• speedy gonzales

    tak rubena si asi vzala k srdci nase pripominky a udelala dva nove plaste 2.0 a 2.1.klasicky nizsi vzorek,ale dezen nevypada uplne spatne,treba na maratony slusne,myslim.jeste nemaji vahy takze se teprv uvidi.

    V 76 CHARYBDIS Optimálně se uplatní v „hard“ XC, „light“ 4X a „light“ Freeride…(je to 2.0…no nevim)???

    V 75 SCYLLA „light“ XC a XC maraton.

    ps:uz vidim rozhorcene vykriky „rubenu nikdy“

    0 0
    • Daf  

      Ja na ne taky koukal. Ty gumy vypadaj moc pekne 127 TPI kevlar patka vetsi objem. Skoda ze je nedelaj bezdusove :) Ale i tak je asi vyzkousim.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Koukal jsem na ně, a vypadaj docela přijatelně. Teda spíš ten první myslim. O hc xc a freeridu bych pochyboval, leda že tim chtěj říct že bude mít třeba silnější stěnu nebo tak. Bych to s použitim viděl asi jako racing ralphy od schwalbe – rychlý a vcelku spolehlivý pláš? do suchého/vlhkého terénu, mokro méně, i když ten vzorek je docela výraznej. Ale hlavně NEJSOU MODRÝ!

      0 0
      • scret  

        Jaaak?Nejsou modryyy?Kurna,tak to je nechci.

        0 0
        • Meesha  

          Pisou, ze tam modrota jim ubirala na zivotnosti… Jinak souhlasim, ze vypadaj fakt dobre. Este kdyz budou pod 450g tak du do nich :-)

          0 0
    • vlty  

      se mně taky líběj, jenom chyběj dvě závažný věci: cena a váha

      0 0
      • Daf  

        Kdysi jsem jim tam psal maila. Ty plaste se jeste nedelaj takze je nemuzou zvazit a cena by mela byt prijatelne nizka. S vyrobou by se melo zacit koncem roku.

        0 0
    • speedy gonzales  

      no docela me prekvapilo ze uz nedelaji modre. myslim ze to udelalo rubene velky kus prace v ziskani image. troufnu si predpovidat, ze to bude mit dobre jizdni vlastnosti.rubena umi udelat kvalitni vzorek. vahu nevim-rubena vzdycky davala prednost vydrzi (ochrane pred prorazenim) pred vahou-vzhledem k tomu ze saurus v 1.9 ma 510g tak ta 2.1 se pod 600g asi nedostane.

      0 0
      • ravo  

        Kde všichni berete tu jistotu, že se modré nebudou dělat???

        0 0
        • speedy gonzales  

          na jejich stankach je napsano u vsech verzi „barevne provedeni:cerny“

          0 0
        • Daf  

          Na obrazku je jen nejakej sedej 3D model. Pravdepodobne budou modre a mozna bude i cerna alternativa. Tak to vidim ja.

          0 0
          • speedy gonzales  

            no ja nevim.i u sau­ruse,ktery se vyrabel i v modre.ted maji napsano vzdycky „cerny“.navic si mysli ze upravili technologie vyroby-zmenili tpi.mozna proto

            0 0
      • RomanH  

        No ale uprimne, modre plaste ladily k malo kteremu biku.

        0 0
    • zirecek  

      Modré by měly být taky. Je to jen počítačová studie. Píšou tam, že budou 3 varianty a myslím, že ta nejvyšší bude charakteristic­ky modrá.

      Mně se líbí hodně, :-). Už se těším… .

      0 0
    • Smazaný účet  

      Cituji z nového Vela-novinky (nekamenujte mě): „Modrá je pryč, a? žije tradiční černá! Rubena dává napříště vale modré směsi pneumatik – barvivo použité v ní namísto sazí totiž mělo nepříznivý vliv na životnost. …“

      0 0
      • Smazaný účet  

        Budou dělat 3 tvrdosti směsi – střední, měkčí přilnavá a superrychlá tvrdá. Proto asi ty 3 provedení.

        0 0
      • senožrout  

        Tak to by mne štvalo. Už jsem je viděl v modré na svém Sid bluce RB CRX.

        0 0
    • MARIN  

      a kolik to vazi? jeste jsem je ani nevidel

      0 0
    • jpl  

      Nevypadaj spatne,a hlavne jsou to konecne 2" a 2,1". Jsem zvedav na cenu a vahu … http://www.cgs.cz

      0 0
    • scret  

      Bohuzel s vahou to vidim blede:(( Acrisy i Saurusy 1,9 v nejlepsi verzi maj cca 550g.

      0 0
      • Daf  

        Ty nove budou mit lehci kostru 127 TPI. Ja bych to tak blede nevidel. Myslim si ze hmotnost do 570g je realna. Uvidime.

        0 0
        • scret  

          Ja to vidim katalogove nekde kolem 570g,skutecna bude min. 600g.Ale nechame se prekvapit:)

          0 0
          • pitelboy  

            jesli budou s kvalitou na stejny urovni jako ty letosni, tak ***** pan buh ""

            0 0
            • speedy gonzales  

              no na tenhle prispevek sem cekal

              0 0
            • Cejlon  

              Myslím si to samé.Rubena není plášt,který by tě v závodě podržel.Je sice rychlý,ale musíš taky umět rychle vyměnovat duše a pumpovat:-)

              0 0
              • mars  

                No ja, som na mojich modrych trilobitoch za 3500 km nedostal defekt, tak neviem…

                0 0
    • filipes  

      Ja bych chtel 2.1 trilobity!!!

      0 0
    • jarda  

      Pozor, pozor ! Radim Kořínek už má cca 3 týdny na kole prototypy Rubena Tubeless. Osobně jsem je viděl u něj v obchodě obuté na výpletech XTR.

      0 0
      • jecnak  

        Nebylo to spis tohle: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

        0 0
        • radek z BF  

          Nebylo to tohle, byly to nove rubeny Charibdys, mel je na svem scandiovem Superiorovi „Rades“ vcera 11.11.2004 na Sportlifu, navic vpredu v sirce 1,8 nebo 1,9, vzadu sirsi, odhadem 2,1 nebo 2,2, a BEZDUSOVE cerne!

          O to divnejsi je, ze Rubena na Sportlifu vubec nevystavuje, ale pani obchodni reditelka povida na podiu s Bakalarem o novinkach, ukazuje rubenacke novinky na jednom jedinem zavodnim kole… Tuhle obchodni taktiku jsem nejak nepochopil.. :-I

          0 0
          • ravo  

            A já jsem si naivně myslel, že by se tam něco dalo koupit za rozumný peníz… Taky to nechápu.

            0 0
            • radek z BF  

              Ani já to nechápu…Obchodní ředitelka nevysvětlila, proč se Rubena oficiálně neúčastní…

              0 0
              • RomanH  

                Ja to mozna chapu. Po zkusenostech z Invexu vim, ze stanek neni zrovna levna zalezitost a je to vicemene o tom ukazat, ze na to mam a pripomenout se obchodnim partnerum a uzivatelum. Nejsem si zrovna jisty, ze Rubena by si na stanku prodejem plastu vylepsila rozpocet, zrovna tak mi neprijde, ze by stanek na SportLifu mel vyrazny vliv na prodej Cyklo-plastu. Ale co nechapu, je skoro uplne prazny stanek Armadniho sportu. Ja myslel, ze armada musi setrit, a oni si klidne pronajmou celej pavilon. A ze tam meli narvano :o)

                0 0
                • Otto  

                  Smutné, předváděli tam zajímavé věci, ale měli to spíš integrovat mezi ostatní expozice. 3lo asi o to , předtavit sport v armádě pro případné zájemce o službu.

                  No, od doby co jsem byl na vojně , jsem názor na armádu čr trošku změnil. Stejně je to fšecko o lidech, ne o organizaci.(Ar­máda, Policie…svaz fčelařů)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Jojo, je to o lidech, ale rozhybat funkcne takovy kolos, jako je Armada nebo treba CD, to uz chce hodne schopne managery. Kdyz jsem pred 10-ti lety koncil vojnu, meli jsme za velitele utvaru jednoho nadsence, ktery to fakt myslel vazne. Tipoval jsem, ze bud do dvou let da vypoved, nebo zacne chlastat jako ostatni. Nastesti dal tu vypoved.

                    0 0
                • radek z BF  

                  No, ceny BVV jsou vcelku zname, k tomu se nemusime tvarit, ze je znane nebo naopak… Zna je ten, kdo potrebuje nebo chce, ale Invex neni Sport Life (veletrhy, pokud vim, jsou kategorizovane…). Ohledne toho, jak funguje umera mezi prodejem komodity a jeji propagaci, existuje jasny vztah a plati „nepropagujes – neprodavas…“ Krome toho plati, ze kdyz vystavuje konkurence, musim vystavovat taky… A kdyz meli „chechtaky“ na stanek borci od Shaman Racing, asi by to i Rubena utahla…Nevim, z vystoupeni Radese a pani reditelky ve ctvrtek (prvni den veletrhu) odpoledne jsem mel spis pocit, ze obchodnim reditele Rubeny je Rades…

                  0 0
          • jecnak  

            Tak na Sport Lifu ofiko nic nebylo, ale tohle jsem tam nasel: http://www.bajk.cz/…fotogal3.asp?…

            0 0
    • Daf  

      Tak jsem dnes nahledl do e-shopu Rubeny. A rubeny 127TPI uz moc levny nejsou. Nejdrazsi je Scylla 990Kc. Skoda ze tam porad nemaj hmotnosti.

      0 0
      • Pekáček  

        Hm, tak to si je můžou nacpat víš kam myslím. Za tuhle cenu a bez zkušeností si je asi nekoupím :o(

        0 0
    • robero  

      koukal jsem, ze je k dispozici i katalog pro 2005, nicmene zajimalo by me, proc tak zaryte neuvadej nikde vahu tech plastu… :-( Jinak Charybdis se mi docela zamlouva… Moje IRC Serac jsou tesne nad hrobem, tak premyslim na co prezout…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.