• Air

    par lidi tu ma Fox Vanilla. Nechcete napsat nejake zkusenosti do recenzi?

    0 0
    • Pavlos  

      :) jestli si brzo neco nekoupis tak but preberes nebo se zblaznis:D

      0 0
    • Pá-dlista1  

      To me *****. Ja mam kazdej rok problem vybrat si jeden jedinej model, kterej by aspon vzdalene vyhovoval mym pozadavkum a ty tu projdes kompletni sortiment a chtel bys je vsechny :)

      0 0
      • Air  

        no, ja jsem vahavej strelec :) ne, dostal jsem nabidku na vanillu sundanou z kola… a vubec bych chtel i tak vedet, jaka je. Ty ne?

        0 0
    • enjoy  

      napisu jenom to co potrebujes vedet. chod vynikajici,tuhost i skotoucem vynikajici.vzhled vynikajici.vidlice vynikajici:-) konecne se v terenu nebojim o vidli.

      0 0
      • Air  

        a uz jsi ji mel rozdelanou?

        0 0
        • enjoy  

          to proboha ne:-) vlastne nevim proc bych mel mit.

          0 0
          • Air  

            jasne, vlastne nemuzes kvuli zaruky… tak me napada a u marzosek to na zaruku nevadi, ze si ji vsichni vesele servisuji sami doma?

            0 0
            • vlk  

              to je pro mě novinka.nevíte jak je to se zarukou u rockshox taky ji musím dávat do prodejen k servisu nebo si ji mohu bez ztráty záruky servisovat sám.

              0 0
          • jakub  

            kolik na ni mas prosimte nalitano… ze tak jiste trvdis ze nema vakl (kotouce)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To jsem tu vlastne jeste nepsal a mozna by to nekoho zajimalo. Moje Z1 DO II 04 ma po sezone docela slusnej vakl (brzdy Magura Gustav M, pouziti DH). Na druhou stranu stejnej mela moje predchozi Suntour XC-PRO-NS 03 jako nova a ani u jedne mi to nijak nevadilo. Porad je mensi nez na jedne nove Marzocchi Z1 DO triple 05 co jsem mel moznost testnout. A jeste jeden fakt. Nekvalitne zpracovana pouzdra u modelu 888 lehce skrabou vnitrni nohy (po sezone uz je to na nich poznat).

              0 0
              • Mox  

                Me zajima, co me reknes na muj rockshox boxxer :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To radsi ani nechtej slyset :) Ja uz sem na nem jezdil, takze obrazek uz mam. Jen cekam, kdy se ti to rozsype :)) Nekomu muze slouzit dobre, ale tobe rozhodne ne :)

                  0 0
            • enjoy  

              pro tebe je mozna tuhost a vakl to samy,pro me ne:-).nikde nebylo o vaklu ani slovo.a mam teda na ni asi 1000km.

              0 0
              • jakub  

                zajma mne to protoze na ni asi zacinam setrit…

                0 0
                • enjoy  

                  no me to prislo asi takhle.das si to na XC kolo kde jsi predtim jezdil dejme tomu eee skareba:-) a za nejaky cas zjistis ze na tom skaces ze schodu a vubec te to nezajima. ja sam za sebe muzu rict ze jsem dosel k takove vidlici,ze uz nepotrebuju lepsi,mozna tak kdyz budu moc rozmazlenej. docela si gratuluju ze jsem nekoupil MXpro ETA.docela dost.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    stejně si koupíš talase nebo floata, časem :-) kromě toho docela jsem si zvykl na design fox05 a můžu říct že by to šlo, ale jen k některým barvám rámů samozřejmě…

                    0 0
        • McBlacky  

          to air… nejlepší vidle je ta kterou rozebírat nemusiš :-) není nutný se v tom pořád vrtat, stačí to jednou za rok vyčistit a vyměnit olej, nebo jednou tak za 5–7tkm, jinak bych se na to vybod a dokud to funguje tak to nechal být. kromě toho si nemyslím, že kdyby ji člověk otevřel že ztratí záruku…

          0 0
          • Air  

            no, ja jsem myslel prave takovy veci jako vymena oleje, ci vlozeni pruziny do vzduchove M.(vlozeni pruziny Marzocchi samo povoluje, ale nevim jestli i „instalaci“ svepomoci).

            0 0
    • Azagthoth  

      Mam taku blbu otazku,som zo SR a nerozumiem slovu „vakl“,co to je?Myslis tym ze sa zacne vselijako hybat a bude tam potom nejaka „vůle“ :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.