• notakale

    chtelo by to osetrit nespravne napsane tagy, nevim jestli to dela jen muj prohlizec, ale podivej se na stranku http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… od jiste chvile uz to vali vsechno tucnym

    0 0
    • aku  

      zeby novinka : Pro vložení tučného písma použijte tučného

      0 0
      • fousac  

        Pro vložení tučného písma použijte tučného kdyz uz.. ;)

        0 0
        • aku  

          Ja jsem v tom nevinne – jenom jsem udelal ctrl+c/ctrl+v ;)

          0 0
      • aku  

        asi neukonceny tag – ted se teprv ukazou akutecne adminovy schopnosti :))

        0 0
    • Bobo  

      Jo, přidávám se, já jsem zas za blbce (asi oprávněně) v jiným threadu: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
    • admin  

      tak snad by to melo byt vyreseno jeste to opravim v tech kde je to blbe

      0 0
      • admin  

        test

        0 0
        • notakale  

          a jaks to opravil? muzes napsat ten reg. vyraz?

          0 0
          • admin  

            no spocital sem kolik je tam tagu bold a kolik ukoncujicich protoze tam vesinou davali oba pocatecny tagy, a kdyz se to neschodovalo tak se jich patricny pocet pridal na konec prispevku.

            0 0
            • notakale  

              hm to by me nenapadlo.. ja kdyz jsem kdysi delal neco jako diskusni forum, tak jsem to chtel udelat tak aby i ty prispevky byly validni podle xhtml, ale pak jsem se na to vykaslal, ti uzivatele jsou strasni :)

              0 0
              • admin  

                no to ze ukoncuju tagy na konci clanku by samo o sobe validni bylo musel bych jeste hlidat jesli se nekrizi strong a italic ale tendle web moc validni nebude jetli se dostanu ktomu ho predelat tak bych si stim asi pohral :)

                0 0
                • jecnak  

                  Kdyz uz se tady resi tohle, tak jestli muzu poprosit. Neslo by to horni menu napozicovat CCSkem na konec obrazku, ktery normalne zpusobuje to, ze menu zacina na hrane leveho menu? Mam na bike-foru vypnuty vsechny obrazky kvuli tomu aby to vypadalo tak nejak nenapadne a tohle mi posouva horni menu az doleva.

                  0 0
                • CoolingeR  

                  Hele Admine, kdyz uz to mas ovevreny, nemohl bys prosim nahradit v odkazech Nick href=„#cislo“ treba na href=„javascrip­t.void(0)“ aby to tak blbe neodskakovalo? Dik

                  0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.