jakou nejvyšší rychlostí jste jeli?

72 nepřečtených
  • peg

    A na jakým kole? Já osobně 78.9 km/h na mý „rokový mašině“ tsunami. Ale po pravdě. Odpovědi 120 km/h nebudu brát vážně. A ještě jaký nejdelší skok jste měli. Já se teprav učím, tak skáču kolem dvou metrů :)

    0 0
      • mike!1  

        jej tys mě předběhl, zrovna jsem tu chtěl tenhle odkaz taky dát:-)

        0 0
    • peg  

      Já vím vyhledávání, ale mě to moc nebaví ataky to trochu trvá. V práci mi to moc rychle neběhá :((( Tak se omlouvám.

      0 0
    • Vojtíšek  

      85 km/h na biku, po asfaltu, pláště Rubena Trilobit sjezd ze sedla Manghen v Itálii

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Bys mel brat vazne. Mox jel 115km/h a ma to oficialne zmereno.

      Pro JoeBlacka. Bylo to do kopecka v lehkem protivetru :)))

      0 0
      • peg  

        Asi se budeš divit, ale teď čtu knížku nevysvětlitelné záhady. A tam píšou, že někde v Kanadě je silnice, kde jedeš s autem do kopce a nemusíš vůbec šlapat na plyn a když jedeš z kopce mušíš na plyn šlapat. To je zajímavý co? :)

        0 0
        • wroum  

          funguje to tak i na kole?

          0 0
          • mastihuba  

            jo funguje u nás je taková taky.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tou jezdim na vylety. Cestou tam neslapu a zpatky jedu jinudy normalne z kopce :)

              0 0
            • RomanP  

              Byl jsem tam. Teda na tom našem kopci a zase tak silný to není, ale to auto se fakt samo rozjede. Bohužel jsem to na kole nezkoušel, ale je to dobrej nápad.

              0 0
              • Robo  

                Nevím jestli myslíme stejný kopec, ale ten u nás už své tajemství prozradil. Jde o optický klam. Ono to vypadá jako do kopce, ale přitom je to z kopce… :-)) Je to i potvrzeno zeměměřiči.

                0 0
            • jonas  

              A kde ze to je ?

              0 0
              • Marosh  

                Ja asi bydlim nejak spatne… u nas dokpce makas a z kopce to jede samo. Opacne sem to este nevidel…

                0 0
        • Manas  

          jj, u toho kopce se nedoporucuje pouzivat pocitace a vostatni elektronicky bazmeky :-)

          0 0
        • Volf  

          Takový místo je i u Hlinska. Je to odpočivadlo kde vyleješ z flašky vodu a ta teče směrem dolů a auto se ti samo rozjede proti tomu do kopce.

          0 0
        • kovar  

          takových silnic je… A je to pouhý optický klam.

          0 0
          • ravo  

            Nedá mi to abych nezareagoval:

            Před dvěma rokama jsem jeli na takový hezký rodinný výlet na Pustevny. Jedem v pohodě do mírného, nepatrného kopčka okolo potoka, furt jedem a najednou moje polovička povídá: „Mně nějak bolej nohy, já musím pořád šlapat i když jedem z kopce“. Tak jsem se ji musel zeptat, kam teče ten potok. No jo, tekl proti nám, opravdu jsme nejeli z kopce. Optický klam, jo to je věc:-)))

            0 0
          • Volf  

            To jsem si taky myslel dokud jsem to neviděl na vlastní oči. Před pár rokama tam dokonce prováděli měření a vyřešili to tak, že vjezd na toto odpočivadlo je nyní z obou stran zatarasenej. A optickej klam tě přejde ve chvíli, kdy vidíš jak jedním směrem teče po zemi voda a auto samo bez kvaltu couvá proti tý vodě a dokonce zrychluje.

            0 0
            • PT  

              No já čumím.To si děláte srandu nebo na to máte nějaké vysvětlení?

              0 0
            • -b-n-x-  

              v tom pripade je nam znama fyzika na hovno. Kdyz uz teda jedna ze dvou veci nerespektuje gravitacni silu. Ale jak jiz psal pa-dlista: da se to dobre vyuzit :-))) Skoda, ze tu v Beskydech nic takoveho nemame. Jak ja bych to uvital. Nahoru sjezd, dolu sjezd :-))) a zadarmo

              0 0
            • kankrlicek  

              Jezdím tamtudy často na kole (raději dolů) a ani směrem nahoru ani dolů nepozoruji žádné zpomalení či zrychlení. Opravdu to tam vypadá na optický klam.

              0 0
    • Otto  

      Konečně originální téma…

      0 0
    • kubajs mtb  

      já skáču podobně ale poslední skok, kterej byl fakt povedenej dost bolel, ale letěl sem asi tři metry, s rychlostí seš na tom líp já jel jenom 68

      0 0
      • goofy  

        Ten skok je doufam myshleny do dalky, a ne vertikalne… To bych se shel pak nekde zahrabat a uz bych se neukazoval, kdyby si to daval na tom xc-ku… :o)

        0 0
    • Manas  

      Rychlost nevim, nikdy sem to nemeril :-) Ale nejvetsi skok tak okolo 8m.

      0 0
      • Manas  

        Jo a kolo Norco Sasquatch. Ten skok je od hrany k hrane, jinak skok odraz – dopad na rovinu tezko odhadnout … v Nejdku tak pres 10m

        0 0
    • enjoy  

      rychlost 77km/h,ale je to uz leta,protoze nejak nemam prilezitost nekde vytahnout vic. a skok,tak 4–5 metru,nevim presne,nebyl to zadnej dvojak a taky to bylo tak do 40cm nad zemi.proste asfaltovej ostruvek s najezdama pro kocarky.docela srabarna,ale ta dalka na XC biku…,nebylo to spatny.

      0 0
      • McBlacky  

        hele 4–5 metrů… podle mě ve sjezdech si kolikrát poskočíš a letíš i dál… nebo se mi to jen zdá?

        0 0
        • enjoy  

          no ja ti nevim…,ono se to zda malo,ale ze bych preskocil svuj pokoj na sirku,to se mi nezda:-).a ta lavka,ta je dobra,pekne se na ni skace(na XC biku:-))

          0 0
          • McBlacky  

            co máš pořád s tím XC bikem :-) Extreme country zní dost hustě a může to znamenat cokoliv, kromě toho ty máš festovní rámec, FR vidli a nejlepší brzdy na světě, nebo už jsi zapoměl :-) zrovna jsem si říkal, že třeba ve sjezdu na Kazín při přejezdu tý jedný silnice se dá skočit dost, asi to někdy změříme až tam pojedem, ale na ty 4m to šacuju minimálně…

            0 0
            • enjoy  

              podle me mam tak akorat kolo pro jizdu v terenu:-) jojo vim co myslis:-).vzdycky to tam nerozjedu,protoze si neuvedomim vcas ze uz jsme tam,takze skok nic moc:-)

              0 0
            • Otto  

              X je cross, nikoliv extrem

              0 0
      • milhaus  

        jezdím tak kolem 80. je to z praděda po asfaltu, jinak v terénu jsem to vytáhnul k 70.No terénu, travnatá sjezdovka z Kalvárky na hradci u Opavy, jestli to někdo znáte. Skoky fakt nevím, mám s toho celkem vítr, ale rygol v lese na odvádění vody v pohodě skočím a menší kmen ve sjezdu taky

        0 0
        • petryk  

          Jezdí se po ní Silesia, ne? nahoru i dolů. To je pěknej kopec oběma směry

          0 0
        • Schumi  

          A jak to dole brzdíš, dos často tam bývají slepice.

          0 0
      • McBlacky  

        nebo mě taky napadlo, lávka v Troji… na ní se dá skočit i dál, je to jen o rozjezdu.. ikdyž tohle není skákání v tom pravým smyslu…

        0 0
        • fousac  

          co to zkusit rozslapat po panelce dolu… to by pak ta lavka sla jako klasickej dvojak.. ;) akorat bacha na ty patniky uprostred… :))

          0 0
    • PietroUL  

      Téma sice starý, ale max. rychlost je přece proměnná a ne konstanta :) 82 km/h po rozbitý asfaltce, za zatáčkou stádo koz, ale se srdcem v krku jsem dobrzdil. Od tý doby se krotim a nad 70 jedu málokdy.

      0 0
    • BostonGeorge  

      78 km/h před 3 týdny – sjezdovka Hochficht.

      0 0
    • davidak  

      69– mtb na dálnici v LBC

      0 0
    • mastihuba  

      se mě nejak nedaří googlovat. Hoďte sem prosím odkaz na max. rychosti, kolo, lyže a podobně. dík.

      0 0
    • Ice-goofy  

      82 jsem jel na silnicce s Pradedu…více uz jsem se bal to pustit

      0 0
    • jecnak  

      Tak asi po sty. 87.5 na horaku po silnici, Kartchbergpass Rakousko.

      0 0
      • jecnak  

        Jinak pro rychlostni maniaky doporucuju Passo di Fedaia. Pres 100 se tam v klidu da.

        0 0
        • MlokCZ  

          Přesně tak, jak už bylo zmiňováno v historii. Se tam musím někdy znovu vypravit. Ten sjezd je tam prostě super a konečně bych si tam snad dostal přes magickou 100 (a ne jako kdysi když jsem připosraně brzdil hned na začátku toho nejlepšího úseku v necelých 90ti). Přitom to je podle mého názoru celkem bezpečný i přes tu rychlost, rozhodně o hodně bezpečnější než mojich letošních několik 80-tek.

          0 0
    • -b-n-x-  

      ja jel jednou lesem 84 po uzke kamenite pesince jejiz soucasti byly docela pekne dva skoky. Prvni, takovy maly cca 13 metru a druhy hned za tim prvnim, masivni 50 metru s peknym dopadem. No a jak tak jedu, na prvnim sem si to dal normalne, ucitil jsem priliv sebevedomi a jistoty. Na druhem jsem teda zkusil dat 360. Podarilo se, vsichni co to videli, rvali nadsenim a pak jsem se samozrejme probudil :-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      no já jsem dal nejvíc na asfaltu s bikem asi 71 km/h, skoky se zatím učím, takže zatím nic… :))

      0 0
    • wlk  

      76 na kole Olpran Lucky (váha tak 20 kg…), já se svýma 187 cm na 17-ce rámu, pneu rubena a brzdy kantilever, byl rok 1999 byl to sjezd po štěrku kdesi na horách v Roháčích..A ještě jsem měl super vohoz, prostě, odskočil jsem si z hospy na kolo..Hrůůůůza, když si pomyslím, jaký sem byl tele..ale z toho už jsem fakt vyrostl, teď vím, že si člověk může klidně rozbít hlavu i v 5km/h, tak mám k rychlosti tak trochu respekt.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.