• wertigo

    Ahojte, jezdim 3 roky plaste IRC Mythos, predek 1.95, zadek 2.1 a vyhovuje mi naprosto. Ted bych taky pritelkyni chtel dozadu poridit Mythos, ale vaham nad sirkou, dat ji tam 2.1 nebo bude stacit uzsi 1.95 ? Nevim jestli je v tom takovy extra rozdil, aby to stalo za dlouhe premysleni…

    p.s. koupili byste plaste v e-shopu ?

    0 0
    • Daf  

      Vyraznej rozdil tam nebude. Tlusty gumy bikum slusej tak snad se ji s 2.1 bude vic libit :) Ja jsem s nakupovanim pres e-shop nikdy nemel problem.

      0 0
    • zirecek  

      pláš? v e-shopu bych koupil. Jestli jezdí přítelkyně s tebou, tak raději 1.95. Rozdíl tam samozřejmě je, z více stran.

      0 0
    • MARIN  

      Sirka mezi 1,95 a 2,1 je zrovna u IRC dost znat. Ta 2,1 bude rozhodne pohodlnejsi ale taky ma vetsi val.odpor a je i tezsi. Dal bych asi tu 1,95. Jinak jsem zatim nemel problem s zadnym i-shopem krome akcebike a ty uz se snad zlepsili. IRC nabizi velotrade (s nima mam jen ty nejlepsi zkusenosti)

      0 0
      • wertigo  

        Ja jsem zatim kupoval pres e-shop veci, na kterych se neda nic pokazit – pedaly, kazeta. Plast nevim, aby neprisel nejak zmrseny…

        0 0
    • kovar  

      samozrejme 2,1

      0 0
    • pavelr  

      samozřejmě 1,95. Nikdy jsem neměl pláš? 2,1 a nikdy jsem ho nepotřeboval. Už vidím ženskou, jak jezdí po horských a lesních pěšinkách, skáče po kamenech, přeskakuje kořeny… Prosím nekamenovat.

      0 0
      • zirecek  

        ukamenovat ho!!! :-))

        0 0
      • wertigo  

        Sem nenapsal ze jezime v Beskydech, tady ten teren je jak pises. Vypada to na 2.1, kdyz se dobre foukne tak jede i po asfaltu.

        0 0
        • zirecek  

          takhle určitě 2.1 dozadu v Beskydech oproti 1.95…

          0 0
        • TinkTink  

          Kameny a koreny jsou jenom v Beskydech? Juuu :o))

          0 0
          • wertigo  

            Mel jsem to napsat obecne, ze jezdim v prostredi kde jsou kameny i koreny bezne. Timto se omlouvam vsem z Jeseniku, Sumavy, Krkonos atd. a vsem co kdy jeli pres koren/kamen :-)

            0 0
    • Maara  

      Já jsem ještě na starym kole jezdil Mythosy 1.9 a spokojenost. Když jsem kupoval nový kolo tak tam byl Mythos 2.1 chtěl jsem to vyměnit za užší, ale řekli mi, že 1.9 žádný neprodávaj (nakupoval jsem v USA). Tak jsem to tam nechal a teď už bych do užšího nešel. Přítulkyně vozí Bontrager Jonesy 2.1 a až je sjede dostane taky Mythosy 2.1. Jsem pro tlustší pláště pro přítulku z toho důvodu, že jsou pohodlnější a líp sedí v terénu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.