• notakale

    Mate nekdo podobny problem? A vyresili jste ho pripadne nejak? Mam botu dost blizko klice a kdyz si vezmu navlek tak to o sebe dre, ale s kuframa se mi moc hybat nechce :(

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      jo to znám. udělej co se ti nechce – hni s kuframa, mi to taky pomohlo.

      0 0
    • jonti  

      ja by som kuframi urcite nehybal, je to dost citit, ak si zvyknuty na nich tak ako ich mas tak nimi iste kvoli takej blbosti nehyb. Pokial sa to len lehko trie tak v najhorsom pripade zotries lak z kluky, co myslim taka tregedia nie je, ak nemas bike len na vystavovanie

      0 0
      • notakale  

        no moje silnicka moc na vystavovani neni, kliky se nebojim, na tom navleku je zatim sedreny jen kousek gumy z podrazky, ale je to nebezpecne blizko svu.. no uvidim, treba muzu trosku vysroubovat pedal :)

        0 0
    • TinkTink  

      No…nak nevidim jinou moznost, nez posunout kufry…

      Nebo jinak – logicky – pedal posunout asi nemuzes, vyvraceni nohy je blbost a mas vzdalenost mezi botou a klikou velmi malou.

      Takze? :)…

      Posun kufr – natoceni nech stejne, pouze ho posun.

      0 0
    • Daf  

      Vadi ti v necem to ze to dre? Ja bych rozhodne na kufry nesahal.

      0 0
      • notakale  

        No na ty kufry mam prave stejny nazor. To ze to povrzava by zas nebyl takovy neprekonatelny problem, ale jeste par jizd a zacne se rozedirat i sev, a v tom je ten problem

        0 0
    • MartinXC  

      Taky mi to lehce drhne, je to dané spíš mojí leností si návlek pořádně nazout a srovnat podrážku a dolní švy. Klika i návlek jsou od toho lehce oleštěné a někdy to povrzává. No problem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.