• Chett

    Kdo se těší? Závod začíná pro některé už za méně než 24 hodin. Kdo se bude dívat? Máte tipy, kde sledovat online zadarmo? Platit Sport 5 nebo Nova Sport se mi nechce. Kdo myslíte, že vyhraje a kdo by si to z vás chtěl někdy střihnout stejně jako já?

    0 0
    • MichaelSimek  

      ja se priznavam ze na sledovani to pro me atraktivni moc neni, ani tech top lidi tam neni zase tolik…ale zajet bych si ho chtel, jen to chce sponzora

      0 0
      • Chett  

        já vždycky jak vidím záběry, hned bych bral kolo a jel. sponzora nebo hodně šestřit, ale co se sponzora týče, tak to bude spíše více sponzorů než jeden velký a hlavně, co bys sponzorům nabídl?

        0 0
        • jonti  

          Mimo svetovou spicku je to spis o tom mit hodne penez, ktere vydelas jinde.

          0 0
    • Chett  

      Opravdu to nikoho nezajímá?

      0 0
      • radek01  

        Sport5 bude vysílat sestřihy a poslední etapu online.

        0 0
        • Chett  

          na oficialnich strankach je stream

          0 0
    • tomxxx  

      Já se těšim. Na tv kašlu, ale baví mě vždy takovej ten 15minutovej sestřih z etapy s reakcema sportovců…

      0 0
    • Kubiczech  

      Nemáte někdo odkaz na nějaké pěkné fotky? Díky.

      0 0
    • marios  

      Hezky to má Kristus rozjetý, Ferry těch 9 minut bude těžko stahovat, ale člověk nikdy neví.

      0 0
      • sharkeeCZ  

        krásně se na to kouká, první a druhé míto pro týmy s českým jezdcem ;-) teď ať jim vydrží technika a zdraví

        0 0
      • Dejv94  

        No řekl bych že 9 minut ještě nic není, Cape Epic je nepředvídatelný, jeden den se daří, druhý den můžou skončit. Každopádně přeju jim to.

        0 0
    • Jamin  

      Moc pěknej závod, taky bych si to projel, ale jedině v těžce nezávodním tempu.

      0 0
    • Darkson  

      http://www.youtube.com/…ed411/videos

      moc pěkný videa z každý etapy, Sausie a Fery v hlavní roli:)

      0 0
    • pOne  

      Peknej pohled na cesky vlajecky na prvnich dvou mistech po 4. etape… http://www.cape-epic.com/…fame/results

      0 0
    • kralovek  

      Nejak mi neni jasny proc jede v dresu mistra sveta Schurter a ne Sauser.

      Je to prece maratonsky etapak ne xc … ?

      0 0
      • MichaelSimek  

        je to etapak, ani maraton ani xc, takze muze jet v cem chce co ja vim

        0 0
        • kralovek  

          J abych rek ze obecne se tyhle veci dost hlidaj … tak me to docela prekvapuje

          0 0
    • Yann  

      Gratulace!

      1. misto Team Topeak-Ergon Racing: Robert Mennen /

      Kristian Hynek

      1. misto Team Meerendal Songo Specialized: Christoph Sauser /

      Frantisek Rabon

      Vysledky

      0 0
      • Chett  

        je to paráda, večer si projedu všechny highlights :D

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce