• kimi

    Bylo by možné na úplně úvodní stránku hodit tag Center a nebo ji rotáhnout na celou obrazovku stejně jako zbytek?

    0 0
    • admin  

      roztahnout ne

      centrovat ano ale zatim ktomu nevidim duvod.

      0 0
      • LukasX  

        je to vyborne! Az jsem spadl ze zidle .. opravdu super, tamto bylo hodne o nicem po graficky strance, ale vynahrazovalo to obsahem. Ted kdyz je to super i takhle, tak maximalni spokojenost!!

        0 0
    • Kalic  

      Pouzivam Mozzilu 1.5, tenhle novy design na ni evidentne nejede tak, jak by mel. Odkazy se prekryvaji, rozmisteni obrazku neni nejspis takove, jak bylo zamysleno. Ale co hlavniho, tela prispevku jsou cerne na cernem! Stary design byl v pohode. Internet je o otevrenosti formatu, takze prosim neupadnete do cerne skupiny serveru „IE only“!

      0 0
      • Kalic  

        Jo, uz mi to jede OK. Mozilla, ne Mozzila, samozrejme.

        0 0
        •  

          ještě sem to ze zvědavosti zkusil pod mozillou 1.6 cz a pohoda jinak nový design působí odost lepším dojmem, jen tak dál

          0 0
          • admin  

            design jsem zkousel po IE6 IE 5.5 Mozzila pod WIN2000

            kongueror a mozilla pod linuxem a vsude celkem OK

            0 0
            • jecnak  

              Trochu divny mi prijde horni menu – mam ho bily, coz zrovna na sedivym pozadni neni moc dobre videt. Jeste jedna vec je nejaka divna, sice to nesouvisi se zmenou designu, ale kdyz hledam treba sebe, respektive svuj nick, tak to najde jen jeden prispevek a pritom jich mam ocividne vic.

              0 0
      • lubos  

        Firebird 0.7 a jede to ok. Jenom (a i na tom stasim) mi nenahodi automaticky heslo, natoz aby mne prihlasilo :-(( Taky se mi nelibi barvy, chtelo by to mit moznost zpatky , o neco hur se mi ctou prispevky :-( Jinak vcelku ok.

        0 0
        • admin  

          Heslo musis vyplnovat ale snad to neni tak strasny :) ty barvy no zkusim to casem jeste nejak vylepsit uvidim, ale me se to cte celkem dobre :)

          0 0
    • BB  

      je to dobré, kolik jsi na tom strávil času ?

      0 0
      • admin  

        dekuji tezko rict, design delal kamos ja to zprovoznil :) ale nejakou tu hodinku sem nad tim stravil.

        0 0
    • Meesha  

      Fakt pekny! Hele, ty se zivis jako programátor nebo tak neco???

      0 0
      • admin  

        zivim se jako technik u Internet Providera castecne tam i programuju nejaky aplikace.

        0 0
    • gucan  

      v moji mozille to nejde vubec cist (cerne pismo na cernem pozadi) … mam nekde neco blbe nastaveno nebo to je chyba na vasi strane? V exploreru mi to jede normalne

      0 0
      • admin  

        hmmm tak to nevim. ostatni weby ti fungujou? zkuz kouknout na nastaveni mozilly na povoleni pozadi a tak.

        0 0
        • gucan  

          tak to je drsne, dneska mi to uz jede normalne … nerozumim, nechapu :-)

          0 0
          • Kalic  

            Stalo se mi v Mozille to samy, cerny pismo na cernym pozadi, ale jen chvili, pak to bylo v pohode (viz muj prispevek vyse). Fakt nevim, treba to udelal nejakej zmatek v nakesovanych strankach??? Kazdopadne ted je to na moji mozille uz konstantne OK. Jinak adminovi samozrejme pochvala za design.

            0 0
    • uluf  
      Design super, akurat v mi Opere trosku rozhadzuje tagy <a href…, zobrazuje moc velke fonty. Tiez meni „weight“ pisma po pouziti znakov s diakritikou. Este k formularom: uzivatelov by urcite potesilo, keby po zobrazeni formulara bol nastaveny kurzor v inpute: , ak teda nemas moc velku averziu voci JS:)
      0 0
    • Honzin  

      takový ty zelený a červený brejle jsou skvělej nápad – to mi fakt chybělo, nešlo by je ale udělat ještě nějaký výraznější (jenom o kousek)

      jinak to máš super udělaný.

      0 0
      • lubos  

        Ano, musim rict taky, ze je to dost dobry. A taky se mi zda, ze je to malo vyrazny.

        0 0
        • Gumicuk  

          Jestli muzu, tak bych poprosil o zvyrazneni te cervene barvi ktera se obevi po tom co si ten danej dotaz nebo prispevek prectu. Ale jinak je to fakt paradni… A diky za to vsechno!!!!

          0 0
      • Honzin  

        a ještě bych měl jednu drobnost ohledně upozornění mejlem na odpověď. Nešlo by to upozorňování dát na celou tu větev podemnou (nejenom přímo na můj příspěvek)?

        0 0
        • admin  

          Pridal jsem do mailu i vetu na kterou odpovida.

          0 0
          • Honzin  

            brejlicky uz jsou velky jako brejle (jestli me nesali zrak) – diky co tyce odpovedi, tak jsem mel na mysli spis to, aby mi chodily vsechny reakce na ty prispevky podemnou. Konkretne kdyz ti ted na vyse uvedenej prispevek nekdo odpovi, tak abych se to dozvedel i ja.

            0 0
            • admin  

              no to by sice taky slo ale bylo by to slozitejsi, takze zatim nee :)

              mozna casem pridam, uvidim.

              0 0
    • DaveBury  

      Neuvažujete přejit ne nejaky jiny system fora

      vBllueting, IP.Board, SMF nebo phpBB(v poslednim pripade)

      Stávájící vzhled fóra je imho značně nepřehledný, čili tu pomalu vzniká takové smetiště a informace mizí v zatracení.

      Základní možnost etitace vlastních příspěvků k nepřehlednosti dosti napomáhá.

      I kdyz si myslim, ze rada uzivatelu by prechod na nejake vyspelejsi forum tezce nesla, ne druhou stranu si myslim, ze pomerne rozsahly projekt jako B-F by si vyspelejsi forum zaslouzil.

      0 0
      • sway  

        Souhlasim…prestoze phpBB myslim neni nejidealnejsi reseni, bylo by to rozhodne prehlednejsi nez tohle…

        0 0
        • DaveBury  

          Prave proto jsem phpBB ho taky napsal jako posledni variantu..

          Osobne mi vyhovuje SMF

          0 0
      • Ja uz fakt nevim  

        phpBB ne, chtelo by to neco originalniho. Trosku pozmenit toto stavajici na prehlednejsi a trosku originalnejsi.:) Pozmenit vyhledavani, lepe zvolit kategorie, atd. Je to zajimavej server s dobrejma napada, plnej uzivatelu, ale nejaky ty zmeny si myslim, ze by to chtelo. Osobne bych zmenil i treba grafiku, prece jen by trosku originality nevadilo. Mohl by tu byt takovy volnejsi styl a ne jen „tabulky“. Sem by se phpBB vubec nehodilo.

        0 0
        • sway  

          Praveze hodilo…resp. forum toho typu…bylo by to daleko prehlednejsi, lepe by se orientovalo…roz­tridit prispevky dle kategorii a tak…mozna by se dala rozjet zkusebni verze…ciste pro zjisteni reakci…vim ze dost lidi je proti zmenam, ale IMHO by to jenom prospelo…

          0 0
      • Jirik123  

        kdyz jsem na b-f kdysi prisel, tak se mi ten design taky moc nelibil, zvlast v porovnani s phpbb forama, ale tak nejak sem si naj zvykl a ted si bez nej b-f nedovedu predstavit:-)

        0 0
      • admin  

        Na zadny opensource system forum urcite neprejde.

        zmeny na stavajici foru urcite budou, forum se vyviji od jeho vzniku, vetsinou dle pozadavku uzivatelu. Editace prispevku samozrejme neni zadny problem udelat/pridat, ale pri zvniku fora tato funkce byla zamitnuta vetsinou uzivatelu.

        0 0
        • DaveBury  

          Nikomu nic nevnucuji, nikomu nenadavam, praci na foru chvalim.. Pouze jsem napsal navrhy

          A jeste maly dodatek, zminovany IP.Board neni opensource :)

          0 0
      • fousek  

        Podle me je tenhle system proste genialni a nic lepsiho sem zatim nevidel, muzes sem dat link na nejake to lepsi forum?

        0 0
        • wroum  

          na to sem taky zvedavej. tohle mi prijde fakt dobrej a prehlednej system.

          0 0
    • DaveBury  

      No phpBB ne, pac si myslim ze neni moc vykone, narocne na databazi a celkove se mi nejak nelibi, kdyz uz, tak phpBB3

      Ale zkusil bych treba nejaky zkusebni provoz SMF ( na SMF bezi treba SEmania, samozrejme kazdy uzivatel si muze nastavit svuj styl vzhledu )

      Nebo IP.Board, ale nevim, jak to ma s cestinou

      Nebo vBllueting, na kterem uz dlouhou dobu bezi treba OverClocking

      0 0
    • DaveBury  

      A jeste je tu jedna vec, ktera vytvari mega smetiste…

      A to jsou odsazene komentare, i kdyz ty samy o sobe ne, ale kdyz je nejaky thread, treba 70 prispecku … Pribydou 2 prispevky z toho jeden je pridany v 1/3 threadu a druby v 2/3 threadu a kdo se v tom ma vyznat …

      To je hnus velebnosti, takove prispevky osobne nectu, nebyvi me hledat a mohou obsahovat treba podstatnou infotmaci

      0 0
      • Radek Broz  

        ?

        0 0
      • dieegoo  

        Už si objevil funkci brejliček? Možná vyřeší tvůj problém…

        Jinak nedovedu si představit, jak jinak to řešit. To bys chtěl citovat každý příspěvek před tím, než na něj budeš reagovat? Snad né…

        Já bych osobně neměnil nic, co se systému fora týká. Snad jen některý designový prvky, ale funkčnost né.

        0 0
      • goofy  

        Na tom minusku si muzes zavrit tu dlouhou vetev, stejne tak viz funkce brejlicky. Dale je tam cislo, ktera to je odpoved ve stromu (3×, 4×, 5×). Co vic chces? Nechapu jak bys to chtel resit. Ja prace naopak nesnasim neodsazovane prizpevky ve forech. Je v tom pekny gulas a bordel.

        0 0
        • DaveBury  

          Brejlicky jsou pekne, ale scrolovani je onicem

          ehm tak jeste abych na netu klikal na nejak + a – jako v postmodernim pruzkumnikovi .. no diky

          Neni potreba citovat kazdy prispevek, staci, kdyz se vede seriozni diskuse .. a nevznika takovy kompost

          Prizpevky se daji prijemne editovat, podstatne veci znazornit

          Kazdy uzivatel je na prvni pohled jasne odliseny

          Nesmyslna vec zde je nemoznost editace vlastnich prispevku, nahled popr mazani, to dopomaha ke kvalitnimu kompostu

          Kazdopadne si myslim, ze se stejne zadna zmena konat nebude …

          0 0
          • Luka  

            uf!

            0 0
          • dieegoo  

            Naopak. Vem si, jaký kompost by vznikl, kdyby někdo smazal svůj příspěvek, na který reagovalo dalších 20 lidí.. Nikdo by nevěděl ani hlavu ani patu.

            A editace – nač? Řekneš hloupost, dostaneš za ni za uši, tak ji hned přepíšeš? Dá se napsat nový příspěvěk, editace myslim není potřeba…

            0 0
          • dieegoo  

            Uvědom si rozsah tohoto fóra… a teď si zkus představit, jak by fórum vypadalo, kdyby fungovalo třeba ve stylu fóra zive.cz ci mobilmanie. Tam pokud má nějaké téma 1000 příspěvků, tak je na palici něco tam vyčíst.

            0 0
            • dieegoo  

              A ještě… přesně tam se projevuje nevýhoda citací. Každý tam cituje každýho, pak má thread 100 stránek a informací je tam tak 1/10, zbytek jsou jen věty, na které reaguješ. Nezlob se na mě, ale tohle by tady podle mě fakt nebylo možný.

              0 0
            • DaveBury  

              Takze editace je uzitecna, pokud clovek napise dvojity prispevek nebo chce udelat nejakou zmenu a nejde to, cili musi napsat novy prispevek, tak vznika kompost.

              Prosim netahejte zde zive.cz, to je kompost prvniho stupne, ja jsem mluvil uplne o necem jinem

              Pokud nekdo naschval maze prispevky (mazani jsem dal az jako posledni moznost), dostava BAN, nema na serioznim foru co delat.

              0 0
              • goofy  

                On to neni kompost. Da se to normalne cist a nevidim v tom zadny problem. Kompost by dle me vnikal prave tou editaci, clovek neco napise, nekdo mu odpovi, nebo nedej boze ho opravi, on to mezitim edituje a opravi, odpoved od toho dotycneho by razem byla nesmyslna, tak ji zase zmeni, a mezitim uz treba nekdo reagoval na toho co reagoval na toho prvniho, a zase tu mame bludny kruh. Blbost. Muzes si to precist, nez to odesles.

                Stejne to je s im BAN-em. Jak bys to chtel asi resit? Vymazat uzivatele? Co brani tomu dotycnemu se prihlasit pod jinym nickem a delat tu jeste vetsi bordel. Nebo zablokovat IP? Co lidi s plovouci IP?

                0 0
                • DaveBury  

                  Plovouci IP :) tak to jsem jeste neslysel

                  Zase to nechce delat takovou kovbojku, resit se da vse.

                  Editace patri mezi zakladni standardy

                  0 0
                  • goofy  

                    Neznam presny terminus technikus a je mi to srdecne jedno. Dobre vis, co jsem ti mel na mysli.

                    0 0
    • Tomcat  

      Změťe si co chcete, ale ať hlavně unguje i na mobilních prohlížečích = žádná JAVA (nikoliv java script) žádný flash.

      75% času na internetu ( i na B-F) jsem na mobilu nebo PDA. a můžu konstatovat že to horror. Mobilní bohužel znamená pro někoho WAP, ale i na PDA lze list na WEB. Můžu nostatovat že spoutastránek je nekompatibilních a bojim bojim aby se to nestalo tohle vylepšení i na b-f

      0 0
      • DaveBury  

        Ano na vyspelejsi fora se prispiva i pres mobilni prohlizece

        0 0
        • Luka  

          4dny registrovan a jen kritizuje? hmmmmm… a co te nuti tu byt, kdyz se ti to tak strasne nelibi?

          0 0
          • DaveBury  

            Vis dite, to, ze vidis datum/cas registrace pred 4 dny opravdu neznamena, ze 4 dny jsem na svete..

            Navic, ja jsem daval pouze navrh a velike IMHO do budoucna.

            Je mi nad miru jasne, ze se radikalni zmena konat nebude, protoze lide na vyspelejsi a serioznejsi systemy prechazeji neradi.

            0 0
          • DaveBury  

            Hele nemoznost editace a uz delam kompost ..

            Nuti me tu byt to, ze todle je opravdu dobry a rozsahly projekt, kde se clovek dozvi spoustu uzitecnych rad …

            Ale ty uzitecne veci v tom kompostu casto mizi..

            0 0
            • Luka  

              ono si obcas staci jen po sobe prispevek precist, nez ho odesles… cimz predejdes nutnosti editace ci mazani a toho tveho kompostu.

              0 0
              • DaveBury  

                Ano, ale i tak se chyby stavaji a nektere fakta odhalis pozdji .. treba nefunkcni linky..

                O editaci vlastnich prispevku je celkem zbytecne diskutovat, todle je vseobecnym standardem na vetsine forech, kde je snaha vest seriozni diskusi

                imho by tuto moznost spousta uzivatelu uvitala

                0 0
                • Luka  

                  ale muzes si editovat vlastni prispevky…

                  --- prispevek odstranen na zadost usera — ( :) Milane, nic osobniho, to jen pro priklad historicke udalosti)

                  Pro Davea: tak udelej anketu, kdo by chtel mit moznost menit sve prispevky. Myslim ze se s ohlasem moc nesetkas. Ale je to tu demokracie, ze… stejnak to bude tak jak to udela o veliky Admin, a myslim, ze se rozhodne urcite spravne, protoze ma mozek a je to koneckoncu jeho ditko…

                  0 0
                  • DaveBury  

                    Ja daval jen navrhy, zadne prikazy co by se melo a co ne.

                    I kdyz tady je nastaveny takovy system, ze editace to nespasi

                    Ale tak, ze to mam vubec zapotrebi.. Jednou ten okamzik zmeny prijde a ja se mile rad pripomenu.

                    0 0
                    • wroum  

                      pokud to maji byt zmeny, ktere jsi navrhoval, tak doufam ze ten okamzik prijde za hodne dlouho (idelane nikdy), protoze editace prispevku napriklad tohle forum nespasi ale spis naopak ukonci. kdyby ses tady pohyboval uz nejakej ten rok, tak zjistis, ze mazani a editovani prispevku (i vlastnich) je nesmysl – staci si precist par threadu vedenych konfrontacnim tonem a predstavit si jak by to vypadalo kdyby kazdej mohl menit co napsal zpetne. chodi to tak na jinejch forech a sem rad ze tady ne. prehledne to tady je uplne hodne (staci si zvyknout, pouzivat brejlicky…). jinak ja sem pro zmeny, ale pro zmeny k lepsimu, coz editace a ruzny moderovani fora neprinese – aspon podle zkusenosti na jinych forech jejichz jsem ucastnik. a ze tady je hromada kompostu? nevadi, kompost je treba a kdo hleda najde co potrebuje.

                      0 0
                      • DaveBury  

                        No ono nekdy neco clovek zapomene dodat a hned to muze pripsat/upravit, nez postovat dalsi prispevek .. Potom vznikaji dlooouhe thready

                        Tak samo nekdy se daji informace dopisovat/pridavat do prvniho prispevku .. treba

                        //edit#1: .....

                        //edit#2: …

                        Prehlednost se zlepsi, podstatnou informaci mas hned na zacatku stromu ( treba planovani trasy, zmeny terminu atd.. ), tim padem se thread zbytecne nenatahuje a nebo nezahlada novy …

                        Ale to je jen muj nazor ..

                        0 0
                        • wroum  

                          tohle je ale prakticky pouzitelny pouze za urcitych predpokladu. napriklad se nesmi nikdo s nikym hadat, jinak je mazani/editovani problem – kdyz budu zpetne upravovovat a menit vyroky o kterych se hadam v zavislosti na vyvoji debaty. uznavam ze u urcitych typu dredu by to prinos byl (vyjizdky…) ale u ostatnich by to byl imho pruser a totalni hrob. navic bez moznosti editace a smazani prispevku si musi clovek dvakrat rozmyslet co pise prave kvuli tomu ze to je nesmazatelne a kdyz uz to napise, tak si za tim musi stat, pripadne napsat sem to posral – sorry a ne ze kdyz se debata nebude vyvijet dle jeho mineni spravnym smerem, tak ze tu neco smazne a tu neco poopravi. ja vim jak to tady chodi, vim jak muze jedno slovicko zvednout vlnu prispevku a jak nekteri (vcetne me) dokazou kvuli jedny narazce napsat XXX prispevku a tusim kam by vedlo to mazani a editovani… proste sem zasadne proti – taky sem napsal hromadu picovin, neco sem uznal, za neco se omluvil a v nekolika krajnich pripadech pozadal admina o smazani, ale zpetne nemam duvod cokoliv upravovat ci mazat. takze imho prehlednost to tady nezlepsi a ani ji to nezlepsuje na jinych forech na ktery taky lezu a je to tam mozne, akorat dochazi k tomu, co jsem zminil vyse.

                          0 0
                          • DaveBury  

                            Zase bych to tak dramaticky nevidel … Vetsina uzivatelu je inteligentnich, teda alespon si myslim.

                            Na vsech forech je editace bezna, odmyslime-li si hnojniky od blueboardu a podobne nemoderoavne diskuse pod clanky

                            Pokud nejaky polomozek schvalne narusuje diskusi editaci, tak se jeho ucet maze (blokuje) nebo se k nemu napise vystraha pro ostatni uzivatele. A proc by si mel zakladat novy ucet ? Aby zase neco napsal a editoval ? Tak to by mohl spamovat a vytvolavat flame i nyni…

                            To je muj nazor, system je nastaven na vetsine kvalitnich for, takze o opaku me nikdo nepresveci :)

                            0 0
                            • Luka  

                              no nikdo te nepresvedcuje. jen by me zajimalo, kde beres tu jistotu o tom, ze je tu vetsina tech celomozkovych a hlavne tech, co by s tebou souhlasili..... to me tak nejak zarazi.

                              0 0
                            • wroum  

                              protoze na vetsine for to je tak jak pises a ja se ucastnuju nekolika takovych for, tak s tebou zasadne nesouhlasim. debil se najde vzdy a vsude a nelze ho nikdy eliminovat, pripadne se najde dalsi, vetsi a lepsi… Jarin ci Olkyc…

                              mazani prispevku totalne rozvratilo napriklad forum mojehobby.cz, kde je polovina prispevku o tom, kdo kdy a proc co smazal ci zmenil, hadky a urazky…

                              psat vystrahy a davat BAN je opravdu naprosto nevdecna prace a plyne z toho dost problemu – pokud takove pravo budou mit vsichni, stane se z toho reseni osobnich sporu, budeli mit toto pravo jen nekdo, tak jak urcis kdo? jak udelas to aby ten clovek v pripade potreby reagoval dostatecne pruzne a byl zrovna online? kazdopadne to je zavazek delat „admina“ a musel bys hledat objektivniho cloveka (mozna i platit), co o vsem vi a vsechno cte.

                              soucasnej stav je takovej, ze admin do fungovani fora a debat jako takovych proste vubec nemusi zasahovat. forum jede i kdyby jel na rok na dovcu a nic se nezmeni (teoreticky pokud se nic neposere) a v tom, je to kouzlo. jina fora (ty rikas kvalitni) toto neznaji a porad tam musi nekdo neco kontrolovat a mazat, pritom se citi dulezite…proste cesta do hoven podle me. system „co je psano to je dano“ se mi proste libi a neznam jine – lepe fungujici forum nez toto – nejdo o moznosti fora jako takoveho, ale o zpusob jakym se ho lidi naucili vyuzivat.

                              uznavam ze jsou fora kde to muze fungovat, ale na tomhle foru se pohybuju uz vazne dost dlouho na to, abych vedel, ze tady je to proste lepsi takhle.

                              0 0
                              • DaveBury  

                                No vis, ale kdyz se nad tim zamyslis, tak ten skodlivy uzivatel muze skodit uplne stejne..

                                Proste svuj prispevek nebude editovat, ale flame bude vytvaret novym prispevkem

                                No ale tak asi je to tu plne tupcu, protoze editace je nezadouci ( v zadnem pripade nenazyvam tupci bikery, kteri se snazi kvalitne prispivat a komunikovat… Ale ty, kteri by teda chteli narusovat diskusi )

                                Vis ono moc lidi svuj nazor nerekne, hlavne kdyz se zda, ze je v rozporu se skupinou. A jak jsem uz psal, proste jsem rekl svuj nazor

                                0 0
                                • wroum  

                                  ja taky rek svuj nazor, podlozenej zkusenostma z tohoto i jinych for. pouze nazor a par protiargumentu. nejak to dopadne…

                                  0 0
                            • wroum  

                              jen na ukazku kam mazani a editovani vede – velmi aktualni tema na mojehobby.cz

                              dilna.aeroomni­.com/html/ban_a­eroomni.html

                              doufam ze to aeroomnimu nebude vadit

                              0 0
        • Tomcat  

          Bohuzel mam pocit ze cim vic Flash tim vic web.

          Casto sem se setkal stim ze nektere zmeny vedly k horsimu. Prikaladem budis stranky CeskychDrah. Po vylepseni sou IE mobile i Opera mobile nekompatibilni. A je jedno jestli to je Nokia, Motorola, HTc .

          K horsimu sel i jeden internetovy bajk shop. ten po vylepsen je nekompatibilni s produkty opera jako takovejma. Podle me kvalita\kompa­tibilita upada. Spousta vebu je neklikana ve nejakym redakcnim systemu anic moc.

          0 0
          • DaveBury  

            Flash je smrt, proto se ani do for nezabudovava. Mozna tak formou reklamy, ale ta se da vyfiltrovat..

            Ja jsem uz zminoval ty ruzne systemy, tak to je php, MySQL databace a vse validni xhtml,css

            Pokud to nedela plantala

            0 0
    • sway  

      Jedina vec, kterou bych krome typu fora (coz se ale menit nebude) zmenil, je verze pro PDA/Smartphone…po­kud se koukam na BF ve Smartphonu, tak je to fakt silena krec…docela bych ocenil nejaky jednoduchy CSS layout, nejlepe bez obrazku…behem prazek bych mozna i nasel cas kouknout na to, takze pokud by mel nekdo nejaky napad, pomoc uvitam:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse