• Excel

    Co na ně říkáte? Já nic-moc. http://www.author.cz/…/&cat_id=119

    0 0
    • Volf  

      Podle fotky na ně máš asi krátký ruce a proto nic moc.

      0 0
    • Seppy  

      no koukam na dirtovy a komponentama vypadaj dobre, i kdyz bych par vymenil, ale ramy nevim nevim…

      0 0
    • Martyss  

      Nebýt modelu proxy sx, tak bych si nemyslel, že se snaží vydělat za každou cenu :-( Celkem zajímavě vypadá z levnějších Traction. Otázka je jaká bude RST gila, pokud vydrží větší porci km bez vzniku vůle, tak by to kolo stálo za investici

      0 0
    • enjoy  

      uz treti rok jsou ty biky porad stejny:-/.se divim ze jim to ty lidi porad kupujou.

      0 0
      • cabbage  

        takys maletěl:-)

        0 0
        • enjoy  

          ale hned prvni rok co zacal byt cerveny(tusim):-).a zase tak moc jsem nenaletel,jenom jsem nevedel presne na co to kolo budu pouzivat:-)

          0 0
      • Martyss  

        Osobně si myslim, že právě kvůli přehledné a stálé nabídce to ty lidi kupují…

        0 0
    • kolobrnda  

      Je to okopčený

      0 0
    • giant  

      Je to pořád dokola,nedělají nic nového jen stále to samé.Nejhorší na tom je že tyto kola koupíte i na 2tis. dědině.To je ale masovka.

      0 0
      • Duff  

        Ale je to lepší, než kdyby byl v každym krajskym městě jeden krám, ne? Nechceš přeci říct, že ti vadí když si kolo muže koupit kdokoli i na 2tis. dědině. Ty si ho nekoupíš a ostatní a? jezdí na čem chtějí.

        0 0
      • TinkTink  

        Nelibi se mi, ale nechapu co mas proti. Author je masovka, netaji se tim a je to jedine dobre, ze se ani nesnazi byt jiny…

        0 0
        • giant  

          Ja osobně proti Authoru nic nemám jen se mi nelíbí,že když jdeš do krámu a chceš nějaký doplněk tak ti vždy jako první nabídnou A.To mě vždy oblívá pot.P.S.:Leda že bych začal nakupovat u tebe:-))(Pointy,RaceFace to je jiná)

          0 0
          • McBlacky  

            pokud to je autorizovaný author shop tak to je pochopitelný. Vzhledem k ceně za jejich věci/kvalita to zase není až zas tak špatnej kup v některých případech, ale bavit se o tom má cenu jen s někým kdo už konkrétní věc zkusil, ne teoreticky. Kdo neví co chce, není většinou nijak HC biker a nemusí dát vyšší cenu za z jeho pohledu a užívání stejnou věc, proto nabízí authora, provizi mají jistě vyšší u dražších komponentů :-)

            0 0
        • giant  

          Ja osobně proti Authoru nic nemám jen se mi nelíbí,že když jdeš do krámu a chceš nějaký doplněk tak ti vždy jako první nabídnou A.To mě vždy oblívá pot.P.S.:Leda že bych začal nakupovat u tebe:-))(Pointy,RaceFace to je jiná)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Asi chodis do spatnejch kramu :)

            0 0
          • TinkTink  

            Hmm…do kramu chodim stridme…ale otazka je, odkud jsi…treba tady ve Zline maj Authory poradne jenom ve 2 z 5 obchodu…a veci s tim spjate samozrejme taky…

            Me pot neobliva – proste je to jenom znacka…vsechno ma svoji znacku…i no name :)

            0 0
    • gummo  

      ja nevim jak tobe ale me se docela libi ta era pro!!!

      0 0
      • enjoy  

        jsem ji hledal jak debil,az me napadla posledni moznost a podival jsem se do sekce freeride.byla tam:-))) me se teda libi hodne fullu,ale tenhle je tak hnusne obycejnej.. skoro stejne hnusnej jako schwinn rocket:-)

        0 0
        • gummo  

          no nevim jak tobe ale me tak hnusnej neprijde!!!! ale kdyz se kouknes na ravo marathon xc tak je to vpodstate stejny!! ale to ravo ma jinak pridelanej tlumic!!

          0 0
          • enjoy  

            vypada proste tak nejak moc obycejne,proste nema dost cim zaujmout.a hlavne mi vadi jak author posledni dva roky placa svoje loga a napisy kam jenom na bike muze.jakoby se s tim nekdo krome nich chtel chlubit.

            0 0
            • gummo  

              no to je taky fakt!! fakt jenom milovnik authora asi oceni jejich acko i na kyvce zadni stavby, riditkach, pedalech, miliardkrat na ramu a na sedlu se taky neco urcite najde :)

              0 0
              • TinkTink  

                Zkus davat o 80% mene vykricniku…bude se to pak dat i cist…

                On je totiz rozdil mezi strednikem a vykricnikem – jsou jinak otoceny…

                0 0
              • Martyss  

                Není značka jedno? Hlavně, že to dobře funguje…

                0 0
                • gummo  

                  ale ja sem nerek ze je to spatna znacka jenom ze to prehanej stim kam vsude cpou svoje zanky

                  0 0
        • ihik  

          By mě zajímalo, jestli někdo jezdí freeride na skarebu :-)

          0 0
          • gummo  

            to jo no vobje ty ery vypadaj mooooc freeridove :) To se authoru fakt povedlo :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.