Poděkování neznámému bajkerovi.

32 nepřečtených
  • mastihuba

    Minulou středu jsem stál v 16:45 v Brně Heršpicích a čekal jsem až se zdvihnou šraňky. Z protisměru přijel bajker, který zhodnotil situaci, vyběhl na nadchod a po schodech to zhrčel dolů. Tímto mu děkuji že mne vyprovokoval ke stejnému počinu a mohu se zařadit mezi bajkery, kteří zvládnou i nějaký ty schody.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Videls NWD 1–5, NSX 1–7, Chaismoke, JIB, Chainreaction­.....atd? Se na to koukni. Treba s tebe jeste neco bude (nebo zbude?:) :)))

      0 0
      • riki  

        ak si pozrie the collective tak bude mat z toho lepsi pocit :)

        0 0
      • mastihuba  

        něco jsem viděl, ale režisérům se zatím hlásit nebudu to má ještě čas. :) Zatim jsem překonal lenost a vylezl na ten nadchod.
        Co bude dál uvidím.

        0 0
        • gomolka  

          to ti celkem pomohl, protože jsi tam mohl ztratit mládí :o)

          0 0
        • MartinXC  

          Příště to dropneš dolů na koleje :-)

          0 0
        • Lister  

          Já se většinou vyprovokuju maximálně k tomu, že drhnu hubou o zem, ale kdyby to mělo dobrýho režiséra, tak bych třeba mohl něco vyhrát v „Neváhej a toč“. :-)

          0 0
      • Demon  

        NWD 5 uz je venku? Nebo to byl jen trailer? ;)

        0 0
    • JohnLee  

      chce to jen trochu odvahy…sjizdim je z obou stran,i kdyz ty do zatacky jsou trochu obtiznejsi…

      0 0
      • mastihuba  

        sem nějak zatáčku ani nepostřehl. ta je na stranu k Pražákové nebo směr Kšírova? Já jel směrem pod ten kamenej most směrem na Kšírovu a tomu bych snad ani neříkal zatáčka.

        0 0
        • JohnLee  

          Ted jsem malinko zmaten,neznam jmeno ulice.Jel jsem smerem k Baumaxu,tzn nejdriv pekarny,pak koleje a pak ten most…timto smerem jsou ty schody lehce zatoceny.Ja jen ze jsem si to poprve neuvedomil a nenajel si nahore a uprostred jsem brousil riditkama o zabradli…:)

          0 0
          • mastihuba  

            Správně. Pražákova je u pekáren. Kšírova je u toho kruháče. Když jsem tama jel tak proti mě šli nějací lidi a musel jsem na té jedné plošině přibrzdit a pustit je. (viz. jiný trejd kde se praví o přechodech a přejezdech)

            0 0
    • enjoy  

      az nekdo da schody u pod tema sochama co je nekdo malem odpalil vybusninou na ujezde.nebo az nekdo da ty hlineno-dreveny schody co jsou za lavkou u zachodu v carrefouru,tak mi dejte vedet,ja se na ne zatim jenom divam:-).teda ale ten popis lokace s emi moc nepovedl:-)

      0 0
      • Jogador  

        Nojo, strojař, příště náčrtek…:)

        0 0
      • pos3k  

        ujezd…pomnik obetem komunismu

        0 0
        • enjoy  

          a no vidis.

          0 0
        • rasto  

          spis to vypada jako sbirka zombiku :-) popravde, nepovedlo se mi zjistit, ktera socha byla poskozena vybuchem… :-/

          0 0
      • McBlacky  

        hele tak abych tě trochu nasral :-) jsem šel nedávno navštívit bráchu (bydlí za carrefourem) a nějakej maník s integrálou ty dřevěný schody dal, teda viděl jsem ho v tý druhý lehčí půlce, ale dával s prsem v nose… možná to souviselo s tím že měl 120 vidli, sedlo proklatě nízko a odhadem 16" rámeček :-) jo a pak to odhučel těma úzkejma betonovejma, který jsou taky HC (ne ty co jsem dávaly, ty nad tím, mnohem horší)

        0 0
        • McBlacky  

          korekce: jsme dávalI

          0 0
          • Thidney  

            chlape s prsem v nose to? věru zajímavý způsob. nějakej novej trik?

            0 0
            • McBlacky  

              o to je novinka vetšinou to ale je spíš, DH nose fingered to frontflip to brutal crash :-)

              0 0
        • enjoy  

          tak tos me nasral slusne:-) ale ne:-),je mi jasny ze na takovym biku bych to dal taky.jezis ja zase kecam:-))

          0 0
    • CZiko  

      ne že bych byl kdoví jaký biker… vlastně mám jenom favoritku, ale mrkněte na čem, že jsem to sjel schody:) Nebudu zapírat, že jsem se bál spíš o to, aby to vydrželo kolo a ne já… srandisti.wz.cz/u­krajina.JPG

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.