• Vojtos

    Tak jsem koukal na nový modely. To je teda fakt špatenka jsem rád že jsem si koupil letos Crosway 8900 protože to co nabízej letos za osazení a ještě o litr dražší to je fakt peklo. Hlavně, že to má dual control…kam ten svět spěje.

    0 0
    • keksik  

      no ja by som si pokojne nechal spatit svoj image novou meridou mission team carbon. ;-)

      0 0
    • Honzis  

      Já mrkal na ceny silniček pro příští rok a byl jsem celkem zděšen. Tak to si asi nic nekoupim… Kámoš teď měl meridu s komplet Ultegrou a Ksyrii Equipe ze 33papírů, a model 2005 stojí 49000,–, ale zas má novou Ultegru, která se mi fakt líbí. No nic, tak zas asi nasednu na svého „šmejda“ i v r. 2005 a budu čekat dál.

      0 0
      • blue.sun  

        No yo, ale není ta nová Merida náhodou na karbonovým rámu???

        0 0
        • BB  

          a nebyla ta stará na magneziovým rámu? Dva roky Merida bušila reklamní kampaní do cyklistů všech vyznání, že magnezium je budoucnost a takhle to dopadlo, rám je karbonový, kolo poněkud dražší a v přesvědčivých reklamách se dočteme, že je vlasně budoucnost v karbonu. Ještě, že jsem se nenechal zblbnout jejich příběhem, Merida never more, karbonový rám dnes dělá kde kdo.

          0 0
          • blue.sun  

            Neee, je to blbost. Už jsem se koukal na modely 04 a 05 a ten rozdíl je v osazení… Oba topmodely hliníkový řady stojí těsně pod padesát tisíc.

            0 0
      • gersa  

        Nevi nekdo kde by se jeste modely Road 905, nebo 906 daly za podobne ceny sehnat? A pokud mozno ne velikost S

        0 0
    • jsman  

      Co konkrétně ti připadá tak hrozný? Pokukuju po Special Edition Disc, ale nevim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.