• topca

    Kdo vyhraje letosni tour de France ?

    0 0
    • ddd - andy  

      Baba s nusi, co jezdi kazdej den kozam pro travu pres Pyreneje.. :-) (ale Armstronga bych netipoval – neco se mu stane..)

      0 0
    • Dejv  

      Před chvílí spadnul,ale je ok.Já mu to přeju.

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Přeju to Armstrongovi. Ullrichovi taky, ale až příští rok.

      0 0
    • Baxx  

      Já to přeju Hemiltonovi nebo Ulrichovi, Lance už to vyhrál 5×, ale stejně si myslím, že vyhraje i letos:-/ a co říkáte na Pettachiho? je to lemra co?

      0 0
      • Dejv  

        Včera měl pád a udajně se z toho nedokazal vzpamatovat.A Či­políny :-) má prej zánět v noze.Škoda,mohlo to být zajímavější.

        0 0
      • P.B.  

        Asi vyhraje zase Lance, ale po tom, co predvedl vloni Hamilton to moc preju jemu.

        0 0
    • mike!1  

      vyhraje lance

      0 0
      • Man  

        vyhraje asi LA, aspon podla vysledkov casovky druzstiev ma najlepsich spolujazdcov, ale dufam, ze ostatni zamakaju a rozhodne sa v poslednej etape (aby nebola nuda:-))) )

        0 0
    • Pá-dlista1  

      JOLY Sébastien. Je to francouz – urcite bude dobre znat trat. neni moc vpredu – dobre si rozlozil sily a setri se. je mladej – sil ma na rozdavani v zivote jsem o nem neslysel – bude to asi silnicar, a ty maji v tomhle zavode nejvetsi nadeje.

      Podle me je to naprosto jasny. Teda jestli neupadne, oni jsou dost nesikovny :)

      0 0
    • rasto  

      cyklisti to maj tezke :-) http://spravy.pravda.sk/foto.asp?…

      0 0
      • Man  

        Pekna imidzovka. V zivote som dres nezehlil, ale su vraj ludia, ktori zehlia aj ponozky, takze preco nie? :-))).

        0 0
    • eBUZZ  

      z kolika etap se závod skládá?

      0 0
      • rasto  

        20 etap, 3.390 km, 21 tymu, 189 zavodniku, posledni etapa 25.7.

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Tak teda po dnešní etapě je to pěkně zamotaný, možná to dopadne tak že 2 se perou a třetí se bude smát…

      0 0
      • stanley  

        Mám pocit, že tak jak dojel v pohodě Voeckler ve žlu?áku jim po 10 etepě celkem brnká na nervy. Uvidíme co bude po po páteční a sobotní horské etapě … Celkem má moje sympatie zatím je to nuda pro diváky a hodně práce pro doktory.

        0 0
    • Volf  

      Vhraje L. A. pokud bude zdravej. Má asi nejlepší tým a kopce teprve příjdou. Po rovině umí dneska každej. Ztráta někde kolem 10 minut není žádná tragédie. Nesnáším ho, ale myslím, že vyhraje.

      0 0
      • J.A.V.  

        Co ti proved? Vadí ti že je dobrej? Nechápu jak může někdo o člověku se kterým v životě nepromluvil ani slovo říct, že ho nesnáší… no nic..

        0 0
        • Volf  

          On není dobrej, je nejlepší. A pokud chceš vědět co mi vadí, tak si někdy přečti co napsal. Je to typickej, nadutej sedlák z Texasu. Ale to nesnižuje jeho cyklistickou kvalitu.

          0 0
          • J.A.V.  

            No já to právě četl. Ale asi jsem z toho získal opačnej pocit než ty. Mě se právě líbí to, jak tam celkem bez nějakýho přikrašlování popisuje jakej byl blbec a jak blbě se choval – to by buran z vidlákova neudělal páč tomu ani nedojde že se chová blbě. Ale to je fuk. Máš právo na svůj názor :)

            0 0
            • Pebe  

              Jsem na něj zvědavej až a jestli vůbec přijede do Prahy.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.