Já padam, tady snad ani néní chytrolín pádlista...

62 nepřečtených
  • sharkcom

    viz bikeforum.cz

    0 0
    • ravo  

      Co není, může být:-) A co ti na Pádlistovi vadí?!

      0 0
    • blue  

      na Padlistu nesahej, nahodou je v pohode :-)))

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Je třeba trochu oživit pravěk … :)

      0 0
    • pajan  

      Je pravda, že to tady začíná bejt poslední doubou takový jiný. Spíš se tady všeci předbíhaj kdo bude lepčí, kdo bude mít Rebu atd… Je to tu jiný než to tu bejvávalo v květnu červnu…

      0 0
      • pajan  

        Resp dneska už SIDa karbon a tak, nepříijde mi to tu „přátelský“ ale spíš takový, že tu každej každýho zprdne a tak… Je to jen můj názor a můj pohled na věc…

        0 0
        • Grinch  

          KDE JSOU TY CASI STAREHO BF, S NOVYM VZHLEDEM TO SLO DO KYTEK :( BTW nic proti adminovi, jen mi to prislo casove trefny :) Stary BF bylo o tom se treba i pochlubit, poradit, pokochat kolama..pokecat­..navic pojezdit s lidma co se tady potkavaji virtualne tak pak i v realu.. diky BF jsem bohudik, u nekterych bohuzel poznal par lidi se kterymi vzdy rad i nerad vyjedu na biku…i akce ktery se povedou zahrejou potom v chladnych zimnich vecerech – treba Socka Kemp :))) ale posledni dobou to fakt je o nicem. Klucio ktey zacinaji sem hodi kolo, starci jim je pomluvi, mladi se nas*rou a stari do nich kibicuji…kam se podely padne rady co a jak? kam se podelo stare BF?

          0 0
      • raceman  

        a to ani nevis, jaky to tu bylo jeste driv… před červnem… :-) a jaky to tu bylo uplbe nejdriv, tak to nevim ani ja :-) ale jestli budes mit dlouhou chvíli, muzes pročítat historickou historii ;-)

        0 0
        • pajan  

          To už jsem zkoušel… Fakt to bylo jiný… Já to teda taky nezažil ale podle historie je to zřejmý…

          0 0
          • McBlacky  

            to je evoluce. je to o lidech, dneska už to tady táhnou jiní, tak je to logicky jiný. Dřív byla víc sranda :) bych řekl

            0 0
            • rock  

              Ani mi nemluv. V poslední době (rok, možná) jsem sem lezl už jenom relativně sporadicky. Dneska jsem nakoukl a jednoznačně nejaktivnější byla dost stupidní hádka na téma Čemba. Ach jo, asi mi zase na dlouho stačí :-/ …

              0 0
              • Bully  

                Kazdy forum delaji jenom lidi. Tak si necti temata, co te namichnou a jdi po tom, co te zajima, ne? Svet taky neni dokonalej :o)

                0 0
              • pos3k  

                uz ani vtipy nejsou co byvaly :)

                0 0
            • cat  

              nebo tim, ze uz se vsechno vyresilo.)

              0 0
              • roud  

                Jo všichni už přišli na to že shimano je lepší než sram a teď si rvou vlasy že za tu sračku vyhodily peníze proto tu sou všici tak podrážděný ;O]

                0 0
            • Darkson  

              jj, taky jsem si říkal, že mi tu chybí lidi jako Lance, Padlista, Andy, Wroum, Fousac nebo Enjoy. anebo už jen sporadicky přispívají 

              0 0
          • jecnak  

            Ono je tedka trochu okurkova sezona, protoze ted v zime jezdi jen ti „drsnejsi“ a vetsinou si to zvladnou dohodnout po ICQ.

            Tehda taky se vsechny vyjizdky desne resily, jako jestli to nebude moc dlouhy, kratky, tezky, enduro, terenni a tak. Dneska se tam objevi spousta lidi co ani neznas a ani nepsali na forum, ze by se pridali. Dalsi vec je priliv novejch lidi. Ze by ale  bylo min vyjizdek si nemyslim, mozna prave naopak – treba se neuveritelne rozjeli Brnaci, sekce kolem Usti a tak. Uznavam ale, ze treba ja uz moc vyjizdky neorganizuju, protoze jezdim radsi s par znamejma, ktery jsou v pohode a vim, ze zvladnou ten teren co naplanuju. Navic uz neni tolik casu a vubec.

            Ale zrovna Pajane, proc nezorganizujes treba neco ty. Neco na severu by bylo fajn a urcite nejen ja bych se rad pridal.

            0 0
            • pajan  

              To já bych něco vymyslel to by nebyl takovej problém. Problém je v tom, že v zimě jezdim sice stejně často ale jen krátky do 30ti km třeba… A teď po tom pádu dokonce s průměrem hluboko pod 20 :-((( Na jaře bo až trochu něco najedu rád něco vymyslim, ale teď bych na to neměl nohy… ;-)

              0 0
    • Jogador  

      Pudlik byl náhodou skvělej, i když jsme do sebe navzájem rejpaly, tak vždy byla sranda, hádky Enjoye a pádlisty byli každý den, ale byli vtipný a spíš rejpavý, jenže nás tu taky bylo mnohem mín, bylo to takový rodinný, všichni, nebo aspon s většinou jsme se znali osobně, ted je tu šíleně lidí, je to neosobní. Reaguješ jinak na někoho koho znáš, a jinak jako anonym na anonyma… Každej tu řeší svoje mindráky, doma nemůže zvýšit hlas, tak si zanadává aspon tady:) Navíc sem už nechodí ani Savah…

      0 0
      • pos3k  

        z pudlisty dealer, ze savy mamina, o emjojovi jsem neslysel dva roky, to same fousacovi..atd, jak psal blacky…vymena „lidi“, myslim ze prirozena.

        S tou anonymitou, obcas mam pocit, ze uz se tu moc neobjevuji sparky, spolecne svihy apod. v takove mire jako drive.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
        • grafik  

          taky jsem si nedáno říkal, že tu nechodí straré známe firmy, chápu, ne každý se chce doživotně „zaseknout“ na jednom fóru a málokdo má tu trpělivost číst a dokola probírat ty stené věci, nebo se pořád zviditelňovat  případně chlubit novým bajkem nebo vidlou. Poslední dobou na bf taky dlabu, jen občas mrknu na foto, biky, thready z 95ti % nezájem, vždyť i tohle téma „staré dobré časy“ se opakuje už po x krát. Nehledě na to že je tu z mého pohledu sposta věcí, které mne otravují a přestávám mít trpělivost je tolerovat, jedna z nich je slovíčko čemba na každém druhém řádku.

          0 0
          • McBlacky  

            to je přesný, dřív tak 4 roky zpátky jsem četl všechno dneska už mě to neba. Bajky do profilu už ani nedávám, ze 4 co ted jezdím tam mám jednoho :/

            0 0
        • dancing dog  

          Já sem taky eště celkem zelenáč, ale dost lidí se nějak vytratilo, to i jám postřeh, např. eště Rumcajs,moc nepíše Rychlej turista apod. mě teda B-F vyhovuje, dost se tu dozvím, a občas se i pobavím, ikdyž už míň než dřív, podle mě škoda, že byl Olkyč vyautovanej nebo že Burnout vyhořel a přetransformoval se… 

          ale jinak je myslim BF furt celkem v pohodě…

          0 0
          • Martin  

            chceš olkyče? skoč si na nakole.cz ;-)

            0 0
            • dancing dog  

              :-) Olkyče bych pro oživení občas bral, ale na jiný forum zas kuli němu chodit nebudu…

              0 0
          • scret  

            RUMcajs je v uz dost dlouhou dobu v irsku a zrejme nema takovej pristup na net:)

            0 0
    • t29  

      :)

      zažil jsem to na víc fórech, na začátku parta lidí, kteří se mezi sebou znají (a po pár srazech skoro všichni osobně), ale chodí sem rok, dva, pět… a začnou skuhrat, že „už to není co to bývalo“ protože už jsou staří (služebně) a příliv nováčků jim je proti srsti, nebo ho aspoň nestíhají sledovat.

      Není proti tomu obrana…

      0 0
    • Michell  

      Já bych si s dovolením také poplakal.. :)

      Starý B-F bylo zábavný, místy kontroverzní, ale veskrze rodinný. Dneska už sem moc nechodím – jak bylo řečeno, tohle už je JINÉ forum.

       

      Veselé Vánoce pardi!

      0 0
    • scret  

      proboha, stvorili jsme monstrum:)))

      sice musim souhlasit s tim ze „stary“ B-Fko bylo jiny, mozna lepsi, nevim, ale to je holt vyvoj, ted je tu mnohem vic lidi, „stary rebelove“ vymekli a na jejich misto nastoupilo plno novych kriklounu a provokateru…:) mozna se ztratila takova ta tajemna zasvecenost tech kteri vedeli co je to B-F, proto porad ten stesk po starem B-Fku…

      0 0
    • Krys  

      Zaujímavé, ako nad starým dobrým BF plače niekto s tohtoročným dátumom registrácie. :))

      Inak dobre starý thread.

      0 0
      • hribik A1  

        zavisi od toho, ako to vnimas…ja za tie dva roky furt stejne, coz je tym, ze si tu citam a pozeram aj tak len to, co citat a pozerat chcem. pre ineho sa moze za pol roka zmenit…alebo je to tym, ze vtedy to pre neho bolo nove a uz sa tu „zabyval“

        0 0
        • Matts.  

          Nazdra  Krys a Hríbik, veľmi dobré príspevky. Technické problémy začiatočníkov sú už vlastne vyriešené, ak ste si všimli, vždy to chcem oživiť nejakým foto. Treba kolegom bikerom priblížiť aj ráz našej krajiny, aby ich to sem pritiahlo. Po prajavení záujmu radi poradíme, kde kedy a kam.

          V prílohe 1. pohľad na Majerovu Skalu v masíve Krížnej (Veľká Fatra) túto jeseň (podzim).

          2. Cestou z Krᵝovej studne na Krížnu

          3. z Rybovského sedla pod Krížnou na Majerovu skalu

          0 0
          • hribik A1  

            hentak jasnu oblohu som uz nevidel ani nepamatam :-(

            0 0
            • Matts.  

              Kúrňa, ty si rýchly, no čo páčia sa ti?

              0 0
              • hribik A1  

                jj, pekne…aj kopce, aj pocasie, lebo poslednou dobou vidim len take, ako co je na tych mojich

                0 0
          • Krys  

            Pre porovnanie:

            Krížna 1.1.1999

            0 0
            • Matts.  

              Iglu máte postavené 3 m vedľa?

              0 0
              • Krys  

                Nie, to bol novoročný výlet po Silvestri na Krᵝovej Studni. :)

                0 0
                • Matts.  

                  Takže takto vyzerá vaše Silvestrovské iglu po rekonštrukcii dnes. Bordel dookola zostal ako pred Husákom.

                  0 0
                  • Krys  

                    Ty koky, tam sa už dá dostať autom, iným ako terénnym?

                    0 0
                    • hribik A1  

                      najlepsie terenne auto je predsa sluzobna octavia :-)

                      0 0
                    • Matts.  

                      Vždy sa tam dalo dostať autom cez Zalámanú z Horného Harmanca, akurát je to o odjebkaní podvozku. Hríbik to zmákol na jednotku o služobnej octávii

                      0 0
    • Jogador  

      A je tu ted moc slováku, kteří neumí česky, dokud tu budou oni, bude to tu vždy stát za h…o… A kdo je proti, at si napíše něco sem :)

      0 0
      • hribik A1  

        jasne, republiku si rozvracat nedame!

        0 0
      • Matts.  

        Nechcem vyrývať, ale Slováci rozumejú češtine viac ako Česi slovenčine. To je poprvé. Za druhé, vôbec neriešim, či príspevok poslal Čech, Slovák, Maďar, Kolumbijec, Ind … a všetká iná celosvetová háväď. Sa prebuď.

        0 0
        • Jogador  

          Nic s toho nepopírám, jenže vy musíte rozumět češtině víc, protože lezete na český fóra, až se já budu chtít naučit slovensky, polezu na slovenský, což už neni tak potřebný, protože české fóra zaplavují cizojazyčný texty, a občas nějaký příspěvky ve slovenštině přečíst nejdou. Víceméně to bylo myšleno ze srandy, a hádat jsme se měli až ve vedlejším vlákně, na které jsem dal odkaz, zas to někdo nepchopil, že by slovák?:) PEACE:):):)

          0 0
          • Matts.  

            Nevidím dôvod prečo by som sa mal hádať, a už vôbec nie prečo na vedľajšom vlákne. A čo ti nejde prečítať? Rád preložím.

            0 0
          • hribik A1  

            preco si myslis ze nepochopil…ja som to svoje cervenoindianske heslo tiez myslel ako vtip…

            0 0
        • Pavlos  

          http://uloz.to/…5/Slovak.wav

           

          jak kery slovak;)

          0 0
    • chupas  

      hele, hele. nostalgickej dred. ahooooooj

      0 0
    • raceman  

      az ted jsem si vsim, jak stary thread to je :-)

      0 0
  • sharkcom

    Chytil se… chitil..... Hele ty tvoje vidle, ve zběru dával dost za barevný kovy. Tak si ty desítky rozbitejch vidlí nalož a dej do zběru a kup si za ně nějakou z motorky!

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.