• Doktor

    Poraďte mi prosím,zda máte na XC a marathony zkušenosti s nějakým kvalitním hl.slož.Chci zapouzdřené,lo­žiskové,né Ritchey,tak do 1000Kč.Díks

    0 0
    • pitelboy  

      FSA orbit I – 1100kc zatim bez problemu

      0 0
    • náčelník  

      Jsem spokojen s Cane Creek S2.

      0 0
    • LUCCA  

      A preco nie Ritchey? Ja vozim uz 3 sezonu WCS a nemam s nim ziadne problemy.

      0 0
      • MartinXC  

        WCS je potvora citlivé na přetažení – pak se za jízdy nahromadí válečky na jednom místě a jde ztuha do boků. Z tohoto pohledu nejde přetáhnout Campa nebo CH.King.

        0 0
        • Daf  

          Tak tohle bohuzel dela vetsina hlavovek s cartridgema.

          0 0
        • LUCCA  

          Ano? Tak potom ja mam asi stastie na dobry kus, lebo hlavove vozim uz 3.sezonu (aj zavodne) a ziadne problemy…Apropo, ak hovorime o cartridge hlavovom, neviem si predstavit, akosa ti nahromadia gulicky na jednu stranu? Ved je to priemyselne lozisko a nie venceky, resp.volne ulozene gulicky.

          0 0
          • MartinXC  

            To nevím, za provozu jsem ho blíž nezkoumal. Ale přesto, zkus ho trochu přetáhnout, pak se drsněji projeď a uvidíš, až zastavíš.

            0 0
    • Daf  

      Zkus neco od FSA ja man Orbit XL II a jsem spokojenej. Libi se mi ze FSA ma rozriznutej spodni krouzek ten na vidlici. To totiz vyrazne zjednodusi montaz i demontaz v domacich podminkach.

      0 0
      • JohnLee  

        Tak to ja rad pouzivam kladivo a sroubovak…:)

        0 0
        • Mamut  

          Kedysi davno tu niekto pisal (asi Winetou alebo Nacelnik, este na starom fore), ze vyborna vec na narazanie je rura od vysavaca. Len ta doma nesmu vidiet.

          0 0
          • McBlacky  

            jde to v pohodě a ani nemusíš nijak moc to rvát, kupodivu. jen do toho lehce klepneš a je to. dobrý je to stříknout wdčkem…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No a nebo v nejhorsim na nasazeni i stazeni pouzijes nastroj k tomu urceny… v nejhorsim :)

              0 0
          • LUCCA  

            Jou…Tak to je dobry typ :) Skusime.

            0 0
    • PietroUL  

      FSA Orbit MX, vydrželo 15 tis. km, minimální údržba. Kdybych teď neměl vyhlídnutej novej rám s jinym systémem hlavovýho složení, koupil bych ho znova.

      0 0
    • K2  

      A co tak Point Racing s 110 g. K vidění u Tinka – kvalita Taiwanu za rozumnou cenu.

      0 0
      • biker007  

        toho pointa vozim od brezna a zatim bez problemu. ted ma tink (a i dalsi kramy) to samy jen misto AL je to ocelovy za cca 350kc. hmotnost asi +50g oproti tomu pointu.

        0 0
        • TinkTink  

          Sem si todle levny dal na skakani a po dvou mesicich nebo jak to mam dlouho nemuzu rict, ze by se tomu neco stalo – proste to slouzi a neresim to…

          0 0
    • ToBo  

      Kupil som FSA Orbit MX a dufam, ze som nespravil zle. uvidime na jar… ;-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.