Rozdím mezi SIGMA PC 1600 a PC 14?

17 nepřečtených
  • robin!1

    Je nějaký rozdíl mezi těmito tepaky? kromě toho že: SIGMA PC 1600 je model 2003 SIGMA PC 14 je model 2004 A že mají prohozené řádky na dispeji

    0 0
    • Tommy  

      Podsvícený displej na PC1600 – mám PC1400 a dost mi vadí, že to neumí

      0 0
      • Honzin  

        no vyrobce (na http://www.sigmasport.com/index_e.html) tvrdi, ze maji to podsviceni obe dve. Mas verzi ´04 nebo tu starsi?

        0 0
        • Honzin  

          mluvim (pisu) o PC 1600 a PC 14

          0 0
        • biker007  

          mam PC14 2–3 roky starou a ma podsviceni. ale neni trvaly, za par vterin zhasne a musis to znova mackat.

          0 0
      • mars  

        Tiez mam PC14 a ma aj podsvietenie. 1600 ma casy stravene v/mimo tepovecho intervalu + odpocitavanie pri ukludeni – aspon tusim.

        0 0
        • robin!1  

          V Bajkshopu jsem našel tyto rozdíly: SIGMA PC 1600

          • doba oddechové fáze ( co s tím myslí ???)
          • spálené tuky (Podle mě zbytečnost a asi i dost nepřesná )
          • odečítací stopky

          SIGMA PC 14

          • doba nad nastaveným rozpětím TF v %
          • zobrazení % maximální TF

          Asi koupím PC 14 v AKCEBIKE.CZ ( za 1620,– ), nebo je za takové peníze něco lepšího?

          Jaké máte zkušenosti s tímto e-shopem?

          0 0
    • jpl  

      Loni jsem jezdil s PC14, letos mam PC1600. V podstate jsou dost podobne. Rozdily, na ktere vzpomenu: PC1600 Lepe podsviceny displej – modre, citelnejsi Oba maji spalene kalorie, 1600 i spalene tuky Odecitaci stopky, bez automatickeho startu Moznost funkce uklidneni nebo start/stop. Stopky bud start/stop nebo jednotliva kola se zaznamem prumerne tepovky za okruh a celek Doba Pod, nad a uvnitr tepoveho pasma

      PC14 displej byl hur citelny, spise osviceny nez podsviceny. Uroven tepu v procentech maxima. Lepsi zvukova singnalitzce mimo pasmo – rozdil zvuku nad a pod pasmem.

      Obecne, za tu cenu dobre pristroje, ale obcas problemy s prijmem, nekdy to dava nesmyslne hodnoty. Nema kodovany signal, Muze interferovat se sousedem. Komplikovane ovladani. Vyhledove koukam po necem lepsim (POLAR).

      Pro zakladni informaci o tepove frekvenci, sledovani treninku a davkovani zatizeni to staci. Nic vic, nic min.

      Snad jsem ti pomohl.

      0 0
      • jpl  

        Jo, abych to nejak uzavrel, co se tyce srovnani. Myslim, ze PC1600 jse o neco lepsi, ma pouzitelnejsi funkce (odecitani, pobyt v pasmech, mezicasy, stopky)

        Jo a co je to funkce uklidneni? Po skonceni treninku – vypnuti stopek ti to zmeri tusim 2 nebo 3 minuty a pote to opet zmeri tep. Vysledkem je srovnani rychlosti uklidneni ze zateze.

        0 0
        • robin!1  

          Díky moc za postřehy.

          Pro hoby cyklistu, co najede ročně něco přes 5tkm takový tepák stačí.

          Průměrný tep v jednotlivých okruzích to bude dost podstatná funkce. Jaký je max počet kol?

          0 0
      • jonas  

        Ta PC 14 neumi cas v pasmu, nad a pod, nebo jsem to blbe pochopil ?

        0 0
        • jpl  

          Uz si presne nevzpominam, ale bylo to myslim nejak v procentech v pasmu. Urcite tuhled funkci ma PC1600 lepsi.

          0 0
    • Air  

      a jsou nejake pulsmetry i s teplomerem?

      0 0
      • Paja  

        Minimalne ty ktery maji i vyskomer:) (teplotni kompenzace), o nejakem pouze tepak/teplomer ne­vim.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.