• dekel

    SIGMA SPORT BC1200 co hovorite na tento tachac chcem si kupit niaky do 100sk? poradte

    0 0
    • Daf  

      Mam ten bezdratovej a jsem s nim spokojenej. Jedine co bych snad vytknul je ze ty ovladaci tlacitka jsou pogumovane a me se to bogumovani zacina loupat.

      0 0
    • dekel  

      v tej 100sk chyba jedna 0 takze 1000sk

      0 0
    • MaPa  

      Kdysi jsem ho měl (tak před 3lety?) a líbilo se mi, že každá funkce se mazala zvláš? (spec. u maximálky to bylo dobrý). Je to stále zachováno i u nových modelů (koukám že se design trošku změnil)? No, nakonec jsem vysklil krycí sklíčko a vlhkost ho pak dodělala. Ale nemám dělat s kolem hvězdy že…

      0 0
      • dekel  

        to je super to bola vec ktora mi na mojom starom dost vadila!!!

        0 0
        • MaPa  

          To byla spíš otázka do fóra – neraduj se předčasně :-)

          0 0
          • Daf  

            Tahle funkce je tam taky, ale kdyz to tlacitko pridrzis jeste o kouse dyl tak se smazou vsechny denni udaje.

            0 0
    • JJ  

      Mam BC 1600, maximalni spokojenost i s predchozi sigmou. Jenom sem jednou utrh kabelaz, ale sla spravit

      0 0
      • dekel  

        mne sa odtrhol pri drziaku tam som to spravil potom sa roztrhol 3× v strede to som tiez spravil a potom sa odtrhol pris snimaci a to sa uz spravit nedalo prezoze mi odpletela kritka.

        0 0
        • JJ  

          Ja ho utrhnul taky u drzaku, slo to ale rozebrat a napajet. Vzal sem ve sjezdu o nakou vetev

          0 0
    • Steel  

      Tak mam ho teprve jednu sezonu, vybiral jsem ho dost dlouho a musim rict, ze splnil vsechno co jsem od nej ocekaval. Akorat jsem si musel koupit navic jednu gumku k prichyceni cidla na vidlu, pac tu nejvetsi co k tomu dodavali jsem dal na uchyceni vlastniho tachace na predstavec, protoze na vecka to jaksi neslo :) To je dalsi vec co se mi libi, jde hodit i na predstavec. Mohu doporucit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.