Servis u Bartonicka to zase odflakl?

22 nepřečtených
  • Pekáček

    Snad vas tim uz neunavuju, zase mam po zarucni oprave u Bartonicka problem. Strucne:

    • po najeti cca 1000km popraskavani vnitrni nohy v korunce, vyresili to vymenou komplet vnitrnich nohou,korunky a krku.
    • po najeti dalsich cca 60km se udelal na vnitrni noze podelny vryp jdouci z utrob vidle, druha noha mela kaz na „eloxu“.
    • tentokrat mi jen prelisovali obe vnitrni nohy.

    Ale pro zmenu mi nejako blbe funguje ETA, bud se nechytne vubec, nebo jen kousek, vyjimecne zustane vidle zasunuta jak ma. Olej co vzlina z pod stiraku je tmavy a plny jakoby prachu z textilie. Nenapada vas nejaky duvod proc se tak deje? Myslim, ze je tam malo oleje a nebo ucpany ventil, mozna blbe slozena nebo jina (jeta?) ETA…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tohle uz snad neni normalni :) Ja bych nejdriv zkusil dolit olej (resp. nastavit spravnou hladinu) Z pod stiraku by se ti nemel drat zadny olej. Uz vubec ne z vidlice. Jedine nejaky co slouzi k mazani tech stiracich krouzku.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Este me napadlo, ze byt servisak a mit tam od tebe uz po treti vidlici s nejakou „prkotinou“, tak na to taky dlabu a na poctvrty ti ji i rozlamu :)))

      0 0
      • Pekáček  

        A ja byt tvuj zamestnavatel, vyhodim te. Mi rekni, co tam maj za lidi? Kdybys videl ty jejich zapisy o provedene oprave.

        0 0
        • martt  

          neplati nahodou take nieco, ze 3× chyba a vratenie penazi?

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Jsem to nemyslel zle. Jen proste moc otravujes :) Jasne, ze kdyz ti prodaj kram at si slizou smetanu. Jestli by s nima byla jen trochu rec, snazil bych se ziskat novou vidlici. Pokud mozno ve ktery se nehrabali:)

          0 0
          • Pekáček  

            Prave, ony ty vidle nejsou spatny a kdyby to v servisu udelali poradne, problemy nejsou. Nova vidle by bodla. V pripade vraceni penez si ale „M“ nekoupil. Co si myslis o vuli v nohach? Chytnes-li palcem a ukazovakem patky a mackas je k sobe,vikla se to a kovove cvaka. Minule jsem je upozornoval na vuli a oni ji pry „seridili“.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tohle nedelam. Proc taky. Ale me se na novy Marzocche udelala vule za letosni sezonu docela slusna. Nicemu to nevadi a navic bude ted na druhem kole, takze novy pouzdra tam hodit pristi rok, mozna. Myslis, ze to seridili izolepou? :)

              0 0
              • Pekáček  

                Jenze po 1000km je to relativne dost velka vule, jini co ji maj tohle nemaj. Kazdopadne me taky zajimalo ja se to serizuje! Treba jsou tam zasroubovavaci samosvorny pouzdra? :o)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To bude technologie Suntouru. U nich to moc dotahli a na Marzocchach nedotahli. Koupil bych jim momentak :)

                  0 0
              • Pekáček  

                Ještě k tej izolepě: V jednou nejmenovaném servisu v bikeshopu „VK jídní kola-šicí stroje“ prý nacpali do vyběhaný vidlice alobal nebo staniol. Už jste se s tím někde setkali, nebo je to zcela ojedinělá speciální receptura? :-)

                0 0
      • vlk  

        no já myslím že nefungující eta není prkotina.Já bych jim tu vidli už omlátil o hlavu.jinak pokud se ti v záruční době objeví na vidlici 3× stejná chyba tak po třetí již můžeš požadovat vrácení peněz.Ale koukám, že máš smůlu největší.Vždy se ti zprasí něco jiného.

        0 0
    • hýbňoš  

      no jo marzocchi:-) buď jen rád že to nereklamuješ v razzu

      0 0
    • McBlacky  

      vra? se a pořádně je zpruď…

      0 0
      • Gatier  

        A to tomu nie je tak davno,co tu niektori z vas nedali na Macochy dopustit. Ja si zastavam len niektore pevne :-) Nie je to take jednoduche nieco v dnesnej dobe opravit. Uz sa nejazdi na Libertach a neopravuje kladivom aj ked… Co som hovoril s dovozcom, nerobia pri ziadnych reklamaciach problemy, pokial su opravnene.

        0 0
        • McBlacky  

          já zastávám indiána a některé SR :-) na pevný není co pokazit, pokud nekřupne :-)

          0 0
          • miťo  

            Levna vidle je asi fakt lepsi. Pul sezony jezdim na Axonu od SR a mimo slabeho tlumeni si nestezuju.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.