ukradený Lapierre x-control 210

9 nepřečtených
  • tomasprochu

    <span style=„font-size: 11pt; font-family: "Calibri“,„sans-serif“; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: ‚Times New Roman‘; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">Ahoj,

    <span style=„font-size: 11pt; font-family: "Calibri“,„sans-serif“; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: ‚Times New Roman‘; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">včera 28.8. cca 17.08 mi ukradli ve Střešovicích, ulice u druhé baterie ze zahrady Lapierre x-control 210, tmavě modrá barva, sříbrna vidlice Tora, v původni specifikaci, pouze sedlo vyměněno za san marco – author, červený tachometr sigma bc1106 – tour de France, spd nášlapy. 

    <span style=„font-size: 11pt; font-family: "Calibri“,„sans-serif“; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: ‚Times New Roman‘; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">V Praze jsem jich moc neviděl, lehko se rozeznával ;) , pravá strana hlavové trubky a pravá strana korunky vidlice jsou lehce odřeny.

    <span style=„font-size: 11pt; font-family: "Calibri“,„sans-serif“; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: ‚Times New Roman‘; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA;">Nálezce kola, popřípadě ten, kdo dodá informaci, jež povede k dohledání kola, dostane odměnu…

    0 0
    • Biker.Inf^  

      Zastřelit toho, kdo to udelal, mam taky Lapierra a kdyby se mi stalo to co tobe a toho zmetka jsem chytil tak ho opravdu zabiju. Nechci být pesimista, ale myslím že už se s ním nikdy nesetkáš. Dal jsi to na policii?

      0 0
      • tomasprochu  

        jj, policajti to mají, do měsíce dají vědět, ale mám spíš očekávat že byl případ odložen jako nevyřešeny…

        Ještě, byla to velikost L.

        0 0
    • Bougemil  

      Je to pekna prasarna a ten pazgrivec by zaslouzil useknout pazoury ! Myslim, ze tim ze se jedna o takovou nadheru pujde asi na soucastky ....... mozna koukat na ramy co kolem nas drandi..... ani tech tady nebude moc . Hodne stesti

      0 0
    • visions  

      To jsi ho nechal na zahradě bez dozoru???!!!

      0 0
    • Miro LP  

      tak toto fakt moc nepoteší … tiež patrím k X-controlistom … ludia su svine

      idem skontrolovať svoj

      0 0
    • Biker.Inf^  

      Tak ti přeju at se najde ;)

      0 0
    • *Petr*3  

      Já jsem na tom přesně naopak. Těším se na novou 210. Už aby to bylo. Jinak přeji aby se našel.

      0 0
    • Majkrosoft  

      nedávno mi přišel mail s odkazem www.vasekola.cz, nevím jestli to znáš, je to registr ukradených kol, tak snad ti to pomůže, přeju hodně štěstí

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.