• Manas

    Zajimalo by me jake vsechny 24' plaste se k nam dovazeji. Vim o DMR, TIOGA, Kenda, Point, Nokian a Specialized. Znate nejake dalsi? Jde mi hlavne o vyber vzorku na rozmeru cca. 2.1' – 2.3'. PS: Pro Padlistu: Tu tvou Rubenu samozrejme nechci :-)

    0 0
    • Tomcat  

      A vono se jich dělá víc? Vypanul ti a korát Maxxis a IRC. Výběr nedělá nikdo :-/

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak jeste vyborny Schwalbe nebo tu mam Continental 1,75" vhodny tak na cruisera. Mam tu dva kousky pro tebe za odvoz :)

      0 0
      • Tomcat  

        ehmmmm… nebylo to 24×1,57? 1,75 je na to nějak moc velký číslo :o)

        0 0
      • visby  

        vyborny schwalbe? dufam, ze to bolo myslene ironicky…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nevim. Nejezdil jsem, ale co jsem ted jezdil s klukma co to vozej, tak si nestezujou stejne jako na Specialized. A jaky ty mas zkusenosti se Schwalbe Al Mighty 24×2,6" ?

          0 0
          • fousac  

            copak??? uz zanedbavas testy v „laboratornich“ podminkach?? :))

            (na tvuj „prechod z mokry travy na lino“ jen tak nezapomenu… dobry… :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ted jezdim sice min, ale vic v terenu a minimalne po byte:( Navic asi nebudu pristi rok vozit 24" kola, tagze tak. Nahodou prechod z mokry travy na lino sem nejednou zazil i v realu. To by ses divil kolik bordelu se v prirode vali.

              0 0
              • fousac  

                aneb i zdanlive nesmyslna indoor simulace muze byt pro praxi docela zasadni.. :-D

                0 0
        • ddd - andy  

          taky bych rad slysel co je na tom ironickyho..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.