• beatrix

    Chci se zeptat na Meridu Matts Special Edition disk model 2003…chci novy kolo(jo,je to starej model,vim),ale tohle je pekne vybaveny a maji ho u nas ve sleve…co ramy Meridy 2003…?Mate ho nekdo…jaky je to kolo…jak je tezky…?Dekuju za radu,popr.zku­senosti…Vypla­ti se to(cele XT,disk deore,manitou axel…)…je za 26990.....PS:Jsem spis zacatecnik…

    0 0
    • Lubin  

      Mám podobnou zkušenost, koupil jsem starší model MERIDY z roku 2003 (samozřejmě nové kolo), výhodná cena, nevidím v tom problém. Jen pozor na velikost rámu, přešel jsem z 19" Authora na 20" Meridu a nemůžu se na tom zatím srovnat. Merida dělá myslím od 2004 delší rámy označené stejnou velikostí v palcích.

      0 0
    • hanz  

      jestli jseš začátečník tak hmotnost neřeš, tank to nebude a super lehký taky ne…počítej prostě průměr. Během dvou let zjistíš co tě nejvíc baví a podle toho si postavíš další kolo…se taky může stát že zkončíš u drsnýho zacházení a váha bude to poslední co tě bude zajímat.

      0 0
    • xstefi  

      Taky jsem sel do Meridy a nelituju. Priprav se na zivy kolo…Jediny, co bych ze seznamu tech komponent trosku hanil, je ta vidle. Kdyz jsem ji zkousel byla krute mekka a to byla serizena, te bych se asi vyhnul…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.