• kattie

    www.e-cyklo.cz/…ktu-410.html www.e-cyklo.cz/…uktu-81.html www.e-cyklo.cz/…uktu-85.html

    Zdravim vsechny nadsence. Mam prosbu, vzhledem k tomu, ze nemam ve svem okoli nikoho, kdo by mi poradil s vyberem kola, obracim se na vas a predem moc dekuji za vase nazory. Chtela bych si poridit crosove kolo, ale vazne se ve vsech tech terminech nevyznam. Mam vybrane 3 tipy viz. odkazy. (ani se neptejte, jak jsem k nim dospela :o) a nevim, ktere z nich, nebo zda uplne jine. Pozadavky: Teren i silnice, zatim vikendak, ale snad se to casem zlepsi, cena… no znate to, ale hranici mam stanovenou na 12.000, mysllim ze vic je pro me zatim zbytecne, vaha 50kg. Muzete mi prosim pomoci s vyberem? Diky moc! Kaca

    0 0
    • Jirik123  

      asi nejlepsi bude, zajit si do nejblizsiho kramu a ty kola si vyzkouset, to na kterem se budes citit nejlepe si kup:-)

      0 0
    • Ruprecht  

      do těchto kol teda moc nevidím, ale co třeba superior? www.superior.cz/…ss/bike.html?… nebo tohle: www.leaderfox.cz/detail.pl?…

      0 0
    • Phoebe  

      Podívej se ještě na stránky mtbs.cz, kde si můžeš zadat vyhledávání. Jinak souhlasím viz. výše – zajít do obchodu, sednout na kolo, ošahat si ho, a které ti padne tak koupit. V této cenové relaci nejsou takové velké rozdíly. Z tvých odkazů na Author mě zaujal ten první. Pevnou vidlici bych nebral a to dražší mi příjde už zbytečné, a pokud jak píšeš – spíše jsem víkendový jezdec, tak ti zbyde ještě nějaká korunka na doplňky. I když ta odpružená vidlice nebude žádný zázrak, alespoň nabídne trocha komfortu. Myslím, že je to lepší, než pevná. Dobře vyber…

      0 0
    • kattie  

      Tak díky moc za typy. Sla jsem se dneska podivat na doporuceni po kramech a narazila jsem na zajimavou prekazku, pri mych 160cm je fakt problem sehnat 16ctku aspon na vyzkouseni :o((

      0 0
      • JMT  

        nechci tu delat reklamu, ale jesli nic nemuzes sehnat, tak se stav www.utyrse.cz

        0 0
        • enjoy  

          mam zajimavej poznatek:-).cokoliv jsem v kamenacich po praze schanel,jsme nakonec sehnal v dejvicich u tyrse:-)

          0 0
          • JMT  

            proste nejlepsi :-) bych nepomahal nakejm smuckam :-)

            0 0
          • Elwing  

            jo to je tím že nic neprodaj a všechno skladujou na krámě ;-p

            0 0
            • JMT  

              a tim chces rict jako co ?

              0 0
              • Elwing  

                ale nic, jen rejpu, musím se tam zas zajít podívat btw nebydlím tam kde myslíš že bydlím tj vedle tyrše

                0 0
                • JMT  

                  btw vim ze nebydlis tam kde myslis ze si myslim ze bydlis, ponevadz si myslim ze vim ze bydlis tam pobliz kde ja nebydlim, za to chodim do prace (coz neni tam kde si myslis ze chodim do prace, ponevadz a jelikoz tyrs je zabava, pracuju pobilz toho co si myslim ze ty bydlis)

                  0 0
            • enjoy  

              no kazdopadne mi prijde ze maj nejvetsi pomer prodavac/prodejni plocha:-).vetsinou tam myslim hrajou presilovku:-))

              0 0
              • JMT  

                by ses mozna divil, to asi chodis v 11 dopoledne za prutrze mracen ne ?

                0 0
                • enjoy  

                  jo oni uz se vlastne malinko prestehovali co?:-).to jsem trosicku zapomnel.

                  0 0
                  • JMT  

                    no v ty specialce na krosovy kola to byla trochu presilovka :-)

                    0 0
          • JMT  

            jinak ale vim ze sestnactky sou skladem a minimalne jedna je vzdy postavena na vyzkouseni

            0 0
            • JMT  

              oj, sem myslel ze de o mtb asl, crossy nevim ale neni problem ho postavit a vyzkouset¨…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.