• myscho

    je podla vas mozne aby sa predna vidla doslova zlomila? je jedno ci pevna ci odpruzena. na STV 2 tvrdili ze sa vraj chlap tak zabil, to by som chcel vidiet.

    0 0
    • Lada1  

      vsechno je mozne. pote co Amikum v Iraku loni nekdo prostrelil „vzduchovkou“ Abramse si myslim, ze je vsechno znicitelne

      0 0
    • vili  

      mne s ezlomila predni pevna,teda jenom prava noha.byla tam dirka asi kuli svareni a tou se tam dostala voda a zaclo to reznout az to u te vidle prdlo,jel sem zrovna nasteti pomalu takze sem si jenom odrel rypak od hliny

      0 0
    • TinkTink  

      Uz ze samotne logiky to je uplne normalni, ze se da zlomit :)

      Jinak – zlomit to neni az tak tezky…ze.

      0 0
    • BH  

      No urcite,stava se to, nastesti jen obcas.Vetsinou je to úpo nejakem narazu, kfy tam vznikne lom a pak se s tim jezdi.Pokud vim, tak se konkretne v Bratislave stal smrtak a to tak, ze nekdo s kolem boural. Dal to do servisu, kde rekli, ze vidla je v poradku. Nasledne jel zavod, kde mu vidle praskla , nekde v krcku,no byl z toho smrtak. Otec toho hocha se pak soudil s tim servisem. Jak jsem slysel, tak prodavam.Ve vlastni praxi jsem zazil nekolik zlomenych vidlic, jednou to byla pevna vidle z kola GT,praskla jedna noha v miste ,kde je navazena koncovka.Nasledny rozbor materialu prokazal prehrati materialu pri vareni (tig svar). Nestalo se nasetesti nic.Odpruzenou vidlici jsem vsak zatim videl jen ohnutou.Plati zasada,ze po celnim narazu by se mela vislice vymenit, byt je zdanlive neporusena.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Rumcajs tušim ulomil jednu nohu na rst, nebo jí nějak vytrh. Esli se to teda počítá mezi vidlice. :o)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jestli to správně chápu, tak na tý vidlici měl staženou tlouš?ku krku, aby se mu to vešlo do hlavový trubky? A to udělal kdo? To je jako docela šílený.

        0 0
    • Lister  

      Taky jsem jednu zlomil, ale to už je hodně dávno. Bylo to na BMX, nadhodil jsem řidítka a jediné co mi zůstalo v ruce byli právě ony, zbytek kola šel k zemi. Zlomilo se to v krku, ale už to muselo být načatý.

      0 0
      • Dumbo  

        ja som pred nedavnom zlomil RST Gila Tl a to som ani do nejakeho vymoľa nevletel… takze „Je mozne aby!“

        0 0
        • McBlacky  

          nepsal jsi sem někdy v létě, že si myslíš že do konce sezony vydrží? nebo to tvrdil někdo jiný? Já osobně jsem při pilotáži biků s RST se vždycky nejvíc bál chcípnutí vidle, oprávněně :-)

          0 0
          • Dumbo  

            ja som ju mal dva sezony… „nech je jej zem lahka“… :-)

            0 0
    • jonti  

      ja som zlomil jednu pevnu, asi pred 8 rokmi, nastastie ustalo som to v pohode, zlomil sa krk, presiel som velmi rychlo cez nejake korene a zrezu riaditka nejake volne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.