• Nazdarek. Tak si kamos poridil vysokorychlostni pripojeni a ja se vas ptam, jestli nekdo nevite, kde tuto hru na pc sehnat. Anebo jinak. Nemate ji nahodou nekdo, ze byste ji vypalili? diky

    0 0
    • Clodman  

      Já mam doma Cycling manager 4. Momentálně pracuje partička lidí na jeho odheslování.

      0 0
    • rasto  

      ja mam cyklomanazera demo 3.0. velikost instalacky: 90 mb. muzu vypalit/ zaslat postou. objednej nejlepe emailem.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Ještě existuje hra pod názvem Supertour3 . Stáhl jsem ji z netu a docela sem čuměl co to všechno uí na to, jak je to malej soubor. Je to pohled 3d zezadu na závodníka. Je to jako v reálu. když ti v kopci šlehne, tak se propadáš a propadáš :-). Má to hodně dobrých možností.Akorát škoda že to nemá trochu lepší grafiku. Existovat novější verze, tak by to bylo poměrně zajímavý.

      0 0
    • stanley  

      Nebylo by radši lepší šlapat do pedálů něž sedět u počítače? Nejsi náhodou na jiném fóru? Tady většinou dikutují cyklisti , co občas sednou na kolo. Já mám taky doma internet, ale než hrát něco takového, bleeeeeee. Najdi si jiné fórum… Nejsi náhodou z Prahy ? …

      0 0
      • RomanP  

        No a co, zajímá ho cyklistická hra. Taky nechápu, proč v souvislosti s hrou řešíš, odkud je. Pokud tě nezajímá nadpis „hra tour de france“ tak sem nelez a nemusíš pak posílat lidi na jiný fórum ne? :-)

        0 0
        • stanley  

          Promiň, ty jsi z Prahy , tak to nepochopíš, že ještě existuje nějaká příroda,kde se dá bikovat. Proti pražákům nic nemám ale osobně je lituji, ten smog dělá svoje a příroda tak daleko. Ovšem vyjímky se najdou viz Sosna. Máš pravdu já sem moc nelezu toto fórum mi stejně nic nedá. Pokud to nemáš v nohách, tak ti stejně nic nepomůže. Bohužel vlastní zkušenost.

          0 0
          • RomanP  

            On si asi nechtěl pořídit tu hru v rámci tréningu.

            No a k té Praze, nebydlím v části Prahy, kde by mě trápil smog a co se týká přírody, tak obora Hvězda 5km, Divoká Šárka 8km, Prokopák 5km… Nejezdí každej z Prahy po magistrále

            0 0
          • Focus  

            Máš pravdu, my v Praze jsme tu samej primitiv. Zvířátka známe jenom ze zoo a stromy ze Stromovky, smog nám leze na mozek a tak trávíme 20 hodin za monitorem. Mimochodem, slovo „vyjímka“ se správně píše „výjimka“.

            0 0
            • RomanP  

              Na to jsem čekal celej život, až ze mě někdo z místa, kterému se říká „Králíky“ bude dělat nechápavý pako. :-)

              0 0
      • TinkTink  

        Jako nemuzes neuznat, ze jet se projet po tom, co prijedes je divny, ne? A jezdit do mrtva je taky po kazdy ne moc vhodny…takze proc ne.

        0 0
        •  

          Rekl bych, ze to, co budu delat ve svem volnem case krome kola, je jen a jen moje vec a nevidim nic spatnyho na tom, ze nepujdu do hospody nebo k TV, ale misto obvyklych her si zahraju nejakou cyklistickou. A pokud si hodlas resit svy komplexy z toho, jak kvalitni jezdec jsi, tak prosim ne na ukor nekoho jinyho. Mimochodem, z Prahy ani zdaleka nejsem. Bydlim v docela maly vesnici a prirodu mam vsude kam se otocim. Jinak vam vsem ostatnim, kteri jste mi dali tipy, moc dekuju. Mozna si tedy necham dokonce i neco vypalit. Mejte se…

          0 0
          • TinkTink  

            To nebylo na me, ze ne? Ja s tebou souhlasim… :))..

            Jinak…dal bych ti typ, ale ani za boha si na tu hru nemuzu vzpomenout…to je jedno, ja si jdu radsi zaparit Global Operations :)

            0 0
      • Thorn  

        zase dalsi cyklo-fasista, pre ktoreho je kazdy, kto nebikuje 100% svojho volneho casu menejcenny – len takych viac… :-/

        0 0
        • stanley  

          Promne zamne si hrejte co je libo, já se radši věnuji cyklistice.

          0 0
          • wroum  

            venujes jen a jen cyklistice? nic jinyho te nezajima? nepripadas si tak trochu omezenej?

            0 0
          • Brouk_Pytlik  

            Neboj kamaráde, to tě časem taky přejde :-). A to já si zas zahraju rád. Třeba i když je venku hezky. prostě třeba nemam zrovna na kolo náladu, o to víc se na něj těšim příště. Jsou prostě lidi, který se kolem jednoduše neživěj :-).

            0 0
    • enjoy  

      ze by DC++ a hledat?:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.