• os

    Má s nima někdo zkušenosti?

    0 0
    • Daf  

      Mival jsem od RooX sedlovku a mam rohy. Neni mnoho co by se jim dalo vytknout.

      0 0
    • Tomcat  

      Super je to skoro kultovní firma, extra drahý. Mám představe a spokojenost. Brácha měl na DH vodítka.

      0 0
      • -jon-  

        Uvazuju o mtb riditkach RooX FPS XC-Racing. Jsou rovneho typu, ale maji 3 stupne zahnuti. Puvodne jsem uvazoval uplne o rovnych. Nemate nekdo s takovymto typem riditek zkusenosti? Nikde jsem se nedocetl, jestli maji standardni prumer, nevite to taky nekdo? Diky …

        http://www.roox.at/…C_Racing.htm

        0 0
        • Daf  

          Jasne ze maji standardni prumery. Uplne rovna riditka jsem jeste nevidel. Zahnuti 3 nabo 5st je naprosto bezny.

          0 0
        • Tomcat  

          Nevim ja tyhle, ale kámoš měl FR/DH klandry byly menšího průměru a na normální průměr to dostával umělohmotná objímka. Po 5 letech je ulomil při pokusu side-kick. Jinak pekný lehký řidítka, který ikdyž praskly tak byli super.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            FPS Docela bych rek, ze to bylo driv nez po peti letech. Dost pruzily. Kamos jeste ulomil pavouka na klikach, ale taky to zrejme bylo unavou. Roox doporucuje jejich komponenty menit max. po dvou letech. Pri tech cenach nic pro Cechy :)

            0 0
    • matra  

      Uzival jsem 3 sezony Danny's Junior predstavec, kdyz jsem ho nedavno sundal, tak byl nakraplej u sloupku… Jinak doporucuji spise anodizovany nez prasek, ten sel casem dolu.

      0 0
    • TinkTink  

      Normal znacka…jediny veci, ktery od nich se mi libi, jsou napinaky – ty jsou hodne pekny…a nektery predstavce taky…ale jenom nektery :)

      Mam od nich riditka Roox Bomber 4.0 a nic super mi na nich neprislo…do novyho roku je urcite vymenim za Pointy…

      0 0
      • pitelboy  

        ja vozil rok sedlovkku, pekna, ale zamek moc dlouhej se sedlem se neda skoro soupat…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.