• kucka7  

        jen drobnost k videu to HR 36 znamenalo že má klidovku 36 tepů ?

        0 0
        • McBlacky  

          pro profíka to není až tak neobvyklý. v ProTour mají pod 40 snad všichni.

          0 0
          • Turbo  

            Ale je to fakt hustý slyšet srdce jen jednou za dvě vteřiny. To už jsi skoro mrtvej :-)

            0 0
            • McBlacky  

              freediveři to dokážou dotlačit někam ke 14–15ti, takže ještě maj kluci rezervu.

              Mě spíš překvapuje u některých ten rozsah Min-Max.

              0 0
    • jakub  

      já jsem nikdy na nic nesázel, ale na toto bych si vsadil, škoda jen že nevím kde a jak se to dělá

      0 0
    • Pheter  

      Ahoj,

      jen se optám budou to někde vysílat? Dá se na ten závod koukat někde na internetu ?

      Díkas

      0 0
    • pepazdepa-84  

      Netušíte jak funguje ten oficiální stream? Prolog mi šel výborně, ale dnešní etapu se koukám jen na cílovou bránu. V kolik tam začínají. Já myslel, že je časový posun jen hodinu, tak je možné že už jsou všichni doma :-)

      0 0
      • skvedo  

        Prolog byla krátká trasa, kterou dokázali pokrýt kamerami. Z ostatních etap už obraz nebývá (stálo by to strašné prachy).

        0 0
        • pepazdepa-84  

          Takže stream jen z té cílové brány. Aha, ale vždyť ta lítá nad nima ten vrtulník to by na první skupinu stačilo. Asi toho chci moc.

          Díky za odpověď

          0 0
          • pOne  

            Live obrazky z nejakyho streamu muzeme ocekavat u prologu a pak u zaverecny etapy – viz zde:

            http://www.cape-epic.com/content.php…

            Blby je, ze ani ten textovej onlajn jim moc dobre nefunguje. Dneska tam zatim vubec nemaj jednotlivy mezicasy. Jediny, podle ceho se da trochu orientovat je ten rider tracking. Skoda, no.

            0 0
            • pepazdepa-84  

              No i tak, tam byl jen mezičas na 76km a pak údaje od Bulls a jednoho Songa. Kde byli ostatní to nevím :-)

              Akce jak kráva, spoustu propagace a pak to dojede na takovou věc…

              0 0
    • miche  

      Trochu jim dneska ujeli :-))

      0 0
      • MichaelSimek  

        no oni jim zase o tolik neujeli, bylo to asi 5–6minut pred cilem, pak bulls a hermida zabloudili…

        to ze je spatne znaceni nekde na nejakym maratonu kolem vesnice v cechach, to chapu, ale u cape epic fakt ne

        0 0
        • Jezevec70  

          Kulhavý zabloudil zase etapu před tím. Takže si jsou kvit. :-)

          Taky mě to překvapuje, jak je to možné.

          0 0
          • MichaelSimek  

            organizatori uznali Bulls stiznost a posunuli je o 10minut vpred

            Christoph Sauser :how can u judge that time? criers!!! @AbsaCapeEpic: Bulls appeal successful. Given a time of 10 min behind. Songo now lead by 3 min.”

            Christoph Sauser :

            we also made a mistake yest..! Bulls teams and Multivan Merida will get 10 minutes back for the mistake today. The Bulls will be 3.04 behind

            0 0
            • jadamek  

              a podle ofiko stránek, je rozdíl mezi prvním a druhým týmem jen 1:12,1 tak to nevím.

              Jinak dnes vyhrál opět SONGO náskok na na BULLS se po téhle etapě zvýšil na 3:43,3

              0 0
          • Tina  

            ale bola to aj chyba organizátorov, pretože Bulls išiel podľa oficiálneho značenia, avšak dodatočne sa zistilo, že to bolo značenie trate nasledujúceho dňa …

            0 0
    • MichaelSimek  

      5. etapa vystup z garminu http://connect.garmin.com/…ty/287387781 ©Roel Paulissen

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.