• CZiko

    Už jste viděli novou sérii? http://www.rockmachine.us/…w/index.html vypadá hodně dobře… dělám si zálusk zejména na Torrent:) (řada XC Performance) vypadá fakt dobře… sice má jenom Suntourku, ale tu bych pak vyměnil… a brzdy se mi zdají v pohodě. Co vy na to?

    0 0
    • Meesha  

      Me se moc libi Catastrophe. A nepohrdnul bych ani tim tymovym…

      0 0
    • JohnLee  

      Ty brzdy jsou mechaniky,sam mam MX-2 a byl jsem z nich nestastnej…precha­zel jsem totiz z V Brake Deore XT+Barricade 955,ale po doporuceni vybrousit desticky a vycistit benzinem,se konecne predni chytla a brzdi to slusne. Chce to asi trochu trpelivosti.Zadni zkusim zanedlouho,ale stejne na predek pujde minimalne Sh 525…Jinak design se jim celkem povedl…:)

      0 0
      • CZiko  

        já myslím, že pro mě jakožto začínajícího bikera jsou ty brzdy naprosto dostačující… ty MX-1 tam ještě mají vychytané nastavování destiček… tak to musím ještě zkouknout v obchoďáku:)

        0 0
      • McBlacky  

        hele barricade 955 je dobrej název :-), ale nespletl jsi si to a nemyslel barradine? ale možná jsem ve škole chyběl na bike komponentech :-)

        0 0
        • náčelník  

          Chyběl jsi, když se v češtině probírala povídka „Jan Drda: Němá barradine.“ Taky to byl film :)

          0 0
        • JohnLee  

          uaaaaaaaaa…so­rry…barricade je HW Router…a zrovna jsem delal na nem nejaky nastaveni a smotal jsem to dohromady…samoz­rejme Baradine…:))

          PS: Timto se vsem omluvuji…

          0 0
    • honzarb  

      ale rockmachine maji stale dost kratky geometrie, tak bacha na to…

      0 0
      • Staenly  

        Nektery modely byly uz loni delsi, ale kazdopadne bych tu geometrii jeste zkouknul…

        0 0
    • speedy gonzales  

      kdyz jsem je videl poprve asi pred mesicem tak jsem byl docela neprijemne prekvapeny.uz zase.podle me dela rock machine rok od roku podivnejsi designy.no ale s postupem casu mi to uz neprijde tak hrozne.dokonce se mi nektere modely zacinaji i libit.dokud to neuvidim nazivo tak nevim.

      k te geometrii.urcite to chce vyzkouset(nadherne klise), ale myslim ze je uplne v pohode…

      0 0
    • vlk  

      jako milovník RockMachinů musím říct supr.Ten Catastrophe se mi opravdu líbí.Vím ,ale že ta cena se m i líbit nebude.Ale co udělali s tou řadou performace.To je hnus.Hlavně se mi nelíbí ten zploš?ovaný konec štangle pod sedátkem.To je hnus a zase všude ty suntoury.Zajímalo by mě jaké budou ceny.

      0 0
      • vlk  

        tak beru zpět on ten catastrophe má dualy lx, no fuj.To jsem zvědav spíše na modely giantu 2005 nebo schwin 2005

        0 0
        • MartinX  

          Na anglickejch strankách Giantu jsou už nové modely a musim říci, jsem rád, že jsem NRS3 koupil letos. Model 2005 je dost tristní a barevná NRS2 je skoro úchylná. Oblíbené Suntůrky jsou třešinkou na dortě pro oba modely… Ale zato vyšší řady vypadaj moc pěkně – až na cenu. Letos UK modely byly stejné jako u nás v Česku a z toho jsem usoudil, že tomu letos nebude jinak :-)

          0 0
      • CZiko  

        tak to právě vůbec… a? se to nelíbí komu chce, ale podle mě je to minimálně originální:) a ty suntoury… je to shit, ale já bych to asi stejně vyměnil, tak je mi to *ovno

        0 0
      • miche  

        S tema nazvama bajku se to Rock Maschinu povedlo, hlavne Tsunami bude v jizni Asii asi trhak .....

        0 0
    • metronom  

      Kde sou ty casy, kdy RM davali na Tsunami Bombera. Loni to byl uz jen Judy a letos Suntour. Nechci ani uvazovat co tam bude za rok. Ale jen tak: Osazeni xt, komponenty Ritchey, kotouce a vidle RST nebo MOZO. To je fakt smutny

      0 0
      • vlty  

        nojo, chcou mít nízký ceny, tek šetřej na komponentech…

        0 0
        • metronom  

          No dobre, at si klidne setrej, ale proc tam nedaji kvalitni ty veci ktery sou fakt dulezity? Me napr. vubec nestve, ze mam komponenty Hardware, nebo ze nemam xt. Je pro me dulezity, abych to kolo hned nerozlamal nebo nezadrel. Jasne kazdej ma jiny pozadavky a nazory, ale todle me nikdo nevymluvi

          0 0
          • McBlacky  

            máš pravdu, když vezmeme v úvahu ceny letošních manitou, tak se mohli vytáhnout víc. Ikdyž třeba SR vidli hned tak nerozlámeš, ale sebe vyklepeš řádně a ty nervy ve sjezdech se zdvihem 2–3cm :-)

            0 0
      • vlk  

        nevěš hlavu.Kdesi na netu jsem už viděl nabídku rockmachine 2005 a byla možnost výběru vidlice u daných modelů např tsunami-standartní suntour 22–23 tis a s bomber mx comp 1000mm za 26tis.Takže nakonec se budou dát sehnat s bombery zcela standartně a dokonce s mx compama.

        0 0
        • Smazaný účet  

          minulý rok byl tušim torrent takhle nabízenej normálně cyklomaxem.

          0 0
        • metronom  

          A nebude te to preklapet. Prece jen dalsi metr ve predu se pozna. To abych si poridil pasy nebo vazani :)

          0 0
          • vlk  

            no jo no aby si si nerejpl.ale byl by to rekord 1m zdvih žádná vidla myslím ještě nemá.

            0 0
      • max11  

        Pokud te to potesí tak bude EL NINO s Bomberem za 24 tis. coz je slusny kolo , LANDSLITE s Bomberem a Lockout za 33 tis. a pry mozná i TSUNAMI za 27 tis.

        0 0
    • kolobrnda  

      Je to slušný. Mám tu značku rád. Sice nad cenama se zamyslet a bude to OK!!! Fandím

      0 0
    • Jogador  

      Nepřipomíná vám ale barevně stejný jako Superior 04? mě to tak přijde.

      0 0
    • Kikinka  

      mě se strašně líbí Landslide! Brala bych:)

      0 0
      • Richie  

        Bych te bral taky :-) :-)

        0 0
        • enjoy  

          je dobre byt skromny:-)

          0 0
        • Jogador  

          Prosimtě, neblbni, přeti si její charakteristiku: " neznám lepší věc než bike! " Obzvláš?, kdyby Tě pak překecala do landslatu, to pak bys ji neviděl ani večer:)

          0 0
          • Richie  

            Cha!

            0 0
            • Jogador  

              A jestli si myslíš, že bys jí na tom tvym tanku stačil, tak to si nemyslim, ale zase bys jí mohl ukázat krási jiných věcí, nejen kola, taková romantická procházka bez kola na Vyšehradě má taky ledacos do sebe:)

              0 0
              • Richie  

                ChaCha..

                0 0
              • enjoy  

                hele to uz zachazis trosku jinam:-) ale ty bys rad radil vid?je mladej,ona taky.. takovej pan chytrej:-))

                0 0
                • Jogador  

                  Jo, kdyby nevěděli jak nato, tak klidně bude názorná ukázka, klidně pujdu snima a budu jim ukazovat co a jak:)

                  0 0
                  • Richie  

                    Trhni si vole!

                    Ale pobavilo me to (jen tak podcarou)

                    0 0
                    • Jogador  

                      Počkej, jak trhni, já rád zaškoluji, a já bych to teda ukazoval jen jí, Tebe bych se ani nedotkl, slibuju:)

                      0 0
                      • Richie  

                        ****** !!!

                        (:-D)

                        0 0
                        • Jogador  

                          Počkej, tak abys nezáviděl, tak ti taky ukážu, nějaký hmaty, budem dělat rychlosti, kdo je zručnější jednou rukou:)

                          0 0
                          • Richie  

                            Cha ani tu k- tedy ani to nic :-)

                            0 0
                            • Jogador  

                              Co začíná na k? Já nechtěl sundavat kalhotky, a navíc jednou rukou, já mířil víš:)

                              0 0
                              • enjoy  

                                podprsenku jednou rukou?to neni absolutne zadny problem:-).a cokoliv nejde jednou rukou sundat jde jednou rukou roztrhat:-) ale dost uz.at ma richie klidne sny:-)

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Když už šel spát:) No já nevim, ale ještě jsem nic netrhal:)

                                  0 0
                          • Jogador  

                            sem chtěl napsat závody.

                            0 0
                            • Richie  

                              No? Zeby? Seru te bys prohral a du spat!

                              0 0
                              • Jogador  

                                Náhodou, todle trénuji, sem v tom přeborník,ale asi už přestanu, bráchu to už nudí:)

                                0 0
                          • enjoy  

                            fuuuj,ulevilo se mi:-).uz jsem se bal co chces zjistovat,kdo je jednou rukou rychlejc.ee,rychlej­si:-)

                            0 0
                  • enjoy  

                    a na kom?na ni?:-))

                    0 0
                    • Richie  

                      Doufam ze spis na me :-D

                      0 0
                    • Jogador  

                      No, měl sem v plánu na obou, ale asi jenom Kikinku, on už bude asi pán zkušenej:) Jako já v 15:) To už jsem dokonce dostal i pusu, od babičky:)

                      0 0
                      • Richie  

                        :-) Si o5 trhni sam a doma. Hlavne odemne pryc.

                        0 0
                      • enjoy  

                        dneska je to uz vsechno jinak,dneska uz ucej oni nas:-).kde dneska potkas nezkusenou 15ti letou holku:-) hlavne nepremyslej nad tim kde:-)

                        0 0
                        • Jogador  

                          Tak jo, tak hele Richie, já bych něco potřeboval, a pořád nevim jak na to, mohl by jsi mi něco naučit, nějaký hmaty, slůvka, či tam něco, pořád stim mám problémy, vždycky dostanu facku:)

                          0 0
                          • Richie  

                            Nebud trotl a pak ty zavody nevyhraju ne?

                            0 0
                            • Jogador  

                              Hele ,v tomhle mě nepředeženeš, když to nemáš natrénováno, myslíš, že u 15 máš co sundavat?:)

                              0 0
                              • enjoy  

                                ne,ja ji sebou nevezmu:-)))

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Počkej, tak to pak nemusim chodit?:)

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    no,je mi jasny ze si nikdy nebyl zvedavej na me:-). zacinas me presvedcovat ze to bude tak lepsi:-).tvoje nejapny vtipky by ji nemusely prijit vtipny:-)

                                    0 0
                                    • Jogador  

                                      Myslíš, že by se jí nelíbilo, kdybych s váma chodil po vyšehradě? Mě moc:) Ne, hele, já tam budu mlčet, fakt, já sem mezi lidmi jako beránek, minule sem mlčel víc než ostatní,fakt.

                                      0 0
                          • enjoy  

                            a pockej ve ctvrtek,to dostanes pesti:-))

                            0 0
                            • Jogador  

                              Neboj, já vás budu brát obloukem:) Abych náhodou nezhoršil výkon naší české reprezentace, až budem spolu před Tebou utíkat:)

                              0 0
                              • enjoy  

                                no uvidime uvidime..:-).nema moc casu a tak do sedmy bude na treninku v liboci.v pul desaty doma…hm.. nevim nevim.

                                0 0
                      • Kikinka  

                        tss jak můžeš říct, že jsem nezkušená:))

                        0 0
                        • Jogador  

                          Sem něco takového řek?:) No já vlastně nevim, sem neměl tu čest:) Ale jestli jezdíš pořád na kole, tak jseš:)

                          0 0
                          • Kikinka  

                            neznamena, ze kdyz jezdim hodne na kole tak ze zase nedelam nic jinyho:)) ja stiham vice veci:)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Na jedný straně řidítek žehlicí prkno, na druhý straně plotnu se svíčkovou…

                              0 0
                              • Kikinka  

                                no tak to se spolehni:)) ja a domaci prace??? To nejde dohromady:)) Maximalne tak uklid pokoje:)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Aha. Já zapomínám, dnešní náctiletí/é mají jiné starosti. Takže na jedné straně mobil a na druhé… druhý mobil?

                                  0 0
                                  • Kikinka  

                                    no tak to uz je mnohem lepsi:)) nebo jeste na druhe strane treba komp???:)

                                    0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Proč sis vyměnila fotku? Tamta byla lepčí…

                                  0 0
                                  • Richie  

                                    Jo fotku zpet!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!

                                    0 0
                                  • Kikinka  

                                    no jo trochu jsem si s tim hrala a vymazala to a nemohla jsem tu samou fotku najit, tak jsem tam hodila jinou:)) napravim to, oki?:)

                                    0 0
          • enjoy  

            a libi se ji dragostea din tei:-)) nechtel bych jet s ni kdyby si zrovna zpivala tuhle pisnicku:-)

            0 0
        • Kikinka  

          to by tě po pár dnech se mnou přešlo:)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.