porovnání Z3 AIR 2001 vs. MXC AIR 2002

18 nepřečtených
  • kolda

    ahoj,potreboval bych porovnat tyto dve vidle – vaha,chod,spo­lehlivost…obe jsou vzduch.,zdvih 80 mm (MXC myslim 80/100). mam moznost je koupit jete – asi za 4500. Jezdim spis XC/maratony, vaha do 70 kg (v zime i pres:)krome samozrejmych veci,jako je funkcnost, spolehlivost je pro me dulezita vaha – radeji jezdim do kopce,nez z kopce…proto nechci nove 2 kg Marz. ty starsi by mely byt lehci,ne? Pripadne uvazuju o novem Scarebu,event. Blackovi Air…toz poradte. dik

    0 0
    • RomanH  

      Mam Z3 2001 coil na 100mm. To ale neni dulezite, nebot tato vidle jde predelat na vzduch/pruziny, zdvih 80/100mm. Mam na ni najeto cca 16000 km, diky pruzine je to zehlicka, ma krasny hladky chod a po tech letech je skoro bez vule. Jako minus vidim hlavne lepene nohy. Ja s nimy nemam (tuktuktuk) zadny problem, ale nekomu tekly. Taky si nejsem jisty, jak dlouho se budou dat sehnat nektere nahradni dily, treba pouzdra.

      0 0
    • ananas  

      mám MXC air ECC 02 asi 2,5 roku najeto 15000, funguje perfektně – žádná vůle a to dostává docela zabrat, váha 1800g,

      0 0
    • kolda  

      me jde o to,ze mam moznost koupit jedni z nich. obe za stejne penize – nemuzu se rozhodnout.Hmotnost je u obou zhruba stejna,Z3 ma ext. tlumení,ale lep. nohy.mužete někdo porovnat chod?tipl bych,ze ta z3 bude citlivejsi.ukaze nekdo na jednu a rekne,kup tuhle,na druhou se vys…?zatim je mirny favorit ta z3

      0 0
      • kandik psi zub  

        kup to mxcko a rekni mi kde s ji sehnal za jaky penize

        externi utlum u z3 stoji totiz za hovno, rozdil v krajnich polohach je minimalni navic me vypadl po case ten spodni cudl, a zbyla jen hola oska

        0 0
        • RomanH  

          Pise to nahore – jetou asi za 4500 kc. Me to nastaveni tlumeni prijde OK. ROzsah krajnich mezi sice neni tak rozdilny jako u Marathonky, ale mnou pozadovany chod v pohode nasteluju. Jinak, cudl mi taky zacal vypadavat, tak jsem deklik prilepis pruhlednou lepici paskou a je klid.

          0 0
    • kolda  

      tak jsem nakonec koupil MXC 2002 80 mm zdvih za 4500,–. orig. design – samolepky Marzocchi Bomber v azbuce:) uz se tesim,az ji pojedu projet.

      0 0
      • K2  

        Doporučuju pokud to jde předělat na 100 – mám 100 ve vzduchové verzi a chodí mi při běžném provozu cca 80 a na 100 to dostanu, když do něčeho nechtě vletím a vidle to musí řešit sama…

        0 0
        • kolda  

          ja jsem chtel 80 (resp. to ma zvih asi 85 mm) – vic mi to vyhovuje, navic jsou tam delsi neg. pruziny – mela by byt citlivejsi.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.