váma je zase domluva ;-) boooože

                    takže buď středa 25 nebo čtvrtek 26 nebo teda až ten další vejkenďák pátek 3 nebo subotník 4 ???

                    Pač sou lidi, který bych tam ráda viděla a v týdnu choděj brzo spát ;-) bo nemůžou z jinýho důvodu a když už někam půjdem, tak ať můžem taky trochu zapařit …

                    :-D

                    0 0
                    • scret  

                      jasnee:) ukaz mi nekoho z grupy kdo vzdycky chce parit:D

                      0 0
                      • Katie  

                        „vždycky“ jsem nikde nepsala

                        navíc právě proto!

                        min já se hci válet pod stolem ;-) chrrrrrr

                        0 0
                        • scret  

                          bla bla, ja uz nikomu nic neverim:D

                          0 0
                          • Katie  

                            ses měl jmenovat Tomáš v tom případku ;-) a ještě nevěřící ! ;-D

                            sive se nám to mluví, dokud nemáme žádný ty tentonoc povinnosti, ratolesti a tak dále… nevidim nic špatnýho na tom, když chlapi se snažej najít kompromis mezi bikem a rodinou.

                            Tak to má byť!

                            0 0
                            • ploca  

                              DÍKY DÍKY DÍKY KAČENKO:-)

                              TO SKŘÍTEK: NESÉR:-), TAKY NA TEBE DOJDE, A MOŽNÁ BRZO NÉ? CO? JÁ BYCH BYL OPATRNEJ S TĚMA SOUDAMA OTCŮ:-)) HEY:-).

                              0 0
                              • scret  

                                no, me to mozna potka… ale jak to tak vypada s mojim moribundem, tak ten cas budu delit mezi rodinu a kolo nee:((( Uvidim az sestavim novyho/staryho reignika a pak na jare, jak to vsechno vubec bude:(

                                0 0
                            • scret  

                              ale tys to nepochopila! tady nejde o to delit cas mezi rodinou a bikem, ale treba si ukrast hodku, dve z biku a jit na pivko s prateli:) ja to beru tak, ze kdo chce, cas si udela… A dyt se da prijit kllidne i s manzelkama – aby jako too tentonoc neprudily:))

                              0 0
                              • Katie  

                                mno manželky hlídaj doma ratolesti a ty co nehlídaj, nejsou na nás asik zvědavý ;-) bo je tam chlapi radši vodit nechtěj, pač si hlídaj svůj bajkovej svět a sou rádi, že je to něco, kam jejich polovičky nepatřej …;-D třeba …

                                Nehroť to Skřítku :-)

                                0 0
                                • scret  

                                  siwe, se tu musi trochu rozvirit voda v tom nudnem kalnem rybniku zvanem UL vlakno:)))

                                  0 0
                                  • Katie  

                                    :-)

                                    0 0
                                    • beavis  

                                      Neda mi to abych se nepodelil se zkusenostmi. Jako otec temer 4 lety rostandy uz neco malo vim, tak muzu jen konstatovat: „Jaky si to udelas, takovy to mas“. Kazdopadne to chce mit tolerantni pritelkyni (manzelku), obcas je potreba se obetovat a vysledkem je i pres urcite rodinne povinnosti stale takovy ten pocit svobody. Cili chci jit na bike, jdu, chci s kamosema na pivo, jdu:-) Tedy takhle nak to aspon funguje u me cheche. Jako je jasny ze s prckem sou neopakovatelny zazitky a treba uz ted se kurna tesim az ji koupime poradnej bike a nekam v lete aspon kousek vyrazime. Na druhou stranu je obcas slusny maso, ale copak sme byli jiny? Byli sme stejny hajzlici:-))))

                                      0 0
                • Katie  

                  kdybych chtěla být despota tak ti řeknu, že se mash na Nový Hamry vyséřat a 27 provozovat knajping s ull collective, pač sladit nás fšechny bude očividně oříšek … :-(

                  0 0
                  • pete_ax  

                    jo… pa 27, so 28 muzu.

                    0 0
                  • Petrs  

                    OK pátek 27.1. dáme odjezd až ráno. Sice to nebude na pařbu ale účast se taky počítá :-) A je to pro všechny ok.

                    0 0
                    • Katie  

                      takže pátek 27.1.; 18:30 RETRO HOUSE ???

                      omluvenky neberu, na výmluvy neslyšim, propustky kdyžtak potvrdim :-D

                      takže gdo s kym ? abych věděla, kolik mám bloknout fleků

                      0 0
                    • Katie  

                      platí i pro pana Kubáska ;-) čtesh to jo )

                      0 0
      • ploca  

        obě videjka hodně dobrý!!! vylepšily mi po ránu náladu, bo mě čeká až do pátku nuda polskejch dálnic díkys!

        0 0
    • scret  

      volepyco, tady je ale mrtvo:(

      kua, tak si pojdte povidat, co treba kdo jaky gumy si koupil na novou sezonu, nekoho ceka tjuning celyho bajku treba a taak.

      kdo kam jede na bjezky, kdo kam na sneznice atd.

      Ja mel napr. v planu ted na vikend na snehule do kerkonos, ale nikdo nema cas, siwe, to je vopruz:( Nabidnul bych to chlapcum oldboyz, ale nevim esli teda netocej zas ty rodinkohodiny a esli by se jim vubec na takovou akci chtelo ze?:)

      0 0
      • Smazaný účet  

        ahoj jirko :-)

        chrrr :-)

        hele, comash furt stema gumama ?

        sem byl v libochovanech tudle f utery, s panem Hmi.., nejak me to zmohlo :-)

        0 0
        • scret  

          ahoj alesi:)

          ja ti ani nevim, mam proste rad tu vuni, cisty vzhled, novy napisy a nova ocekavani od novych pneu:)

          PS: kdybys potreboval treba kazetu na Artua, mam neco doma (11–34), zadax je tvoje, kdyz budes chtit…

          se svoji kondici to vidim hodne obdobne, kostrc.moribundus na podzim řádil:(

          0 0
          • Smazaný účet  

            casete by se sikla, je to aspon deoree ? asi jo vid ?

            jo a prosimtebe, dyz si tedka tykame ;-))

            si uz shanel loziska do stavby pro gianteery ?

            jaky sou tam numbers/oznace­ni/rozmery, proste identification, dve mam lehce nacnuty, by to chtelo zamenu :-) ze bych kaufl :-)

            0 0
            • scret  

              woe:D

              mrknu na to co to mam, jedna tusim deore, druha nejaka sramka… XT to nejsou:)

              shanel, bud za 2,5tis. koupit origo vcetne cepu (to jsem nechtel) nebo koupit na enduroforkseals.com uplne vsechny loziska za cca litr… anebo koupit v loziskarne za divadlem a ted nevim, ale byl to docela taky ranec – cena tusim 250–500,– za kus:( Bo bych koupil asi v loziskarne za 250,–/ks…

              Rozmer, resp. oznaceni je primo na lozisku, z hlavy fakt nevim… vecer muzu napsat… ale bozi je, ze jsou to normalne sehnatelny standard.prumys­l.loziska…

              Ja to chtel kupovat ale nakonec je stacilo jen trochu rozhejbat a jeste chodej… Tak to ma zatim cas:) ale nejvic mi (i Kacce) odchazej ty nahore na zadni stavbe v miste napojeni na kyvadlo…

              A kupodivu bushingy na tlumici porad OK…

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo, to me staci kaufnout 2×250,– ostatni sou oka, v haji sou ty prostredni na hornim kyvadle.. a rozchodit uz je nestaci, sou vyzrany, maj vuli jako swina

                tak sem si prave rikal jestli jaxitoshanel nemash vopsany ty cisilka.. ;-)

                8-)

                0 0
                • scret  

                  uz se ti muzu kouknout:)

                  takze 6900VRS nekdy oznacovana jako 69002RS – coz by melo udajne znamenat oboustranne zapousdrena…

                  Jinak kazeta je skoro uplne nju…

                  0 0
    • Katie  

      sive kuci, to ste si ale hezky popovídali!!! :-DD

      0 0
    • Katie  

      včera večerní lyžovačka na bouřňáku

      zupa gut, celkem upravený sjezdovky, akundrát bych potřebovala nový lyyyyže

      0 0
    • Katie  

      jo a hele hele hele počítáte fšichni s tim zejtřkem jo ???

      19:00 RETRO

      0 0
      • ploca  

        Bolí mě od noci hlava, z práce mám schízu, holka je nemocná a nevím, jestli zejtra dorazím…PROSTĚ JSEM ŠPATNEJ NO.

        TAK JSEM TEDA SKŘÍTKU NĚCO NAPSAL NO, ŽE JSI TO TY:-)

        0 0
        • Katie  

          :-(

          sive Plocíku doraž aspoň na chvíli, bude sranda a „možná přijde i kouzelník“ ;-) – respektive 100pro přinde i pan Kubásek :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          to znaaam, to je dusledek jevu souhrne oznacovaneho jako KAPITALISMUS ! :-))))

          0 0
        • scret  

          no, bohuzel na to ja ti snad ani radsi nic nenapisu:)

          snad jen, ze je to skoda a ze doufame, ze dorazis:)

          0 0
          • ploca  

            Kvůli Kačence je to takřka povinnost! Takže hlásím double yes:-) /Kačenka ví, proč double:-)/

            0 0
            • scret  

              takze beres manzelku…:)

              0 0
              • Katie  

                no zupa ne! :-), tam budem skoro fšichni double

                Šéďa taky dorazí s Jančou

                akundrát teda si zbydou Zoubek s Kubajzem :-D

                ale voni proberou dlouho odkládanou náfštěvu zubařské ordinace :-)že Alešku :-*

                0 0
      • Smazaný účet  

        hele, katerino.., co je to to RETRO ? :-))

        0 0
        • Katie  

          Alešku to je ten Steak House, co jsem ti o něm říkala :-) nad Kroupovejma – bejvalej Red Hot přeci :-)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            ahaaaa :-) to sou ty hamburgrozrouti :-)) uz vim :-) sive..

            0 0
            • Smazaný účet  

              sive zupagut baloonen oslava + ultimate hamburgros :-))

              0 0
              • Katie  

                jj povidlo se :-), ještě jednou díky za hojnou účast :-)

                kéž by to tak bylo dycky ;-)

                0 0
                • ploca  

                  sive nevim kam odpovidat FB nabo BF?:-) asik budu old school, bo old boy, takže BF only:-)

                  moc přijemný včera teda jako, já jako moc na tyhle oslavy in city moc nejsem, radši někde venku na vzduchu, ale i tohle bylo fajn, díkys…

                  0 0
    • ploca  

      Dneska solo zkoužka v podvečer žluťák z žežiku do ryjic na levonožce, sněhu tam je trochu víc, takže z kOpce to jde ,ale do kopců tlačka, a pak silnice z ryjic nahoru místy pěknej led,..pěkně sem se tam dneska dvakrát rozplácnul, bo jsem hřeby nechal doma, DEBIL!:-) zejtra 100% hurrá na běžky na alťas a moldavu…VŠEM PĚKNEJ WEJKEND..

      0 0
    • ploca  

      ÚNOREK UL BIKE & SNOW COLLECTIVE ACTION?

      Leden tradiční UL collective action Iditarod Tissot Sněžník máme za sebou, co ÚNOR UL COLLECTIVE ACTION bando? Hura sem s nápady …

      0 0
    • scret  

      budu nejspis posilat nejaky veci na elox, nechce nekdo neco??

      Bud klasika cerny anebo barvicky…

      0 0
    • Katie  

      kua to je zase hezky a my musíme dřepět in da work :-(((

      0 0
      • scret  

        heej, plys, pujci si toho Milouse at se pripadne muze uz inzerovat bud to anebo to… V patek odjizdime a za chvili bude pravej cas na prodavani tehle veci, bude jaro…

        A at pripadne muzem vymyslet nejakej ten tvuj vahovej tjuning:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          dyk je hubená jak lunt, neblázni. :o)

          0 0
          • Smazaný účet  

            hele dyz mas to novy kolo bys mohl prijet do usti ;-) resp. do lobotomic… a potkame se v libochovanech ;-) dal bohuzel nedojedu ;-)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              Po žních… :o)

              Víšjak, naposled když jsem přijel v zimě zlomil jsem si ruku. :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                neprehanej, zlomil sis malicek ;-) aleee…, bylo to supr, to jako joo, celej ten pribeh vohledne litl-boye a tak vubec ;-) se musim chechtat jak si na to vzpomenu, zatodle mash nekonecny mnozstvi boduuu !! ;-)))

                0 0
              • Katie  

                ty mash nový kolo jo ? A jaký ? :-o

                Sněžník letos bez úrazu, ale pár vozembouchů na ledovce taky proběhlo, leč nigdo neumí padat tak „skvostně“ aby si u toho zlomil malíček :-D chrrrrrr

                0 0
                • Smazaný účet  

                  nový tak napůl. furt je to lowend hardtail zastaralé koncepce. :o)) stříbrňák II – novej (2 kg) rám, kola (ty sou éňo ňéňo), kotoučofffky (mechanický). pro skřítka: výsledek –300 g na kolách vyvážený +400 g na brzdách. :o)

                  0 0
                  • Katie  

                    :-D

                    silver the second – zní vznešeně :-)

                    hey zupa, tak něgdy v Libo na beeru a gorbačíkovi ;-)

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    jo tagle.. brzdy na dratkach :-) to sem netusil :-) beru zpet impertinence ohledne dualfingerbrej­king.. ;-)))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      njn, staromilec. :o) zadní by i tim jednim prstem šla. uvidíme v březnu, až (snad) najedu dalších 100… přinejhoršim se mrknu po 180 kotouči. ;o))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        vono dneska uz je mozna drazsi vyrobit ty draaatkovy nez ty kapalny, je: retro :-)) navrat do dob kdy dratky byly jedina moznost jak chudej nashinec mohl se ohrat pocitem majitele kotoucu ;-)

                        mozna, za 5–10 let ohrejes se pocitem fullisty, na nejakym retrocepu ;-)))

                        a az budou ostatni litat ve vznasedlech, midlandr nasadi karbooon ;-))) chrrrr :-))

                        me je to sympaticky :-)

                        0 0
                  • scret  

                    doufam ze BB7:) prtze to jsou the best of mechanikaros:)

                    0 0
        • Katie  

          jj tenhle tejden je to v plainu, sem se domlouvala se zoubkem na tej oslavě

          0 0
    • Smazaný účet  

      doba ledova ! :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      mate radi elektrarny ? sou krasny :-)

      https://picasaweb.google.com/…2Chmiphotozz

      0 0
    • ploca  

      Eine kleine Plocův kulture objev minulýho týdne, fajnová textová poetika..

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • beavis  

      Vcera slusnych 25 kilacku. Na Radobylu bylo –9°C. Ja fungoval skvele, jen kolu vsechno trvalo dyl:-)) No a cestou domu opet utvrdil o nevyhodach dusoveho systemu. Jen tak tak sem dojel z Ltm domu. Smrt dusim:-))

      0 0
      • scret  

        otazka jak funguje tmel pri nejakych –10st.:) ja vyzkouseno nemam, ale udajne dle mistnich uzivatelu jeste prej funguje…

        0 0
        • beavis  

          Ja jel nastesti na dusovym zimakovi, takze tubeless odpocivaj hezky doma v teple. Kazdopadne by z tmelu byla asi slusna ledova trist:-)))

          0 0
    • ploca  

      ZNÍ TO ASIK JAKO KLIŠÉ, ALE KURŇA ŽE JE DNESKA ZIMA CO? opět mi to nedá, abych nepřipoměl památnou účast jendy kopky na ALASKA IDITAROD:-) JE TO BOREC! a malý masaru taky!:-) zdárec a pěknej wejkend

      0 0
      • ploca  

        Mimochodem co plánujete na wejkend?

        0 0
      • scret  

        kosa jak v ruskym filmu:( zacinam mit trochu obavy, vzhledem k tomu, ze kam jedeme je dvakrat, trikrat tak vetsi zima nez tady pres den:((

        0 0
        • Katie  

          no zima jak v Rusku :-o nějak autíčku se po ránu nechce :-) bo ale teď jsem vychytala místo pod mega smrkem a nemusim alespoň ráno škrábat sklo ;-)

          0 0
          • scret  

            musish koupit turbobenzinak:)

            Jsem natankoval do briska panu J. dneska especielni nafticku do –35st. Tak jsem na to zvedavej…

            0 0
      • m3k  

        je : ) dneska jsem bohužel aftem : ( v deníku mám ted jen včerejšek, tedy cca –12°C.

        0 0
        • Smazaný účet  

          do –5 se to da, pod uz je masochismus ;-))) nebo kopkismus…

          0 0
          • Katie  

            :-D

            0 0
          • hmi  

            pod –5 pridas grocek;)

            0 0
            • Katie  

              aaaale dobrý den strejdo Pavle :-) co vy tady ?

              Gdy zajdem na ten groček ? Bysme mohli s Kodymem a Kubajzem domluvit nějakou tu schenkenau, co ? Potřebuju pár chlapskejch ramen, kde hlavu složit ;-)

              0 0
            • Katie  

              jo a říkal Kubajz, že s náma pojedesh krasobruslit na Marinu, tak ten groček můžem dát i tam :-D chrrr

              Tak doufám, že předvedesh min nějakej Lutz nebo Rittberger nebo žeby piruetka ;-))

              0 0
            • Smazaný účet  

              ledni medvedi s mrazovou odolnosti –50 stupnu se nepocitaj ! :-))))

              0 0
          • scret  

            driv jsem jezdival tak do –15, dneska uz sem az moc pohodlnej:)

            0 0
    • Katie  

      eine kleine pohodovka při pátku

      http://www.youtube.com/watch…

      :-))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      v lete koupani, v zime: http://picasaweb.google.com/…iskovnaBruss

      0 0
      • Katie  

        :-))))

        zupa gut to bylo bo ale ku… zima :-o brrrr

        0 0
        • ploca  

          TY JO MÁM TAKY DOMA BRUSLE NĚKDE ZAPRÁŠENÝ:-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            no jak sis jiste vsiml, jedny zapraseny by se mi hodili.. ;-)

            0 0
          • Katie  

            sive bysme mohli něgdy podniknout hromadnou ULL colective výpravu na zamrzlou MARINU – by byla bžunda ;-)

            teda alespoň já jsem ze sebe měla, pač sem na tom tak 8 let nestála, ale vono by se to poddalo, gdyby čék jezdil pravidelnějc nooo ;-)

            hey

            0 0
            • m3k  

              rád bych, ale nemám brusle. neválej se někomu doma 46? : )

              0 0
    • ploca  

      Akce FAN KLUBU ALASKA IDITAROD:

      08. 02. 2012 – 18.00 promítání: Aljaška – Ústí nad Labem: aula PF UJEP (Martin Loew)…Půjdete?

      0 0
    • ploca  

      A te´d mi přiletěl jeden tip na vejlet ve swissu, ouplně ideálos na tuhle zimu, co teď je…

      http://itras.cz/jeskyne-vil/

      Asik hodím udičku u old boys & families jako tip na wejkendovej vejlet…Co čistě hypoteticky i účast young ul collectice? /ale skřítku neber mě za slovo, vono se stejnak nepojede:-)/

      0 0
      • Katie  

        hey rampouchy :-) mno jasný, bych shla …

        0 0
      • m3k  

        máme v plánu, ale asi tam bude teď nával, protože to je dost v médiích…

        0 0
      • Smazaný účet  

        dyz se ucastnej deti tak to asi ujdu taky zejo ? hmhm..

        8-)

        0 0
        • Katie  

          :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            podle me by to usla i pani hanka, dyz se pan sekeraak uciii :-)))

            0 0
            • ploca  

              tak pěško vejlet do jeskyñ až za tejden v nedělu, bo nikdo z old boys nechce nebo nemá volňasa..to už snad bude i menší zima…pítrs dneska jel solo na běžky, bo mi ještě navíc nějak zlobí jedna haksna /dle doktora prej únava stářím:-)/, tak pojedu jen zkontrolovat rybáře na cykloweg, bo celej wejkend bez biku nebo lyží je strašnej psychoteror.. to radší zmrznout… ps: jináč včera vyzkoušen chlumečák v rámci family brusling radovánek a dobrý, tak dneska po 14,00 ještě raz pro velkej úspěch..čus bus…ps 2: furt koukám, kdy už konečně zahlásej přes den +15, aby jsme mohli vyrazit na koko nebo swiss:-)

              0 0
              • ploca  

                Konečně po 14 dnech zas na biku, sice jen zlehka a jak hlemejžď, ale přesto při dnešním noblesním počásku i ta hoďka po zasněženejch cestách nad UL byla duševně velmi očistná…a hřeby opět nezklamaly…

                0 0
        • scret  

          tyvolekubo:)

          0 0
    • ploca  

      něco pro mistry fotografy:

      http://fotos.mtb-news.de/p/1058982

      0 0
    • Smazaný účet  

      se tadydlenc kousek od budova slecna katerina slusne rozparadila :-)) dalo by se rict ze: radila jak cerna ruka..

      documentace: http://picasaweb.google.com/…ubleLedopado

      0 0
    • Katie  

      mrtvo, pusto, prázdno :-o

      co děláte lidi ?

      co vejkenďák a rampouchy ? By chtělo stihnoout, než to ouplně roztaje …;-)

      0 0
    • ploca  

      TENHLE ČTVRTEK SHEKENAU BIIR KNAJPING 23/2 20,00 SHENKENAU

      já jdu, poj´dte taky, rád vás uvidím …

      ps: nepiště nic a poj´dte, stejnak nemám šanci to přečíst..:-)

      0 0
      • ploca  

        dneska romantish abend na cyklowegu a pak objeven velkej bílej rytinskej had – stopoval jsem ho od labe až k začátku rytiny a furt nebyl vidět jeho konec… shive je moc dlouhej a tlustej přes celý koryto potoka

        0 0
      • ploca  

        DNES HOSPODA: nikdo ti nepíše a tak je to správný – tzn. že všici jdou!!!

        0 0
    • ploca  

      Dnešní pěško dovejlet kyjova – ledová jeskyně víl…

      sice cesta kyjovským údolím spíš pro martinu sáblíkovou, ale nakonec ledová jeskyně pěkná a oběd v doubický hospodě noblesní – srnčí svíčková mňam mňam

      ps: ale stejně se těším huž na jaro na bike sem do českosasu jako…

      0 0
    • scret  

      tak pratele, nabizim jeste jedno misto v luxusnim snehovem apartmanku:)

      0 0
      • ploca  

        ty jo. to je dobrý, kde jste to postavili?

        0 0
        • scret  

          stavel jsem to sam a je to na kruskach nedlaeko komarky:)

          idealni pro dva space:) ale dala by se pristavet jeste dalsi loznicka:)

          0 0
          • Katie  

            a kdy se bude nocovat ?

            já bych do toho i šla ;-) ale chtělo by to aby nás bylo víc …

            0 0
            • scret  

              mas spacak? mas dobrou podlozku?:)

              navic jak jsem psal, je to tak na 2 lidi pohodlne… leda mi pichnout a pristavet dalsi loznicku:))

              0 0
              • Katie  

                no jistě že nemám ;-)

                ale to se dá půjčit …

                sehnal jsi nějakýho nocležníka ?

                0 0
                • scret  

                  ..tak nabidky tu nejaky jsou:))

                  0 0
                  • ploca  

                    hm chlapa asik skřítek nehledá, já bych to stejnak nestihnul:-) tenhle tejden na cestách a příští celej tejden family ski s oskim a jeníkem v rakousích. a pak huž bude to jaro.. ale hele jak huž jsem psal, sice pak už bez iglu,ale bike někde s přenocováním pod převisem /koko,blíževedly, tissot/ by jsme mohli provést…

                    0 0
                    • scret  

                      no, vis jak…

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      v tissotu bacha, už je to NP a nejprofláklejší místa budou pod kontrolou. blíževedly no.1., na kokoříně převisy moc neznám, tam jsme chrněli dycky v jeskyni kousek od hradu. taky jsme kdysi jeli s kolem český ráj – klokočský skály, drábský světničky, dá se za jeden den dojet domů.

                      0 0
    • raca01  

      Čau ÚLáci, nevíte jestli je sjízná zelená turisticka stezka v Průčelské rokli a pak žlutá mezi Průčelskou r. a Rytinou soutěskou?

      Dík za info.

      0 0
      • Katie  

        čus

        ještě letos neodzkoušeno

        jestli tam pojedeš, dej vědět, jak to tam vypadá pls

        :-)

        0 0
    • scret  

      to jentak nahodou, kdyby mel nekdo zajem :)

      0 0
      • Katie  

        ty woe skřítku, to zas budeš ladit všechno od znova jo ??? :-o

        co budeš pořizovat vůbec ?

        0 0
        • scret  

          …modri uz vedi:D

          ladit se musi porad, je to nekonecnej proces:)

          a myslim, ze (teda jestli do toho pujdu) to bude na hodne dlouho moje posledni ladeni! Hlavne teda i z fin.duvodu:)

          Po techto napovedach uz mnohym dojde co to bude zac, moc variant nezbyva:))

          0 0
          • ploca  

            to je jasný, si vyhlíd nějakýho authora že jo?:-)

            0 0
          • m3k  

            ty woe, ted jsem se kouknul kolik ta sranda stoji a doufam, ze mas aspon 70% slevu : ))

            dva litry za gianta? kdyz dohodou… ; )

            0 0
            • scret  

              njn, jak jsem psal, budu krvacet dlouho:)

              2litry? beru! … bavime s v Eurech ze jo:D

              0 0
              • m3k  

                ty mozna jo, ja ne : )

                0 0
                • scret  

                  no kdybys prihodil jeste desitku, muzem se bavit i v korunach:) ale visjak, vy brainisti nejste zvykly kdyz to houpe:))

                  0 0
                  • ploca  

                    ses měl domluvit se sajdlikem, ten teď jednoho full gianta za 4 koupil na zimáka…a jakej je to krasevec..

                    ale pro LT potřebuješ za tvýho krasavce dostat tak min 30 v českej co?:-)

                    0 0
                    • scret  

                      zalezi jakyho:)

                      za 4ku mozna tak stary olitany NRSko:)

                      30 stojej novy Gianty, Ltvl je ponekud drazsi:(

                      0 0
                  • m3k  

                    nevim, kdo ten brain uz nekolikrat okukoval a divil se, ze se to nehejbe ; ) to chces rict, ze za ty prachy nabizis HT s tlumicem na ozdobu? tak to nechci : )

                    0 0
    • ploca  

      dneska jako fakt odpo vostrý jaroooo co…sme s pítrsem nelenili a krapet pojezdili, ale jen po áčku, bo v lesích fůra humusu ještě… cesta podél vody k stadickými oráčovi a pak huž jen furt do kopce přes dubičky dom… / jo jo zlatej cykloweg:-)/

      ale vejhled vod dubic noblesa a hospoda funguje, takže dobrej letní cíl.. zdárec za tejden…

      0 0
    • kacuudek  

      tááák, huž začíná být počasí pro mě a Zlobříka! dnes bych ráda do Libo! jak sem psala = jsem po nemoci a furt lechce chcíplá, takže to se mnou bude eště horší než šnečí tempo :) kdo by se třeba tama chystal taky – pošlete mi smsku, juuu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.