Pomoc! Výzva všm účastníkům maratonů a závodů

12 nepřečtených
  • Kotěnočkin

    Jako člověk trochu fundovaný ve věcech pojištění připravuji rozsáhlý a dosud nikde nepublikovaný materiál o problematice cyklistiky a pojištění, tzn. krádeže kol,škody způsobené cyklisty, srovnání pojistných produktů atd.Moc by mi pomohly vaše zkušenosti, zejména se škodami, které jste utrpěli jako účastníci závodů a maratónů, a? jako účastníci nebo diváci a za které se domníváte, že mohl i pořadatel. Prosím poslat na můj e-mail, i případné postřehy k tomuto tématu. Jde o dobrou věc, která by měla pomoct nám všem.Díky předem.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Já sem utrpěl úraz v závodě, ale moh sem si za to sám a rači sem pojiš?ovně zatlouk že to bylo na závodě, aby z toho organizátoři neměli průsšvih, a taky páč by mi to asi odmítli zaplatit, neb by to považovali za rizikový sport. Ta to ti asi nepomůžu… :o))

      0 0
      • DyEm  

        pojistil jsem se letos „proti blbosti“ normální škoda v občanskoprávním? životě, právě kdych to s kolem do někoho narval. ALE nikdo v té pojiš?ovně nevěděl, zda se to vztahuje i na závody (spíše NE)(amatérské) a jak bych se mohl i na tyto závody pojistit/připo­jistit :(

        0 0
        • jihra  

          Na závody se „občanskoprávní“ pojištění většinou nevztahuje.

          0 0
          • McBlacky  

            běžné pojištění se na tohle nevstahuje, mám poměrně vysokou kapitálovou životní pojistku ale bohužel na mé oblíbené sporty: bike závody, horolezectví, VHT se to prostě nevstahuje :-) smůla – už vidím jak vysvětluju pojiš?ovákovi, že ta záchrana z prostřed stěny v Tatrách byla jen náhoda a lano jsem nikdy v životě neviděl…

            0 0
            • MartinXC  

              Musíš na to takhle: „.. jdu si jen tak po ulici v mé oblíbené horolezecké výstroji na malou procházku a najednou koukám, jsem ve stěně…“

              0 0
            • Kotěnočkin  

              Blbost, sport s kapitálovou pojistkou nemá co dělat.Pojištěnými riziky je dožití a ev. smrt. Pokud zemřeš, nikdo nebude zkoumat, zda jsi dostal infarkt nebo spadl ze skály…Pojiš?ovnu bude jen zajímat, zda jsi nebyl zfetovaný nebo nalitý, nebo si svým jednáním nezpůsobil újmu někomu jinému…A taky jestli to nebyla sebevražda:-)Přečti si ve své smlouvě oddíl „Omezení plnění pojistitele“, tam to budeš mít. To co zmiňuješ souvisí s úrazovým pojištěním. To už je iné kafe.

              0 0
              • moody  

                Kotěnočkine, až to dáš dohromady, bude možné se k tomu nějak dostat? Moc by mne to zajímalo jako pořadatele závodů.

                0 0
                • Kotěnočkin  

                  2 Moody:Jasně. Předběžně jsem dohodnutý s prezentací ve Velu. Zatím netuším v jakém rozsahu, protože je to dost rozsáhlé. Potom vše dám na své www stránky nejširší veřejnosti. Myslím, že dost lidí bude hodně překvapených, co se dočtou…Zatím připravuji.

                  0 0
              • McBlacky  

                já to mám nějak dohromady i s úrazovkou, ale celkem mě to nezajímá. Hlavní je bejt zdravej…

                0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.