• camel

    Občas bych si rád zaskákal u nás v lese, ale ty jednotlivý hrby dvojáku :-) jsou od sebe docela daleko a já mám hroznej strach, že to nedoskočím a zlikviduju jak sebe, tak kolo… Pokud je mezi tím hlína (lavice?) tak je to v pohodě a skočím docela daleko… Poraďte, jak to napoprve odhadnout, abych to doskočil a přitom to nepřeletěl až na placku… :-))) Dikec

    0 0
    • SODOVKA  

      jojo, to je prostě blok. já to dělám tak že to už odhadnu :o)) pokud ne tak to rozjedu co nejvíc to jde, i s tím že to přelítnu a pak při dalším pokusu najíždím pomaleji :o)) pokus je to nějakej menší a moc dlouhej tak najedu jakoby bokem abych nedopadl na dopad ale mimo něho. tak aspoň zjistím jestli ho doskočím. pokud jo tak další jízdu dávám už na dopad. jojo :o)) teď se koukám že se tom docela lehce kecá ale na místě to zas tak jednoduchý není. Myslíš zamilec????

      0 0
    • Tomcat  

      Odhad se naučíš jen praxí. Pokus máš strach o kolo tak se spíš vymlátíš

      0 0
    • wroum  

      ja jedu radsi rychlejc nez pomalejc. kdyz to prelitnu na placku tak se stane ucrcite min nez kdyz to nedoletim.

      jinak je dobry se treba rozjet za nekym kdo to v pohode skace.

      0 0
    • dřevorubec  

      to jo, radši víc než míň. i když ten pohled ze vzduch jak letíš a dopad pod tebou a ty letíš dál na placku… fuj. nejlepší je kouknout na někoho jak jede rychle a ten ti pak i třeba poradí jako že máš hamtat jak blázen, nebo si třeba i přibrzdit a tak. zdar

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.