• Gumicuk

    Ahoj, mate nejake zkusenosti s touhle vydlou, je jedno jestli s R, RL nebo RLC nejak se mi celkem zamlouva to RL, nejak spadli jejich ceny na celkem unosnou mez akorat jakej na ne mate nazory. Libi se mi ze se tam da menit zdvih 80–100–125mm coz by mohlo bejt celkem uzitecne a taky ze je to pruzinova vidle a vzhledem k tomu ze je urcena na freeride tak ma i dobrou vahu neco prez 1900g v porovnani s Marzocchi MX Pro ETA to je o chlup lepsi a to ta M je urcena na XC ci jak to tam pisou… Je fakt ze ja zadnej freeride jezdit nebudu, ale nejak se mi celkem zacala zamlouvat.

    0 0
    • Gumicuk  

      Jo a jeste by me zajimalo jestli je taky prodavaj v nejakym ishopu, zatim jsem nasel jen bikezone.cz ale nemaj tam Vanilli, jen Float a Tallas

      0 0
    • MartinXC  

      Je to pružinovka a na první sáhnutí chodí skvěle (na veletrhu). Kdybych nedávno nesehnal F100, tak bych do ní šel taky. Pokud chceš koupit, tak spěchej, vyrábí se v USA, takže clo (a cena) půjde v Evropě nahoru. Jinak stačí i RL (R=rebound /odskok a L=Lock /zamykání). T = tuning zamykání a C = compression / nastavení rychlosti chodu jsou hezká udělátka, ale v praxi vpodstatě zdržují tím, že člověk medituje nad opravdu optimálním nastavení :-)

      0 0
      • Gumicuk  

        Dik. Skoda je ze to do konce toho dubna rzhodne nestihnu. Jinak i ta RL ma blokovani, nemilim li se?

        0 0
    • P.B.  

      Presne moje pocity, ale z financnich duvodu jeste letos musim vydrzet se svou Z5, ktera trochu tece (kvuli natukle vnitrni noze). Myslim na R nastavenou na 125mm.

      0 0
    • vlk  

      také nabízí na www.biketunel.cz

      0 0
      • tutite  

        to je dobré, co to je? Fox snad? A po čem? Po norm. sjezdu nebo po skoku?

        0 0
      • enjoy  

        uff,jeste ze na kole umim trochu jezdit…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Rekl bych, ze ani z poloviny tak jako typek co tohle vyrobil.

          0 0
          • Gumicuk  

            Ja myslim ze to jeste nic neznamena, kdyz se to stalo jedny vidlici, pokud by se to foxkam stavalo pravidelne, tak uz by to neco znacilo…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Samozrejme. Navic bych rekl, ze absolutne nejvic praskaji Marzocchi. Ale je to jen tim, ze se pouzivaji na to na co se pouzivaji.

              0 0
              • wroum  

                spousta lidi si mysli ze kdyz je na tom napsano MARZOCCHI ze to vydrzi vsechno. a ono ne.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  A hlavne, kdyz chces jezdit neco drsnejsiho asi tezko vyhodis penize za neco co vydrzi jeste mene.

                  0 0
                  • vlk  

                    Sám si kdysi psal, že pokud by jsi měl prachy tak by sis koupil něco jiného-ne marzocchi.Co by to teda bylo.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Podle toho. Treba Rond, Fox nebo uplne z jineho soudku Kowa, Risse, Avalanche :)

                      0 0
                      • Aiax  

                        A dovazi se Kowa, Risse, Avalanche do CR?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Ne, proc? :)))

                          0 0
                          • Aiax  

                            Pravda, proc. Budu se muset smirit s faktem, ze pro me bude muset stacit Vanilla. Ach jo :)))

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Snad radsi 36ku ne?

                              0 0
                              • Aiax  

                                Prave kvuli ni cekam do zimy, aby jsi ji pro me zkritizoval!

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Ja doufam, ze mi moje pokroucena Z1 jeste chvilku vydrzi. Tu Foxku si kupovat nehodlam. Spis bych sel do 66 nebo se naseru a prdnu tam nejakou dvoukorunu nebo to mozna dopadne vsechno uplne jinak :)

                                  0 0
                    • Aiax  

                      Tak to bych chtel taky vedet :) Potreboval bych jednokorunkovou vidlici 130 mm, ktera by nestala vic nez 20 kkc a aby o ni Padlista nerekl, ze je to srot hodny sjezdu pro rohliky…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Tak takovou bych jednou chtel najit.

                        0 0
                        • Aiax  

                          No pochybuji, ze ji najdes zrovna ty. Spis az si zase bude nekdo blahove myslet, ze nasel tu pravou, zase vykopes nekde fotku, na ktere bude mit nohy vic od sebe nez bikerka z e55.

                          0 0
                      • lubos  

                        A co Marzocchi Z1 FR SL ? Tusim, ze tam jsou 32mm nohy, ma to 130mm, ECC5, vzduch poz/neg, pruzina standardne neni, ale snad se da dokoupit, vaha asi 2kg (bez pruziny). Cena tusim kolem 20k. Krk nejaky alu-alloy reinforced.

                        0 0
                        • Aiax  

                          jj, na tuhle jsem koukal taky, je jednim z kandidatu, ale marz, fox a rs maji na pristi roky novy modely, takze jsem rozhodl pockat do zimy. pak si vyberu, letos mam stejne na jezdeni min casu, delam v listopadu nejaky zkousky a chtel bych to zfouknout napoprve :) ale nevim podle ceho si vyberu, kdyz v bike z1 150 dopadla vyborne a Padlistovi se zkroutila…

                          0 0
                          • Aiax  

                            na pristi roky=na rok 2005

                            0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Aby nedoslo k milce. Ja vozim Z1 Drop Off II a zkroutila se, protoze neumim jezdit. Treba by kazda jina (rozumej horsi) vidlice praskla. Jen proste neni nesmrtelna. Jo a ona se zkroutila, ale petikomorovy rafek Sunrims byl na odpis.

                            0 0
                            • lubos  

                              Jj. A jezdis ji dal. Tudiz bych rekl, ze prosla na jednicku ;)

                              0 0
                          • lubos  

                            Nejake se budou dat myslim i zakoupit behem mesice. Tak jsem se rozhodnul, ze asi pockam take.

                            0 0
          • enjoy  

            asi ano.ale je tu jeden podstatny rozdil:-),on ji zprasil,ja ne.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jezdis pod sve moznosti i pod moznosti sveho materialu. Co ti jineho taky zbyva, kdyz nemas…

              0 0
    • fish  

      ja mam 125rlc uz asi rok(2. majitel) a som uplne spokojny.len mi zacal pretekat olej cez tesnenia,tak som ju rozobral(podla navodu to ide uplne bezproblemovo),pre­cistil tesnenia,vymenil olej(204sk)a vidla je jak nova… uplna spokojnost a to ju nesetrim, len rozmyslam, ze si kupim tvrdsie pruziny, lebo pri metrovych dropoch sa nebezpecne blizi dorazu

      0 0
    • fish  

      lebo ho chcem vyuzivat pri vacsich ako metrovych dropoch, ked ide nadoraz uz pri takychto, tak pri vacsich bude musiet tu silu navise drzat hlavove zlozenie a trubky, co je zbytocne opotrebovavanie,ked sa da obmedzit tuhsimi pruzinami PS:niekto nepredava fox pruziny so zelenym kodom(tuhost: 35lb/in)alebo nechce vymenit za pruziny s modrym kodom(25lb/in)???

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pokud ti opravdu nejde kov na kov, tak i s tvrdsima pruzinama bude prenaset stejnou silu na ram atd. Jen s mene citlivym zacatkem, pri mensim zdvihu atd.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.